• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcje aluminiowe

Wyniki dla

Konstrukcje aluminiowe - Import eksport

 1. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 2. ACS LUX

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma ACS LUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje aluminiowe, Konstrukcje aluminiowe, Przenośniki naziemne, Overhead conveyors, i plany pracy. Ma siedzibę w Drinklange, Luksemburg.

 3. SC PROFINOX SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SC PROFINOX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Spawanie stali i metali, Polerowanie stali i metali, Piaskowanie stali i metali, Konstrukcje aluminiowe, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe, i produkcja blach ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Cluj-Napoca, Rumunia.

 4. METAWELL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METAWELL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Aluminium radiant suspended ceilings, ogrzewanie sufitów, elementy lekkie, p?yty sufitowe, okładanie fasad, p?yty warstwowe, p?yty aluminiowe o strukturze plastrowej, i p?yty stropowe promieniowe. Ma siedzibę w Neuburg, Niemcy.

 5. PC REALIT

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Firma PC REALIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach aluminium - hurt, profile z aluminium, wytłoczenia kształtowników z aluminium, Profile aluminiowe na zamówienie, kształtowniki z aluminium izolowanego i tłoczonego, lakierowanie profili, aluminium facades, pręty płaskie z aluminium, i Aluminium tee-pieces. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BWP BAU OKNA I DRZWI PIOTR WISNIEWSKI

  Polska

  Das Unternehmen BWP Bau Fenster und Türen Piotr Wiśniewski mit Sitz in Zielona Góra , wurde im Jahr 2020 als Einzelunternehmen in der Branche gegründet: Verkauf und Montage von Fenster, Haustüren und Rollläden. Obwohl das Unternehmen erst vor relativ kurzer Zeit gegründet wurde, sammelt der Gründer bereits seit 10 Jahren Erfahrungen in der Branche. Wir lassen uns von dem Motto leiten: Ihre Vision. Unser Know-how . Wir verkaufen nur zertifizierte Fenster und Türen, die die Anforderungen an den Wärmedurchgangskoeffizienten erfüllen. Diese Fenster eignen sich hervorragend für energieeffiziente Gebäude und Passivhäuser. Wir arbeiten mit den besten Herstellern auf dem europäischen Markt zusammen. Zu unseren Produkten gehören: Kunststofffenster, Kunststoff-Aluminium-Fenster, Aluminiumfenster, Holz- oder Holz-Aluminium-Fenster. Es ist auch möglich, Fenster mit Sprossen oder Reproduktionen von antiken Fenstern herzustellen. Wir verkaufen und montieren auch: Eingangstüren, Terrassenschiebetüren, HST, PSK oder große Aluminiumkonstruktionen. Verfügbare Profile: Aluplast, Gealan, Salamander, Veka, Rehau, Aliplast, Aluproof. Wir führen Aufträge in Polen und Deutschland aus. Und weil wir Handelsvertreter eines der besten Hersteller von Fenster- und Türentischlerei sind, steht uns die Welt offen. Sie wissen nicht, welche Fenster in ein modernes Gebäude oder einen Altbau passen sollen? Wir helfen Ihnen gerne mit Rat und Tat. Wir machen Ihnen ein schnelles Angebot...

 2. FABRYKA OKIEN SZACH-MAT

  Polska

  Historia naszej fabryki okien sięga roku 1996. Ponad dwudziestoletnia praktyka pozwoliła na dogłębne poznanie branży stolarki okiennej i ustanowienie własnej stabilnej pozycji producenta okien na rynku. Jako renomowany producent, w procesie produkcji naszych okien i drzwi, wykorzystujemy wyłącznie materiały wiodących światowych systemodawców. Od początku istnienia naszej fabryki okien ściśle współpracujemy z koncernami VEKA, Aluprof, Gealan, Yawal, Winkhaus , wspólnie dążąc do tego, aby nasze produkty należały do najlepszych na rynku. W naszym asortymencie znajdą Państwo okna PVC i aluminiowe, okna dźwiękochłonne, fasady aluminiowe, drzwi, bramy garażowe: uchylne, segmentowe, przemysłowe, ogrody zimowe, zabudowy balkonów i tarasów, parapety, nawiewniki, i wiele innych. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów, m.in. rolet, żaluzji i moskitier. Jakość naszej stolarki okiennej i usług potwierdzają posiadane przez nas świadectwa i certyfikaty. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Obsługujemy Klientów w 5 językach europejskich. Możesz porozmawiać z nami po polsku, angielsku, niemiecku, szwedzku i norwesku. Analizujemy dokumentację techniczną oraz sporządzamy oferty handlowe w każdym z tych 5 języków. Udzielamy gwarancji na nasze produkty i usługi oraz stałą obsługę serwisową w kraju i za granicą. Posiadamy własne środki transportu (do 18, 5 ldm) - zapewniamy regularne i terminowe dostawy.

 3. 10X ALUMINIUM PERGOLAS

  Turcja

  10X jest wiodącym producentem aluminiowych zmotoryzowanych systemów pergoli. Siedziba firmy znajduje się w Turcji. Nasze skrupulatnie zaprojektowane zewnętrzne i wewnętrzne systemy pergoli zwracają na siebie uwagę ze względu na specyficzne szczegóły takie jak ukryte połączenia, kanały odprowadzające wodę i elementy montażowe. Oferujemy zróżnicowaną gamę wysokiej jakości produktów, zbudowanych z myślą o trwałości przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Nasza bogata kolekcja obejmuje pergole, markizy, systemy kontroli temperatury, systemy dachów panelowych, drzwi przesuwne, systemy uszczelniania szkła przesuwnego, pergole z napędem silnikowym, dachy rolowane, dachy szklane, systemy szkła gilotynowego i wiele innych rozwiązań zewnętrznych. Niezależnie od tego, czy chcesz ulepszyć swój domowy ogród, czy taras biznesowy, znajdziesz idealny produkt, który upiększy Twoje zewnętrzne przestrzenie mieszkalne. Nasz sukces tkwi w pasji i wiedzy naszego zespołu, składającego się z doświadczonych architektów, inżynierów i projektantów, których celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań. Ściśle współpracujmy z klientami, aby zrozumieć ich specyficzne wymagania i dostarczać im niestandardowe rozwiązania spełniające ich potrzeby. Jesteśmy dumni z wyjątkowej jakości naszych produktów i usług. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Zobowiązujemy się do przekraczania oczekiwań na każdym etapie procesu, od wstępnej konsultacji po ostateczną instalację. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

 4. COPAL SP. Z O.O.

  Polska

  FIRMA COPAL SP. Z O.O. ISTNIEJE NA RYNKU OD 1994 ROKU. Od początku swojej działalności firma postawiła na dynamiczny rozwój, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz ciągłego udoskonalania rozwiązań technologicznych. W ciągu kilkunastu lat istnienia firma wypracowała renomowaną markę i dominującą pozycję w Polsce wśród producentów lekkich systemów aluminiowych. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników oraz duży park maszynowy zapewniają wysoką wydajność produkcyjną i terminowość realizacji zleceń przy zachowaniu zaawansowanych procedur kontroli jakości (firma posiada certyfikat ISO 9001-2008 - wydział obróbki aluminium). Misją firmy COPAL jest zbudowanie i wykreowanie silnej pozycji firmy jako producenta systemów aluminiowych oraz dostawcy innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań dla budownictwa na rynku krajowym i europejskim. Strategia firmy jest konsekwentnie realizowana przez oferowanie wysokiej jakości produktu, popartego aprobatami i certyfikatami technicznymi oraz atestami. Firma realizuje swoją strategię poprzez rozbudowaną sieć dystrybucyjną licencjonowanych Przedstawicieli.

 5. ADEK BAUTEILE GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy producentem filtrów wykonanych z aluminium i stali nierdzewnej, jak również gotowych elementów według rysunku, z wytłaczanych profili aluminiowych i ze stali nierdzewnej. Naszą ofertę uzupełniają napisy i grawerunki laserowe, a nawet montaż całych podzespołów w naszych zakładach. W szczególności oferujemy filtry ognioodporne DIN 18869-5 typ A - obróbka mechaniczna filtrów metalowych nawijanie/ rozwijanie z wytłaczanych profili aluminiowych do uchwytów, paneli itp. - grawerowanie/ znakowanie laserowe podzespołów montażowych z aluminium i stali nierdzewnej w naszych zakładach: w Niemczech, Polsce, Turcji, Hiszpanii, Chinach. Obok dużej liczby znanych producentów sprzętu AGD, do naszych klientów zaliczają się również firmy z branży elektroniki użytkowej, budowy instalacji i maszyn itp. Niezależnie od tego, czy chodzi o „High-End“ czy też „Low Cost“, towarzyszymy Ci od etapu rozwoju po logistykę i dostosowujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb. W związku z naszymi różnymi lokalizacjami oferujemy wysoce konkurencyjne i elastyczne rozwiązania.

 1. STEEL WORLD

  Polska

  STEEL WORLD jest znanym zarówno na rynku polskim, jak i europejskim partnerem w pracach związanych z przemysłem stoczniowym i ciężkim. Właściciel firmy prowadzi działalność w branży stoczniowej od 1996 roku, natomiast od 2013 roku firma funkcjonuje pod nazwą STEEL WORLD. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze szeroko pojętej branży stoczniowej oraz realizacji projektów w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych i aluminiowych, spawania przemysłowego, remontów i budowy statków. Posiadamy duże doświadczenie w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych pracowników do wszelkich prac w przemyśle ciężkim i okrętowym tj. spawaczy, rurarzy, monterów, ślusarzy. W swojej działalności kierujemy się zasadą, że największym atutem firmy jest kapitał ludzki w postaci doświadczonych fachowców wykonujących swoje zadania z profesjonalizmem dla satysfakcji i zadowolenia klientów. W związku z ciągłym rozwojem STEEL WORLD poszukuje nowych kontrahentów - firmy zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem w celu omówienia szczegółów współpracy.

 2. PROFINAL HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Eksperci w dziedzinie projektowania i sprzedaży konstrukcji aluminiowych. Od momentu założenia w 2008 roku koncentrujemy się na rynku techniki solarnej. Liczne kontakty nawiązane w ciągu sześciu lat działalności firmy pozwoliły nam uzyskać doskonałe referencje. Naszym celem jest oferowanie klientom wsparcia i optymalnego doradztwa zarówno w przypadku standardowych pytań, jak i indywidualnych wymagań. W naszej pracy przywiązujemy szczególnie dużą wagę do sprawnej i szybkiej komunikacji. Szczegółowe informacje na temat naszego przedsiębiorstwa znajdują się w opisie firmy. Na życzenie możemy przesłać pocztą elektroniczną broszurę informacyjną. Oferujemy zróżnicowane rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Systemy montażowe PROFinAL wyróżniają się różnorodnością i dlatego potrafią sprostać oczekiwaniom oraz wymaganiom każdego klienta. Szczególną uwagę poświęcamy zagadnieniom architektonicznym.

 1. EXPERT ZBIGNIEW CHECINSKI

  Polska

  zielony pokój który w 100% pozwoli Państwu na odnalezienie spokoju ducha po ciężkim dniu oraz będziemy mogli w rodzinnej atmosferze cieszyć się z ogrodu w domowym zaciszu. Ogrody zimowe to rozwiązanie które cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób posiadających własne domy . Nie zależnie od wielkości domu oraz jego ułożenia jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny projekt który zadowoli wszystkich mieszkańców. Konstruujemy nasze prace łącząc piękno szyb z łączeniami wysokiej jakości profili aluminiowych które idealnie utrzymują ciepło w pomieszczeniu oraz doją bardzo dużo światła poprzez przeszklone ściany i sufity . Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą firmą , jesteśmy na rynku od 20 lat i dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze prace z zakresu ogrodów zimowych oraz oranżerii.

 2. ARCONIC ARCHITECTURAL PRODUCTS SAS

  Francja

  Dzięki panelom kompozytowym Reynobond® i aluminiowym Reynolux®, oferujemy szeroki asortyment produktów architektonicznych i budowlanych. Członek ECCA (European Coil Coating Association), przedsiębiorstwo ma certyfikację według jest certyfikowane zgodnie z normami ISO14001i 9001 i OHSAS 18001. Reynobond® Architecture i Reynolux® Building są znakami towarowymi Arconic Architectural Products w Merxheim / Francja, filii światowego lidera w dziedzinie aluminium.

 3. MAPSIS METAL

  Turcja

  Firma wykonuje obróbkę mechaniczną profili aluminiowych i oferuje pionową i poziomą obróbkę frezowaniem sterowaną cyfrowo (CNC). Firma proponuje standardowe wymiary i tolerancje zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Z fachową kompetencją Mapsis Metal służy producentom z wielu gałęzi przemysłu włącznie z samochodowym, lotniczym, kolejowym, obrony, AGD, ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i systemów solarnych.

 4. ALMONT SYSTEM

  Polska

  Od 1996 jesteśmy producentem stolarki, aluminiowej oraz różnego rodzaju nietypowych zadaszeń i świetlików w tym również ogrodów zimowych. Od 2001 roku naszym głównym produktem są ogrody zimowe wykonywane w systemach aluminiowych : TS -aluminium, Alusystem, Aliplast, Aluprof, Wiga system, Climax oraz Copal.

 5. MS PLUS AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Systemy profili aluminiowych do rusztowań maszynowych, systemów ochronnych i transportu. Pojedyncze elementy czy całe, gotowe rozwiązania - dostarczamy wszystko, zgodne z życzeniem.

 6. LUMITERM - ŚWIETLIKI. FASADY.

  Polska

  Systemy świetlików. Fasady, elewacje. Aluminiowe konstrukcje. Produkcja i montaż.

 7. ULUDAG YAPI

  Turcja

  Firma ULUDAG YAPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. ALIMPEX ALUMINIJUMSKE

  Serbia

  Firma ALIMPEX ALUMINIJUMSKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Ma siedzibę w Novi Banovci, Serbia.

 1. ISG

  Łotwa

  Firma ISG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, drzwi metalowe, Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, i Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 2. IPS-TEC GMBH

  Niemcy

  Firma IPS-TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Ma siedzibę w Neukirchen, Niemcy.

 3. GUANGZHOU OURS BUILDING MATERIALS CO., LTD

  Chiny

  Firma GUANGZHOU OURS BUILDING MATERIALS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Ma siedzibę w Dagang Town, Chiny.

 4. ALUMINUM STYLE

  Ukraina

  Firma ALUMINUM STYLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje aluminiowe, drzwi i okna, elewacje aluminiowe dla budownictwa, Konstrukcje aluminiowe, i drzwi aluminiowe. Ma siedzibę w Sumy, Ukraina.

 5. ALLFEST GMBH

  Niemcy

  Firma ALLFEST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy, i Zawiasy. Ma siedzibę w Aldingen, Niemcy.

 6. MSL MECHANISCHE SYSTEME LEHMANN

  Niemcy

  Firma MSL MECHANISCHE SYSTEME LEHMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Ma siedzibę w Gnaschwitz, Niemcy.

 7. DOGUS KALIP METAL VE FORM LTD

  Turcja

  Firma DOGUS KALIP METAL VE FORM LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach taśmociągi. Ma siedzibę w Bagcilar, Turcja.

 8. SIX METAL

  Turcja

  Firma SIX METAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach wytłoczenia kształtowników z aluminium, Profile aluminiowe na zamówienie, Profile aluminiowe do systemów zasilania z fotoogniw, i Część wydrążona pusta z aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. ASK GMBH

  Niemcy

  Firma ASK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Ma siedzibę w Vilseck, Niemcy.

 10. VADITEN TENTE PARGOLA CAM SISTEMLERI

  Turcja

  Firma VADITEN TENTE PARGOLA CAM SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach plandeki do budownictwa, pergola, i plandeki na wymiar. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo