• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koryta i żłoby

Wyniki dla

Koryta i żłoby - Import eksport

 1. YUTIAN FUTAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Yutain Futai specjalizuje się w wyposażeniu dla świń; wyposażenie dla owiec/kóz; wyposażenie dla koni; wyposażenie dla bydła; wyposażeniu dla zwierząt domowych; wyposażeniu dla drobiu itp. Nasza firma opracowała stanowiska porodowe/ skrzynie / przegrody, poidła i karmniki, urządzenia do kontroli temperatury, urządzenia do znakowania uszu, sprzęt do opieki medycznej, sprzęt do sztucznego zapładniania, sprzęt do uboju, sprzęt do inkubacji, sprzęt medyczny, sprzęt do budowy farm hodowlanych, łodzie rybackie i wszystkie inne urządzenia i sprzęt dla zwierząt.

 2. GAUN

  Hiszpania

  Firma GAUN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klatki i woliery. Jest również obecna w dziedzinach Koryta i żłoby, Koryta i żłoby, poidła dla drobiu, i poidła dla królików. Ma siedzibę w Librilla-Murcia, Hiszpania.

 3. SARL ALBOUY EQUIPEMENT

  Francja

  Firma SARL ALBOUY EQUIPEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koryta i żłoby, Koryta i żłoby, Żłoby automatyczne, karmidła dla branży zootechnicznej, i karmy dla owiec. Ma siedzibę w Baraqueville, Francja.

 4. ACO FUNKI

  Niemcy

  Firma ACO FUNKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Koryta i żłoby, Stajnie i obory - wyposażenie, korytka, Koryta i żłoby, i Stajnie i obory - wyposażenie. Ma siedzibę w Büdelsdorf, Niemcy.

 5. INSTALACIONES GANADERAS PELLITERO

  Hiszpania

  Firma INSTALACIONES GANADERAS PELLITERO, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Siatki, płoty, ogrodzenia, Koryta i żłoby, ogrodzenia, silosy, Siatki, płoty, ogrodzenia, i Koryta i żłoby. Ma siedzibę w Sanfelismo (valdefresno)-León, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TYCOON SERVICES LTD

  Bułgaria

  Firma TYCOON SERVICES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Koryta i żłoby, Wyroby metalowe, Koryta i żłoby, i Wyroby metalowe. Ma siedzibę w Troyan, Bułgaria.

 2. NOVITAL S.R.L.

  Włochy

  Firma NOVITAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Inkubatory hodowlane. Jest również obecna w dziedzinach Poidła, Koryta i żłoby, Poidła, Koryta i żłoby, i rozdrabniarki dla rolnictwa. Ma siedzibę w Lonate Pozzolo, Włochy.

 3. TOPTRAN MACHINERY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma TOPTRAN MACHINERY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koryta i żłoby. Jest również obecna w dziedzinach dozownik. Ma siedzibę w Taoyuan County, Tajwan R.O.C..

 4. YOUNGRIM

  Korea Południowa

  Firma YOUNGRIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koryta i żłoby. Ma siedzibę w Gyeonggi-do, Korea Południowa.

 5. EIFELER NATURSTEIN UND BETONBAUTEILE GMBH

  Niemcy

  Firma EIFELER NATURSTEIN UND BETONBAUTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koryta i żłoby, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Koryta i żłoby, i Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Ma siedzibę w Hellenthal, Niemcy.

 1. DAAB GMBH

  Niemcy

  Firma DAAB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koryta i żłoby, i Koryta i żłoby. Ma siedzibę w Reinheim, Niemcy.

 2. TUMMERS MACHINEBOUW B.V.

  Holandia

  Firma TUMMERS MACHINEBOUW B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koryta i żłoby, i Koryta i żłoby. Ma siedzibę w Hoogerheide, Holandia.

 1. JAN KRAJCOVIC

  Republika Czeska

  Firma JAN KRAJCOVIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koryta i żłoby, i Koryta i żłoby. Ma siedzibę w Brno-Stred, Republika Czeska.

 2. CITECHMA HETEREN B.V.

  Holandia

  Firma CITECHMA HETEREN B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koryta i żłoby, i Koryta i żłoby. Ma siedzibę w Heteren, Holandia.

 3. SANTAMARIA MAURO

  Włochy

  Firma SANTAMARIA MAURO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koryta i żłoby. Ma siedzibę w Licata, Włochy.

 4. REVOLT STALLTECHNIK VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Firma REVOLT STALLTECHNIK VERTRIEBS-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koryta i żłoby. Jest również obecna w dziedzinach Stajnie i obory - wyposażenie, i Stajnie i obory - wyposażenie. Ma siedzibę w Recke, Niemcy.

 5. PETER MARTINKA - MP SERVIS

  Słowacja

  Firma PETER MARTINKA - MP SERVIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koryta i żłoby, i Koryta i żłoby. Ma siedzibę w Bratislava-Nove Mesto, Słowacja.

 6. ROBOMAT,D.O.O. PETROVCE

  Słowenia

  Firma ROBOMAT,D.O.O. PETROVCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koryta i żłoby. Ma siedzibę w Petrovce, Słowenia.

 7. LST LANDWIRTSCHAFTL. ANLAGEN GMBH

  Niemcy

 8. YEMMAK MAKINA SANAYI VE TICARET A S

  Turcja