• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwy mięsne- wędliny i szynki w puszkach

Wyniki dla

Konserwy mięsne- wędliny i szynki w puszkach - Import eksport

 1. LE COUSTELOUS

  Francja

  Verified by europages badge

  Le Coustelous z dumą prezentuje Ci swoje produkty gastronomiczne, zwracając szczególną uwagę na słynne cassoulet de Castelnaudary. Dbamy o wysoką jakość naszych składników i współpracujemy z lokalnymi producentami, aby zaoferować Ci to, co najlepsze. Wysyłamy nasze produkty na terenie Europy, do Stanów Zjednoczonych i we Francji, do delikatesów, sklepów winiarskich, a także sklepów wyspecjalizowanych w sztuce kulinarnej i innych wyszukanych produktach spożywczych. Francja słynie ze swojej gastronomii, a nasz południowo-zachodni region jest jednym z najbardziej renomowanych z uwagi na swoje zróżnicowane i i wyborne potrawy. Od 1993 roku, nasza rodzina z zaangażowaniem podchodzi do przygotowywania pysznych dań dla swoich klientów. Zależy nam na promowaniu produktów z naszego regionu, świeżych i własnego wyrobu. Foie gras, kaszanka, piersi z kaczki... Jednak, przede wszystkim, nasze słynne cassoulet, przygotowywane według tradycji rodzinnej z białej fasoli Castelnaudary i mięsa od regionalnych producentów. Jesteśmy do dyspozycji celem udzielenia jakichkolwiek informacji na temat naszych produktów. W "Le Coustelous", rodzina znajduje się w centrum naszej wytwórni konserw. Jesteśmy dumni z dzielenia się Tobą naszym zamiłowaniem do gastronomii w służbie południowego zachodu. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WYTWÓRNIA WĘDLIN SWOSZOWICE K.KOWALCZYK I B.LEHMAN SP.J.

  Polska

  Wytwórnia Wędlin Swoszowiece to firma rodzinna, która została założona przez Władysława Mraza w latach 30 XX wieku. Po roku 1945 została bezprawnie odebrana właścicielowi i przekazana Gminnej spółdzielni rolniczej. Zwrot firmy rodzinie nastąpił w kwietniu 1989 roku. Od tamtej pory Wytwórnię Wędlin Swoszowice prowadzili dwaj wspólnicy Adolf Mraz i Krzysztof Kowalczyk. Od 1995 główna działalność produkcyjna prowadzona jest przy ulicy Myślenickiej 132 i 132a. Obok wytwórni znajduje się sklep firmowy, do którego serdecznie zapraszamy na degustacje i po świeże wędliny oraz mięso.

 3. JN PACK ( JN FOOD )

  Polska

  W oparciu o wieloletnie doświadczenie firma JN Pack stworzyła swoją własną markę: JN Food®. Posiada ona w swojej ofercie szeroką gamę produktów bezpośrednio gotowych do spożycia i o długiej dacie przydatności. Naszym głównym polem działalności jest sprzedaż żywności zarówno pod własnymi markami, jak i marką JN Food®. Specjalizujemy się w: konserwach rybnych, mięsnych, pasztetach, konserwowych warzywach i daniach gotowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i naszych Klientów, oferując produkty gwarantujące wysoką jakość i walory smakowe. Zachęcamy importerów i dystrybutorów do nawiązania współpracy w sprzedaży wysokiej jakości produktów JN Food - marki należącej do firmy JN Pack Sp. z o.o., która od lat współpracuje z wieloma firmami m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Łotwie, Estonii, Litwie i Rosji. Stale poszukujemy nowych partnerów, importerów i dystrybutorów jednocześnie dbając o wysoki poziom w relacjach z obecnymi partnerami.

 4. LA DROSERA GOURMANDE

  Francja

  Firma LA DROSERA GOURMANDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Upominki firmowe dla klientów, medale, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Upominki firmowe dla klientów, i produkty regionalne. Ma siedzibę w Laguiole, Francja.

 5. IBÉRICOS DE VEGASECA

  Hiszpania

  Firma IBÉRICOS DE VEGASECA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Sery, produkty wędliniarskie, szynka, i Sery. Ma siedzibę w Cuéllar, Segovia, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BUVENS

  Belgia

  Firma BUVENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Mięso i wyroby masarskie, Mięso z rzeźni i świeży drób, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Diest, Belgia.

 2. EL POZO

  Hiszpania

  Firma EL POZO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach rynki powszechne mięsa i wyrobów pochodnych. Ma siedzibę w Alhama De Murcia, Hiszpania.

 3. BRUGSE VLEESCENTRALE

  Belgia

  Firma BRUGSE VLEESCENTRALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Mięso i wyroby masarskie, Mięso z rzeźni i świeży drób, mięsa prasowane, urządzenia i sprzęt do przetwarzania mięsa oraz pakowania produktów, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 4. MARQUES & MARQUES SALSICHARIA REGIONAL ALENTEJANA

  Portugalia

  Firma MARQUES & MARQUES SALSICHARIA REGIONAL ALENTEJANA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, kiełbaski, mięsa świeże, i Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Ma siedzibę w Vila Nova De Santo André, Portugalia.

 5. TERBEKE

  Belgia

  Firma TERBEKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Mięso z rzeźni i świeży drób, Konserwy spożywcze, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Veurne, Belgia.

 1. MAISON GARCIA

  Francja

  Firma MAISON GARCIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby masarskie konserwowe, Wyroby masarskie konserwowe, i wędliny. Ma siedzibę w Villeneuve Les Bouloc, Francja.

 2. SANPAREIL

  Belgia

  Firma SANPAREIL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Wędliny i mięso peklowane, Kiełbasy i parówki, Mięso z rzeźni i świeży drób, Wędliny i mięso peklowane, i Kiełbasy i parówki. Ma siedzibę w Kapelle-Op-Den-Bos, Belgia.

 1. MAISON CONQUET

  Francja

  Firma MAISON CONQUET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach sklep mięsny, mięso wołowe, mięso cielęce, i mięso wieprzowe. Ma siedzibę w Laguiole, Francja.

 2. GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE

  Francja

  Firma GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety i pasztetówki. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Całe bloki foie gras, i dostawcy gotowych dań. Ma siedzibę w Tournay, Francja.

 3. SALAISONS JOUVIN

  Francja

  Firma SALAISONS JOUVIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Chorizo. Ma siedzibę w Nogent Sur Oise, Francja.

 4. SAS LE REVELOIS

  Francja

  Firma SAS LE REVELOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Mięso konserwowe, Preserves, i Całe bloki foie gras. Ma siedzibę w Revel, Francja.

 5. EBNER GMBH

  Austria

  Firma EBNER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Kiełbasy i parówki, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Kiełbasy i parówki, i Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Ma siedzibę w Irnfritz, Austria.

 6. SCHIETSE

  Belgia

  Firma SCHIETSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Wędliny i mięso peklowane, Restauracje, catering, jedzenie na telefon, Mięso z rzeźni i świeży drób, Wędliny i mięso peklowane, Restauracje, catering, jedzenie na telefon, i kiszona kapusta. Ma siedzibę w Groot-Bijgaarden, Belgia.

 7. HEIDINGER GMBH

  Niemcy

  Firma HEIDINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby piekarskie przemysłowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Hotel, Wyroby piekarskie przemysłowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Hotel. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 8. VLEESWAREN STEEN

  Belgia

  Firma VLEESWAREN STEEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Wędliny i mięso peklowane, Mięso z rzeźni i świeży drób, artykuły hotelarskie, mięso - hurt, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Eernegem, Belgia.

 1. TASTE OF PROVENCE

  Francja

  Firma TASTE OF PROVENCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Ma siedzibę w Sisteron, Francja.

 2. EURALIS GASTRONOMIE

  Francja

  Firma EURALIS GASTRONOMIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Całe bloki foie gras, i dostawcy confit de canard. Ma siedzibę w Lescar Cedex, Francja.

 3. MAYTE SAUVEUR ET FILS SARL

  Francja

  Firma MAYTE SAUVEUR ET FILS SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby masarskie konserwowe, Szynka, Wyroby masarskie konserwowe, Szynka, mięso kaczki, i Całe bloki foie gras. Ma siedzibę w Saint-Jean-Le-Vieux, Francja.

 4. LES COCHONNAILLES

  Belgia

  Firma LES COCHONNAILLES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Tworzywa sztuczne - opakowania, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, produkty żywnościowe mrożone, Czyszczenie przemysłowe - środki i produkty, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 5. BEEF EXCLUSIEF

  Holandia

  Firma BEEF EXCLUSIEF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach mięsa świeże, ruszt przenośny (do grylowania), i mięsa ekologiczne. Ma siedzibę w Waddinxveen, Holandia.

 6. ALIMENTOS PREPARADOS NATURALES SL

  Hiszpania

  Firma ALIMENTOS PREPARADOS NATURALES SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Konserwy spożywcze, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, żywność biologiczna, i krokiet mięsny halal. Ma siedzibę w Los Yebenes, Hiszpania.

 7. NIFICO

  Polska

  Firma NIFICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kury i kurczaki, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, drób, Świeże kury i kurczaki, i Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Ma siedzibę w Goczalkowice Zdroj, Polska.

 8. FLEISCHEREI GÖTHE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FLEISCHEREI GÖTHE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 9. DELIKATESSEN - FRANKOWITSCH INH. JOSEF HEISSENBERGER KG

  Austria

  Firma DELIKATESSEN - FRANKOWITSCH INH. JOSEF HEISSENBERGER KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, i Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 10. ALLES KLAR! VERANSTALTUNGS-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma ALLES KLAR! VERANSTALTUNGS-SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Turystyka i podróże, Hotel, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Turystyka i podróże, i Hotel. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konserwy mięsne- wędliny i szynki w puszkach - Import eksport

Liczba wyników

6712 Przedsiębiorstwa