• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcje drewniane ciesielskie

Wyniki dla

Konstrukcje drewniane ciesielskie - Import eksport

 1. MOZAN

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy doświadczonym producentem specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości elementów drewnianych dla przemysłu meblarskiego. Dzięki solidnej obecności na rynku od dwóch dekad, ugruntowaliśmy nasze doświadczenie w produkcji najwyższej jakości drewnianych nóg i różnych komponentów meblowych. Nasze bogate doświadczenie w branży miało kluczowe znaczenie w doskonaleniu naszego rzemiosła. Nieustannie rozwijając się, jesteśmy oddani rozwojowi naszej firmy poprzez integrację najnowocześniejszych technologii. Nasz park maszynowy obejmuje najnowocześniejsze centrum obróbcze CNC, umożliwiające precyzyjne i wydajne procesy produkcyjne. Specjalizujemy się w produkcji znaczących serii produktów, oferując asortyment ram, a także nóżek, skrupulatnie zaprojektowanych do konkretnych zastosowań. Nasz zróżnicowany katalog prezentuje szeroką gamę zastrzeżonych wzorów, z których każdy odzwierciedla nasze oddanie innowacyjności i funkcjonalności. Zaspokajając potrzeby związane z produkcją mebli, dostarczamy najwyższej jakości komponenty niezbędne do tworzenia wyjątkowych mebli. Co więcej, przodujemy w dostarczaniu na żądanie, niestandardowych projektów dostosowanych do unikalnych wymagań naszych klientów. Nasza zdolność do dostosowywania projektów wyróżnia nas, zapewniając satysfakcję klienta i skutecznie spełniając różnorodne potrzeby projektowe.

 2. SCIERIE ACKERMANN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SCIERIE ACKERMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach Drewno cięte, deski, Okładziny ścian zewnętrznych z drewna, i deski. Ma siedzibę w Taintrux, Francja.

 3. EURO T.S.C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EURO T.S.C. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane ciesielskie, piły do drewna, piły do taśm, Konstrukcje drewniane ciesielskie, piły do metali, przecinarki do metalu, piły do pni, piły poziome półautomatyczne, i altana ogrodowa. Ma siedzibę w Ghedi, Włochy.

 4. MONTAGNOLI EVIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MONTAGNOLI EVIO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach dach i pokrycie dachowe drewniane, drewniane pokrycie dachowe obiektów sportowych, drewno płytkowe, dźwigary płytkowe, i Pokrycia drewniane płytkowe. Ma siedzibę w Arsago Seprio, Włochy.

 5. BRICE MISSOUNDA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BRICE MISSOUNDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach Dekarstwo, Konstrukcje dachowe - wykonanie, Dekarstwo, Konstrukcje dachowe - wykonanie, Structural frame, i Fasada drewniana. Ma siedzibę w Levallois-perret, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MERCER TORGAU GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MERCER TORGAU GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Opakowania drewniane, Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Torgau, Niemcy.

 2. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ROOF - REED

  Polska

  Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia w pobliżu jeziora Gopło w miejscowości o nazwie Goplana. Jest to teren gdzie tradycje pozyskiwania trzciny sięgają lat przedwojennych. W związku z tym w latach dziewięćdziesiątych rozpoczęliśmy pierwsze prace strzecharskie na terenie Polski, a następnie nasi pracownicy zdobywali doświadczenie i kwalifikacje w Anglii i Holandii. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług strzecharskich w tym: pokrycia dachowe z trzciny, zabezpieczenia przeciwpożarowe, altany, parasole, maty trzcinowe, maty wiklinowe, maty słomiane, płyty trzcinowe, kalenice, izolacje cieplne, renowacje dachów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.roofreed.co

 3. FIEGER LAMELLENFENSTER GMBH

  Niemcy

  Firma Fieger od chwili powstania w 2000 roku rozwinęła się w jednego z najbardziej innowacyjnych i uznanych producentów okien lamelowych na świecie. Ciągle nowe wymagania pod względem funkcjonalności i wykonania zawsze mobilizują nas do poszukiwania nawyższej efektywności. Dzięki naszemu doświadczeniu, naszej wiedzy fachowej i wyjątkowej technologii lamelowej dostarczamy specjalne elementy do specjalnych budynków. Skupiamy się zwłaszcza na następujących dziedzinach: Rozwój systemów z ruchomymi lub nieruchomymi lamelami z aluminium lub szkła o profilach specyficznych dla danego projektu. Opracowanie, wykonanie prototypu i testowanie nowego systemu według wymiarów i wymogów wynikających z przewidzianego zastosowania. Opracowanie nowych rozwiązań dotyczących napędów, możliwości sterowania oraz technologii pracy czujników w połączeniu z lamelami wentylacyjnymi.

 4. UNIHAUS BESKIDY SP Z.O.O

  Polska

  Chcielibyśmy zaoferować Państwu nasze produkty jakimi są prefabrykowane elementy domów. Oferujemy bale prostokątne z drewna litego i klejonego oraz bale naturalnie okrągłe. Wszystko przygotowane do montażu według dostarczonego projektu. Docięte na wymiar i pozacinane, wszystko to jest wykonywane na nowoczesnych maszynach CNC. Prefabrykujemy całe domy, tj przygotowujemy bale na ściany zewnętrzne wewnętrzne. Przygotowujemy belki stropowe oraz więźby dachowe. Przygotowujemy Szkieletowe ściany działowe oraz szczytowe.

 5. WOODCON, SIA

  Łotwa

  WoodCon, Ltd. jest wiodącym producentem prefabrykowanych wiązań dachowych z drewna. Nasz główny produkt używany jest do budowy i przebudowy budynków standardowych i niestandardowych. Jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych projektów konstrukcji drewnianej. Dokonujemy ulepszeń, aby zapewnić klientom najwyższą jakość i pełną satysfakcję. Jesteśmy w pełni przygotowani do zajmowania się całością procesu: koncepcją, projektowaniem, realizacją i transportem końcowego produktu na miejsce budowy.

 1. MAGOT S.C.

  Polska

  Firma "MAGOT" s.c. powstała 1993 r. Na początku działalności zajmowaliśmy się projektowaniem i sprzedażą zabudów kuchni z wykorzystaniem mebli wyprodukowanych w renomowanej fabryce mebli kuchennych w szwedzkim Tibro. W trakcie upływu lat wzrost możliwości produkcyjnych u rodzimych producentów spowodował, że swoją sprzedaż oparliśmy na polskim producencie, dużej fabryce mebli z Gdańska. Dzisiaj w swojej ofercie mamy wyroby wielu renomowanych wytwórców z branży meblowej, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

 2. KRÓL-BUD

  Polska

  Król-bud to prawdziwa pasja do drewna, dająca zaskakujące efekty w konstruowaniu domów z bali jak i usługach ogólnobudowlanych. Drewno to doskonały materiał, dlatego firma Król-bud wybrała ten rodzaj domów . Nasza profesja to konstrukcje drewniane, domki letniskowe oraz renowacja domów drewnianych. Każdy podejmowany projekt traktujemy z osobna, pozwala to na dokładne wykonanie konkretnego elementu. Dostarczamy wsparcie przy projektach i pomagamy w uzyskaniu pożądanego efektu. Podejmujemy prace na obszarze całego kraju. Ważnym jest dla nas profesjonalizm oraz indywidualizm w zakresie ogólnobudowlanym, który w efekcie końcowym łatwo zauważyć.

 1. RISTORI VALERIO DI RISTORI FABIO

  Włochy

  Od 1974 roku firma Ristori Valerio specjalizuje się w produkcji na konto podmiotów trzecich akcesoriów drewnianych w zakresie galanterii różnej: paski, sprzączki, krosna i akcesoria. W dziedzinie wyrobów srebrnych: uchwyty do czajników, dzbanków do kawy i uchwyty do tac. Galanteria skórzana: sprzączki, paski, krosna, pojemniki frewniane, struktury drewniane do toreb, opakowania i necesery toaletowe.

 2. POGOTOWIE ZAMKOWE I SERWIS 24H

  Polska

  Profesjonalne awaryjne otwieranie mieszkań, domów, drzwi, zamków, samochodów oraz sejfów. Całodobowy serwis zabezpieczeń mechanicznych oraz automatyki drzwiowej.

 3. BIO-PAL

  Polska

  Producent palet

 4. USDM

  Ukraina

  Firma USDM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Domki z płyt, Konstrukcje drewniane, Domy drewniane, i Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Svaliava, Ukraina.

 5. X-CAM GMBH®

  Niemcy

  Firma X-CAM GMBH®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Kall, Niemcy.

 6. EGGER DISTANZHOLZERZEUGUNG

  Austria

  Firma EGGER DISTANZHOLZERZEUGUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w St. Peter Am Wimberg, Austria.

 7. M-GÓLYAHÍR KFT.

  Węgry

  Firma M-GÓLYAHÍR KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Mesztegnyő, Węgry.

 8. BOIS COLLE D'AUVERGNE B.C.A : BOIS LAMELLÉ COLLÉ

  Francja

  Firma BOIS COLLE D'AUVERGNE B.C.A : BOIS LAMELLÉ COLLÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach sklejka drewniana. Ma siedzibę w Combronde, Francja.

 1. HOLZBAU MUHR INHABER OLIVER MUHR E.K.

  Niemcy

  Firma HOLZBAU MUHR INHABER OLIVER MUHR E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach dach i pokrycie dachowe drewniane, okna dachowe, płótno termiczne, i asenizacja dachów. Ma siedzibę w Gruibingen, Niemcy.

 2. BREMS DOORS

  Belgia

  Firma BREMS DOORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane ciesielskie, Drzwi i bramy, Drewno budowlane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Drzwi i bramy, Drewno budowlane, i Drewno na taras. Ma siedzibę w Halen, Belgia.

 3. REALCO

  Luksemburg

  Firma REALCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje dachowe - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane ciesielskie, Dekarstwo, Konstrukcje drewniane ciesielskie, metalwork, Dekarstwo, i izolacje termiczne. Ma siedzibę w Kayl, Luksemburg.

 4. DELLEUSE MARC BRUXELLES

  Belgia

  Firma DELLEUSE MARC BRUXELLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Stropy, sufity, Konstrukcje dachowe - wykonanie, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Roboty budowlane ciężkie, Stropy, sufity, Konstrukcje dachowe - wykonanie, i Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. MENUISERIE THOREAU OLIVIER

  Francja

  Firma MENUISERIE THOREAU OLIVIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach meblarstwo artystyczne, stolarka, prace stolarskie, i pracownia meblarstwa artystycznego. Ma siedzibę w Langon, Francja.

 6. MAISONS BOIS LUTZ

  Francja

  Firma MAISONS BOIS LUTZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach Domy drewniane, drewno do konstrukcji szkieletowych, Drewno konstrukcyjne, i tartaki. Ma siedzibę w Durlinsdorf, Francja.

 7. ZLOIC-HOFFMANN TOITURES

  Luksemburg

  Firma ZLOIC-HOFFMANN TOITURES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje dachowe - wykonanie, Konstrukcje dachowe - wykonanie, metalwork, przebudowa elewacji, i izolacja. Ma siedzibę w Schrassig, Luksemburg.

 8. ALCA BOIS

  Francja

  Firma ALCA BOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania drewniane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Opakowania drewniane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Colomiers, Francja.

 9. MUEBLES GORMAZ

  Hiszpania

  Firma MUEBLES GORMAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach meble kuchenne, meble do pokoi dziennych, meble sypialniane, i kredensy. Ma siedzibę w Soria, Hiszpania.

 10. LOGARTHOUSE LLC

  Rosja

  Firma LOGARTHOUSE LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Rubtsovo, Rosja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo