• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwacja basenów - produkty

Wyniki dla

Konserwacja basenów - produkty - Import eksport

 1. MICRO STAR S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Micro Star jest firmą włoską działającą w branży przemysłowej filtracji wody, powietrza i płynów przemysłowych za pomocą elementów filtrujących różnego typu i z różnych materiałów. Chociaż powstała niedawno, firma korzysta z wiedzy fachowej kadry kierowniczej, której niektórzy członkowie są ekspertami o 50-letnim doświadczeniu w dziedzinie filtracji przemysłowej, a głównym celem firmy jest rozwiązywanie problemów przemysłowych.

 2. GESTIÓN PISCINAS

  Hiszpania

  Firma GESTIÓN PISCINAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do basenów, urządzanie basenów, pompy do basenów, i projektowanie basenów. Ma siedzibę w Derio, Hiszpania.

 3. ALPEKA ENDUSTRI URUNLERI VE DIS TICARET LTD.STI.

  Turcja

  Firma ALPEKA ENDUSTRI URUNLERI VE DIS TICARET LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - budowa i wyposażenie, Konserwacja basenów - produkty, Baseny - budowa i wyposażenie, Konserwacja basenów - produkty, i urządzanie basenów. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 4. BAVARIA CHEMIE HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma BAVARIA CHEMIE HANDELS GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja basenów - produkty, akcesoria do basenów, Konserwacja basenów - produkty, akcesoria do saun, i łóżka plażowe. Ma siedzibę w Haag I.obb, Niemcy.

 5. POOL SAFETY SPAIN

  Hiszpania

  Firma POOL SAFETY SPAIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie bezpieczeństwa, i pompy cieplne. Ma siedzibę w Alhaurín El Grande, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INDUSTRIAS QUÍMICAS TAMAR, S.L.

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS QUÍMICAS TAMAR, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach producent wyrobów chemicznych, i środki chemiczne do basenów. Ma siedzibę w Estivella-Valencia, Hiszpania.

 2. CENTRALPLAST S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma CENTRALPLAST S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja basenów - produkty, środki chemiczne do basenów, baseny dla hoteli, Konserwacja basenów - produkty, i środki higienizujące do basenów. Ma siedzibę w Prepychy, Republika Czeska.

 3. ZWEMLAND.NL

  Holandia

  Firma ZWEMLAND.NL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Ma siedzibę w Waalre, Holandia.

 4. SERVICIOS ACUÁTICOS PH2O

  Hiszpania

  Firma SERVICIOS ACUÁTICOS PH2O, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach Baseny pływackie - oczyszczanie i kontrolowanie wody, swimming-pool maintenance, baseny dla osób prywatnych, i baseny dla struktur użytku zbiorowego i rezydencji. Ma siedzibę w Boadilla Del Monte, Hiszpania.

 5. ZWEMBADCOMPLEET

  Holandia

  Firma ZWEMBADCOMPLEET, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne oczyszczarki basenów, środki chemiczne do basenów, pompy do basenów, i swimming-pool maintenance. Ma siedzibę w Schijndel, Holandia.

 1. WATER WORLD WINDOW LLC

  Ukraina

  Firma WATER WORLD WINDOW LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach regulatory ph wody, środki chemiczne do basenów, regulatory wody dla basenu, i pestycydy przeciwko algom. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 2. POOL GARDEN SHOP

  Hiszpania

  Firma POOL GARDEN SHOP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Ma siedzibę w San Vicente Del Raspeig, Hiszpania.

 1. UKKO BY UKKO

  Hiszpania

  Firma UKKO BY UKKO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach budowanie basenów, i swimming-pool maintenance. Ma siedzibę w Colmenar Viejo, Hiszpania.

 2. BIO SERVICES INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma BIO SERVICES INTERNATIONAL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja basenów - produkty, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, nawóz płynny, ochrona przed pasożytami, Konserwacja basenów - produkty, i Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Ma siedzibę w Vichte, Belgia.

 3. SPA ESPANA LTD

  Hiszpania

  Firma SPA ESPANA LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 4. CHIM 2000

  Francja

  Firma CHIM 2000, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Konserwacja basenów - produkty, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, konfekcjonowanie wyrobów chemicznych, produkty chemiczne przemysłowe, i Konserwacja basenów - produkty. Ma siedzibę w Saint Lys, Francja.

 5. LODA

  Belgia

  Firma LODA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach produkty do konserwacji, woda javela, podchloryn sodowy, i woda odmineralizowana. Ma siedzibę w Beerse, Belgia.

 6. HIDROCLOR SYSTEMS TECHNOLOGIES SL

  Belgia

  Firma HIDROCLOR SYSTEMS TECHNOLOGIES SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach dezynfekcja wody. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. TENDONIFICIO SENESE

  Włochy

  Firma TENDONIFICIO SENESE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Ma siedzibę w Monteroni D'arbia, Włochy.

 8. FIBALON GMBH

  Niemcy

  Firma FIBALON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach Przepływ wody - urządzenia, filtry do akwariów, filtry do basenów, Przepływ wody - urządzenia, i filtry do oczka wodnego. Ma siedzibę w Neumarkt, Niemcy.

 1. HEBEI JIHENG CHEMICAL CO., LTD

  Chiny

  Firma HEBEI JIHENG CHEMICAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 2. FORGE LEISURE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FORGE LEISURE LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja basenów - produkty, Konserwacja basenów - produkty, akcesoria do basenów, i Automatyczne przykrycia do basenów. Ma siedzibę w Ashington, Zjednoczone Królestwo.

 3. SETAM

  Belgia

  Firma SETAM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sanitarne urządzenia łazienkowe, Konserwacja basenów - produkty, Sanitarne urządzenia łazienkowe, i Konserwacja basenów - produkty. Ma siedzibę w Manage, Belgia.

 4. CAVALLARI PISCINE S.N.C.

  Włochy

  Firma CAVALLARI PISCINE S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach baseny w ziemi, swimming pool construction, i instalacja basenów. Ma siedzibę w Montano Lucino, Włochy.

 5. PISCINAS GÉISER

  Hiszpania

  Firma PISCINAS GÉISER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Ma siedzibę w San Agustín Del Guadalix, Hiszpania.

 6. DEKOBO

  Hiszpania

  Firma DEKOBO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach energia słoneczna fotowoltaiczna. Ma siedzibę w Pedreguer, Hiszpania.

 7. NOVERO MANUTENZIONE GIARDINI

  Włochy

  Firma NOVERO MANUTENZIONE GIARDINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Ma siedzibę w Ciriè, Włochy.

 8. GAMARSERVICIOS

  Hiszpania

  Firma GAMARSERVICIOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Ma siedzibę w Córdoba, Hiszpania.

 9. GRUPO CORAL LEVANTE, S.L.

  Hiszpania

  Firma GRUPO CORAL LEVANTE, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja basenów - produkty. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - budowa i wyposażenie, projektowanie basenów, budowanie basenów, Baseny - budowa i wyposażenie, i Środki do uszczelniania basenów. Ma siedzibę w Ribarroja De Turia, Hiszpania.

 10. AQUACOMBI WATERTREATMENT

  Holandia

  Firma AQUACOMBI WATERTREATMENT, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków przemysłowych, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Konserwacja basenów - produkty, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Konserwacja basenów - produkty, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Joure, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo