• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • korek - artykuły z korka

Wyniki dla

Korek - artykuły z korka - Import eksport

 1. SYFAR SRL - LAVORAZIONE SUGHERO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Syfar jest firmą produkującą surowy korek w ramach nowoczesnej działalności gospodarczej w branży pozyskiwania i przetwarzania produktów naturalnych i ekologicznych, która łączy tradycyjną działalność pozyskiwania korka z wytwarzaniem półproduktów dla biobudownictwa, paneli i granulatów. Instalacja przetwórcza jest w czołówce tego typu obiektów zarówno ze względu na rodzaj obróbki korka, jak i na poszanowanie środowiska naturalnego.

 2. RIVA OFFICE SUPPLIES

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma RIVA OFFICE SUPPLIES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - design, Korek - artykuły z korka, Hotele - meble, Płyty izolacji akustycznej, meble rzemieślnicze, Meble - design, Szafki metalowe, producent mebli biurowych, i stoły konferencyjne. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 3. NATURE ADVICES LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma NATURE ADVICES LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Producent kroków, korek kolmatowany z kory korkowej, Korki wysokiej jakości, metalowa osłona na korki do wina i szampana, Korki specjalne, korek do piwa z kory korkowej, korek do szampana, stoper, i Korki do armaniaku. Ma siedzibę w Fiães, Portugalia.

 4. MONARCH CORK & TEXTILE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma MONARCH CORK & TEXTILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny opakowaniowe. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, Torebki damskie, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, torby na zakupy, recyklizacja materiałów tekstylnych, torby reklamowe, Bags and purses, Organic cotton, i Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. A.C.L. CORK, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma A.C.L. CORK, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach korek, korki do wina, korek z korka, whisky, gin, burbon, i Korki z drewnianą główką. Ma siedzibę w Santa Maria De Lamas, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SÜDGLAS E.G.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SÜDGLAS E.G., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Breisach Am Rhein, Niemcy.

 2. ALVES & CORTICAS S.A.

  Portugalia

  Firma Alves and Cortiças SA produkuje korki na cały świat. Produkujemy również miażdżone granulaty korkowe, przekształcane w panele do izolacji akustycznej i termicznej, pokrycia podłogowe i ścienne. Dostarczamy również nasz korek producentom z branży lotniczej, dzięki swojej lekkości i właściwościom opóźniającym zapłon. Regularnie kontaktują się z nami producenci instrumentów dętych po korek do produkcji klarnetów, obojów i saksofonów.

 3. NY CORK

  Turcja

  Firma NY CORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach torba na pasku, i torby. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. 3DCORK

  Portugalia

  Firma 3DCORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora dekoracyjna, korek sprasowany, Kora dekoracyjna, i Komponenty, ceramiczne. Ma siedzibę w Paços De Brandão, Portugalia.

 5. HZCORK

  Portugalia

  Firma HZCORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Dongguan, Portugalia.

 1. RICH PRAEZISION GMBH

  Niemcy

  Firma RICH PRAEZISION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Riederich, Niemcy.

 2. GLÄSER UND FLASCHEN GMBH

  Niemcy

  Firma GLÄSER UND FLASCHEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. LATTIERE LANDOUZY

  Francja

  Firma LATTIERE LANDOUZY, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, Korki butelkowe z korka naturalnego, Korek - artykuły z korka, Korki butelkowe z korka naturalnego, i wykładziny z korka. Ma siedzibę w Seclin, Francja.

 2. ALDCORK-COMÉRCIO DE CORTIÇA, UNIP., LDA

  Portugalia

  Firma ALDCORK-COMÉRCIO DE CORTIÇA, UNIP., LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Montijo, Portugalia.

 3. AMADIACORK DESIGNED BY NATURE

  Niemcy

  Firma AMADIACORK DESIGNED BY NATURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Laichingen, Niemcy.

 4. A. J. FLÓRIDO, SOCIEDADE UNIPESSOAL LDA.

  Portugalia

  Firma A. J. FLÓRIDO, SOCIEDADE UNIPESSOAL LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, korek, i Korki butelkowe z korka naturalnego. Ma siedzibę w Santa Maria De Lamas, Portugalia.

 5. EDMUNDO ALVES FERREIRA - CORTICAS, LDA

  Portugalia

  Firma EDMUNDO ALVES FERREIRA - CORTICAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, Korek - artykuły z korka, korek stożkowy z kory korkowej, korek kolmatowany z kory korkowej, i zakład obróbki korka. Ma siedzibę w Lourosa, Portugalia.

 6. MANUEL GRILO CORTIÇAS LDA

  Portugalia

  Firma MANUEL GRILO CORTIÇAS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Lourosa, Portugalia.

 7. AZEVEDOS INDÚSTRIA MÁQUINAS E EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugalia

  Firma AZEVEDOS INDÚSTRIA MÁQUINAS E EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produkcji korków z korka. Ma siedzibę w Lourosa, Portugalia.

 8. MAXDIAS

  Portugalia

  Firma MAXDIAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, Korki butelkowe z korka naturalnego, korek, Korki naturalne z główką z tworzywa sztucznego, i korek z korka syberyjskiego. Ma siedzibę w São João De Vêr, Portugalia.

 1. AMORIM CORK COMPOSITES S.A.

  Portugalia

  Firma AMORIM CORK COMPOSITES S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Mozelos Vfr, Portugalia.

 2. WICANDERS - AMORIM REVESTIMENTOS S.A.

  Portugalia

  Firma WICANDERS - AMORIM REVESTIMENTOS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach podłogi z korka, wyroby pokryte, podłogi kamienne, i drewniane wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w São Paio De Oleiros, Portugalia.

 3. FARL CORK UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

  Firma FARL CORK UNIPESSOAL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach artykuły z korka dla budownictwa, modne akcesoria, i płyty korkowe. Ma siedzibę w Rio Meão, Portugalia.

 4. ELDA CORCHO

  Hiszpania

  Firma ELDA CORCHO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria korkowe do obuwia, artykuły i wyroby z korka, wykładziny z korka, i korek. Ma siedzibę w Elda, Hiszpania.

 5. CORREIA CORK

  Portugalia

  Firma CORREIA CORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Azaruja, Portugalia.

 6. ALIECOR

  Francja

  Firma ALIECOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, podłogi z korka, parkiety z drewna i korka, materiały z korka do izolacji cieplnej, i Korki butelkowe z korka naturalnego. Ma siedzibę w Saint-Geours-De-Maremne, Francja.

 7. KORK-DEKO.DE

  Niemcy

  Firma KORK-DEKO.DE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, Korki butelkowe z korka naturalnego, i korek granulowany. Ma siedzibę w Igel, Niemcy.

 8. CORKSRIBAS - Indústria Granuladora de Cortiça, S.A.

  Portugalia

  Firma CORKSRIBAS - Indústria Granuladora de Cortiça, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Płyty i wykładziny korkowe, korek, wykładziny z korka, Płyty i wykładziny korkowe, i artykuły z korka do uzytku domowego. Ma siedzibę w Sao Paio De Oleiros, Portugalia.

 9. REGINACORK, S.A

  Portugalia

  Firma REGINACORK, S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Pinhal Novo, Portugalia.

 10. MJF CORK & BIOFUELS

  Portugalia

  Firma MJF CORK & BIOFUELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel drzewny, korek granulowany, kora korkowa nieobrobiona, i Węgiel drzewny. Ma siedzibę w Borba, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo