• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kora dekoracyjna

Wyniki dla

Kora dekoracyjna - Import eksport

 1. 3DCORK

  Portugalia

  Firma 3DCORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora dekoracyjna, korek sprasowany, Kora dekoracyjna, i Komponenty, ceramiczne. Ma siedzibę w Paços De Brandão, Portugalia.

 2. LATTIERE LANDOUZY

  Francja

  Firma LATTIERE LANDOUZY, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, Korki butelkowe z korka naturalnego, Korek - artykuły z korka, Korki butelkowe z korka naturalnego, i wykładziny z korka. Ma siedzibę w Seclin, Francja.

 3. IDEALSOLES, UNIPESSOAL LDA.

  Portugalia

  Firma IDEALSOLES, UNIPESSOAL LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach korek, artykuły z korka do uzytku domowego, akcesoria korkowe do obuwia, i płyty korkowe. Ma siedzibę w Pindelo, Portugalia.

 4. SDC MOSAIC (TOUTLELIEGE), LIÈGE D'ISOLATION ET DE DÉCORATION

  Francja

  Firma SDC MOSAIC (TOUTLELIEGE), LIÈGE D'ISOLATION ET DE DÉCORATION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Saint-Pierre-Roche, Francja.

 5. TIVALI

  Holandia

  Firma TIVALI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach mapa półkul ziemskich, i doradztwo w dziedzinie urbanistyki i zagospodarowania krajobrazu. Ma siedzibę w Graauw, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FESTIVAT

  Hiszpania

  Firma FESTIVAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Rubi, Hiszpania.

 2. THE GLOBAL DROP

  Hiszpania

  Firma THE GLOBAL DROP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. IDEALSOLES, LDA.

  Portugalia

  Firma IDEALSOLES, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Pindelo, Portugalia.

 4. CORK MASTER

  Ukraina

  Firma CORK MASTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach wykładziny z korka, i artykuły z korka dla budownictwa. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 5. VIRGIN CORK

  Portugalia

  Firma VIRGIN CORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Sta. Clara, Portugalia.

 1. SESAM VOLONTE' F.LLI S.R.L.

  Włochy

  Firma SESAM VOLONTE' F.LLI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Pieve Emanuele, Włochy.

 2. AGGLOLUX-CBL

  Francja

  Firma AGGLOLUX-CBL, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kora dekoracyjna, Korek - artykuły z korka, Kora dekoracyjna, i Korek - artykuły z korka. Ma siedzibę w Soustons, Francja.

 1. HAMELIN DECOR

  Francja

  Firma HAMELIN DECOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora dekoracyjna, Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, Kora dekoracyjna, i Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Ma siedzibę w Moneteau, Francja.

 2. EDELMAN B.V.

  Holandia

  Firma EDELMAN B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porcelana dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Kora dekoracyjna, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Reeuwijk, Holandia.

 3. SUGHERIFICIO GIARDINO

  Włochy

  Firma SUGHERIFICIO GIARDINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Ventasso, Włochy.

 4. SURPLAST SUGHERO DIGORGOGLIONE FRANCESCO

  Włochy

  Firma SURPLAST SUGHERO DIGORGOGLIONE FRANCESCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Barletta, Włochy.

 5. JORGE PINTO DE SA, LDA.

  Portugalia

  Firma JORGE PINTO DE SA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, Kora dekoracyjna, Korek - artykuły z korka, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Rio Meao, Portugalia.

 6. SUGHERIFICIO MARCHI DI MARCHI FRANCO E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma SUGHERIFICIO MARCHI DI MARCHI FRANCO E C. S.N.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Ravarino, Włochy.

 7. GEMME GIAN PIERO

  Włochy

  Firma GEMME GIAN PIERO, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Alessandria, Włochy.

 8. CENTRAL SUGHERO S.R.L.

  Włochy

  Firma CENTRAL SUGHERO S.R.L., roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Ottana, Włochy.

 1. MOLINAS PEPPINO & FIGLI S.P.A.

  Włochy

  Firma MOLINAS PEPPINO & FIGLI S.P.A., roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Kora dekoracyjna, Kora korkowa, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Calangianus, Włochy.

 2. ROBERT LE HEROS

  Francja

  Firma ROBERT LE HEROS, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora dekoracyjna, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. IDEACORK SA

  Hiszpania

  Firma IDEACORK SA, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, Kora dekoracyjna, Korek - artykuły z korka, i Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. LA CAVINE LATTIERE

  Francja

  Firma LA CAVINE LATTIERE, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Ma siedzibę w Seclin, Francja.

 5. ENOSUBER DI GIUSI CONTRAFATTO

  Włochy

 6. SUGHERIFICIO IL CASTELLO DEI FRATELLI BONI & C. S.N.C.

  Włochy

 7. FORTELEONI & MELE SUGHERIFICIO S.R.L.

  Włochy

 8. MARIOTTI MARCO

  Włochy

 9. FORMESPACE

  Francja

 10. PRODUCTOS CORCHO AGLOMERADO, S.A.

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo