• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcje rurowe

Wyniki dla

Konstrukcje rurowe - Import eksport

 1. MOBITEC - KOTTMANN UND BERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Właściwe zagięcia we właściwych miejscach - to właśnie umie robić Mobitec. Od giętarki ręcznej do zautomatyzowanej komórki produkcyjnej: w centrali naszej firmy w Szwabii produkowana jest najlepsza technologia gięcia. I to w konstrukcji modułowej. We wszystkim co robimy, koncentruje się na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Dostarczamy Państwu dokładnie dopasowane do Państwa potrzeb nowoczesne koncepcje maszyn tak, aby nie musieli się Państwo "wyginać" w celu osiągnięcia optymalnych wyników. Nawet całkowicie okrągłe rozwiązania, które są bardzo cenione na całym świecie. Nasze zrozumienie klienta ma charakter holistyczny: w Mobitec chcemy, abyście czuli się Państwo w pełni komfortowo. Dlatego oprócz zaawansowanej technologii zapewniamy również precyzyjne raporty pomiarowe, wysokiej jakości narzędzia, rzetelne i osobiste doradztwo oraz kompetentny 24-godzinny serwis. Oczywiście nie jest to oczywiste. Ale taka jest właśnie filozofia Mobitec.

 2. RS TRAUT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako specjalista w dziedzinie systemów rurowych od ponad 20 lat cieszymy się dobrą reputacją u naszych klientów. Kompetencje, jakość i innowacyjność są podstawą naszego sukcesu. RS Traut opracowuje i produkuje prototypy, serie i części zamienne. Oferujemy produkty i rozwiązania dla przemysłu samochodowego, lotniczego i innych zastosowań przemysłowych - od prostych elementów giętych po złożone zespoły rur o średnicy od 0, 8 mm do 40 mm ze wszystkich materiałόw. Jesteśmy wierni naszej filozofii od momentu założenia firmy w 1997 roku. Kontekst rodzinny pozostawia miejsce na niezwykłą ambicję, pasję i kreatywność. Nasi pracownicy i nasi lojalni partnerzy biznesowi cenią nas za to. Nie idziemy na żadne kompromisy w zakresie jakości naszych produktów, relacji z klientami i procesów produkcyjnych. Wyroby opuszczające naszą firmę, spełniają najwyższe standardy. Nie bez powodu jesteśmy klasyfikowani przez naszych klientów jako dostawca typu A.

 3. BURGAFLEX DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BURGAFLEX DEUTSCHLAND GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Ma siedzibę w Leutenbach, Niemcy.

 4. FRIEDRICH LEY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIEDRICH LEY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 5. COSIFER - CARPENTERIE METALLICHE LAVORI IN FERRO ED ACCIAIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COSIFER - CARPENTERIE METALLICHE LAVORI IN FERRO ED ACCIAIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje rurowe, bramy, Konstrukcje rurowe, obróbka stali nierdzewnej, portale z żelaza wierconego udarowo, spawanie tig, spawanie metali, konstrukcje metalowe, i markizy. Ma siedzibę w Sarno, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMI-TECH GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma IMI-TECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Ma siedzibę w Weesen, Szwajcaria.

 2. SCHMITTERGROUP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMITTERGROUP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Jest również obecna w dziedzinach Stainless-steel pipe bends, spawanie laserowe, i Gięcie rur - usługi. Ma siedzibę w Thüngen, Niemcy.

 3. WPS - WATER PIPE SYSTEM GMBH

  Niemcy

  Państwa partner w zakresie różnorodnych rozwiązań przy użyciu rur falistych. Firma WPS – Water Pipe System GmbH została założona 13.01.2011 roku w mieście Vechta. Zakład produkcyjny i centrum sprzedaży znajduje się w Rain am Lech, w Bawarii. WPS produkuje systemy z rur falistych przy użyciu sprawdzonej technologii łączenia. Nasz asortyment obejmuje m.in. rury drenarskie, odprowadzające, rury do wód opadowych i ścieków oraz rury osłonowe do kabli. Możliwe są również różnorodne rozwiązania specjalne. Nasze rury reprezentują innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów związanych z wodą, spowodowanych przez szybki przyrost ludności na świecie i globalne ocieplenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników w zakresie projektowania, produkcji i wprowadzania na rynek inteligentnych systemów rurowych, możemy dziś dostarczać rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

 4. ŁUCZYŃSKI, ZAKŁAD URZĄDZEŃ ODPYLAJĄCYCH

  Polska

  Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem i uruchamianiem kompletnych instalacji odpylających spełniających wymogi ekologiczne i indywidualne wymagania klienta. Ponadto firma wykonuje również produkcję nietypową jak: - silosy - konstrukcje stalowe - kontenery stalowe Realizując dla Państwa proponowane usługi gwarantujemy: - nowoczesne rozwiązania techniczne - terminowość realizacji tematu - obsługę gwarancyjną na cały czas eksploatacji instalacji i obiektów o czym świadczą zrealizowane obiekty i instalacje wymienione w naszej liście referencyjnej. Firma posiada szeroki park maszynowy umożliwiający obróbkę skrawaniem, cięcie, gięcie i zwijanie blach, spawanie w osłonie gazów ochronnych metodami MIG, MAG, TIG, cięcie plazmowe jak również obróbkę cieplną w piecach elektrycznych komorowych. Zapraszamy do współpracy

 5. KOVONAX

  Republika Czeska

  Firma KOVONAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Jest również obecna w dziedzinach Mass production of furniture, artykuły medyczne, Medical Furniture, i Wardrobes, beds and matching pieces. Ma siedzibę w Bystrice Pod Hostynem, Republika Czeska.

 1. EDELTRAUD SMITKA BETRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Niemcy

  Firma EDELTRAUD SMITKA BETRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 2. DIETRICH INDUSTRIETECHNIK

  Niemcy

  Firma DIETRICH INDUSTRIETECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 1. D.G.CARPENTERIA SRL

  Włochy

  Firma D.G.CARPENTERIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Jest również obecna w dziedzinach balkony metalowe dla budownictwa, brama zabezpieczająca, i obróbka części ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Rho, Włochy.

 2. FEDERTECH

  Francja

  Firma FEDERTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie wspomagane komputerowo, konstrukcje rurowe, i Toczenie z pręta precyzyjne. Ma siedzibę w Saint Georges Sur Arnon, Francja.

 3. ECT-ENTREPRISE DE CONSTRUCTIONS TUBULAIRES

  Luksemburg

  Firma ECT-ENTREPRISE DE CONSTRUCTIONS TUBULAIRES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje rurowe, Konstrukcje rurowe, rusztowania rurowe, momtaź struktur rurowych, i instalacja podnośników. Ma siedzibę w Redange, Luksemburg.

 4. W. FREI AG KLINGNAU

  Szwajcaria

  Firma W. FREI AG KLINGNAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Ma siedzibę w Klingnau, Szwajcaria.

 5. VAN LEEUWEN BUIZEN GROEP

  Belgia

  Firma VAN LEEUWEN BUIZEN GROEP, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Jest również obecna w dziedzinach Stale walcowane zwykłej jakości, zawory, i belki. Ma siedzibę w Vilvoorde, Belgia.

 6. BRETIM

  Francja

  Firma BRETIM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje rurowe. Ma siedzibę w Bréhan, Francja.

 7. KE KELIT® KUNSTSTOFFWERK GESMBH

  Austria

  Firma KE KELIT® KUNSTSTOFFWERK GESMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 8. SATENE

  Francja

  Firma SATENE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje rurowe, Produkcja rolna, Konstrukcje rurowe, i Produkcja rolna. Ma siedzibę w La Chatre, Francja.

 1. NET2PRINT

  Belgia

  Firma NET2PRINT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Druk - artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje rurowe, i druki reklamowe - drukowanie. Ma siedzibę w Fleurus, Belgia.

 2. MONTAŽE IN VARJENJE DEJAN KUNŠEK S.P.

  Słowenia

  Firma MONTAŽE IN VARJENJE DEJAN KUNŠEK S.P., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje rurowe, Stal nierdzewna, Aluminium i stopy aluminium, Konstrukcje rurowe, Stal nierdzewna, i Aluminium i stopy aluminium. Ma siedzibę w Senovo, Słowenia.

 3. VENTURIA D.O.O.

  Słowenia

  Firma VENTURIA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Jest również obecna w dziedzinach Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, Odpady - recykling, Blachy - rury, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, Odpady - recykling, i Blachy - rury. Ma siedzibę w Bohinjska Bistrica, Słowenia.

 4. MACONS REY

  Hiszpania

  Firma MACONS REY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki, dźwigi i windy budowlane, rusztowania rurowe, Podnośniki, dźwigi i windy budowlane, i stemple. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. ENGELS GMBH

  Niemcy

  Firma ENGELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje rurowe, Piece i kominy przemysłowe, Kominy przemysłowe, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Konstrukcje rurowe, Piece i kominy przemysłowe, Kominy przemysłowe, i Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU

  Niemcy

  Firma ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje rurowe, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Schrony przeciwatomowe - budowa, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Konstrukcje rurowe, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Schrony przeciwatomowe - budowa, i Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 7. STEELWORKSOLUTIONS.LTD

  Malta

  Firma STEELWORKSOLUTIONS.LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje rurowe, Kotły okrętowe, spawanie, konstrukcje metalowe ciężkie, Konstrukcje rurowe, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w St Julian's, Malta.

 8. JIANGXI HONGLI INDUSTRIAL & TRADING CO., LTD.

  Chiny

  Firma JIANGXI HONGLI INDUSTRIAL & TRADING CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Ma siedzibę w Taizhou, Chiny.

 9. HUSSON INTERNATIONAL

  Francja

  Firma HUSSON INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Jest również obecna w dziedzinach żelazne gry do ogrodów i parków, i teren zabaw. Ma siedzibę w LAPOUTROIE, Francja.

 10. FABER ART CARPENTERIA

  Włochy

  Firma FABER ART CARPENTERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Jest również obecna w dziedzinach meble wiszące żelazne, balustrada żelazna, i kraty skrzydłowe. Ma siedzibę w Città Sant Angelo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo