• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwy rybne- owoce morza i ślimaki konserwowe

Wyniki dla

Konserwy rybne- owoce morza i ślimaki konserwowe - Import eksport

 1. BERG TRADING COMPANY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co. jest dynamicznym i innowacyjnym przedsiębiorstwem, dostarczającym kompleksowe rozwiązania handlowe na rynku światowym. Kładąc duży nacisk na efektywność, rzetelność i satysfakcję klienta, staliśmy się zaufanym partnerem firm chcących odnaleźć się w skomplikowanym handlu międzynarodowego. W Berg Trading Co., specjalizujemy się w ułatwianiu wymiany różnych towarów, w tym produktów rolnych, źródeł energii, metali i innych surowców. Nasza zróżnicowana oferta produktowa obejmuje szeroki wybór owoców, warzyw, zbóż, roślin strączkowych, mrożonych/żywych/świeżych ryb i owoców morza pochodzących z całego świata. Oferujemy bogaty wybór świeżych, wysokiej jakości produktów, takich jak jabłka, banany, pomarańcze, owoce jagodowe, pomidory, ogórki, sałata, marchewki, ziemniaki, cebula i wiele innych. Jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, jesteśmy głęboko zaangażowani w stosowanie zrównoważonych praktyk i zarządzanie środowiskiem. Aktywnie poszukujemy dostawców, którzy przestrzegają rygorystycznych standardów środowiskowych, promując zrównoważone zaopatrzenie i odpowiedzialne metody produkcji. Bez względu na to, czy jesteś producentem, dostawcą bądź kupującym, Berg Trading Co. oferuje indywidualne rozwiązania, aby wyjść naprzeciw Twoim specyficznym potrzebom handlowym. Staramy się przewyższać oczekiwania, dostarczając spersonalizowane usługi, zapewniając szybką realizację i najwyższej jakości wsparcie na każdym etapie procesu handlowego. Razem, możemy sprostać złożoności światowego rynku, osiągnąć zrównoważony rozwój i sukces.

 2. DELFINO BATTISTA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Po wojnie Pasquale Battista otworzył w Cetara niewielki zakład produkujący konserwy, który prowadził z zapałem i dumą aż do lat 90. ubiegłego wieku. Z biegiem czasu smak naszych produktów nie zmienił się, podobnie jak etapy procesu produkcyjnego i staranny dobór surowców. Wszystkie te etapy są realizowane z zachowaniem szczególnej ostrożności, aby zapewnić zgodność ze standardami produkcji i obowiązującymi przepisami.

 3. OLIO CALVI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OLIO CALVI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, Warzywa konserwowe w occie, Sosy i przyprawy kuchenne, Konserwy warzyw w oleju, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Oliwki, kruszarki, Oliwki konserwowane, i Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Imperia, Włochy.

 4. CIRAN BVBA - CAVIAR DELUXE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma CIRAN BVBA - CAVIAR DELUXE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Żywność mrożona sprzedaż hurtowa, kawior, Kawior hodowlany, i Kawior naturalny. Ma siedzibę w Wommelgem, Belgia.

 5. CAPITAL TRADE GRAIN

  Polska

  Наша компания “CAPITAL TRADE”, является дочерней компанией от Украинской агро-промишленной групи «PAN KURCHAK”. Ми представляем интереси целой групи предприятий производителей на Евромейском ринке. Обеспечиваем єкспортние и импортние операции между странами Европейского союза и Украиной. Предлагаем поставку автомобільним, железнодорожним и морським транспортом следующих товаров: - Кукуруза на базисах DAP, CPT, FOB Балтийский порт, SIF порт. - Пшеница на базисах DAP, CPT, FOB, SIF. - Фанера из берези, ольхи. - Шпон из берези, ольхи. - Брус оконний, дверной, строительний из сосни. - Улитка для пищевих целей Helix Aspersa Muller охлажденная. Связивайтесь с нами и ми обеспечим вас: - наличием необходимих сертификатов GMP+, FSC, EURO-1, - сервисом високого уровня, - качественним товаром, - конкурентной ценой. С уважением, команда “CAPITAL TRADE”

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB

  Polska

  W swej działalności firma łączy bogate doświadczenia technologiczne i organizacyjne zdobyte na przestrzeni lat z wymogami nowoczesnego zakładu początku XXI wieku. Działalność produkcyjna z roku na rok jest powiększana o nowe asortymenty i doskonalona. Uzupełniany i modernizowany park maszynowy pozwala na prowadzenie nowoczesnej i wydajnej produkcji o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów bez konserwantów, co świadczy o wysokim standardzie higienicznym na produkcji. Poczuj przyjemny smak, delektując się wyrobami firmy Piątek. Smak ryby łączymy ze smakiem świeżych warzyw i ziół. Bogate receptury sprawią, że nawet smakosz o delikatnym podniebieniu znajdzie wśród naszych produktów coś dla siebie. Każdy wie, że ryby to samo zdrowie. Ważne jest jednak by były znakomicie przygotowane. My to gwarantujemy. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty odnośnie transportu krajowego i międzynarodowego.

 2. CONSERVAS LAGO PAGANINI SL

  Hiszpania

  Conservas Lago Paganini specjalizuje się w produkcji i dystrybucji produktów z owoców morza w konserwach. Naszą specjalnością są ryby oleiste (sardynki, sardynka, makrela, ostrobok, igła morska i małże).

 3. CONSERVAS LINDA PLAYA

  Hiszpania

  W naszej firmie Linda Playa produkujemy i sprzedajemy anchois w solance. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku krajowego i międzynarodowego. Przygotowujemy anchois i solanki według receptur domowych. Nasza firma ma siedzibę w Colindres, strategicznej enklawie morza Kantabryjskiego.

 4. EIRASMAR

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo sprzedaży małży blaszkoskrzelnych i głowonogów. Nasze produkty są sprzedawane w konserwach.

 5. CONSERVAS ANGELACHU

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS ANGELACHU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach sardela, pelamidy, konserwy rybne, i Ryby solone. Ma siedzibę w Santoña-Cantabria, Hiszpania.

 1. PESCAVANTE

  Hiszpania

  Firma PESCAVANTE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, owoce morza i skorupiaki, owoce morza, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, i owoce morza w puszce. Ma siedzibę w La Coruña, Hiszpania.

 2. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norwegia

  Firma SEAWELL HIRTSHALS A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Owoce morza mrożone, Rybołówstwo - import-eksport, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Owoce morza mrożone, Rybołówstwo - import-eksport, i Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Stavanger, Norwegia.

 1. CONSERVAS HOYA

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS HOYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Owoce morza konserwowe, tuńczyk, Ryby konserwowe, Owoce morza konserwowe, i sardela. Ma siedzibę w Santoña-Cantabria, Hiszpania.

 2. CARLINO SRL

  Włochy

  Firma CARLINO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Anchovies, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, i Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Sciacca, Włochy.

 3. SALTEN SEAFOOD AS

  Norwegia

  Firma SALTEN SEAFOOD AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Homary, krewetki mantis, i Homary. Ma siedzibę w Sandhornøy, Norwegia.

 4. GRUPO FRANCISCONDE - CASA DOS CARACÓIS

  Portugalia

  Firma GRUPO FRANCISCONDE - CASA DOS CARACÓIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Azeitão, Portugalia.

 5. DOUGEN CO., LTD.

  Japonia

  Firma DOUGEN CO., LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Osaka, Japonia.

 6. NEVA OCEANS B.V.

  Holandia

  Firma NEVA OCEANS B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Warzywa świeże, ryby i produkty morskie przetworzone, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, i Warzywa świeże. Ma siedzibę w Dronten, Holandia.

 7. HELIKOTURCA

  Turcja

  Firma HELIKOTURCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach ślimaki żywe, i ślimaki. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 8. COFACO ACORES - INDUSTRIA DE CONSERVAS, S.A.

  Portugalia

  Firma COFACO ACORES - INDUSTRIA DE CONSERVAS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Rabo De Peixe, Portugalia.

 1. TAKOSA FOOD CO.,LTD

  Japonia

  Firma TAKOSA FOOD CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach algi spożywcze. Ma siedzibę w Uki, Japonia.

 2. ITTIMAR

  Włochy

  Firma ITTIMAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Przetwórstwo spożywcze, ryba w puszce, owoce morza w puszce, i Przetwórstwo spożywcze. Ma siedzibę w Cicciano, Włochy.

 3. KAYMUR MURAT GIDA SU ÜRÜNLERI

  Turcja

  Firma KAYMUR MURAT GIDA SU ÜRÜNLERI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 4. WIDEHELIX, COOPERATIVA DE HELICICULTORES

  Portugalia

  Firma WIDEHELIX, COOPERATIVA DE HELICICULTORES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach ślimaki, i ślimaki mrożone. Ma siedzibę w Vila Nova De Famalicão, Portugalia.

 5. CONSERVEIRA DO SUL, LDA

  Portugalia

  Firma CONSERVEIRA DO SUL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy apertyzowane, produkcja konserw rybnych, linie konserw rybnych, i Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Olhao, Portugalia.

 6. FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA

  Portugalia

  Firma FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, i Ryby konserwowe. Ma siedzibę w Póvoa De Varzim, Portugalia.

 7. HELIXMUR

  Hiszpania

  Firma HELIXMUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ślimaki konserwowe, hodowla winniczków, i Ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 8. CYCBELE ESCARGOTS

  Turcja

  Firma CYCBELE ESCARGOTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Balıkesir, Turcja.

 9. NATUCO

  Hiszpania

  Firma NATUCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach ślimaki gotowe. Ma siedzibę w Guadalajara, Hiszpania.

 10. MESTRE GOURMET ®

  Portugalia

  Firma MESTRE GOURMET ®, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Malveira-Mafra, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konserwy rybne- owoce morza i ślimaki konserwowe - Import eksport

Liczba wyników

1817 Przedsiębiorstwa