• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwy w oleju

Wyniki dla

Konserwy w oleju - Import eksport

 1. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  Włochy

  Verified by europages badge

  FOOD BROKERAGE ITALIA oferuje produkty Made in Italy na całym świecie. Wyśmienite włoskie makarony, mrożona pizza, pomidory (przecier, pomidory bez skórki, gotowe sosy itp.), suszone owoce, soki owocowe i makarony specjalne (makaron bezglutenowy, makaron z płaskurki, makaron ekologiczny, makaron z roślin strączkowych). Od 30 lat dbamy o naszych klientów, zapewniając im wysoką jakość produktów, efektywność handlową oraz wsparcie. Firmy z certyfikatem ISO, IFS, BRC itp., aby zagwarantować zgodność z wymogami handlu międzynarodowego.

 2. MEDITERRANEA BELFIORE SRL

  Włochy

  Mediterranea Belfiore, gospodarstwo rolne położone w Cecinie, w prowincji Livorno.

 3. SUPOY

  Ukraina

  Firma SUPOY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach produkty do hodowli drobiu, konserwy w oleju, handel produktami morskimi w konserwach, i produkcja konserw rybnych. Ma siedzibę w Cherkasy, Ukraina.

 4. SAPORI DI BOSCO MOLISANI S.R.L.

  Włochy

  Firma SAPORI DI BOSCO MOLISANI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach przyprawa z truflami, i konserwy w oleju. Ma siedzibę w Vinchiaturo, Włochy.

 5. DELIZIA 2000 S.R.L.

  Włochy

  Firma DELIZIA 2000 S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach konserwy w oleju. Ma siedzibę w TRINITAPOLI, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MASSERIA CATENA

  Włochy

  Firma MASSERIA CATENA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, i konserwy w oleju. Ma siedzibę w Lavello, Włochy.

 2. LA SERRA S.A.S.

  Włochy

  Firma LA SERRA S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach konserwy w oleju, i produkty żywnościowe konserwowe. Ma siedzibę w Crotone, Włochy.

 3. GERVASIO CONSERVE D'AUTORE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nasza historia sięga końca lat 60-tych, kiedy to nasi dziadkowie założyli małe gospodarstwo specjalizujące się w uprawie karczochów. Od dziesięcioleci naszym głównym produktem są karczochy; pyszne zarówno w sosie własnym, jak i konserwowane w solance lub oleju. Wraz z upływem lat postanowiliśmy z pasją poświęcić się także innym produktom, takim jak: cukinie, bakłażany, pomidory, grzyby, oliwki oraz inne warzywa. Nasze przetwory są wynikiem pełnej pasji pracy na polach oraz mądrości chłopskich rąk, które wiedzą jak przywrócić Państwu w słoiku smak pysznych warzyw: zawsze świeżych i przetwarzanych w ciągu 24 godzin od zbioru. Dziś mamy zaszczyt obsługiwać ważne firmy z branży, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości, których smak jest zasługą starych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Przepisy, które odzwierciedlają naszą miłość do pól i dobrego jedzenia.

 4. DELFINO BATTISTA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Po wojnie Pasquale Battista otworzył w Cetara niewielki zakład produkujący konserwy, który prowadził z zapałem i dumą aż do lat 90. ubiegłego wieku. Z biegiem czasu smak naszych produktów nie zmienił się, podobnie jak etapy procesu produkcyjnego i staranny dobór surowców. Wszystkie te etapy są realizowane z zachowaniem szczególnej ostrożności, aby zapewnić zgodność ze standardami produkcji i obowiązującymi przepisami.

 5. OLIO CALVI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OLIO CALVI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, Warzywa konserwowe w occie, Sosy i przyprawy kuchenne, Konserwy warzyw w oleju, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Oliwki, kruszarki, Oliwki konserwowane, i Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Imperia, Włochy.

 1. EXGSP

  Polska

  EXGSP LLC consists of three sections, each focused on a specific function. These three sections are: Factory of deodorization and refining is concentrated on deodorization and oil refining. This plant applies the safest technologies only to provide consumers with the best oil to buy. The factory`s laboratory is monitoring the production process at all stages. The processing capacity is 300 tons. The factory produces refined, deodorized, and winterized oil.

 2. VEC CHAMP

  Holandia

  Firma VEC CHAMP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Ma siedzibę w Meijel, Holandia.

 1. L'ARTIGIANA DEL FUNGO

  Włochy

  Firma L'ARTIGIANA DEL FUNGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach Grzyby, Grzyby, sosy i przyprawy, i pasztety z trufli. Ma siedzibę w Sassello, Włochy.

 2. CORADI CONSERVE ITALIA SRLS

  Włochy

  Firma CORADI CONSERVE ITALIA SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Ma siedzibę w Ospitaletto, Brescia, Włochy.

 3. OLEIFICIO F.LLI RUATA SPA

  Włochy

  Firma OLEIFICIO F.LLI RUATA SPA, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, Oleje z fusów oliwnych, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, i oliwa z oliwek. Ma siedzibę w Baldissero D'Alba (Cn), Włochy.

 4. AZIENDA AGRICOLA ANNESE

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA ANNESE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach in oil conserves, i ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek. Ma siedzibę w Monopoli, Włochy.

 5. LA REINESE S.R.L.

  Włochy

  Firma LA REINESE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach in oil conserves. Ma siedzibę w Reino, Włochy.

 6. LARCIMBOLDO

  Włochy

  Firma LARCIMBOLDO, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach warzywa w oleju. Ma siedzibę w Prato (po), Włochy.

 7. S.A.VI. SOCIETÀ AGRCIOLA SRL

  Włochy

  Firma S.A.VI. SOCIETÀ AGRCIOLA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach grzyby w oliwie, i sosy warzywne. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 8. CONSERVAS JUKER,S.L.

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS JUKER,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Ma siedzibę w Pradejon La Rioja, Hiszpania.

 1. SARDES GIDA SANAYI VE TARIM URUNLERI TICARET ITHALAT IHR LTD STI

  Turcja

  Firma SARDES GIDA SANAYI VE TARIM URUNLERI TICARET ITHALAT IHR LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach pomidory suszone, i pomidury suszone z olejem z oliwek. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 2. LAPERICANA DE MURO COOP. VAL.

  Hiszpania

  Firma LAPERICANA DE MURO COOP. VAL., roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach rzemieślnik artystyczny. Ma siedzibę w Muro Del Alcoy, Hiszpania.

 3. LE TRE TERRE DI SICILIA

  Włochy

  Firma LE TRE TERRE DI SICILIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach konserwa. Ma siedzibę w Moio Alcantara, Włochy.

 4. ALU MIXER SRL

  Włochy

  Firma ALU MIXER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cieplarniane kwiaty i rośliny. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, Konserwy warzyw w oleju, Uprawa doniczkowa - artykuły, Konserwy warzyw w oleju, i grzyby - hurt. Ma siedzibę w Aaaaaaaaaaaaaaa, Włochy.

 5. LATO AS

  Macedonia Północna

  Firma LATO AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach pimenty pikantne. Ma siedzibę w Gorni Podlog, Kocani, Macedonia Północna.

 6. CONSERVAS SAURA, S.L

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS SAURA, S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach konserwy z przygotowanych warzyw. Ma siedzibę w Almoradí, Hiszpania.

 7. LA CONTEA CONSERVE

  Włochy

  Firma LA CONTEA CONSERVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Ma siedzibę w Modica, Włochy.

 8. WIKTORIJA YERYSTOVA-ROSTKOWSKA MATRIOSZKA

  Polska

  Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną produktów spożywczych i alkoholu z rosji, ukrainy, białorusi, kazachstanu, łotwy, gruzji, armenii w naszej ofercie znajdziecie państwo kawior czerwony, kawior czarny, słoninę wiepszową, kiełbasy z jelenia, dzika, tuszonki z wieprzowiny, wolowiny, sarny, łosia, dzika, jelenia, pielmieni syberyjskie, lemoniady rosyjskie i ukraińskie, chałwe słonecznikową, rybe suszoną, śledzie małosolne, makrele wędzoną na zimno, słodycze zefir, cukierki czekoladowe''miszka kosolapyj'', ''bieloczka'', herbate rosyjską''krasnodarskij czaj'', herbate gruzińską, pomidory kiszone, czosnek kiszony, dziki czosnek kiszony, pasty z kabaczków i bakłażan, mega ostre musztardy, sos do mięs adzika, sos sacebeli, sos tkhemali, kapuste morską , konserwy rybne takie jak sajra w sosie wlasnym albo z dodatkiem oleju, byczki, szprotki, duży wybór przypraw takicj jak chmeli-suneli, uccho -suneli, sól swańska.

 9. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 10. TRANSNATIONAL MEDICINE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy średniej wielkości firmą farmaceutyczną specjalizującą się w lekach z konopii. Oprócz leków na receptę produkujemy również leki dostępne bez recepty. Kannabidiol to jeden z naszych głównych produktów w tej dziedzinie. Obok oleju CBD produkujemy również kremy CBD i maści CBD. Dostarczamy również mydła z CBD, herbtę CBD i gin CBD. Uprawa i produkcja opierają się na metodach biodynamicznych z certyfikacją ekologiczną Bio zgodnie ze standardami Demeter. Ekstrakcja odbywa się w bioreaktorze, bez użycia do ekstrakcji kannabinoidów jakichkolwiek chemikaliów lub CO2. Leki bez recepty nie są psychoaktywne, mają poziom THC poniżej 0, 2%. Prowadzimy aktywne badania roślin konopi.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo