• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kora korkowa

Wyniki dla

Kora korkowa - Import eksport

 1. EURO-CORK MANUFACTURE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EURO-CORK MANUFACTURE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kora korkowa. Ma siedzibę w Cloppenburg, Niemcy.

 2. TABO ORTHOPÄDIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TABO ORTHOPÄDIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kora korkowa. Ma siedzibę w Schweinfurt, Niemcy.

 3. ALVES & CORTICAS S.A.

  Portugalia

  Firma Alves and Cortiças SA produkuje korki na cały świat. Produkujemy również miażdżone granulaty korkowe, przekształcane w panele do izolacji akustycznej i termicznej, pokrycia podłogowe i ścienne. Dostarczamy również nasz korek producentom z branży lotniczej, dzięki swojej lekkości i właściwościom opóźniającym zapłon. Regularnie kontaktują się z nami producenci instrumentów dętych po korek do produkcji klarnetów, obojów i saksofonów.

 4. KORK-STUDIO GROBE BRIGITTE GROBE

  Niemcy

  Firma KORK-STUDIO GROBE BRIGITTE GROBE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kora korkowa. Ma siedzibę w Nuthe-Urstromtal, Niemcy.

 5. CORKSPAIN S.L.

  Hiszpania

  Firma CORKSPAIN S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kora korkowa. Jest również obecna w dziedzinach Korki specjalne, i korek sprasowany. Ma siedzibę w Algeciras, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NATURO KORK AG

  Szwajcaria

  Firma NATURO KORK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Kora korkowa, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Płyty i wykładziny korkowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Kora korkowa, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, i Płyty i wykładziny korkowe. Ma siedzibę w Sursee, Szwajcaria.

 2. LIEGES HPK

  Francja

  Firma LIEGES HPK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Płyty i wykładziny korkowe, Kora korkowa, i Płyty i wykładziny korkowe. Ma siedzibę w Lavardac, Francja.

 3. SESAM VOLONTE' F.LLI S.R.L.

  Włochy

  Firma SESAM VOLONTE' F.LLI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Pieve Emanuele, Włochy.

 4. SURPLAST SUGHERO DIGORGOGLIONE FRANCESCO

  Włochy

  Firma SURPLAST SUGHERO DIGORGOGLIONE FRANCESCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Barletta, Włochy.

 5. MOLINAS PEPPINO & FIGLI S.P.A.

  Włochy

  Firma MOLINAS PEPPINO & FIGLI S.P.A., roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Calangianus, Włochy.

 1. SUGHERIFICIO SARGALESE

  Włochy

  Firma SUGHERIFICIO SARGALESE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Kora korkowa, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, i Kora korkowa. Ma siedzibę w Tempio Pausania, Włochy.

 2. CENTRAL SUGHERO S.R.L.

  Włochy

  Firma CENTRAL SUGHERO S.R.L., roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Ottana, Włochy.

 1. MANCA GIOVANNI

  Włochy

  Firma MANCA GIOVANNI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Kora korkowa, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, i Kora korkowa. Ma siedzibę w Calangianus, Włochy.

 2. DIAM SUGHERI S.R.L.

  Włochy

  Firma DIAM SUGHERI S.R.L., roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Kora korkowa, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, i Kora korkowa. Ma siedzibę w Calamandrana, Włochy.

 3. SUGHERIFICIO GIARDINO

  Włochy

  Firma SUGHERIFICIO GIARDINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Ventasso, Włochy.

 4. SUGHERIFICIO MARCHI DI MARCHI FRANCO E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma SUGHERIFICIO MARCHI DI MARCHI FRANCO E C. S.N.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Ravarino, Włochy.

 5. GEMME GIAN PIERO

  Włochy

  Firma GEMME GIAN PIERO, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Alessandria, Włochy.

 6. HIAG AG

  Szwajcaria

  Firma HIAG AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kora korkowa. Jest również obecna w dziedzinach Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Listwy i podkładki drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, i Listwy i podkładki drewniane. Ma siedzibę w Riehen, Szwajcaria.

 7. SUGHERIFICIO MARIO COSSU & FIGLI S.R.L.

  Włochy

  Firma SUGHERIFICIO MARIO COSSU & FIGLI S.R.L., roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Kora korkowa, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, i Kora korkowa. Ma siedzibę w Calangianus, Włochy.

 8. JOSÉ PEREIRA DE SOUSA LDA

  Portugalia

  Firma JOSÉ PEREIRA DE SOUSA LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, i Kora korkowa. Ma siedzibę w Rubins, Portugalia.

 1. COSSU MICHELINO EREDI

  Włochy

  Firma COSSU MICHELINO EREDI, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Kora korkowa, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, i Kora korkowa. Ma siedzibę w Calangianus, Włochy.

 2. REGINACORK - INDUSTRIA E TRANSFORMACAO DE CORTICAS, S.A.

  Portugalia

  Firma REGINACORK - INDUSTRIA E TRANSFORMACAO DE CORTICAS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, i Kora korkowa. Ma siedzibę w Pinhal Novo, Portugalia.

 3. EXPERT STEPHAN HEUSER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EXPERT STEPHAN HEUSER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, i Kora korkowa. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 4. SOCIEDAD

  Hiszpania

  Firma SOCIEDAD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kora korkowa. Ma siedzibę w Ciudad, Hiszpania.

 5. AMORIM INDUSTRIAL SOLUTIONS - INDUSTRIA DE CORTICA E BORRACHA I, S.A.

  Portugalia

  Firma AMORIM INDUSTRIAL SOLUTIONS - INDUSTRIA DE CORTICA E BORRACHA I, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, i Kora korkowa. Ma siedzibę w Corroios, Portugalia.

 6. JAMES MCMAHON (CORK) LTD

  Irlandia

  Firma JAMES MCMAHON (CORK) LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kora korkowa. Ma siedzibę w Limerick, Irlandia.

 7. BOURDIN EMILIE

  Francja

  Firma BOURDIN EMILIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kora korkowa. Ma siedzibę w Saint Martin De Re, Francja.

 8. EXPORTACIONES BULLMANN

  Hiszpania

  Firma EXPORTACIONES BULLMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kora korkowa. Ma siedzibę w Pedreguer, Hiszpania.

 9. SUGHERIFICIO ARTIGIANO S.R.L.

  Włochy

 10. G.M. LUICO DI ROSANNA LUICO

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo