• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcje aluminiowe

Wyniki dla

Konstrukcje aluminiowe - Import eksport

 1. SC PROFINOX SRL

  Rumunia

  Nasza firma, o trafnej nazwie Profinox, została założona w 2005 roku z zamiarem zdobycia pozycji głównego dostawcy kompleksowych produktów do obróbki stali nierdzewnej i usług dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego w Rumunii. Zgodnie z wizją Profinox, przemysł przetwórstwa stali nierdzewnej w Rumunii może i musi zostać przekształcony w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Dzięki zaangażowanemu zespołowi inżynierów i specjalistów w tej dziedzinie, przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i technologii, zapewniamy, że wszystkie projekty naszych klientów i partnerów są realizowane z maksymalną wydajnością. Profinox z powodzeniem wykonuje szeroki zakres kompleksowych usług: spawanie stali nierdzewnej, cięcie laserem, gięcie CNC, walcowanie, cięcie blach i profili, piaskowanie stali nierdzewnej, obróbka mechaniczna stali nierdzewnej, projektowanie CAD, malowanie proszkowe itp. Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie produkcji stali nierdzewnej oraz konkretnych produktów (zbiorników, kontenerów, obudów maszyn, przenośników, konstrukcji metalowych lub produktów HoReCa). Profinox jest Państwa niezawodnym partnerem – - niezależnie od branży czy obszaru działalności. Ponieważ ROBIMY to, na czym się znamy i WIEMY, co robimy. Naszym celem jest dostarczanie klientom Profinox z branży spożywczej i farmaceutycznej produktów najwyższej jakości oraz kompleksowych usług w zakresie obróbki stali nierdzewnej spełniających standardy dyktowane przez nazwę naszej firmy - Profinox. Please do not hesitate to contact us for more information!

 2. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 3. ACS LUX

  Luksemburg

 4. METAWELL GMBH

  Niemcy

 5. LAB SYSTEM

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IWAN OLEJNIK TITAN & TECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. FABRYKA OKIEN SZACH-MAT

  Polska

  Historia naszej fabryki okien sięga roku 1996. Ponad dwudziestoletnia praktyka pozwoliła na dogłębne poznanie branży stolarki okiennej i ustanowienie własnej stabilnej pozycji producenta okien na rynku. Jako renomowany producent, w procesie produkcji naszych okien i drzwi, wykorzystujemy wyłącznie materiały wiodących światowych systemodawców. Od początku istnienia naszej fabryki okien ściśle współpracujemy z koncernami VEKA, Aluprof, Gealan, Yawal, Winkhaus , wspólnie dążąc do tego, aby nasze produkty należały do najlepszych na rynku. W naszym asortymencie znajdą Państwo okna PVC i aluminiowe, okna dźwiękochłonne, fasady aluminiowe, drzwi, bramy garażowe: uchylne, segmentowe, przemysłowe, ogrody zimowe, zabudowy balkonów i tarasów, parapety, nawiewniki, i wiele innych. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów, m.in. rolet, żaluzji i moskitier. Jakość naszej stolarki okiennej i usług potwierdzają posiadane przez nas świadectwa i certyfikaty. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Obsługujemy Klientów w 5 językach europejskich. Możesz porozmawiać z nami po polsku, angielsku, niemiecku, szwedzku i norwesku. Analizujemy dokumentację techniczną oraz sporządzamy oferty handlowe w każdym z tych 5 języków. Udzielamy gwarancji na nasze produkty i usługi oraz stałą obsługę serwisową w kraju i za granicą. Posiadamy własne środki transportu (do 18, 5 ldm) - zapewniamy regularne i terminowe dostawy.

 3. COPAL SP. Z O.O.

  Polska

  FIRMA COPAL SP. Z O.O. ISTNIEJE NA RYNKU OD 1994 ROKU. Od początku swojej działalności firma postawiła na dynamiczny rozwój, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz ciągłego udoskonalania rozwiązań technologicznych. W ciągu kilkunastu lat istnienia firma wypracowała renomowaną markę i dominującą pozycję w Polsce wśród producentów lekkich systemów aluminiowych. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników oraz duży park maszynowy zapewniają wysoką wydajność produkcyjną i terminowość realizacji zleceń przy zachowaniu zaawansowanych procedur kontroli jakości (firma posiada certyfikat ISO 9001-2008 - wydział obróbki aluminium). Misją firmy COPAL jest zbudowanie i wykreowanie silnej pozycji firmy jako producenta systemów aluminiowych oraz dostawcy innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań dla budownictwa na rynku krajowym i europejskim. Strategia firmy jest konsekwentnie realizowana przez oferowanie wysokiej jakości produktu, popartego aprobatami i certyfikatami technicznymi oraz atestami. Firma realizuje swoją strategię poprzez rozbudowaną sieć dystrybucyjną licencjonowanych Przedstawicieli.

 4. ADEK BAUTEILE GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy producentem filtrów wykonanych z aluminium i stali nierdzewnej, jak również gotowych elementów według rysunku, z wytłaczanych profili aluminiowych i ze stali nierdzewnej. Naszą ofertę uzupełniają napisy i grawerunki laserowe, a nawet montaż całych podzespołów w naszych zakładach. W szczególności oferujemy filtry ognioodporne DIN 18869-5 typ A - obróbka mechaniczna filtrów metalowych nawijanie/ rozwijanie z wytłaczanych profili aluminiowych do uchwytów, paneli itp. - grawerowanie/ znakowanie laserowe podzespołów montażowych z aluminium i stali nierdzewnej w naszych zakładach: w Niemczech, Polsce, Turcji, Hiszpanii, Chinach. Obok dużej liczby znanych producentów sprzętu AGD, do naszych klientów zaliczają się również firmy z branży elektroniki użytkowej, budowy instalacji i maszyn itp. Niezależnie od tego, czy chodzi o „High-End“ czy też „Low Cost“, towarzyszymy Ci od etapu rozwoju po logistykę i dostosowujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb. W związku z naszymi różnymi lokalizacjami oferujemy wysoce konkurencyjne i elastyczne rozwiązania.

 5. PROFINAL HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Eksperci w dziedzinie projektowania i sprzedaży konstrukcji aluminiowych. Od momentu założenia w 2008 roku koncentrujemy się na rynku techniki solarnej. Liczne kontakty nawiązane w ciągu sześciu lat działalności firmy pozwoliły nam uzyskać doskonałe referencje. Naszym celem jest oferowanie klientom wsparcia i optymalnego doradztwa zarówno w przypadku standardowych pytań, jak i indywidualnych wymagań. W naszej pracy przywiązujemy szczególnie dużą wagę do sprawnej i szybkiej komunikacji. Szczegółowe informacje na temat naszego przedsiębiorstwa znajdują się w opisie firmy. Na życzenie możemy przesłać pocztą elektroniczną broszurę informacyjną. Oferujemy zróżnicowane rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Systemy montażowe PROFinAL wyróżniają się różnorodnością i dlatego potrafią sprostać oczekiwaniom oraz wymaganiom każdego klienta. Szczególną uwagę poświęcamy zagadnieniom architektonicznym.

 1. STEEL WORLD

  Polska

  STEEL WORLD jest znanym zarówno na rynku polskim, jak i europejskim partnerem w pracach związanych z przemysłem stoczniowym i ciężkim. Właściciel firmy prowadzi działalność w branży stoczniowej od 1996 roku, natomiast od 2013 roku firma funkcjonuje pod nazwą STEEL WORLD. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze szeroko pojętej branży stoczniowej oraz realizacji projektów w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych i aluminiowych, spawania przemysłowego, remontów i budowy statków. Posiadamy duże doświadczenie w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych pracowników do wszelkich prac w przemyśle ciężkim i okrętowym tj. spawaczy, rurarzy, monterów, ślusarzy. W swojej działalności kierujemy się zasadą, że największym atutem firmy jest kapitał ludzki w postaci doświadczonych fachowców wykonujących swoje zadania z profesjonalizmem dla satysfakcji i zadowolenia klientów. W związku z ciągłym rozwojem STEEL WORLD poszukuje nowych kontrahentów - firmy zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem w celu omówienia szczegółów współpracy.

 2. EXPERT ZBIGNIEW CHECINSKI

  Polska

  zielony pokój który w 100% pozwoli Państwu na odnalezienie spokoju ducha po ciężkim dniu oraz będziemy mogli w rodzinnej atmosferze cieszyć się z ogrodu w domowym zaciszu. Ogrody zimowe to rozwiązanie które cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób posiadających własne domy . Nie zależnie od wielkości domu oraz jego ułożenia jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny projekt który zadowoli wszystkich mieszkańców. Konstruujemy nasze prace łącząc piękno szyb z łączeniami wysokiej jakości profili aluminiowych które idealnie utrzymują ciepło w pomieszczeniu oraz doją bardzo dużo światła poprzez przeszklone ściany i sufity . Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą firmą , jesteśmy na rynku od 20 lat i dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze prace z zakresu ogrodów zimowych oraz oranżerii.

 1. MAPSIS METAL

  Turcja

  Firma wykonuje obróbkę mechaniczną profili aluminiowych i oferuje pionową i poziomą obróbkę frezowaniem sterowaną cyfrowo (CNC). Firma proponuje standardowe wymiary i tolerancje zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Z fachową kompetencją Mapsis Metal służy producentom z wielu gałęzi przemysłu włącznie z samochodowym, lotniczym, kolejowym, obrony, AGD, ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i systemów solarnych.

 2. ALMONT SYSTEM

  Polska

  Od 1996 jesteśmy producentem stolarki, aluminiowej oraz różnego rodzaju nietypowych zadaszeń i świetlików w tym również ogrodów zimowych. Od 2001 roku naszym głównym produktem są ogrody zimowe wykonywane w systemach aluminiowych : TS -aluminium, Alusystem, Aliplast, Aluprof, Wiga system, Climax oraz Copal.

 3. MS PLUS AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Systemy profili aluminiowych do rusztowań maszynowych, systemów ochronnych i transportu. Pojedyncze elementy czy całe, gotowe rozwiązania - dostarczamy wszystko, zgodne z życzeniem.

 4. ALIMPEX ALUMINIJUMSKE

  Serbia

 5. GUANGZHOU OURS BUILDING MATERIALS CO., LTD

  Chiny

 6. ALUMINUM STYLE

  Ukraina

 7. ALLFEST GMBH

  Niemcy

 8. ULUDAG YAPI

  Turcja

 1. IPS-TEC GMBH

  Niemcy

 2. DUBRAL - INDÚSTRIA DE ACESSÓRIOS DE ALUMÍNIO, LDA

  Portugalia

 3. MSL MECHANISCHE SYSTEME LEHMANN

  Niemcy

 4. DOGUS KALIP METAL VE FORM LTD

  Turcja

 5. ASK GMBH

  Niemcy

 6. DOGUS KALIP METAL VE FORM

  Turcja

 7. ERGBEY ALUMINIUM

  Turcja

 8. ACM ENDUSTRI

  Turcja

 9. FENAN ALUMINUM CO.,LTD.

  Chiny

 10. VALNIT LTD

  Bułgaria