• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwy mięsne- wędliny i szynki w puszkach

Wyniki dla

Konserwy mięsne- wędliny i szynki w puszkach - Import eksport

 1. LE COUSTELOUS

  Francja

  Le Coustelous z dumą prezentuje Ci swoje produkty gastronomiczne, zwracając szczególną uwagę na słynne cassoulet de Castelnaudary. Dbamy o wysoką jakość naszych składników i współpracujemy z lokalnymi producentami, aby zaoferować Ci to, co najlepsze. Wysyłamy nasze produkty na terenie Europy, do Stanów Zjednoczonych i we Francji, do delikatesów, sklepów winiarskich, a także sklepów wyspecjalizowanych w sztuce kulinarnej i innych wyszukanych produktach spożywczych. Francja słynie ze swojej gastronomii, a nasz południowo-zachodni region jest jednym z najbardziej renomowanych z uwagi na swoje zróżnicowane i i wyborne potrawy. Od 1993 roku, nasza rodzina z zaangażowaniem podchodzi do przygotowywania pysznych dań dla swoich klientów. Zależy nam na promowaniu produktów z naszego regionu, świeżych i własnego wyrobu. Foie gras, kaszanka, piersi z kaczki... Jednak, przede wszystkim, nasze słynne cassoulet, przygotowywane według tradycji rodzinnej z białej fasoli Castelnaudary i mięsa od regionalnych producentów. Jesteśmy do dyspozycji celem udzielenia jakichkolwiek informacji na temat naszych produktów. W "Le Coustelous", rodzina znajduje się w centrum naszej wytwórni konserw. Jesteśmy dumni z dzielenia się Tobą naszym zamiłowaniem do gastronomii w służbie południowego zachodu. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WYTWÓRNIA WĘDLIN SWOSZOWICE K.KOWALCZYK I B.LEHMAN SP.J.

  Polska

  Wytwórnia Wędlin Swoszowiece to firma rodzinna, która została założona przez Władysława Mraza w latach 30 XX wieku. Po roku 1945 została bezprawnie odebrana właścicielowi i przekazana Gminnej spółdzielni rolniczej. Zwrot firmy rodzinie nastąpił w kwietniu 1989 roku. Od tamtej pory Wytwórnię Wędlin Swoszowice prowadzili dwaj wspólnicy Adolf Mraz i Krzysztof Kowalczyk. Od 1995 główna działalność produkcyjna prowadzona jest przy ulicy Myślenickiej 132 i 132a. Obok wytwórni znajduje się sklep firmowy, do którego serdecznie zapraszamy na degustacje i po świeże wędliny oraz mięso.

 3. JN PACK ( JN FOOD )

  Polska

  W oparciu o wieloletnie doświadczenie firma JN Pack stworzyła swoją własną markę: JN Food®. Posiada ona w swojej ofercie szeroką gamę produktów bezpośrednio gotowych do spożycia i o długiej dacie przydatności. Naszym głównym polem działalności jest sprzedaż żywności zarówno pod własnymi markami, jak i marką JN Food®. Specjalizujemy się w: konserwach rybnych, mięsnych, pasztetach, konserwowych warzywach i daniach gotowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i naszych Klientów, oferując produkty gwarantujące wysoką jakość i walory smakowe. Zachęcamy importerów i dystrybutorów do nawiązania współpracy w sprzedaży wysokiej jakości produktów JN Food - marki należącej do firmy JN Pack Sp. z o.o., która od lat współpracuje z wieloma firmami m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Łotwie, Estonii, Litwie i Rosji. Stale poszukujemy nowych partnerów, importerów i dystrybutorów jednocześnie dbając o wysoki poziom w relacjach z obecnymi partnerami.

 4. LA DROSERA GOURMANDE

  Francja

 5. IBÉRICOS DE VEGASECA

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MARQUES & MARQUES SALSICHARIA REGIONAL ALENTEJANA

  Portugalia

 2. GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE

  Francja

 3. BEEF EXCLUSIEF

  Holandia

 4. MAISON GARCIA

  Francja

 5. HEIDINGER GMBH

  Niemcy

 1. VLEESWAREN STEEN

  Belgia

 2. EURALIS GASTRONOMIE

  Francja

 1. SCHIETSE

  Belgia

 2. BRUGSE VLEESCENTRALE

  Belgia

 3. EL POZO

  Hiszpania

 4. MAISON CONQUET

  Francja

 5. MAYTE SAUVEUR ET FILS SARL

  Francja

 6. LES COCHONNAILLES

  Belgia

 7. ALIMENTOS PREPARADOS NATURALES SL

  Hiszpania

 8. NIFICO

  Polska

 1. BRILLIANT HOCHZEITS- UND EVENTAGENTUR

  Niemcy

 2. METZGEREI JÖRGER

  Niemcy

 3. VITAMIN:RAUSCH E.K.

  Niemcy

 4. KINGKARLA KOMMUNIKATION GMBH

  Niemcy

 5. FAG CREATIVE FOODS

  Belgia

 6. PETER CORDES

  Niemcy

 7. BW MODE GMBH

  Szwajcaria

 8. UENO GOURMET AG

  Szwajcaria

 9. HOLTRADE GMBH

  Szwajcaria

 10. MECKLENBURGER FLEISCHWAREN GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konserwy mięsne- wędliny i szynki w puszkach - Import eksport

Liczba wyników

6711 Przedsiębiorstwa