• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie

Wyniki dla

Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie - Import eksport

 1. TABELARAIZ

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Założone w lutym 2011 roku, Tableraíz jest czołowym przedsiębiorstwem w branży konstrukcji metalowych, oferującym szeroką gamę rozwiązań, w tym przygotowanie konstrukcyjne, dostawę i montaż konstrukcji do paneli słonecznych. Nasza ekspertyza obejmuje stosowanie powłok metalowych, proces wydawania zezwoleń, realizację projektów architektonicznych i inżynieryjnych oraz szczegółowy nadzór konstrukcyjny. Koncentrując się na rynku fotowoltaiki, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne rozwiązania z zakresu konstrukcji fotowoltaicznych. Tableraíz projektuje rozwiązania inżynieryjne do podzespołów fotowoltaicznych i jest rzetelnym producentem konstrukcji do instalacji fotowoltaicznych. Dążymy do tego, by stać się kluczowym podmiotem na rynku, wyznaczającym wzorce doskonałości zarówno w dziedzinie konstrukcji, jak i usług z zakresu obróbki metali. Inspirowani wzorem podstawowych wartości, takich jak, między innymi etyka, odpowiedzialność, poświęcenie, duch współpracy i szacunek, dążymy do pozostawienia trwałego śladu. Dzięki bogatemu doświadczeniu i udoskonalanemu Know-How, zdobytemu na przestrzeni lat, jesteśmy w stanie zaoferować oryginalne rozwiązania Planowania, Konstrukcji i Inżynieryjne. Przy każdym projekcie, klienci mogą polegać na naszym profesjonalizmie, wskazówkach technicznych i niezachwianym zaangażowaniu na rzecz jakości. Nasze kompetencje obejmują wiele aspektów działalności: Planowanie, Dostawa, Wsparcie, Udzielanie licencji, Powłoki, Montaż i Konstrukcje. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości.

 2. SEMIN

  Francja

  Verified by europages badge

  SEMIN jest francuską rodzinną grupą przemysłową specjalizującą się w produkcji materiałów budowlanych. Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania dla profesjonalistów budowlanych do budowy i renowacji wnętrz domów. Od 1838 roku innowacyjność jest częścią DNA firmy SEMIN. Opracowywanie rozwiązań technicznych, które ułatwiają montaż i oszczędzają czas na placu budowy jest naszym głównym celem. SEMIN posiada 6 zakładów przemysłowych we Francji i 4 za granicą i zatrudnia 650 osób. Grupa osiąga obrót w wysokości 160 milionów euro, z czego 40% jest generowane na rynkach międzynarodowych w ponad 66 krajach na całym świecie. Klient jest w centrum naszej strategii, bliskość naszych zespołów w terenie w połączeniu z naszą elastycznością i reaktywnością przyczyniają się do naszego zróżnicowania. Jesteśmy przekonani, że jakość usług, które świadczymy naszym klientom jest najważniejsza. Celem grupy jest rozwój w sposób odpowiedzialny, poprzez możliwie jak największą kontrolę wpływu na środowisko.

 3. VOSSE SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Vosse produkuje: - części oraz komponenty ze stali; - konstrukcje stalowe; - konstrukcje metalowe lekkie; - gotowe produkty oparte na rozwiązaniach stalowych Dla przemysłu: - konstrukcje technologiczne - konstrukcje techniczne - konstrukcje wsporcze i towarzyszące - całe linie produkcyjne - obiekty przemysłowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - wentylatory - wymienniki ciepła - gniazda kontenerowe Dla budownictwa: - konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów - konstrukcje nośne/wsporcze - schody, poręcze i balustrady - blachownice i kratownice - słupy krzyżowe - bariery ochronne - ekrany akustyczne - systemy regałowe - balustrady, poręcze, barierki - elementy i całe konstrukcje maszyn i urządzeń budowlanych Dla przemysłu stoczniowego: - pokrywy łukowe - drzwi pokładowe, burtowe i grodziowe - włazy - przewłoki - wentylatory - kotwice jachtowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - konstrukcje stalowe i elementy różnego przeznaczenia Realizujemy zlecenia w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Dostarczamy także całe linie montażowe. Projektujemy, wytwarzamy, składamy kompletne produkty oraz dostarczamy je do siedziby klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach seryjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością wg. normy EN 1090 (EXC2) oraz certyfikat spawalniczy ISO 3834-2. Posiadamy Centrum Obróbcze DOOSAN DNM 750L gdzie realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miechucinie, ul. Kartuska 2 (woj.pomorskie).

 4. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 5. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MGR CARTS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MGR CARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny obiciowe. Jest również obecna w dziedzinach Wózki dwukołowe, Zaopatrzenie dla restauracji, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, obicia, tkaniny, wyposażenie dla wewnętrznego transportu towarów, Wózki dwukołowe, tkaniny artystyczne, Zaopatrzenie dla restauracji, i wózki manualne demontowalne dla wewnętrznego transportu towarów. Ma siedzibę w Cicerale, Włochy.

 2. ARCOM SP.J ARTUR WILK ROBERT ZIĘBA

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji systemów magazynowania i transportu i jesteśmy europejskim liderem w zakresie regałów na opony. Naszą główną siłą jest wykwalifikowany i ambitny zespół pracowników. Oferujemy wieloletnie doświadczenie wsparte nowoczesną technologią. Nasze rozwiązania wpływają na wzrost konkurencyjności rynkowej Klientów Arcom. Pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową. Zapewniają bezpieczne składowanie i transport produktów. Przynoszą znaczną redukcję kosztów magazynowania. Oferujemy rozwiązania dla opon, butli z gazami technicznymi, propanowymi i medycznymi. Dostarczamy stalowe palety do magazynowania i transportu motocykli, rowerów, quadów, beczek z olejami, folie i tkanin, beczek na wino i whisky, produktów w kartonach i zbiorników z chemikaliami płynnymi.

 3. RACKSANDROLLS

  Polska

  Jesteśmy solidny producentem konstrukcji stalowych. wytwarzamy solidne produkty ze stało takie jak stojaki do okien , szyb, płyt , wózki transportowe na okna , szyby , palety stalowe , regały stalowe i wiele innych solidnych konstrukcji z metalu. Poznaj zalety współpracy z renomowanym producentem, sprawdź czy odpowiada ci jakość oferowanych przez nas produktów. odwiedź naszą stronę internetową https: //racksandrolls.pl/. Nasza firma bezpłatnie wykonuje projektu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nasze stojaki do okien, wózki transportowe trafiają do największych przedsiębiorstw z branży stolarki otworowej, produkcji płyt plexi , budownictwa czy branży transportowej. Jeśli masz pytania, jesteśmy tu by udzielić jak najbardziej rzeczowej , konstruktywnej informacji. RacksAndRolls to solidny producent z wieloletnim doświadczeniem. Poszukujesz stojaka ze stali , wózka transportowego, palety stalowej lub innego wyposażenia magazynu. skontaktuj się z nami a my wytworzymy solidny produkt z certyfikatem CE i gwarancją.

 4. W.M. POMTOR WYROBY METALOWE I INNE SP.Z O.O.

  Polska

  Produkowane są z odpowiednio dobranych gatunków stali, dostarczanych przez największych i renomowanych producentów stali w Polsce, co umożliwiło obniżenie wagi palety przy jednoczesnym zachowaniu ich nominalnych, dopuszczalnych ładowności, wymiarów i nie wprowadzaniu zmian w procesie produkcji. Na przełomie czerwca i lipca 2009 roku jakość wykonania ale przede wszystkim parametry techniczne palet zostały potwierdzone przez niezależną jednostkę certyfikującą wyroby TÜV Rheinland Polska, co dało nam prawo używania znaku zgodności T+M. Manuraki M1S355 i M2S355 poddane zostały ocenie wysokiej klasie specjalistów z sekcji bezpieczeństwa i jakości wyrobu TÜV Rheinland i testom laboratoryjnym na stabilność regału i maksymalne obciążenie w Instytucie Techniki Budowlanej w Katowicach, a cały proces produkcji przeszedł wnikliwą inspekcję eksperta TÜV Rheinland Polska.

 5. AGRO-MATADEX. STEEL AND METAL PROCESSING

  Polska

  Świadczymy usługi pośrednictwa w handlu międzynarodowym.Zajmujemy się dostawami części do maszyn rolniczych: odlewów, sprężyn oraz artykułów do hodowli zwierząt oraz do pozarolniczych gałęzi przemysłu.Współpracujemy z firmami produkcyjnymi i handlowymi, głównie ze strefy zachodnioeuropejskiej. Do współpracy zachęcamy firmy zainteresowane zleceniem części lub całej swojej produkcji w polskich zakładach. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem najwyższej jakości drutów nierdzewnych z Włoch

 1. STALSERWIS POLSKA

  Polska

  Stalserwis Polska oferuje stalowe wyroby wykonane indywidualnie według projektu własnego klienta lub wykonanego na zlecenie. Wykonujemy i dostarczamy stojaki hutnicze wykonane na indywidualne zamówienia, stojaki transportowe do transportu śmigieł wiatraków czy stojaki do transportu elektrycznych turbin. Ponadto Stalserwis oferuje kraty pomostowe różnego rodzaju: kraty pomostowe zgrzewane, kraty pomostowe prasowane, stopnie schodowe wykonane z kraty, pomosty stalowe różnego rodzaju.

 2. ŚLUSARSTWO CARO

  Polska

  Firma ŚLUSARSTWO CARO oferuje wykonanie wszelkich elementów i konstrukcji ze stali czarnej i kwasówki. W naszej ofercie posiadamy ogrodzenia schody stalowe, wiaty lekkie konstrukcje oraz odboje nierdzewne i wiele innych produktów.

 1. METALOINOX - SOLUÇÕES EM INOX À MEDIDA

  Portugalia

  Firma METALOINOX - SOLUÇÕES EM INOX À MEDIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Okna aluminiowe, Schody metalowe, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Okna aluminiowe, Schody metalowe, i metal and stainless steel structural frameworks. Ma siedzibę w Vagos, Portugalia.

 2. AÇODECOR

  Portugalia

  Firma AÇODECOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, konstrukcja metalowa, Budownictwo przemysłowe, ościeżnice dla budownictwa, i Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Ma siedzibę w Vila Do Conde, Portugalia.

 3. FAUSTINO & FERREIRA SA. - ESTRUTURAS METÁLICAS

  Portugalia

  Firma FAUSTINO & FERREIRA SA. - ESTRUTURAS METÁLICAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje metalowe. Ma siedzibę w Touria, Portugalia.

 4. LSJ ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LSJ ENGINEERING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, Schody metalowe, i schody na miarę. Ma siedzibę w Shoeburyness, Zjednoczone Królestwo.

 5. SYVADO

  Holandia

  Firma SYVADO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach STIUKi DO METALU, i okładanie fasad. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 6. OSNOVANIE SPOOO

  Białoruś

  Firma OSNOVANIE SPOOO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, produkcja konstrukcji metalowych do prac publicznych, Tkaniny, siatki i sita metalowe, budowa kratownic, i Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Ma siedzibę w Zhlobin, Białoruś.

 7. TAGLIABUE F.LLI S.N.C. DI ELIO E CARLO TAGLIABUE

  Włochy

  Firma TAGLIABUE F.LLI S.N.C. DI ELIO E CARLO TAGLIABUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodzenia i bramy, kraty bezpieczeństwa, Ogrodzenia i bramy, okiennice wg wymiarów, i balustrada z kutego żelaza. Ma siedzibę w Lentate Sul Seveso, Włochy.

 8. AMENAG AMELIORAT INSTALLAT BATIMENTS

  Francja

  Firma AMENAG AMELIORAT INSTALLAT BATIMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Rusztowania i drabiny, Gięcie stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Rusztowania i drabiny, Gięcie stali i metali, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Courbevoie, Francja.

 1. CHAPES SYSTEMES

  Francja

  Firma CHAPES SYSTEMES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Rusztowania i drabiny, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Rusztowania i drabiny, i Interior fittings. Ma siedzibę w Orsan, Francja.

 2. VOULOUX

  Francja

  Firma VOULOUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Prefabrykowane budynki stalowe, i Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Ma siedzibę w Dallet, Francja.

 3. NESTADOUR

  Francja

  Firma NESTADOUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, stainless steel structural frames, metal and stainless steel structural frameworks, konstrukcje ze stali nierdzewnej, i Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Ma siedzibę w Lanne, Francja.

 4. S.M.TECH MICHAŁ SIWIEC

  Polska

  Firma S.M.TECH MICHAŁ SIWIEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Ma siedzibę w Knurów, Polska.

 5. QUICKBASE FOUNDATIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma QUICKBASE FOUNDATIONS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Fundamenty, roboty budowlane, słupy fundamentów, fundamentowanie budynków, Fundamenty, roboty budowlane, i głębokie fundamenty. Ma siedzibę w Bromsgrove, Zjednoczone Królestwo.

 6. VALVEN EOOD

  Bułgaria

  Firma VALVEN EOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty ciesielskie i stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, i Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Ma siedzibę w Smolyan, Bułgaria.

 7. KRONO SYSTEM S.R.L.

  Włochy

  Firma KRONO SYSTEM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Ma siedzibę w Mansue', Włochy.

 8. LASER CHAPE

  Francja

  Firma LASER CHAPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Rusztowania i drabiny, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, i Rusztowania i drabiny. Ma siedzibę w Lauzerville, Francja.

 9. ALFA CONCEPT

  Belgia

  Firma ALFA CONCEPT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Ma siedzibę w Familleureux, Belgia.

 10. BTPMP - BATIMENTS TRAVAUX PUBLICS MIDI PYRENEES

  Francja

  Firma BTPMP - BATIMENTS TRAVAUX PUBLICS MIDI PYRENEES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Rusztowania i drabiny, Gięcie stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Rusztowania i drabiny, i Gięcie stali i metali. Ma siedzibę w Launaguet, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo