• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcje drewniane ciesielskie

Wyniki dla

Konstrukcje drewniane ciesielskie - Import eksport

 1. EURO T.S.C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. MONTAGNOLI EVIO

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. BRAUN S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. KLETZINER HOLZHAUS UND IMMOBILIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ROOF - REED

  Polska

  Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia w pobliżu jeziora Gopło w miejscowości o nazwie Goplana. Jest to teren gdzie tradycje pozyskiwania trzciny sięgają lat przedwojennych. W związku z tym w latach dziewięćdziesiątych rozpoczęliśmy pierwsze prace strzecharskie na terenie Polski, a następnie nasi pracownicy zdobywali doświadczenie i kwalifikacje w Anglii i Holandii. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług strzecharskich w tym: pokrycia dachowe z trzciny, zabezpieczenia przeciwpożarowe, altany, parasole, maty trzcinowe, maty wiklinowe, maty słomiane, płyty trzcinowe, kalenice, izolacje cieplne, renowacje dachów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.roofreed.co

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FIEGER LAMELLENFENSTER GMBH

  Niemcy

  Firma Fieger od chwili powstania w 2000 roku rozwinęła się w jednego z najbardziej innowacyjnych i uznanych producentów okien lamelowych na świecie. Ciągle nowe wymagania pod względem funkcjonalności i wykonania zawsze mobilizują nas do poszukiwania nawyższej efektywności. Dzięki naszemu doświadczeniu, naszej wiedzy fachowej i wyjątkowej technologii lamelowej dostarczamy specjalne elementy do specjalnych budynków. Skupiamy się zwłaszcza na następujących dziedzinach: Rozwój systemów z ruchomymi lub nieruchomymi lamelami z aluminium lub szkła o profilach specyficznych dla danego projektu. Opracowanie, wykonanie prototypu i testowanie nowego systemu według wymiarów i wymogów wynikających z przewidzianego zastosowania. Opracowanie nowych rozwiązań dotyczących napędów, możliwości sterowania oraz technologii pracy czujników w połączeniu z lamelami wentylacyjnymi.

 2. WOODCON, SIA

  Łotwa

  WoodCon, Ltd. jest wiodącym producentem prefabrykowanych wiązań dachowych z drewna. Nasz główny produkt używany jest do budowy i przebudowy budynków standardowych i niestandardowych. Jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych projektów konstrukcji drewnianej. Dokonujemy ulepszeń, aby zapewnić klientom najwyższą jakość i pełną satysfakcję. Jesteśmy w pełni przygotowani do zajmowania się całością procesu: koncepcją, projektowaniem, realizacją i transportem końcowego produktu na miejsce budowy.

 3. MAGOT S.C.

  Polska

  Firma "MAGOT" s.c. powstała 1993 r. Na początku działalności zajmowaliśmy się projektowaniem i sprzedażą zabudów kuchni z wykorzystaniem mebli wyprodukowanych w renomowanej fabryce mebli kuchennych w szwedzkim Tibro. W trakcie upływu lat wzrost możliwości produkcyjnych u rodzimych producentów spowodował, że swoją sprzedaż oparliśmy na polskim producencie, dużej fabryce mebli z Gdańska. Dzisiaj w swojej ofercie mamy wyroby wielu renomowanych wytwórców z branży meblowej, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

 4. RISTORI VALERIO DI RISTORI FABIO

  Włochy

  Od 1974 roku firma Ristori Valerio specjalizuje się w produkcji na konto podmiotów trzecich akcesoriów drewnianych w zakresie galanterii różnej: paski, sprzączki, krosna i akcesoria. W dziedzinie wyrobów srebrnych: uchwyty do czajników, dzbanków do kawy i uchwyty do tac. Galanteria skórzana: sprzączki, paski, krosna, pojemniki frewniane, struktury drewniane do toreb, opakowania i necesery toaletowe.

 5. POGOTOWIE ZAMKOWE I SERWIS 24H

  Polska

  Profesjonalne awaryjne otwieranie mieszkań, domów, drzwi, zamków, samochodów oraz sejfów. Całodobowy serwis zabezpieczeń mechanicznych oraz automatyki drzwiowej.

 1. BIO-PAL

  Polska

  Producent palet

 2. USDM

  Ukraina

 3. EGGER DISTANZHOLZERZEUGUNG

  Austria

 4. MICHEL BRION & FILS

  Belgia

 5. CPC "BALKER"

  Rosja

 6. LE BÂTIMENT BOIS

  Francja

 7. PAUCHEU

  Belgia

 8. LOGARTHOUSE LLC

  Rosja

 9. HEIDESCH

  Luksemburg

 10. ZLOIC-HOFFMANN TOITURES

  Luksemburg

 1. HOUTMARKT BEULEN

  Belgia

 2. SOLVER GROUP OOO

  Białoruś

 3. HANSEN MARINE

  Francja

 4. REALISATIONS LACROIX

  Francja

 5. XILOPLANO, LDA

  Portugalia

 6. HOLZBAU MUHR INHABER OLIVER MUHR E.K.

  Niemcy

 7. TOITURE MILLER FRERES

  Luksemburg

 8. DELLEUSE MARC BRUXELLES

  Belgia

 9. MEDIA MADERA INGENIEROS CONSULTORES

  Hiszpania

 10. ZÖLLNER BAUELEMENTE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Konstrukcje drewniane ciesielskie - Import eksport

Liczba wyników

7574 przedsiębiorstwa