• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwy rybne- owoce morza i ślimaki konserwowe

Wyniki dla

Konserwy rybne- owoce morza i ślimaki konserwowe - Import eksport

 1. BERG TRADING COMPANY

  Holandia

  Berg Trading Co. jest dynamicznym i innowacyjnym przedsiębiorstwem, dostarczającym kompleksowe rozwiązania handlowe na rynku światowym. Kładąc duży nacisk na efektywność, rzetelność i satysfakcję klienta, staliśmy się zaufanym partnerem firm chcących odnaleźć się w skomplikowanym handlu międzynarodowego. W Berg Trading Co., specjalizujemy się w ułatwianiu wymiany różnych towarów, w tym produktów rolnych, źródeł energii, metali i innych surowców. Nasza zróżnicowana oferta produktowa obejmuje szeroki wybór owoców, warzyw, zbóż, roślin strączkowych, mrożonych/żywych/świeżych ryb i owoców morza pochodzących z całego świata. Oferujemy bogaty wybór świeżych, wysokiej jakości produktów, takich jak jabłka, banany, pomarańcze, owoce jagodowe, pomidory, ogórki, sałata, marchewki, ziemniaki, cebula i wiele innych. Jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, jesteśmy głęboko zaangażowani w stosowanie zrównoważonych praktyk i zarządzanie środowiskiem. Aktywnie poszukujemy dostawców, którzy przestrzegają rygorystycznych standardów środowiskowych, promując zrównoważone zaopatrzenie i odpowiedzialne metody produkcji. Bez względu na to, czy jesteś producentem, dostawcą bądź kupującym, Berg Trading Co. oferuje indywidualne rozwiązania, aby wyjść naprzeciw Twoim specyficznym potrzebom handlowym. Staramy się przewyższać oczekiwania, dostarczając spersonalizowane usługi, zapewniając szybką realizację i najwyższej jakości wsparcie na każdym etapie procesu handlowego. Razem, możemy sprostać złożoności światowego rynku, osiągnąć zrównoważony rozwój i sukces.

 2. CIRAN BVBA - CAVIAR DELUXE

  Belgia

  Firma CIRAN BVBA - CAVIAR DELUXE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Żywność mrożona sprzedaż hurtowa, kawior, Kawior hodowlany, i Kawior naturalny. Ma siedzibę w Wommelgem, Belgia.

 3. PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB

  Polska

  W swej działalności firma łączy bogate doświadczenia technologiczne i organizacyjne zdobyte na przestrzeni lat z wymogami nowoczesnego zakładu początku XXI wieku. Działalność produkcyjna z roku na rok jest powiększana o nowe asortymenty i doskonalona. Uzupełniany i modernizowany park maszynowy pozwala na prowadzenie nowoczesnej i wydajnej produkcji o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów bez konserwantów, co świadczy o wysokim standardzie higienicznym na produkcji. Poczuj przyjemny smak, delektując się wyrobami firmy Piątek. Smak ryby łączymy ze smakiem świeżych warzyw i ziół. Bogate receptury sprawią, że nawet smakosz o delikatnym podniebieniu znajdzie wśród naszych produktów coś dla siebie. Każdy wie, że ryby to samo zdrowie. Ważne jest jednak by były znakomicie przygotowane. My to gwarantujemy. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty odnośnie transportu krajowego i międzynarodowego.

 4. CONSERVAS LAGO PAGANINI SL

  Hiszpania

  Conservas Lago Paganini specjalizuje się w produkcji i dystrybucji produktów z owoców morza w konserwach. Naszą specjalnością są ryby oleiste (sardynki, sardynka, makrela, ostrobok, igła morska i małże).

 5. CONSERVAS LINDA PLAYA

  Hiszpania

  W naszej firmie Linda Playa produkujemy i sprzedajemy anchois w solance. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku krajowego i międzynarodowego. Przygotowujemy anchois i solanki według receptur domowych. Nasza firma ma siedzibę w Colindres, strategicznej enklawie morza Kantabryjskiego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EIRASMAR

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo sprzedaży małży blaszkoskrzelnych i głowonogów. Nasze produkty są sprzedawane w konserwach.

 2. VEKO GLOBAL LLC

  Ukraina

 3. PESCAVANTE

  Hiszpania

 4. CONSERVAS ANGELACHU

  Hiszpania

 5. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norwegia

 1. CARLINO SRL

  Włochy

 2. CONSERVAS HOYA

  Hiszpania

 1. SALTEN SEAFOOD AS

  Norwegia

 2. GRUPO FRANCISCONDE - CASA DOS CARACÓIS

  Portugalia

 3. NEVA OCEANS B.V.

  Holandia

 4. HELIKOTURCA

  Turcja

 5. DOUGEN CO., LTD.

  Japonia

 6. KAYMUR MURAT GIDA SU ÜRÜNLERI

  Turcja

 7. ITTIMAR

  Włochy

 8. TAKOSA FOOD CO.,LTD

  Japonia

 1. BUENAVISTA INICIATIVAS EMPRESARIALES S.L.

  Hiszpania

 2. CONSERVEIRA DO SUL, LDA

  Portugalia

 3. SALAS ZIVIS SIA

  Łotwa

 4. RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A

  Portugalia

 5. HVILUDRANGAR EHF

  Islandia

 6. SEA DELIGHT S.L

  Hiszpania

 7. CASPIAN TRADITION

  Belgia

 8. ERBIAN TALAEE

  Iran

 9. MESTRE GOURMET ®

  Portugalia

 10. CONSERVAS PORTUGAL NORTE LDA.

  Portugalia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konserwy rybne- owoce morza i ślimaki konserwowe - Import eksport

Liczba wyników

1806 Przedsiębiorstwa