• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kontenery metalowe

Wyniki dla

Kontenery metalowe - Import eksport

 1. SILVERSEA S.L.

  Hiszpania

  SILVERSEA jest firmą specjalizującą się w wynajmie i sprzedaży kontenerów morskich. Firma powstała z potrzeby unowocześnienia sektora oraz zaoferowania klientom bliższej i bardziej przejrzystej obsługi. Firma codziennie stara się unowocześniać, aby nadążyć za erą cyfryzacji i dostosować się do potrzeb rynku. Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb klientów w sposób efektywny i kreatywny. Zawsze dążymy do zrównoważonego rozwoju naszych produktów i usług, oszczędzając koszty w łańcuchu dostaw, przyczyniając się do zmniejszenia śladu węglowego i promując ponowne wykorzystanie naszych produktów w sposób przyjazny dla środowiska.

 2. FRANCE FIL INTERNATIONAL

  Francja

 3. RAINBOW CONTAINERS GMBH

  Niemcy

 4. KNAUSS RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

 5. ALBERT CHRIST GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FILMEC

  Włochy

 2. TILLMANN VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

 3. UNITEC SPEZIALTRANSPORTE GMBH

  Niemcy

 4. ITALIANA CONTENITORI SRL

  Włochy

 5. CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  CONTAINEX - specjalista w dziedzine kontenerów i systemów mobilnych - Przedsiębiorstwo należące do grupy WALTER - Ponad 30 lat doświadczenia w branży kontenerowej - Ponad 150 magazynów w całej Europie - 310 mln EUR. obrotu w roku obrotowym 16/17 - 277 pracowników - Klienci w całej Europie; dostarczamy kontenery biurowe, pracownicze i sanitarne, magazynowe, opakowaniowe i morskie - Nowoczesny terminal kontenerowy w Wiedniu/Wiener Neudorf - Magazyn kontenerowy i warsztat naprawczy - Ocena pierwszej klasy przez międzynarodowe agencje kredytowe: D&B (Nr. 30-042-9354): 5A1 formularz kredytowy (Nr. 911.0056346): Index kredytowy 153 KSV1870 (Nr. 37207): Rating 175 Zasady korporacyjne: - finansowanie wyłącznie z generowanego Cash-Flow - żadnych pożyczek bankowych lub innego finansowania zewnętrznego - zarządzanie typu spółdzielczego z dużym zaangażowaniem i osobistą odpowiedzialnością pracowników - zdecentrowana organizacja z podziałem na centra zysków - promowanie w firmie rodzinnego ducha pracy zespołowej

 1. P.P.H.U. SPÓJNIA GRZEGORZ WICHLIŃSKI

  Polska

  Od 1992 roku specjalizujemy się w produkcji pojemników. Obecnie produkujemy pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery, według indywidualnych potrzeb klienta. Pojemniki cynkujemy, malujemy natryskowo bądź elektrostatycznie. Obecnie produkujemy pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery, według indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie kontenery metalowe z naszej oferty poddawane są malowaniu natryskowemu lub elektrostatycznemu. Mogą być także cynkowane ogniowo lub galwanicznie. Jeśli zależy Państwu na czasie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu ustalenia optymalnego terminu realizacji zamówienia.

 2. BOHET FILS

  Belgia

  Firma rozszerzyła zakres proponowanych usług na wynajem kontenerów na śmieci i odpady. Oddajemy nasz profesjonalny sprzęto do dyspozycji zarówno firm jak i o osób prywatnych. Firma posiada pięć pojemników o objętości od 10 do 15 m³, które mogą pomieścić wszystkie Twoje odpady: ziemia, odpady ceglane, plastik, drewno, żelastwo, różne odpady budowlane. Możemy również pomóc Ci w całkowicie bezpiecznym transporcie starych mebli lub ciężkiego i zabierającego dużo miejsca sprzętu AGD.

 1. RAPMET SP. Z O.O.

  Polska

  Zakład Wyrobów Metalowych "RAPMET" powstał w 1977 roku i jest obecnie doświadczonym producentem dostarczającym swoje wyroby do wielu znaczących firm w Polsce i za granicą. Program produkcji obejmuje: - kraty pomostowe wciskane i zgrzewane, - kraty pomostowe ze stali nierdzewnej, - stopnie schodowe, - ogrodzenia systemowe, - ogrodzenia przestawne placów budów, - siatki zgrzewane, - gabiony- kontenery, palety metalowe, - garaże metalowe - inne wyroby metalowe według wzorów zamawiającego.

 2. BSI PM ENGINEERING

  Francja

  BSI PM ENGENEERING, spółka należąca do francuskiej grupy LMI, opracowuje, projektuje, wytwarza, instaluje i wdraża rozwiązania w zakresie przetwarzania i transportu bliskiego pudrów, proszków i granulatów. Od ponad 30 lat grupa jest partnerem największych międzynarodowych konsorcjów farmaceutycznych, chemicznych, kosmetycznych i rolno-spożywczych. Nasza gama obejmuje kilkanaście produktów, od pojemników, mieszalników, urządzeń dozujących, po instalacje do rozładunku lub napełniania...

 3. DOM-KON. G. MATUSIK

  Polska

  Firma DOM-KON powstała w 1999r jako zakład prywatny prowadzony przez Grzegorza Matusika. Wiodącą częścią działalności jest produkcja kontenerów budowlanych i budowa obiektów w systemie modułowym. Dodatkowo montujemy płyty warstwowe. Dokładamy starań by nasze usługi spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości obsługi.

 4. METAL PROCESS SP Z O.O.

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji zbiorników i kontenerów ze stali czarnej i nierdzewnej dostosowanych do różnych mediów i potrzeb. Wykonujemy elementy ze stali nierdzewnej, konstrukcje stalowe (stal nierdzewna, stal węglowa) oraz elementy architektoniczne.

 5. BOX-METAL

  Polska

 6. NERI MAKINA MÜH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 7. GRUPO CODESA COMPACSA, S.L.

  Hiszpania

 8. ECONOX

  Francja

 1. DIFTAR OUTDOOR PRODUCTS BV

  Holandia

 2. BEIJING DYZ DONG NING METAL PACKAGING CO.,LTD

  Chiny

 3. LLC "RIN LTD"

  Ukraina

 4. COMO ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. CONTEK IBC-SERVICE GMBH

  Niemcy

 6. CHT CONTAINER GMBH

  Niemcy

 7. AIR-SONIC GESELLSCHAFT ZUR LUFTREINHALTUNG UND LÄRMBEKÄMPFUNG MBH

  Niemcy

 8. CONTAINERTRANSPORTE WESSELER GMBH

  Niemcy

 9. BEYDEMIR SAC PROFIL SAN. TIC. A.S.

  Turcja

 10. AVILON

  Ukraina