• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kontenery metalowe

Wyniki dla

Kontenery metalowe - Import eksport

 1. FRANCE FIL INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FRANCE FIL INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Saint Clement Des Levees, Francja.

 2. ECONOX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ECONOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, i Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Bierne, Francja.

 3. FILMEC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FILMEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, pojemniki metalowe, i Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Lezzeno, Włochy.

 4. RAINBOW CONTAINERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RAINBOW CONTAINERS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Apensen, Niemcy.

 5. UNITEC SPEZIALTRANSPORTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UNITEC SPEZIALTRANSPORTE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Bad Sassendorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TILLMANN VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TILLMANN VERPACKUNGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Mühlheim, Niemcy.

 2. KNAUSS RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KNAUSS RAUMSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Bächingen, Niemcy.

 3. ALBERT CHRIST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALBERT CHRIST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Unterschneidheim, Niemcy.

 4. ITALIANA CONTENITORI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ITALIANA CONTENITORI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Jest również obecna w dziedzinach wózki do pralni, i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Giaveno, Włochy.

 5. ZUH LOBO

  Polska

  Lobo to firma, która zajmuje się produkcją towarów takich jak kontenery i pojemniki metalowe. Posiadamy średnią 5.0 gwiazdek na Google. Nasze usługi świadczymy zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Na rynku funkcjonujemy już od ponad 10 lat, z tego powodu wiemy, jak ważne jest odpowiednie podejście do Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Zespół naszych pracowników to zaufani eksperci, którzy posiadają dużą wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Poza produktami wymienionymi powyżej w naszej ofercie można znaleźć między innymi: - kontenery samowyładowcze, - kontenery z otwieranym dnem, - kontenery z rozsuwanym dnem, - szufle mechaniczne, - łyżki hydrauliczne, - pługi do odśnieżania, - kontenery typu KP - zamiatarki hydrauliczne. Produktem, na który warto zwrócić uwagę, jest kontener samowyładowczy. Charakteryzuje się on podwójnym systemem wyładowczym, który bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo użytkownika. Dbamy o to, aby wszystkie rzeczy, które produkujemy, były tworzone z najwyższej jakości blachy. Każdy produkt jest śrutowany do pierwszego stopnia czystości, a następnie zabezpieczany antykorozyjną farbą podkładową. Na sam koniec malujemy go farbą nawierzchniową w dowolnym kolorze RAL. W tym wypadku wybór koloru uzależniony jest od Klienta. Większość naszych produktów mamy dostępne od ręki w kolorze niebieskim. Ze względu na duże zapotrzebowanie, prosimy o kontakt dla potwierdzenia

 1. CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  CONTAINEX - specjalista w dziedzine kontenerów i systemów mobilnych - Przedsiębiorstwo należące do grupy WALTER - Ponad 30 lat doświadczenia w branży kontenerowej - Ponad 150 magazynów w całej Europie - 310 mln EUR. obrotu w roku obrotowym 16/17 - 277 pracowników - Klienci w całej Europie; dostarczamy kontenery biurowe, pracownicze i sanitarne, magazynowe, opakowaniowe i morskie - Nowoczesny terminal kontenerowy w Wiedniu/Wiener Neudorf - Magazyn kontenerowy i warsztat naprawczy - Ocena pierwszej klasy przez międzynarodowe agencje kredytowe: D&B (Nr. 30-042-9354): 5A1 formularz kredytowy (Nr. 911.0056346): Index kredytowy 153 KSV1870 (Nr. 37207): Rating 175 Zasady korporacyjne: - finansowanie wyłącznie z generowanego Cash-Flow - żadnych pożyczek bankowych lub innego finansowania zewnętrznego - zarządzanie typu spółdzielczego z dużym zaangażowaniem i osobistą odpowiedzialnością pracowników - zdecentrowana organizacja z podziałem na centra zysków - promowanie w firmie rodzinnego ducha pracy zespołowej

 2. P.P.H.U. SPÓJNIA GRZEGORZ WICHLIŃSKI

  Polska

  Od 1992 roku specjalizujemy się w produkcji pojemników. Obecnie produkujemy pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery, według indywidualnych potrzeb klienta. Pojemniki cynkujemy, malujemy natryskowo bądź elektrostatycznie. Obecnie produkujemy pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery, według indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie kontenery metalowe z naszej oferty poddawane są malowaniu natryskowemu lub elektrostatycznemu. Mogą być także cynkowane ogniowo lub galwanicznie. Jeśli zależy Państwu na czasie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu ustalenia optymalnego terminu realizacji zamówienia.

 1. SKIP GROUP

  Polska

  Nasza firma to kompleksowy partner w zarządzaniu odpadami na terenie Poznania i okolic. Dysponujemy różnorodnymi pojemnikami na odpady, w tym kontenerami o pojemności od 1, 7m3 do imponujących 40m3. Nasza flota pojazdów została dostosowana do obsługi nawet najtrudniejszych lokalizacji, umożliwiając dostawę kontenerów przez wąskie bramy kamienic. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych, zapewniając nie tylko dostawę kontenerów, ale także zaplecze budowy oraz gospodarkę odpadami w trakcie realizacji projektu. Oferujemy również kontenery socjalne i magazynowe z kompleksowym zapleczem sanitarnym, włączając toalety i umywalki przenośne.

 2. NCS SP. Z O.O.

  Polska

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ NCS” Sp z o. o w Poznaniu powstało w 1993 roku jako Spółka, powołana do handlu i produkcji wyrobami metalowymi. W 1999 roku wspólnicy wykupili obiekty produkcyjne byłego POM-u Wałcz zmieniając tym samym zasadniczy profil działalności z handlowego na zdecydowanie produkcyjny i koncentrując się na trzech zasadniczych grupach asortymentowych: - produkcja metalowych palet transportowo-magazynowych - produkcja kontenerów - produkcja osprzętu wózków widłowych. Posiadamy certyfikat TÜV ISO 9001: 2000/EN ISO 9001: 2000 i regionalne znakijakości Wielkopolska Jakość i Najwyższa Jakość. Firma NCS jest dostawcą palet dla przedsiębiorstw koncernu SEKURIT Saint-Gobain i dla producentów samochodów w całej Europie. Posiada numer dostawcy koncernu Volkswagen.Oferta firmy: - Specjalistyczne palet transportowe- Kontenery, kontenery rolkowe, otwarte i zamknięte- Osprzęt wózków widłowych- Mobilne rampy najazdowe- Konstrukcje metalowe

 3. BOHET FILS

  Belgia

  Firma rozszerzyła zakres proponowanych usług na wynajem kontenerów na śmieci i odpady. Oddajemy nasz profesjonalny sprzęto do dyspozycji zarówno firm jak i o osób prywatnych. Firma posiada pięć pojemników o objętości od 10 do 15 m³, które mogą pomieścić wszystkie Twoje odpady: ziemia, odpady ceglane, plastik, drewno, żelastwo, różne odpady budowlane. Możemy również pomóc Ci w całkowicie bezpiecznym transporcie starych mebli lub ciężkiego i zabierającego dużo miejsca sprzętu AGD.

 4. RAPMET SP. Z O.O.

  Polska

  Zakład Wyrobów Metalowych "RAPMET" powstał w 1977 roku i jest obecnie doświadczonym producentem dostarczającym swoje wyroby do wielu znaczących firm w Polsce i za granicą. Program produkcji obejmuje: - kraty pomostowe wciskane i zgrzewane, - kraty pomostowe ze stali nierdzewnej, - stopnie schodowe, - ogrodzenia systemowe, - ogrodzenia przestawne placów budów, - siatki zgrzewane, - gabiony- kontenery, palety metalowe, - garaże metalowe - inne wyroby metalowe według wzorów zamawiającego.

 5. BSI PM ENGINEERING

  Francja

  BSI PM ENGENEERING, spółka należąca do francuskiej grupy LMI, opracowuje, projektuje, wytwarza, instaluje i wdraża rozwiązania w zakresie przetwarzania i transportu bliskiego pudrów, proszków i granulatów. Od ponad 30 lat grupa jest partnerem największych międzynarodowych konsorcjów farmaceutycznych, chemicznych, kosmetycznych i rolno-spożywczych. Nasza gama obejmuje kilkanaście produktów, od pojemników, mieszalników, urządzeń dozujących, po instalacje do rozładunku lub napełniania...

 6. DOM-KON. G. MATUSIK

  Polska

  Firma DOM-KON powstała w 1999r jako zakład prywatny prowadzony przez Grzegorza Matusika. Wiodącą częścią działalności jest produkcja kontenerów budowlanych i budowa obiektów w systemie modułowym. Dodatkowo montujemy płyty warstwowe. Dokładamy starań by nasze usługi spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości obsługi.

 7. METAL PROCESS SP Z O.O.

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji zbiorników i kontenerów ze stali czarnej i nierdzewnej dostosowanych do różnych mediów i potrzeb. Wykonujemy elementy ze stali nierdzewnej, konstrukcje stalowe (stal nierdzewna, stal węglowa) oraz elementy architektoniczne.

 8. SŁIUPSK

  Polska

  We provide, among others laser cutting and sheet metal bending services, turning and milling in machining centers and bending pipes and profiles. We weld aluminium, stainless steel and structural steel using the TIG and MIG methods. We make welded structures in accordance with the welding standard PN-EN ISO 3834-2: 2021-09. We are ISO 9001 certified. We design in Solid Edge and AutoCad We deliver our products to Germany, the Netherlands, Belgium and the Czech Republic.

 1. BOX-METAL

  Polska

  Firma BOX-METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Goleniow, Polska.

 2. NERI MAKINA MÜH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma NERI MAKINA MÜH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. COIN CONTAINER INSPIRATION GMBH

  Niemcy

  Firma COIN CONTAINER INSPIRATION GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery, Kontenery, kontenery do magazynowania i przechowywania, transport kontenerami, i budka i wiata budowlana. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. LLC "RIN LTD"

  Ukraina

  Firma LLC "RIN LTD", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby metalowe, all types of framework, construction of framework, opakowania metalowe, i Wyroby metalowe. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 5. GAMADARIC - INDÚSTRIA DE PRODUTOS METÁLICOS, LDA

  Portugalia

  Firma GAMADARIC - INDÚSTRIA DE PRODUTOS METÁLICOS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Jest również obecna w dziedzinach wycinanie laserowe, Metal welding, cold stamping of metal, i malowanie metali. Ma siedzibę w Cesar, Portugalia.

 6. GRUPO CODESA COMPACSA, S.L.

  Hiszpania

  Firma GRUPO CODESA COMPACSA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, zgniatarki do odpadów, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, i Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Castellar Del Valles, Hiszpania.

 7. CONTEK IBC-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma CONTEK IBC-SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Ellrich, Niemcy.

 8. CHT CONTAINER GMBH

  Niemcy

  Firma CHT CONTAINER GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Beverstedt, Niemcy.

 9. SANIMOBEL, S.A.

  Hiszpania

  Firma SANIMOBEL, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Jest również obecna w dziedzinach refuse containers, wyposażenie miejskie, i Container. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 10. COMO ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma COMO ANLAGENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo