• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwy warzywne

Wyniki dla

Konserwy warzywne - Import eksport

 1. GROUPE RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Mając silne lokalne korzenie na południu Francji, Grupa Rivière od trzech pokoleń tworzy innowacyjne i smaczne dania gotowe, oparte na tradycyjnych francuskich recepturach. Wykonane z naturalnych składnikó receptury są wolne od barwników, konserwantów i sztucznych aromatów. Grupa Rivière poprzez swoje marki pokazuje przywiązanie do jakości swoich produktów oraz zaangażowanie w działania CSR. Maison Rivière podkreśla tradycyjne francuskie przepisy na gotowane dania mięsne z południowo-zachodniej Francji. Les Mets de Provence wnosi słońce na talerzu dzięki kulinarnym pomocom, przyprawom, smarowidłom do aperitifu oraz gotowanym potrawom i warzywom z prowansalskimi nutami. Aroma One to specjalista od przecierów ziołowych i przyprawowych w tubach, do praktycznego i smacznego gotowania. Solvia przenosi kubki smakowe i 5 zmysłów za granicę dzięki ekologicznym przyprawom, sosom i gotowanym warzywom. Nasze zaangażowanie w jakość produktów: - produkowane we Francji - mięso i warzywa z Francji - czysta etykieta i odżywczo zbilansowane receptury - certyfikacja SME+ naszych zakładów produkcyjnych (CSR) - wysokowydajne narzędzia produkcyjne i akredytacja na międzynarodowe standardy (IFS, BRC, Organic)

 2. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 3. GERVASIO CONSERVE D'AUTORE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nasza historia sięga końca lat 60-tych, kiedy to nasi dziadkowie założyli małe gospodarstwo specjalizujące się w uprawie karczochów. Od dziesięcioleci naszym głównym produktem są karczochy; pyszne zarówno w sosie własnym, jak i konserwowane w solance lub oleju. Wraz z upływem lat postanowiliśmy z pasją poświęcić się także innym produktom, takim jak: cukinie, bakłażany, pomidory, grzyby, oliwki oraz inne warzywa. Nasze przetwory są wynikiem pełnej pasji pracy na polach oraz mądrości chłopskich rąk, które wiedzą jak przywrócić Państwu w słoiku smak pysznych warzyw: zawsze świeżych i przetwarzanych w ciągu 24 godzin od zbioru. Dziś mamy zaszczyt obsługiwać ważne firmy z branży, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości, których smak jest zasługą starych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Przepisy, które odzwierciedlają naszą miłość do pól i dobrego jedzenia.

 4. GRECO ALIMENTARE - CONSERVE ALIMENTARI DAL 1950

  Włochy

  Verified by europages badge

  Dysponując gruntami o powierzchni ponad 300 hektarów sadzimy, pielęgnujemy i przetwarzamy wszystkie rodzaje warzyw. Naszym głównym produktem jest karczoch, przetwarzany co roku w milionach sztuk. Oprócz karczocha uprawiamy także pomidory, bakłażany, cukinie, paprykę i cebulę. Przetwory, w naturalnej zalewie lub w oleju są dostępne w różnych rodzajach opakowań: woreczki, puszki o wadze 1 kg, 3 kg oraz większe, w zależności od potrzeb naszych klientów. Firma korzysta z fachowej wiedzy ponad 200 pracowników oraz wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie w zakresie konserwowania żywności. Daje nam to możliwość bezpośredniego przetwarzania świeżych warzyw. Przetwarzanie składa się z kilku etapów i zawsze odbywa się w ciągu kilku godzin od zbioru. Posiadamy najważniejsze certyfikaty jakości w branży spożywczej m.in.: BRC food, ISO 9001: 2008 oraz certyfikat ICEA dla produktów ekologicznych. Od kilku lat, dzięki współpracy ze Slow Food, produkujemy przecier pomidorowy z pomidora Fiaschetto di Torre Guaceto.

 5. LA CASARECCIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  La Casareccia z siedzibą przy Via Stabia w Sant' Antonio Abate (NA) to firma zajmująca się konserwacją żywności, od pomidorów po rośliny strączkowe i warzywa, wybrane i zapakowane z najwyższą starannością. Firma spełnia niezbędne normy dla certyfikatów UNI EN ISO 9001 – ACCREDIA – CERMET – BRC FOOD.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAISON ANETH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAISON ANETH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, Delikatesowe wyroby spożywcze, Sosy i przyprawy kuchenne, Konserwy, Delikatesowe wyroby spożywcze, i Sosy i przyprawy kuchenne. Ma siedzibę w Vincennes, Francja.

 2. TRENDY FOODS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma TRENDY FOODS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe mrożone, Korzenie, aromaty, Mąka, grysiki, kasze, Napoje - import-eksport, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Konserwy warzywne, Wyroby czekoladowe, Potrawy gotowe mrożone, i Korzenie, aromaty. Ma siedzibę w Vottem (z.i. De Milmort), Belgia.

 3. HERFRAGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma HERFRAGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, maszyny do produkcji konserw, obróbka mechaniczna, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, maszyny dla sektora produkcji konserw, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Carballo-A Coruña, Hiszpania.

 4. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Konserwy warzywne, Sery, Oliwki, Korzenie, aromaty, Mrożonki, Ryby konserwowe, warzywa świeże, i Konserwy warzywne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. FINAKO PRODUKCJA MUSZTARDY OCTU KETCHUPU I PRZETWORÓW OWOCOWO WARZYWNYCH

  Polska

  Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne FINAKO Sp. z o.o. jest spółką założoną w 1988 r. Aktualnie zakład został przeniesiony do Pruszcza Pomorskiego, gdzie kontynuuje produkcję musztard, octów i przetworów warzywnych. Jesteśmy spadkobiercą tradycyjnych receptur i sposobów produkcji. Stosowane od dziesiątków lat receptury są atutem, a także gwarancją sprawdzonych, smacznych i cieszących się uznaniem naszych klientów wyrobów. W procesie technologicznym nie używamy konserwantów ani innych środków sztucznie poprawiających smak i wydłużających przydatność do spożycia. Dowodem uznania dla naszych wyrobów jest nadanie im "Kujawsko - Pomorskiego Znaku Jakości".

 1. CONSERVAS SERRANO S.L.

  Hiszpania

  Od 1880 roku zajmujemy się produkcją konserw owocowych i warzywnych. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości przetworów dla smakoszy przeznaczonych dla restauracji, supermarketów, butików dla smakoszy i delikatesów, z użyciem produktów pochodzących z równin ogrodniczych La Rioja i Navarra. Podczas całego procesu dbamy o każdy szczegół, aby zachować naturalny smak charakteryzujący produkty z regionu. Nasze produkty spełniają najsurowsze kontrole jakości i bezpieczeństwa oraz są certyfikowane w standardzie IFS Food.

 2. ALIMENTATION FINE DE FRANCE

  Francja

  Alimentation Fine de France jest firmą francuską specjalizującą się w delikatesowych produktach spożywczych, która zyskała swoją pozycję dzięki rygorystycznej polityce w zakresie jakości: wybór produktów w oparciu o surowe kryteria smakowe i jakościowe, przy maksymalnym wyeliminowaniu różnych dodatków, barwników, środków konserwujących oraz przy zapewnieniu łatwości użycia i innowacyjności, z poszanowaniem francuskiej tradycji kulinarnej. Wdrożenie procedur pełnej identyfikowalności produktów (norma HACCP) w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa wyrobów spożywczych. Zastosowana polityka jakości, w połączeniu z nieustannymi wysiłkami handlowymi i rozszerzaniem oferowanej gamy artykułów, pozwoliła na zwiększenie grona klientów w oparciu o duże, prestiżowe sklepy i eksport. Alimentation Fine de France oferuje obecnie, pod marką M. de Turenne, Atelier Turenne i Lou Bersac, asortyment ponad 1200 produktów o uznanej jakości, odnawiany co pół roku poprzez uzupełnienie o oryginalne i ekskluzywne nowości, takie jak Selôvin.

 1. THE GOURMET CORP

  Hiszpania

  Wierzymy w wysoką jakość produktów made in Spain. Dlatego chcemy dzielić się nimi z resztą świata. Mieszkańcy Asturii są dumni z ich sera koziego, mieszkańcy Walencji z ich paelli, mieszkańcy La Rioja z ich wina. Jednak cała Hiszpania raduje się kiedy nasze produkty wykraczają poza nasze granice. Jako Hiszpanie, jesteśmy dumni z naszej gastronomii i różnorodności produktów wytworzonych na naszej ziemi. Przedsiębiorstwo The Gourmet Corporation zostało utworzone z inicjatywy ekspansji różnych wyrobów hiszpańskich na światowe rynki. W ten sposób, wspieramy naszych producentów i oferujemy naszym klientom szeroki katalog tego co najlepsze w naszym kraju.

 2. JN PACK ( JN FOOD )

  Polska

  W oparciu o wieloletnie doświadczenie firma JN Pack stworzyła swoją własną markę: JN Food®. Posiada ona w swojej ofercie szeroką gamę produktów bezpośrednio gotowych do spożycia i o długiej dacie przydatności. Naszym głównym polem działalności jest sprzedaż żywności zarówno pod własnymi markami, jak i marką JN Food®. Specjalizujemy się w: konserwach rybnych, mięsnych, pasztetach, konserwowych warzywach i daniach gotowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i naszych Klientów, oferując produkty gwarantujące wysoką jakość i walory smakowe. Zachęcamy importerów i dystrybutorów do nawiązania współpracy w sprzedaży wysokiej jakości produktów JN Food - marki należącej do firmy JN Pack Sp. z o.o., która od lat współpracuje z wieloma firmami m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Łotwie, Estonii, Litwie i Rosji. Stale poszukujemy nowych partnerów, importerów i dystrybutorów jednocześnie dbając o wysoki poziom w relacjach z obecnymi partnerami.

 3. LAS MARISMAS DE LÉBRIJA

  Hiszpania

  Całoroczna produkcja roślin i sadzonek dla ogrodnictwa. Produkcja i sprzedaż koncentratu pomidorowego. Nasze włókna bawełny są gwarantowane ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. Usługi: bawełna, koncentrat pomidorowy, cięte kwiaty, brokuły, marchew, zboża, słoneczniki. Usługi: Konserwy warzyw suszonych i produktów ogrodniczych. Ogrodnictwo. Rozsady, Sadzonki. Słonecznik. Bawełna. Kwiaty cięte. Brokuły. Brokuł. Koncentrat pomidorowy. Marchew. Zboża.

 4. MAGRO MK GROLIK SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Nasz asortyment, który niniejszym mam zaszczyt Państwu zaoferować, obejmuje pieczarki marynowane całe, pieczarki krojone naturalne oraz pieczarki pasteryzowane całe i krojone. Wymienione produkty nadają się wyśmienicie do pizzy, zapiekanek, sosów i sałatek, a także dla potrzeb gastronomii i przetwórstwa spożywczego. Oferujemy również pieczarki blanszowane w każdym asortymencie.

 5. TRANSA

  Hiszpania

  Przetwórstwo produktów rolnych w Badajoz. Konserwy warzywne. Pomidory sproszkowane. Koncentrat pomidorowy.

 6. MEDITERRANEA BELFIORE SRL

  Włochy

  Mediterranea Belfiore, gospodarstwo rolne położone w Cecinie, w prowincji Livorno.

 7. AGRAR KO

  Macedonia Północna

  Firma AGRAR KO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach pomarańczowa papryka, konserwy warzywne, i pimenty pikantne. Ma siedzibę w Kocani, Macedonia Północna.

 8. CONSERVAS MEDRANO

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS MEDRANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzywne, Konserwy warzywne, dania gotowe z ryżu lub makaronu, i regional dishes and specialities. Ma siedzibę w Tudela, Hiszpania.

 1. LUXURY SICILY FOOD DI SANTORELLI G.

  Włochy

  Firma LUXURY SICILY FOOD DI SANTORELLI G., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, garnki, noże kuchenne, i likiery ziołowe i korzenne. Ma siedzibę w Ragusa, Włochy.

 2. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Owoce konserwowe, Mrożonki, Ryby konserwowe, Owoce konserwowe, Espresso coffees, i Mrożonki. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 3. BARHOUM FOOD INH. ABSI BARHOUM

  Niemcy

  Firma BARHOUM FOOD INH. ABSI BARHOUM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 4. IDEAL TARIM

  Turcja

  Firma IDEAL TARIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Ma siedzibę w Akhisar, Turcja.

 5. VINNYTSIA FOOD & GUSTATORY FACTORY, PR. JSC

  Ukraina

  Firma VINNYTSIA FOOD & GUSTATORY FACTORY, PR. JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzywne, i Konserwy warzywne. Ma siedzibę w Vinnytsia, Ukraina.

 6. GEALLO

  Słowenia

  Firma GEALLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach pomidory obrane, pomidory w puszkach, miąższ pomidorów, i Sos pomidorowy. Ma siedzibę w Maribor, Słowenia.

 7. JTC JEMAL TRADING COMPANY

  Tunezja

  Firma JTC JEMAL TRADING COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Duty-free, artykuły bezcłowe - handel zagraniczny. Jest również obecna w dziedzinach konserwy rybne, konserwy warzywne, kuskus, i spaghetti. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 8. DANIEL ALLAIRE SAS

  Francja

  Firma DANIEL ALLAIRE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach konserwy z przygotowanych warzyw. Ma siedzibę w Saint-Aignan-Des-Gués, Francja.

 9. VAN DIJCK GROENTEPRODUCTIES

  Holandia

  Firma VAN DIJCK GROENTEPRODUCTIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzywne, Warzywa świeże, szpinak, Konserwy warzywne, skarola, i Warzywa świeże. Ma siedzibę w America, Holandia.

 10. COOPERATIEVE VEILING ROESELARE

  Belgia

  Firma COOPERATIEVE VEILING ROESELARE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzywne, Warzywa i owoce - import-eksport, Konserwy warzywne, warzywa - hurt, Warzywa i owoce - import-eksport, i warzywa. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konserwy warzywne - Import eksport

Liczba wyników

707 Przedsiębiorstwa