• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwacja dróg- plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt

Wyniki dla

Konserwacja dróg- plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt - Import eksport

 1. BDG

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BDG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i wyposażenie do konserwacji dróg i autostrad. Ma siedzibę w Assisi, Włochy.

 2. REPRO HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma RePro GmbH została założona w 1997 roku i od tego czasu produkuje wyroby z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Widzimy siebie jako średniej wielkości firmę, która pielęgnuje komunikację i wymianę techniczną ze swoimi partnerami. Ze względu na strukturę naszej firmy, mamy krótkie drogi do realizacji życzeń klientów i możemy szybko i elastycznie reagować na ich potrzeby. Naszym pierwotnym pomysłem było wyprodukowanie podstawy ogrodzenia budowlanego, która jest lżejsza, łatwiejsza w obsłudze oraz bardziej odporna na złamania niż betonowa podstawa ogrodzenia budowlanego. I udało nam się to. Na przestrzeni lat opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy różne modele podstaw ogrodzeń budowlanych lub podpór do ogrodzeń budowlanych. Wszystkie produkty wykonane są w 100% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Są one znacznie bardziej odporne na złamania niż wyroby betonowe, można je układać w stosy i są odporne na działanie oleju, benzyny, mrozu i soli. Ponadto, koszty transportu są niższe, ponieważ dzięki mniejszej masie każdego elementu można ich załadowac więcej jednocześnie.

 3. UNIOR TOOLS

  Francja

  Firma UNIOR TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, i Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Vaux Le Penil, Francja.

 4. ARVEL INDUSTRIES

  Francja

  Firma ARVEL INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do solenia dróg, Maszyny do solenia dróg, trzonki do maszyn rolniczych, piaskarki, i Sól do odśnieżania. Ma siedzibę w Coudes, Francja.

 5. COLLOMIX RÜHR- UND MISCH-GERÄTE GMBH

  Niemcy

  Firma COLLOMIX RÜHR- UND MISCH-GERÄTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Gaimersheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ABUJARDAR

  Hiszpania

  Firma ABUJARDAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia budowlane ręczne, niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Marmur - maszyny do cięcia marmuru, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Marmur - maszyny do cięcia marmuru, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, maszyny do groszkowania, i groszkowanie. Ma siedzibę w Borriol, Hiszpania.

 2. JCB BELGIUM

  Belgia

  Firma JCB BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, koparki, Stertowniki, i wózki teleskopowe. Ma siedzibę w Opglabbeek, Belgia.

 3. VANHOUTTE INDUSTRIAL

  Belgia

  Firma VANHOUTTE INDUSTRIAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Plaże - wyposażenie i sprzęt do utrzymania, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Maszyny do prania wykładzin dywanowych, Plaże - wyposażenie i sprzęt do utrzymania, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Maszyny do prania wykładzin dywanowych, i zamiatarki samojezdne. Ma siedzibę w Pittem, Belgia.

 4. I.T.M. SALES AND SERVICES

  Belgia

  Firma I.T.M. SALES AND SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Firmy sprzątające, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, i Firmy sprzątające. Ma siedzibę w Peer, Belgia.

 5. COV

  Belgia

  Firma COV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do czyszczenia ulic. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, konserwacja dróg, i łopaty do odgarniania śniegu. Ma siedzibę w Erpe-Mere, Belgia.

 1. WOLF ZONDERVAN

  Belgia

  Firma WOLF ZONDERVAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, i Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. MBI FRANCE

  Francja

  Firma MBI FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Lespinasse, Francja.

 1. JOFO FRANCE

  Francja

  Firma JOFO FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, i Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Villepinte, Francja.

 2. HYDRO-LAND BY VEGELANDE

  Francja

  Firma HYDRO-LAND BY VEGELANDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Meyzieu, Francja.

 3. KOTZUR BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma KOTZUR BAUMASCHINEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, i Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Cottbus, Niemcy.

 4. BENDER-RAUMSYSTEME E. K.

  Niemcy

  Firma BENDER-RAUMSYSTEME E. K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. LOTZ BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma LOTZ BAUMASCHINEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, i Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 6. J. & TH. VAN DER VELDT B.V.

  Holandia

  Firma J. & TH. VAN DER VELDT B.V., roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Wouw, Holandia.

 7. HAHN BAUTROCKNUNG

  Niemcy

  Firma HAHN BAUTROCKNUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Straubing, Niemcy.

 8. RÜB, STILLER + CO. GMBH

  Niemcy

  Firma RÜB, STILLER + CO. GMBH, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, i Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Bayreuth, Niemcy.

 1. CARL BEUTLHAUSER BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma CARL BEUTLHAUSER BAUMASCHINEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, i Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 2. KIESEWETTER GMBH

  Niemcy

  Firma KIESEWETTER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Storkow, Niemcy.

 3. BAUZAUN VERMIETUNG BERLIN

  Niemcy

  Firma BAUZAUN VERMIETUNG BERLIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. BORCHERS & SPEER BAUMASCHINEN-BAUGERÄTE HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma BORCHERS & SPEER BAUMASCHINEN-BAUGERÄTE HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Maszyny budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Stralsund, Niemcy.

 5. MARUBENI - KOMATSU LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MARUBENI - KOMATSU LIMITED, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, i Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Redditch, Zjednoczone Królestwo.

 6. HERWIG SCHOLL

  Austria

  Firma HERWIG SCHOLL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Mieming, Austria.

 7. KAHN DRUCKLUFT UND HEBETECHNIK

  Niemcy

  Firma KAHN DRUCKLUFT UND HEBETECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Instalacje pneumatyczne, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, i Instalacje pneumatyczne. Ma siedzibę w Konz, Niemcy.

 8. KAFA MOBILSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma KAFA MOBILSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Halle, Niemcy.

 9. KLAUS MELCHIOR INDUSTRIEVERTRETUNG GMBH

  Niemcy

  Firma KLAUS MELCHIOR INDUSTRIEVERTRETUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, i Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Moers, Niemcy.

 10. REINHOLD WEISS - STAPLERSERVICE

  Austria

  Firma REINHOLD WEISS - STAPLERSERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, i Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w St. Johann Im Pongau, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konserwacja dróg- plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

2657 Przedsiębiorstwa