• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. CAVE TRAMBISERRA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Cave Trambiserra specjalizuje się w wydobyciu cenionych marmurów i chlubi się posiadaniem dwóch kamieniołomów: kamieniołomu Cava Trambiserra di Michelangelo oraz kamieniołomu Grigio San Nicola e Bardiglio. Oba znajdują się w Seravezzo we Włoszech. Marmury oferowane przez Cave Trambiserra charakteryzują się wysoką gęstością, dzięki której są wyjątkowo trwałe i odporne na zaplamienia. Te cechy sprawiają, że są one idealne do różnorodnych zastosowań, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

 2. ALPA MINING S.I.A.

  Łotwa

  Verified by europages badge

  ALPA Mining jest dostawcą urządzeń i maszyn dla wielu branż: górnictwo i przemysł wydobywczy, metalowy, rolnictwo, a także opakowania dla sektora przemysłu spożywczego.Oferujemy także części zamienne i materiały eksploatacyjne do Twoich urządzeń. Bez względu na to, czy chcesz zainwestować w nowy sprzęt, czy kupujesz używane wyposażenie, mamy urządzenia dla Ciebie. Zapewniamy serwis posprzedażowy dla każdego sprzedawanego przez nas sprętu. Oferujemy ekspresowe dostawy.

 3. ASLI MACHINE INDUSTRY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ASLI MACHINE INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Aluminium i tytan do toczenia, Gięcie CNC, c.n.c milling, frezowanie CNC, walcarki - produkcja, tokarki precyzyjne do obróbki metali, i tokarka do obróbki metali. Ma siedzibę w Izmit, Turcja.

 4. RAOUL LENOIR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma RAOUL LENOIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Elektrownie, Opony, magnesy trwałe, podnoszenie magnesowe metodą wysokościową, urządzenia podnośnikowe magnetyczne, urządzenia do recyklizacji metalu, recykling metali nieżelaznych, i kopalnie. Ma siedzibę w Cosnes Et Romain, Francja.

 5. MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie i minerały, Kamienie młyńskie, Granit, marketing of granite, podwykonawstwo - zarządzanie personelem, kamienie naturalne, kamienie naturalne międzynarodowe, Kamienie i minerały, i obróbka kamieni naturalnych. Ma siedzibę w Penafiel, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GROUPE GARONNE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GROUPE GARONNE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Kruszarki i rozdrabniarki, produkcja maszyn do recyklizacji, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, i części zamienne do maszyn do robót ziemnych. Ma siedzibę w Mondavezan, Francja.

 2. DELKOM DELICI MAKINALARI A.S.

  Turcja

  Delkom Group, łącząc wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, produkuje części zamienne do wiodących na świecie hydraulicznych maszyn wietniczych takich jak Copco, Furukawa, Sandvik (Tamrock), Ingersollrand, do dużych modalnych wiertnic tunelowych, wiertnic drogowych, D7, F7, F9, Boomer, HCR 9, HCR 12, HCR 900, HCR 180, Ranger 700, Ranger 600, dX 680, dX 700, Montabert, COP 1238, COP 1838, COP 1132, hl 600, hl 700, hlx5, hd 609, hD 709, HD 712, HD 715, jesteśmy także do usług jeśli chodzi o części do sprzętu innych marek. Będąc globalnym dostawcą wysokiej jakości części zamiennych do różnych wiertnic wieżowych i samojezdnych marki Atlas, Sandvik, Furukawa i Ingersoll Rand, siłą konsorcjum Delkom Group jest bezkompromisowe zaangażowanie w wysoką jakość, konkurencyjne ceny i sprawną obsługę, dając każdemu klientowi taką samą gwarancję jaką cieszą się części pochodzące od producenta oryginalnego wyposażenia (OEM). Nasze części i obsługa techniczna zapewnią wiarygodne i efektywne kosztowo rozwiązanie dla waszych wiertnic.

 3. 4GNSS (ORIENT SYSTEMS GROUP)

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Orient Systems LLC jest producentem precyzyjnego sprzętu GNSS. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2014 roku. Obecnie firma jest zlokalizowana w Centrum Innowacji Skolkovo, gdzie odbywa się rozwój sprzętu i nowoczenych technologii. Głównymi produktami Orient Systems są odbiorniki GNSS, modemy GSM / UHF i systemy nawigacyjne do integracji z różnymi projektami. 4GNSS to marka zależna z linią obejmującą nowoczesny, wydajny i niedrogi sprzęt i urządzenia. Wszyscy nasi specjaliści mają wyższe wykształcenie specjalistyczne, a niektórzy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie GNSS. Orient Systems świadczy również usługi w zakresie rozwoju i produkcji urządzeń GNSS według specyficznych idnywidualnych potrzeb klientów. Jesteśmy zawsze gotowi do zapewnienia pomocy i wsparcia naszym klientom. Zawsze gotowi na spotkanie i dyskusję, więc skontaktuj się z nami w dogodny sposób.

 4. SHANGHAI SPECIAL METAL CO., LTD

  Chiny

  Shanghai Special Metal Co., Ltd dostarcza materiały metalowe & produkty maszynowe. Posiadamy niezależne zdolności projektowe i produkcyjne. Każdy wytwarzany przez nas produkt jest zaprojektowany i skontruowany tak, aby spełnić najwyższe wymagania klientów. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję zaoferować Państwu nasze produkty wysokiej jakości i najlepsze usługi!

 5. GHH FAHRZEUGE GMBH

  Niemcy

  Firma GHH Fahrzeuge GmbH produkuje od 1964 roku przegubowe ładowarki kołowe dla górnictwa. Ofertę rozszerzono następnie o wozidła, a od 1993 roku o pojazdy do wyrównywania osiosów. Obecnie nasze pojazdy są wykorzystywane również w budowie tuneli. Od 1987 roku firma GHH Fahrzeuge GmbH oferuje bezdyszlowe ciągniki samolotowe.

 1. P.W. STACHYRA STANISŁAW STACHYRA

  Polska

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „STACHYRA” w branży budowlanej działa od 1998 r. Świadczymy swoje usługi dla innych firm budowlanych, przedsiębiorstw oraz odbiorców detalicznych z Lublina i okolic. Nasza oferta składa się z wielu fundamentalnych usług budowlanych począwszy od transportu materiałów, niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, wyburzenia i wykopy, niwelacje terenu, wywóz kontenerów z gruzem, wynajem sprzętu oraz wszystko co kryje się pod nazwą roboty budowlane.

 2. GRASSI 1880 CAVE S.R.L.

  Włochy

  Firma GRASSI 1880 CAVE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Nanto, Włochy.

 1. CHAOYANG RUNXING HEAVY MACHINERY MANUFACTURING CO. LTD

  Turcja

  Firma CHAOYANG RUNXING HEAVY MACHINERY MANUFACTURING CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach koła zębate do przekładni, i doszlifowywanie opraw łożysk. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. PLASMA COMPANY LLC

  Ukraina

  Firma PLASMA COMPANY LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach industrial equipment, wyposażenie do podnoszenia towarów, pompy i sprężarki, i silniki elektryczne. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 3. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma KUR MAKINA TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. CREISCENDO

  Francja

  Firma CREISCENDO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, thermal insulation - materials, i Transformatory, przetwornice i prostowniki. Ma siedzibę w Chisseaux, Francja.

 5. HB DRILLING

  Belgia

  Firma HB DRILLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, i construction of water treatment machines. Ma siedzibę w Fontaine-L'Eveque, Belgia.

 6. RGA MAQUINARIAS PERU RGA EQUIPMENT SALES

  Peru

  Firma RGA MAQUINARIAS PERU RGA EQUIPMENT SALES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Odkrywki - maszyny i sprzęt, sondowanie podłoża w poszukiwaniu minerałów, maszyny i urządzenia dla przemysłu wydobywczego, i Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Lima, Peru.

 7. TEKNIK MAKINA

  Turcja

  Firma TEKNIK MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pompy hydrauliczne, Odkrywki - maszyny i sprzęt, perforatory dla kopalń i kamieniołomów, wiercenie w skale, Pompy hydrauliczne, i Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. SHAANXI ASTTAR EXPLOSION-PROOF SAFETY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHAANXI ASTTAR EXPLOSION-PROOF SAFETY TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach środki przeciwwybuchowe. Ma siedzibę w Xi'an, Chiny.

 2. RDS - ROCK DRILL SPARE

  Turcja

  Firma RDS - ROCK DRILL SPARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. CALCAIRES DE LA SAMBRE

  Belgia

  Firma CALCAIRES DE LA SAMBRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach wypełniacz mineralny wapienny, i nawóz wapienny i dolomitowy. Ma siedzibę w Landelies, Belgia.

 4. HELICEO

  Francja

  Firma HELICEO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Zestawienie informacji do topografii przy pomocy drona, Szkolenie z pilotowania drona, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Nantes Cedex 3, Francja.

 5. TOKSEL MAKINA LTD. STI.

  Turcja

  Firma TOKSEL MAKINA LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Marmur - maszyny do cięcia marmuru, i Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 6. MINING TOOL PLANT TEHPOSTAVKA LLC

  Ukraina

  Firma MINING TOOL PLANT TEHPOSTAVKA LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Dnipropetrovsk, Ukraina.

 7. AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT

  Niemcy

  Firma AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie gabinetów dentystycznych, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, Wyposażenie gabinetów dentystycznych, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, i Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Puchheim, Niemcy.

 8. MEKA CRUSHING & SCREENING AND CONCRETE BATCHING TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma MEKA CRUSHING & SCREENING AND CONCRETE BATCHING TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach aggregate crushing machinery, i betoniarnie mobilne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 9. OZPER PERLITE

  Turcja

  Firma OZPER PERLITE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 10. GELEN MAKINA

  Turcja

  Firma GELEN MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach jaw crusher, przesiewacze dla kopalń i kamieniołomów, i przesiewacze do kopalni i kamieniołomów. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

2010 Przedsiębiorstwa