• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. CAVE TRAMBISERRA S.R.L.

  Włochy

  Cave Trambiserra jest młodą firmą, która zdobywa krajową i międzynarodową renomę. Może pochwalić się doświadczeniem trzech pokoleń kamieniarzy, a jeśli chodzi o jakość, jej podstawą jest kamieniołom Cava Trambiserra otwarty przez słynnego Michała Anioła w roku 1518, w którym wydobywany jest ceniony biały marmur Bianco Trambiserra. Biały marmur nadaje się do stosowania we wnętrzach, na zewnątrz, a także do rzeźbienia; historyczny Grigio San Nicola oraz sławny Bardiglio Trambiserra; marmury te obrabiane są w postaci różnego rodzaju bloków i płyt.

 2. ALPA MINING S.I.A.

  Łotwa

 3. ASLI MACHINE INDUSTRY

  Turcja

 4. RAOUL LENOIR

  Francja

 5. CARLO PILUDU E C. S.R.L.

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GROUPE GARONNE

  Francja

 2. DELKOM DELICI MAKINALARI A.S.

  Turcja

  Delkom Group, łącząc wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, produkuje części zamienne do wiodących na świecie hydraulicznych maszyn wietniczych takich jak Copco, Furukawa, Sandvik (Tamrock), Ingersollrand, do dużych modalnych wiertnic tunelowych, wiertnic drogowych, D7, F7, F9, Boomer, HCR 9, HCR 12, HCR 900, HCR 180, Ranger 700, Ranger 600, dX 680, dX 700, Montabert, COP 1238, COP 1838, COP 1132, hl 600, hl 700, hlx5, hd 609, hD 709, HD 712, HD 715, jesteśmy także do usług jeśli chodzi o części do sprzętu innych marek. Będąc globalnym dostawcą wysokiej jakości części zamiennych do różnych wiertnic wieżowych i samojezdnych marki Atlas, Sandvik, Furukawa i Ingersoll Rand, siłą konsorcjum Delkom Group jest bezkompromisowe zaangażowanie w wysoką jakość, konkurencyjne ceny i sprawną obsługę, dając każdemu klientowi taką samą gwarancję jaką cieszą się części pochodzące od producenta oryginalnego wyposażenia (OEM). Nasze części i obsługa techniczna zapewnią wiarygodne i efektywne kosztowo rozwiązanie dla waszych wiertnic.

 3. 4GNSS (ORIENT SYSTEMS GROUP)

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Orient Systems LLC jest producentem precyzyjnego sprzętu GNSS. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2014 roku. Obecnie firma jest zlokalizowana w Centrum Innowacji Skolkovo, gdzie odbywa się rozwój sprzętu i nowoczenych technologii. Głównymi produktami Orient Systems są odbiorniki GNSS, modemy GSM / UHF i systemy nawigacyjne do integracji z różnymi projektami. 4GNSS to marka zależna z linią obejmującą nowoczesny, wydajny i niedrogi sprzęt i urządzenia. Wszyscy nasi specjaliści mają wyższe wykształcenie specjalistyczne, a niektórzy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie GNSS. Orient Systems świadczy również usługi w zakresie rozwoju i produkcji urządzeń GNSS według specyficznych idnywidualnych potrzeb klientów. Jesteśmy zawsze gotowi do zapewnienia pomocy i wsparcia naszym klientom. Zawsze gotowi na spotkanie i dyskusję, więc skontaktuj się z nami w dogodny sposób.

 4. GHH FAHRZEUGE GMBH

  Niemcy

  Firma GHH Fahrzeuge GmbH produkuje od 1964 roku przegubowe ładowarki kołowe dla górnictwa. Ofertę rozszerzono następnie o wozidła, a od 1993 roku o pojazdy do wyrównywania osiosów. Obecnie nasze pojazdy są wykorzystywane również w budowie tuneli. Od 1987 roku firma GHH Fahrzeuge GmbH oferuje bezdyszlowe ciągniki samolotowe.

 5. P.W. STACHYRA STANISŁAW STACHYRA

  Polska

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „STACHYRA” w branży budowlanej działa od 1998 r. Świadczymy swoje usługi dla innych firm budowlanych, przedsiębiorstw oraz odbiorców detalicznych z Lublina i okolic. Nasza oferta składa się z wielu fundamentalnych usług budowlanych począwszy od transportu materiałów, niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, wyburzenia i wykopy, niwelacje terenu, wywóz kontenerów z gruzem, wynajem sprzętu oraz wszystko co kryje się pod nazwą roboty budowlane.

 1. PLASMA COMPANY LLC

  Ukraina

 2. GRASSI 1880 CAVE S.R.L.

  Włochy

 1. CHAOYANG RUNXING HEAVY MACHINERY MANUFACTURING CO. LTD

  Turcja

 2. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Turcja

 3. HB DRILLING

  Belgia

 4. RGA MAQUINARIAS PERU RGA EQUIPMENT SALES

  Peru

 5. ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI

  Turcja

 6. CALCAIRES DE LA SAMBRE

  Belgia

 7. TEKNIK MAKINA

  Turcja

 8. CREISCENDO

  Francja

 1. RDS - ROCK DRILL SPARE

  Turcja

 2. SHAANXI ASTTAR EXPLOSION-PROOF SAFETY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

 3. HELICEO

  Francja

 4. TOKSEL MAKINA LTD. STI.

  Turcja

 5. MINING TOOL PLANT TEHPOSTAVKA LLC

  Ukraina

 6. AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT

  Niemcy

 7. MEKA CRUSHING & SCREENING AND CONCRETE BATCHING TECHNOLOGIES

  Turcja

 8. OZPER PERLITE

  Turcja

 9. GELEN MAKINA

  Turcja

 10. LEM - EQUIPEMENT

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

2000 przedsiębiorstwa