• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcje rurowe

Wyniki dla

Konstrukcje rurowe - Import eksport

 1. RS TRAUT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jako specjalista w dziedzinie systemów rurowych od ponad 20 lat cieszymy się dobrą reputacją u naszych klientów. Kompetencje, jakość i innowacyjność są podstawą naszego sukcesu. RS Traut opracowuje i produkuje prototypy, serie i części zamienne. Oferujemy produkty i rozwiązania dla przemysłu samochodowego, lotniczego i innych zastosowań przemysłowych - od prostych elementów giętych po złożone zespoły rur o średnicy od 0, 8 mm do 40 mm ze wszystkich materiałόw. Jesteśmy wierni naszej filozofii od momentu założenia firmy w 1997 roku. Kontekst rodzinny pozostawia miejsce na niezwykłą ambicję, pasję i kreatywność. Nasi pracownicy i nasi lojalni partnerzy biznesowi cenią nas za to. Nie idziemy na żadne kompromisy w zakresie jakości naszych produktów, relacji z klientami i procesów produkcyjnych. Wyroby opuszczające naszą firmę, spełniają najwyższe standardy. Nie bez powodu jesteśmy klasyfikowani przez naszych klientów jako dostawca typu A.

 2. MOBITEC - KOTTMANN UND BERGER GMBH

  Niemcy

  Właściwe zagięcia we właściwych miejscach - to właśnie umie robić Mobitec. Od giętarki ręcznej do zautomatyzowanej komórki produkcyjnej: w centrali naszej firmy w Szwabii produkowana jest najlepsza technologia gięcia. I to w konstrukcji modułowej. We wszystkim co robimy, koncentruje się na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Dostarczamy Państwu dokładnie dopasowane do Państwa potrzeb nowoczesne koncepcje maszyn tak, aby nie musieli się Państwo "wyginać" w celu osiągnięcia optymalnych wyników. Nawet całkowicie okrągłe rozwiązania, które są bardzo cenione na całym świecie. Nasze zrozumienie klienta ma charakter holistyczny: w Mobitec chcemy, abyście czuli się Państwo w pełni komfortowo. Dlatego oprócz zaawansowanej technologii zapewniamy również precyzyjne raporty pomiarowe, wysokiej jakości narzędzia, rzetelne i osobiste doradztwo oraz kompetentny 24-godzinny serwis. Oczywiście nie jest to oczywiste. Ale taka jest właśnie filozofia Mobitec.

 3. FRIEDRICH LEY GMBH

  Niemcy

 4. BURGAFLEX DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 5. IMI-TECH GMBH

  Szwajcaria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHMITTERGROUP GMBH

  Niemcy

 2. WPS - WATER PIPE SYSTEM GMBH

  Niemcy

  Państwa partner w zakresie różnorodnych rozwiązań przy użyciu rur falistych. Firma WPS – Water Pipe System GmbH została założona 13.01.2011 roku w mieście Vechta. Zakład produkcyjny i centrum sprzedaży znajduje się w Rain am Lech, w Bawarii. WPS produkuje systemy z rur falistych przy użyciu sprawdzonej technologii łączenia. Nasz asortyment obejmuje m.in. rury drenarskie, odprowadzające, rury do wód opadowych i ścieków oraz rury osłonowe do kabli. Możliwe są również różnorodne rozwiązania specjalne. Nasze rury reprezentują innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów związanych z wodą, spowodowanych przez szybki przyrost ludności na świecie i globalne ocieplenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników w zakresie projektowania, produkcji i wprowadzania na rynek inteligentnych systemów rurowych, możemy dziś dostarczać rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

 3. ŁUCZYŃSKI, ZAKŁAD URZĄDZEŃ ODPYLAJĄCYCH

  Polska

  Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem i uruchamianiem kompletnych instalacji odpylających spełniających wymogi ekologiczne i indywidualne wymagania klienta. Ponadto firma wykonuje również produkcję nietypową jak: - silosy - konstrukcje stalowe - kontenery stalowe Realizując dla Państwa proponowane usługi gwarantujemy: - nowoczesne rozwiązania techniczne - terminowość realizacji tematu - obsługę gwarancyjną na cały czas eksploatacji instalacji i obiektów o czym świadczą zrealizowane obiekty i instalacje wymienione w naszej liście referencyjnej. Firma posiada szeroki park maszynowy umożliwiający obróbkę skrawaniem, cięcie, gięcie i zwijanie blach, spawanie w osłonie gazów ochronnych metodami MIG, MAG, TIG, cięcie plazmowe jak również obróbkę cieplną w piecach elektrycznych komorowych. Zapraszamy do współpracy

 4. KOVONAX

  Republika Czeska

 5. EDELTRAUD SMITKA BETRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Niemcy

 1. DIETRICH INDUSTRIETECHNIK

  Niemcy

 2. FEDERTECH

  Francja

 1. W. FREI AG KLINGNAU

  Szwajcaria

 2. KE KELIT® KUNSTSTOFFWERK GESMBH

  Austria

 3. MONTAŽE IN VARJENJE DEJAN KUNŠEK S.P.

  Słowenia

 4. VENTURIA D.O.O.

  Słowenia

 5. MACONS REY

  Hiszpania

 6. ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU

  Niemcy

 7. FABER ART CARPENTERIA

  Włochy

 8. IMPACT INDUSTRY BRNO A.S.

  Republika Czeska

 1. APPARATEBAU ROMAN ADLER, INH. TORSTEN ADLER FACHBETRIEB NACH WHG

  Niemcy

 2. SUZAR S.R.O.

  Słowacja

 3. IBB - INDUSTRIEBAU & BERATUNGS GMBH

  Niemcy

 4. SKROMET S.R.O.

  Republika Czeska

 5. AQUATHERM GMBH KUNSTSTOFF-, EXTRUSIONS- UND SPRITZGIESS-TECHNIK

  Niemcy

 6. TECHNO PIPE GESELLSCHAFT FÜR PIPELINE UND ANLAGEN-TECHNIK MBH

  Niemcy

 7. ING.-BÜRO H. KUNKEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. HENRY SENGER ROHRBIEGEUNTERNEHMEN

  Niemcy

 9. TELEPOST

  Grecja

 10. NORO-GESELLSCHAFT FÜR ROHRSYSTEME MBH

  Niemcy