• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcje drewniane ciesielskie

Wyniki dla

Konstrukcje drewniane ciesielskie - Import eksport

 1. SCIERIE ACKERMANN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SCIERIE ACKERMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach Drewno cięte, deski, Okładziny ścian zewnętrznych z drewna, i deski. Ma siedzibę w Taintrux, Francja.

 2. EURO T.S.C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EURO T.S.C. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane ciesielskie, piły do drewna, piły do taśm, Konstrukcje drewniane ciesielskie, piły do metali, przecinarki do metalu, piły do pni, piły poziome półautomatyczne, i altana ogrodowa. Ma siedzibę w Ghedi, Włochy.

 3. MONTAGNOLI EVIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MONTAGNOLI EVIO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach dach i pokrycie dachowe drewniane, drewniane pokrycie dachowe obiektów sportowych, drewno płytkowe, dźwigary płytkowe, i Pokrycia drewniane płytkowe. Ma siedzibę w Arsago Seprio, Włochy.

 4. MERCER TORGAU GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MERCER TORGAU GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Opakowania drewniane, Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Torgau, Niemcy.

 5. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ROOF - REED

  Polska

  Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia w pobliżu jeziora Gopło w miejscowości o nazwie Goplana. Jest to teren gdzie tradycje pozyskiwania trzciny sięgają lat przedwojennych. W związku z tym w latach dziewięćdziesiątych rozpoczęliśmy pierwsze prace strzecharskie na terenie Polski, a następnie nasi pracownicy zdobywali doświadczenie i kwalifikacje w Anglii i Holandii. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług strzecharskich w tym: pokrycia dachowe z trzciny, zabezpieczenia przeciwpożarowe, altany, parasole, maty trzcinowe, maty wiklinowe, maty słomiane, płyty trzcinowe, kalenice, izolacje cieplne, renowacje dachów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.roofreed.co

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FIEGER LAMELLENFENSTER GMBH

  Niemcy

  Firma Fieger od chwili powstania w 2000 roku rozwinęła się w jednego z najbardziej innowacyjnych i uznanych producentów okien lamelowych na świecie. Ciągle nowe wymagania pod względem funkcjonalności i wykonania zawsze mobilizują nas do poszukiwania nawyższej efektywności. Dzięki naszemu doświadczeniu, naszej wiedzy fachowej i wyjątkowej technologii lamelowej dostarczamy specjalne elementy do specjalnych budynków. Skupiamy się zwłaszcza na następujących dziedzinach: Rozwój systemów z ruchomymi lub nieruchomymi lamelami z aluminium lub szkła o profilach specyficznych dla danego projektu. Opracowanie, wykonanie prototypu i testowanie nowego systemu według wymiarów i wymogów wynikających z przewidzianego zastosowania. Opracowanie nowych rozwiązań dotyczących napędów, możliwości sterowania oraz technologii pracy czujników w połączeniu z lamelami wentylacyjnymi.

 2. UNIHAUS BESKIDY SP Z.O.O

  Polska

  Chcielibyśmy zaoferować Państwu nasze produkty jakimi są prefabrykowane elementy domów. Oferujemy bale prostokątne z drewna litego i klejonego oraz bale naturalnie okrągłe. Wszystko przygotowane do montażu według dostarczonego projektu. Docięte na wymiar i pozacinane, wszystko to jest wykonywane na nowoczesnych maszynach CNC. Prefabrykujemy całe domy, tj przygotowujemy bale na ściany zewnętrzne wewnętrzne. Przygotowujemy belki stropowe oraz więźby dachowe. Przygotowujemy Szkieletowe ściany działowe oraz szczytowe.

 3. MAGOT S.C.

  Polska

  Firma "MAGOT" s.c. powstała 1993 r. Na początku działalności zajmowaliśmy się projektowaniem i sprzedażą zabudów kuchni z wykorzystaniem mebli wyprodukowanych w renomowanej fabryce mebli kuchennych w szwedzkim Tibro. W trakcie upływu lat wzrost możliwości produkcyjnych u rodzimych producentów spowodował, że swoją sprzedaż oparliśmy na polskim producencie, dużej fabryce mebli z Gdańska. Dzisiaj w swojej ofercie mamy wyroby wielu renomowanych wytwórców z branży meblowej, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

 4. WOODCON, SIA

  Łotwa

  WoodCon, Ltd. jest wiodącym producentem prefabrykowanych wiązań dachowych z drewna. Nasz główny produkt używany jest do budowy i przebudowy budynków standardowych i niestandardowych. Jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych projektów konstrukcji drewnianej. Dokonujemy ulepszeń, aby zapewnić klientom najwyższą jakość i pełną satysfakcję. Jesteśmy w pełni przygotowani do zajmowania się całością procesu: koncepcją, projektowaniem, realizacją i transportem końcowego produktu na miejsce budowy.

 5. KRÓL-BUD

  Polska

  Król-bud to prawdziwa pasja do drewna, dająca zaskakujące efekty w konstruowaniu domów z bali jak i usługach ogólnobudowlanych. Drewno to doskonały materiał, dlatego firma Król-bud wybrała ten rodzaj domów . Nasza profesja to konstrukcje drewniane, domki letniskowe oraz renowacja domów drewnianych. Każdy podejmowany projekt traktujemy z osobna, pozwala to na dokładne wykonanie konkretnego elementu. Dostarczamy wsparcie przy projektach i pomagamy w uzyskaniu pożądanego efektu. Podejmujemy prace na obszarze całego kraju. Ważnym jest dla nas profesjonalizm oraz indywidualizm w zakresie ogólnobudowlanym, który w efekcie końcowym łatwo zauważyć.

 1. RISTORI VALERIO DI RISTORI FABIO

  Włochy

  Od 1974 roku firma Ristori Valerio specjalizuje się w produkcji na konto podmiotów trzecich akcesoriów drewnianych w zakresie galanterii różnej: paski, sprzączki, krosna i akcesoria. W dziedzinie wyrobów srebrnych: uchwyty do czajników, dzbanków do kawy i uchwyty do tac. Galanteria skórzana: sprzączki, paski, krosna, pojemniki frewniane, struktury drewniane do toreb, opakowania i necesery toaletowe.

 2. POGOTOWIE ZAMKOWE I SERWIS 24H

  Polska

  Profesjonalne awaryjne otwieranie mieszkań, domów, drzwi, zamków, samochodów oraz sejfów. Całodobowy serwis zabezpieczeń mechanicznych oraz automatyki drzwiowej.

 1. BIO-PAL

  Polska

  Producent palet

 2. USDM

  Ukraina

  Firma USDM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Domki z płyt, Konstrukcje drewniane, Domy drewniane, i Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Svaliava, Ukraina.

 3. EGGER DISTANZHOLZERZEUGUNG

  Austria

  Firma EGGER DISTANZHOLZERZEUGUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w St. Peter Am Wimberg, Austria.

 4. X-CAM GMBH®

  Niemcy

  Firma X-CAM GMBH®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Kall, Niemcy.

 5. M-GÓLYAHÍR KFT.

  Węgry

  Firma M-GÓLYAHÍR KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Mesztegnyő, Węgry.

 6. BOIS COLLE D'AUVERGNE B.C.A : BOIS LAMELLÉ COLLÉ

  Francja

  Firma BOIS COLLE D'AUVERGNE B.C.A : BOIS LAMELLÉ COLLÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach sklejka drewniana. Ma siedzibę w Combronde, Francja.

 7. XILOPLANO, LDA

  Portugalia

  Firma XILOPLANO, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach Struktury drewniane, meble drewniane, i Domy drewniane. Ma siedzibę w Mira De Aire-Porto De Mós, Portugalia.

 8. LOUBIERE CHARPENTES

  Francja

  Firma LOUBIERE CHARPENTES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane ciesielskie, i Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Trémouilles, Francja.

 1. SCIERIE WARNIER

  Belgia

  Firma SCIERIE WARNIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcja drewniana, podłoga drewniana, Drzwi dźwiękoszczelne, drewniane, i Ramy drewniane laminowane. Ma siedzibę w Florette, Belgia.

 2. MICHEL BRION & FILS

  Belgia

  Firma MICHEL BRION & FILS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje dachowe - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane ciesielskie, Płytki dachowe łupkowe, izolacja, Konstrukcje drewniane ciesielskie, i Płytki dachowe łupkowe. Ma siedzibę w Tertre, Belgia.

 3. HEIDESCH

  Luksemburg

  Firma HEIDESCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcja drewniana, metalwork, izolacja cieplna budynku, i energia słoneczna fotowoltaiczna. Ma siedzibę w Koetschette, Luksemburg.

 4. CHARPENTE AYMONIER

  Francja

  Firma CHARPENTE AYMONIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Fertans, Francja.

 5. HANSEN MARINE

  Francja

  Firma HANSEN MARINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Ozoir La Ferrière, Francja.

 6. BRAUN S.R.L.

  Włochy

  Firma BRAUN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach drewno płytkowe, frezowanie, altana ogrodowa, i weranda. Ma siedzibę w Lana, Włochy.

 7. DELLEUSE MARC BRUXELLES

  Belgia

  Firma DELLEUSE MARC BRUXELLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Stropy, sufity, Konstrukcje dachowe - wykonanie, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Roboty budowlane ciężkie, Stropy, sufity, Konstrukcje dachowe - wykonanie, i Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. LIGNA SYSTEMS

  Belgia

  Firma LIGNA SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach industrial building, i Struktury drewniane. Ma siedzibę w St.vith, Belgia.

 9. LOGARTHOUSE LLC

  Rosja

  Firma LOGARTHOUSE LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Rubtsovo, Rosja.

 10. KLETZINER HOLZHAUS UND IMMOBILIEN GMBH

  Niemcy

  Firma KLETZINER HOLZHAUS UND IMMOBILIEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach Domy drewniane, i meble ogrodowe z drewna. Ma siedzibę w Kletzin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konstrukcje drewniane ciesielskie - Import eksport

Liczba wyników

7024 Przedsiębiorstwa