• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwy warzywne

Wyniki dla

Konserwy warzywne - Import eksport

 1. GROUPE RIVIERE

  Francja

 2. GERVASIO CONSERVE D'AUTORE

  Włochy

  Nasza historia sięga końca lat 60-tych, kiedy to nasi dziadkowie założyli małe gospodarstwo specjalizujące się w uprawie karczochów. Od dziesięcioleci naszym głównym produktem są karczochy; pyszne zarówno w sosie własnym, jak i konserwowane w solance lub oleju. Wraz z upływem lat postanowiliśmy z pasją poświęcić się także innym produktom, takim jak: cukinie, bakłażany, pomidory, grzyby, oliwki oraz inne warzywa. Nasze przetwory są wynikiem pełnej pasji pracy na polach oraz mądrości chłopskich rąk, które wiedzą jak przywrócić Państwu w słoiku smak pysznych warzyw: zawsze świeżych i przetwarzanych w ciągu 24 godzin od zbioru. Dziś mamy zaszczyt obsługiwać ważne firmy z branży, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości, których smak jest zasługą starych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Przepisy, które odzwierciedlają naszą miłość do pól i dobrego jedzenia.

 3. GRECO ALIMENTARE - CONSERVE ALIMENTARI DAL 1950

  Włochy

  Dysponując gruntami o powierzchni ponad 300 hektarów sadzimy, pielęgnujemy i przetwarzamy wszystkie rodzaje warzyw. Naszym głównym produktem jest karczoch, przetwarzany co roku w milionach sztuk. Oprócz karczocha uprawiamy także pomidory, bakłażany, cukinie, paprykę i cebulę. Przetwory, w naturalnej zalewie lub w oleju są dostępne w różnych rodzajach opakowań: woreczki, puszki o wadze 1 kg, 3 kg oraz większe, w zależności od potrzeb naszych klientów. Firma korzysta z fachowej wiedzy ponad 200 pracowników oraz wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie w zakresie konserwowania żywności. Daje nam to możliwość bezpośredniego przetwarzania świeżych warzyw. Przetwarzanie składa się z kilku etapów i zawsze odbywa się w ciągu kilku godzin od zbioru. Posiadamy najważniejsze certyfikaty jakości w branży spożywczej m.in.: BRC food, ISO 9001: 2008 oraz certyfikat ICEA dla produktów ekologicznych. Od kilku lat, dzięki współpracy ze Slow Food, produkujemy przecier pomidorowy z pomidora Fiaschetto di Torre Guaceto.

 4. LA CASARECCIA

  Włochy

  La Casareccia z siedzibą przy Via Stabia w Sant' Antonio Abate (NA) to firma zajmująca się konserwacją żywności, od pomidorów po rośliny strączkowe i warzywa, wybrane i zapakowane z najwyższą starannością. Firma spełnia niezbędne normy dla certyfikatów UNI EN ISO 9001 – ACCREDIA – CERMET – BRC FOOD.

 5. EDELWEISS GROUPE

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. HERFRAGA

  Hiszpania

 3. TRENDY FOODS

  Belgia

 4. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Niemcy

 5. PIETRO CASAMASSIMA

  Włochy

 1. FINAKO PRODUKCJA MUSZTARDY OCTU KETCHUPU I PRZETWORÓW OWOCOWO WARZYWNYCH

  Polska

  Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne FINAKO Sp. z o.o. jest spółką założoną w 1988 r. Aktualnie zakład został przeniesiony do Pruszcza Pomorskiego, gdzie kontynuuje produkcję musztard, octów i przetworów warzywnych. Jesteśmy spadkobiercą tradycyjnych receptur i sposobów produkcji. Stosowane od dziesiątków lat receptury są atutem, a także gwarancją sprawdzonych, smacznych i cieszących się uznaniem naszych klientów wyrobów. W procesie technologicznym nie używamy konserwantów ani innych środków sztucznie poprawiających smak i wydłużających przydatność do spożycia. Dowodem uznania dla naszych wyrobów jest nadanie im "Kujawsko - Pomorskiego Znaku Jakości".

 2. CONSERVAS SERRANO S.L.

  Hiszpania

  Od 1880 roku zajmujemy się produkcją konserw owocowych i warzywnych. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości przetworów dla smakoszy przeznaczonych dla restauracji, supermarketów, butików dla smakoszy i delikatesów, z użyciem produktów pochodzących z równin ogrodniczych La Rioja i Navarra. Podczas całego procesu dbamy o każdy szczegół, aby zachować naturalny smak charakteryzujący produkty z regionu. Nasze produkty spełniają najsurowsze kontrole jakości i bezpieczeństwa oraz są certyfikowane w standardzie IFS Food.

 1. ALIMENTATION FINE DE FRANCE

  Francja

  Alimentation Fine de France jest firmą francuską specjalizującą się w delikatesowych produktach spożywczych, która zyskała swoją pozycję dzięki rygorystycznej polityce w zakresie jakości: wybór produktów w oparciu o surowe kryteria smakowe i jakościowe, przy maksymalnym wyeliminowaniu różnych dodatków, barwników, środków konserwujących oraz przy zapewnieniu łatwości użycia i innowacyjności, z poszanowaniem francuskiej tradycji kulinarnej. Wdrożenie procedur pełnej identyfikowalności produktów (norma HACCP) w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa wyrobów spożywczych. Zastosowana polityka jakości, w połączeniu z nieustannymi wysiłkami handlowymi i rozszerzaniem oferowanej gamy artykułów, pozwoliła na zwiększenie grona klientów w oparciu o duże, prestiżowe sklepy i eksport. Alimentation Fine de France oferuje obecnie, pod marką M. de Turenne, Atelier Turenne i Lou Bersac, asortyment ponad 1200 produktów o uznanej jakości, odnawiany co pół roku poprzez uzupełnienie o oryginalne i ekskluzywne nowości, takie jak Selôvin.

 2. JN PACK ( JN FOOD )

  Polska

  W oparciu o wieloletnie doświadczenie firma JN Pack stworzyła swoją własną markę: JN Food®. Posiada ona w swojej ofercie szeroką gamę produktów bezpośrednio gotowych do spożycia i o długiej dacie przydatności. Naszym głównym polem działalności jest sprzedaż żywności zarówno pod własnymi markami, jak i marką JN Food®. Specjalizujemy się w: konserwach rybnych, mięsnych, pasztetach, konserwowych warzywach i daniach gotowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i naszych Klientów, oferując produkty gwarantujące wysoką jakość i walory smakowe. Zachęcamy importerów i dystrybutorów do nawiązania współpracy w sprzedaży wysokiej jakości produktów JN Food - marki należącej do firmy JN Pack Sp. z o.o., która od lat współpracuje z wieloma firmami m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Łotwie, Estonii, Litwie i Rosji. Stale poszukujemy nowych partnerów, importerów i dystrybutorów jednocześnie dbając o wysoki poziom w relacjach z obecnymi partnerami.

 3. THE GOURMET CORP

  Hiszpania

  Wierzymy w wysoką jakość produktów made in Spain. Dlatego chcemy dzielić się nimi z resztą świata. Mieszkańcy Asturii są dumni z ich sera koziego, mieszkańcy Walencji z ich paelli, mieszkańcy La Rioja z ich wina. Jednak cała Hiszpania raduje się kiedy nasze produkty wykraczają poza nasze granice. Jako Hiszpanie, jesteśmy dumni z naszej gastronomii i różnorodności produktów wytworzonych na naszej ziemi. Przedsiębiorstwo The Gourmet Corporation zostało utworzone z inicjatywy ekspansji różnych wyrobów hiszpańskich na światowe rynki. W ten sposób, wspieramy naszych producentów i oferujemy naszym klientom szeroki katalog tego co najlepsze w naszym kraju.

 4. LAS MARISMAS DE LÉBRIJA

  Hiszpania

  Całoroczna produkcja roślin i sadzonek dla ogrodnictwa. Produkcja i sprzedaż koncentratu pomidorowego. Nasze włókna bawełny są gwarantowane ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. Usługi: bawełna, koncentrat pomidorowy, cięte kwiaty, brokuły, marchew, zboża, słoneczniki. Usługi: Konserwy warzyw suszonych i produktów ogrodniczych. Ogrodnictwo. Rozsady, Sadzonki. Słonecznik. Bawełna. Kwiaty cięte. Brokuły. Brokuł. Koncentrat pomidorowy. Marchew. Zboża.

 5. MAGRO MK GROLIK SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Nasz asortyment, który niniejszym mam zaszczyt Państwu zaoferować, obejmuje pieczarki marynowane całe, pieczarki krojone naturalne oraz pieczarki pasteryzowane całe i krojone. Wymienione produkty nadają się wyśmienicie do pizzy, zapiekanek, sosów i sałatek, a także dla potrzeb gastronomii i przetwórstwa spożywczego. Oferujemy również pieczarki blanszowane w każdym asortymencie.

 6. MEDITERRANEA BELFIORE SRL

  Włochy

  Mediterranea Belfiore, gospodarstwo rolne położone w Cecinie, w prowincji Livorno.

 7. CONSERVAS MEDRANO

  Hiszpania

 8. AGRAR KO

  Macedonia Północna

 1. LUXURY SICILY FOOD DI SANTORELLI G.

  Włochy

 2. BARHOUM FOOD INH. ABSI BARHOUM

  Niemcy

 3. IDEAL TARIM

  Turcja

 4. VINNYTSIA FOOD & GUSTATORY FACTORY, PR. JSC

  Ukraina

 5. JTC JEMAL TRADING COMPANY

  Tunezja

 6. ARTIGIANA DEL FUNGO

  Włochy

 7. JSC BORISOVSKY CANNERY

  Białoruś

 8. CONSERVES GUINTRAND SA

  Francja

 9. DANIEL ALLAIRE SAS

  Francja

 10. VIVECTA BG EOOD

  Bułgaria

Filtry

Wyniki dla

Konserwy warzywne - Import eksport

Liczba wyników

769 przedsiębiorstwa