• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kontenery przemysłowe

Wyniki dla

Kontenery przemysłowe - Import eksport

 1. UNITAINER TRADING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UNITAINER TRADING GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. MERCURY CONTAINER TRADING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MERCURY CONTAINER TRADING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. AMBIENTE RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AMBIENTE RAUMSYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Montabaur, Niemcy.

 4. THIELMANN UCON GMBH

  Niemcy

  Marka spełniająca wszystkie Twoje oczekiwania. Nasze zaangażowanie i nieustający wysiłek w celu zapewnienia najlepszej jakości i obsługi kontenerów przyniosły nam z upływem lat doskonałą reputację wśród naszych różnorodnych klientów na całym świecie. W rezultacie nasze marki UCON, WEW, THIELMANN, COMET i PORTINOX obejmują dzisiaj większość rynku kontenerowego i są liderami w wielu branżach. Doświadczenie nauczyło nas jednak, że musimy iść z duchem czasu i elastycznie oraz otwarcie dostosowywać się do zmian rynkowych. Dlatego też, starając się jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów, postanowiliśmy połączyć nasze różne firmy pod jedną marką: THIELMANN. Łącząc nasze know-how i siły pod jednym dachem, zapewniamy i udąstępniamy naszym klientom najbardziej wszechstronną wiedzę fachową w zakresie wszelkich zbiorników i pojemników.

 5. VARIEL, A.S.

  Republika Czeska

  Firma VARIEL, A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Przetwarzanie stali i metali, Kontenery przemysłowe, Budownictwo przemysłowe, Przetwarzanie stali i metali, i Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Zruc Nad Sázavou , Republika Czeska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ABSETZMULDEN24.DE

  Niemcy

  Firma ABSETZMULDEN24.DE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Leiblfing, Niemcy.

 2. CONTAINERHANDEL THOMAS DRESKE

  Niemcy

  Firma CONTAINERHANDEL THOMAS DRESKE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Salzwedel, Niemcy.

 3. CONRO CONTAINER GMBH

  Niemcy

  Firma CONRO CONTAINER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Seevetal, Niemcy.

 4. AS CONTAINERHANDEL & SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma AS CONTAINERHANDEL & SERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Berne, Niemcy.

 5. BULLBOX

  Hiszpania

  Firma BULLBOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontenerowy transport morski, Kontenerowy transport morski, i kontenery. Ma siedzibę w Llanera, Hiszpania.

 1. SUMAL SLU

  Hiszpania

  Firma SUMAL SLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, klatki METALOWE, i Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Rubi, Hiszpania.

 2. GD-CON S.R.O.

  Słowacja

  Firma GD-CON S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, i Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Hlohovec, Słowacja.

 1. POLYCUBE SRL

  Włochy

  Firma POLYCUBE SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki sztaplowalne, zbiornik NA SIATKĘ DLA PRZEMYSŁU, i Pojemniki sztaplowalne metalowe. Ma siedzibę w Poppi, Włochy.

 2. CONTAINERAMA

  Francja

  Firma CONTAINERAMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach kontenery chłodzone do przechowywania, i kontenery specjalne do przechowywania. Ma siedzibę w Chasse Sur Rhône, Francja.

 3. CONTAINER BOUW BUDE

  Belgia

  Firma CONTAINER BOUW BUDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, Kontenery przemysłowe, kontenery do magazynowania i przechowywania, Kontenery metalowe, Kontenery przemysłowe, i pojemniki na odpady. Ma siedzibę w Rotem, Belgia.

 4. MOBILBOX AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma MOBILBOX AUSTRIA GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Münchendorf, Austria.

 5. CARU CONTAINERS BELGIUM

  Belgia

  Firma CARU CONTAINERS BELGIUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, kontener, kontenery, i Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 6. TTC LOGISTIC SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma TTC LOGISTIC SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Usługi handlowe, design and engineering practice, badania i zindywidualizowane wykonywanie produktów, i Usługi handlowe. Ma siedzibę w Sanitz, Niemcy.

 7. PROSPER STAR EUROPE

  Niemcy

  Firma PROSPER STAR EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Brokstedt, Niemcy.

 8. ZEITRAUMMODULE UG

  Niemcy

  Firma ZEITRAUMMODULE UG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, Budki i wiaty, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Kontenery przemysłowe, Kontenery metalowe, Budki i wiaty, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, i Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Tuntenhausen, Niemcy.

 1. MORANDIN CONTENITORI S.R.L.

  Włochy

  Firma MORANDIN CONTENITORI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, Wywrotki, Kontenery metalowe, kontenery z drzwiami dennymi, i Wywrotki. Ma siedzibę w Santa Lucia Di Piave, Włochy.

 2. MELFORM

  Włochy

  Firma MELFORM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Monasterolo, Włochy.

 3. BUDE

  Belgia

  Firma BUDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Terminale kontenerowe, Kontenery przemysłowe, pojemniki na odpady, Terminale kontenerowe, Kontenery przemysłowe, i formy do szklanych pojemników. Ma siedzibę w Dilsen, Belgia.

 4. PROMENS FRANCE

  Francja

  Firma PROMENS FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Storage containers, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Szafki medyczne, i rozwiązania magazynowania. Ma siedzibę w Montoir De Bretagne, Francja.

 5. P+W METALLBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma P+W METALLBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elewatory zbożowe, silosy. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery przemysłowe, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Storage silos, Kontenery przemysłowe, silosy, i Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Meckenbeuren, Niemcy.

 6. KÖNIG STAHLBAU UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma KÖNIG STAHLBAU UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Nordwestuckermark, Niemcy.

 7. CONTAINERCHAIN

  Niemcy

  Firma CONTAINERCHAIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. CLIJSTERS

  Belgia

  Firma CLIJSTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i kubły na śmiecie, Kontenery przemysłowe, Kontenery metalowe, Pojemniki i kubły na śmiecie, Kontenery przemysłowe, kontenery do magazynowania i przechowywania, i Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Dilsen-Stokkem, Belgia.

 9. CHATARRAS HERMANOS MARQUINA

  Hiszpania

  Firma CHATARRAS HERMANOS MARQUINA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady - recykling. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery przemysłowe, zarządzanie odpadami, złomowanie pojazdów, Kontenery przemysłowe, i artykuły żelazne. Ma siedzibę w Huesca, Hiszpania.

 10. LUCIMET PROD. SRL.

  Rumunia

  Firma LUCIMET PROD. SRL., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Kontenery, i Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo