• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • korek - artykuły z korka

Wyniki dla

Korek - artykuły z korka - Import eksport

 1. SYFAR SRL - LAVORAZIONE SUGHERO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Syfar jest firmą produkującą surowy korek w ramach nowoczesnej działalności gospodarczej w branży pozyskiwania i przetwarzania produktów naturalnych i ekologicznych, która łączy tradycyjną działalność pozyskiwania korka z wytwarzaniem półproduktów dla biobudownictwa, paneli i granulatów. Instalacja przetwórcza jest w czołówce tego typu obiektów zarówno ze względu na rodzaj obróbki korka, jak i na poszanowanie środowiska naturalnego.

 2. NATURE ADVICES LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma NATURE ADVICES LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Producent kroków, korek kolmatowany z kory korkowej, Korki wysokiej jakości, metalowa osłona na korki do wina i szampana, Korki specjalne, korki do kosmetyków, Korki z drewnianą główką, stoper, i Korki do armaniaku. Ma siedzibę w Fiães, Portugalia.

 3. MONARCH CORK & TEXTILE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma MONARCH CORK & TEXTILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny opakowaniowe. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, Torebki damskie, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, torby na zakupy, recyklizacja materiałów tekstylnych, torby reklamowe, Bags and purses, Organic cotton, i Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. A.C.L. CORK, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma A.C.L. CORK, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach korek, korki do wina, korek z korka, whisky, gin, burbon, i Korki z drewnianą główką. Ma siedzibę w Santa Maria De Lamas, Portugalia.

 5. SÜDGLAS E.G.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SÜDGLAS E.G., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Breisach Am Rhein, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALVES & CORTICAS S.A.

  Portugalia

  Firma Alves and Cortiças SA produkuje korki na cały świat. Produkujemy również miażdżone granulaty korkowe, przekształcane w panele do izolacji akustycznej i termicznej, pokrycia podłogowe i ścienne. Dostarczamy również nasz korek producentom z branży lotniczej, dzięki swojej lekkości i właściwościom opóźniającym zapłon. Regularnie kontaktują się z nami producenci instrumentów dętych po korek do produkcji klarnetów, obojów i saksofonów.

 2. 3DCORK

  Portugalia

  Firma 3DCORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora dekoracyjna, korek sprasowany, Kora dekoracyjna, i Komponenty, ceramiczne. Ma siedzibę w Paços De Brandão, Portugalia.

 3. NY CORK

  Turcja

  Firma NY CORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach torba na pasku, i torby. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. RICH PRAEZISION GMBH

  Niemcy

  Firma RICH PRAEZISION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Riederich, Niemcy.

 5. GLÄSER UND FLASCHEN GMBH

  Niemcy

  Firma GLÄSER UND FLASCHEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. LATTIERE LANDOUZY

  Francja

  Firma LATTIERE LANDOUZY, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, Korki butelkowe z korka naturalnego, Korek - artykuły z korka, Korki butelkowe z korka naturalnego, i wykładziny z korka. Ma siedzibę w Seclin, Francja.

 2. ALDCORK-COMÉRCIO DE CORTIÇA, UNIP., LDA

  Portugalia

  Firma ALDCORK-COMÉRCIO DE CORTIÇA, UNIP., LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Montijo, Portugalia.

 1. AMADIACORK DESIGNED BY NATURE

  Niemcy

  Firma AMADIACORK DESIGNED BY NATURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Laichingen, Niemcy.

 2. MAXDIAS

  Portugalia

  Firma MAXDIAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, Korki butelkowe z korka naturalnego, korek, Korki naturalne z główką z tworzywa sztucznego, i korek z korka syberyjskiego. Ma siedzibę w São João De Vêr, Portugalia.

 3. PORTUGALIACORK S.A.

  Portugalia

  Firma PORTUGALIACORK S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, korek, Korek - artykuły z korka, i korek granulowany. Ma siedzibę w Espinho, Portugalia.

 4. WICANDERS - AMORIM REVESTIMENTOS S.A.

  Portugalia

  Firma WICANDERS - AMORIM REVESTIMENTOS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach podłogi z korka, wyroby pokryte, podłogi kamienne, i drewniane wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w São Paio De Oleiros, Portugalia.

 5. KORK-DEKO.DE

  Niemcy

  Firma KORK-DEKO.DE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, Korki butelkowe z korka naturalnego, i korek granulowany. Ma siedzibę w Igel, Niemcy.

 6. EFSCORK

  Portugalia

  Firma EFSCORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, korek do wina z kory korkowej, korek z korka syberyjskiego, i Korki butelkowe z korka naturalnego. Ma siedzibę w Fiaes Vfr, Portugalia.

 7. REGINACORK, S.A

  Portugalia

  Firma REGINACORK, S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Pinhal Novo, Portugalia.

 8. EDMUNDO ALVES FERREIRA - CORTICAS, LDA

  Portugalia

  Firma EDMUNDO ALVES FERREIRA - CORTICAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, Korek - artykuły z korka, korek stożkowy z kory korkowej, korek kolmatowany z kory korkowej, i zakład obróbki korka. Ma siedzibę w Lourosa, Portugalia.

 1. FARL CORK UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

  Firma FARL CORK UNIPESSOAL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach artykuły z korka dla budownictwa, modne akcesoria, i płyty korkowe. Ma siedzibę w Rio Meão, Portugalia.

 2. CORKSRIBAS - Indústria Granuladora de Cortiça, S.A.

  Portugalia

  Firma CORKSRIBAS - Indústria Granuladora de Cortiça, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Płyty i wykładziny korkowe, korek, wykładziny z korka, Płyty i wykładziny korkowe, i artykuły z korka do uzytku domowego. Ma siedzibę w Sao Paio De Oleiros, Portugalia.

 3. M.A.SILVA CORTIÇAS SA

  Portugalia

  Firma M.A.SILVA CORTIÇAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach korek, i korek z korka. Ma siedzibę w Mozelos Vfr, Portugalia.

 4. NY CORK TEKSTIL DERI ITHALAT IHRACAT SAN VE TIC AS

  Turcja

  Firma NY CORK TEKSTIL DERI ITHALAT IHRACAT SAN VE TIC AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach torby. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. AMORIM CORK COMPOSITES S.A.

  Portugalia

  Firma AMORIM CORK COMPOSITES S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Mozelos Vfr, Portugalia.

 6. MJF CORK & BIOFUELS

  Portugalia

  Firma MJF CORK & BIOFUELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel drzewny, korek granulowany, kora korkowa nieobrobiona, i Węgiel drzewny. Ma siedzibę w Borba, Portugalia.

 7. CORREIA CORK

  Portugalia

  Firma CORREIA CORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Azaruja, Portugalia.

 8. AZEVEDOS INDÚSTRIA MÁQUINAS E EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugalia

  Firma AZEVEDOS INDÚSTRIA MÁQUINAS E EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produkcji korków z korka. Ma siedzibę w Lourosa, Portugalia.

 9. MANUEL GRILO CORTIÇAS LDA

  Portugalia

  Firma MANUEL GRILO CORTIÇAS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Lourosa, Portugalia.

 10. A. J. FLÓRIDO, SOCIEDADE UNIPESSOAL LDA.

  Portugalia

  Firma A. J. FLÓRIDO, SOCIEDADE UNIPESSOAL LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, korek, i Korki butelkowe z korka naturalnego. Ma siedzibę w Santa Maria De Lamas, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo