• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kondensatory

Wyniki dla

Kondensatory - Import eksport

 1. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BEKO TECHNOLOGIES to technologia sprężonego powietrza i sprężonego gazu w "w najlepszym wydaniu". Od ponad trzech dziesięcioleci przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i szczególnie efektywne komponenty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, sprężonego gazu i do techniki kondensacyjnej. Obecnie BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowy program do wszystkich zadań w technologii sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Fachowe doradztwo i wykwalifikowana obsługa to znaki rozpoznawcze tej niezależnej, rodzinnej firmy.

 2. OMEGA AIR

  Słowenia

  Verified by europages badge

  OMEGA AIR d.o.o. Firma OMEGA AIR d.o.o. Ljubljana została założona w 1998 roku i jest prywatną, technologiczną firmą z siedzibą w Lublanie, stolicy Słowenii. OMEGA AIR d.o.o. zatrudnia obecnie prawie 400 osób. Jako specjalista w dziedzinie filtracji i oczyszczania gazów jesteśmy reprezentowani na całym świecie. Nasza szeroka gama produktów może być stosowana w przemyśle ogólnym, elektronicznym, spożywczym, chemicznym, petrochemicznym, tworzyw sztucznych, farmaceutycznym, medycznym oraz samochodowym. Nasz system zarządzania jakością jest certyfikowany zgodnie z normami ISO i ASME: Wysoko wykwalifikowany i zmotywowany zespół inżynierów ds. badań i rozwoju prowadzi badania podstawowe, projektuje produkty, konstrukcje elektroniczne, opracowuje prototypy, narzędzia i przeprowadza testy. Dzięki temu jesteśmy jednym z wiodących na świecie producentów filtrów sprężonego powietrza.

 3. MEREFIELDS ELECTRONICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Merefields Electronics, a family run business in Kent, offers total distribution of all products within Automotive, AFirma Merefields Electronics, przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Kent, oferuje kompleksową dystrybucję wszystkich produktów dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kosmicznego, automatyki, medycznego, instrumentalnego i telekomunikacyjnego. Firma jest globalnym dostawcą komponentów elektronicznych, a 90% jej produktów pochodzi od producentów, dystrybutorów i zaufanych pośredników, co zapewnia lepsze ceny i dostawy. Firma Merefields obsługuje takich producentów, jak m.in: Półprzewodniki Altera, Analog Device, Atmel, Infineon, Linear Tech, Microchip, Micron, Renesas, ROHM, Texas Instruments, Fairchild, Zetex i inne. Złącza Amphenol, Bosch, Camden Boss, Delphi, Deutsch, Harting, Hirose, Hirschmann, JST, Kostal, Molex, Postronic, Souriau, Sumitomo, TYCO, Weidmuller, Yazaki i wiele innych. Elektromechaniczne Bourns, Bussmann, Carlisle, C&K, Camden Boss, Hongfa, Honeywell, Kingbright, Littlefuse, Murata, Nichia, NKK Switches, Omron, ONSemiconductor, Osram, Phoenix Contact, Raychem, Rafi, Schnieder, Schurter, Siba i wiele innych. Materiały pasywne AVX, Bourns, Coilcraft, Epcos, Kemet, Murata, Nichicon, Panasonic, Rubycon, Samsung, TDK, Vishay, Welwyn, Wurth, Yageo i wiele innych. Firma Merefields dostarcza rozwiązania w zakresie projektowania takich produktów, jak zasilacze, baterie, zespoły kablowe i membrany do klawiatur. Zapewnienie jakości ma kluczowe znaczenie dzięki procedurom monitorującym wszystkie procesy i dedykowanemu zarządzaniu kontami klientów. Certyfikacja obejmuje ISO TS 9001: 2015, ISO14001: 2004, IPC 620 przeszkolony personel, ERAI, rejestracja w IMDS.

 4. KARL KRUSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Karl Kruse GmbH oznacza zorientowaną na usługi i niezawodną dystrybucję komponentów elektronicznych. Specjalne zaopatrzenie i dystrybucja na całym świecie w przypadkach nagłych zapotrzebowań, strategiczne pokrycie Twoich długoterminowych potrzeb. Oferujemy cały łańcuch dostaw w zakresie rozwoju, kwalifikacji i produkcji najnowocześniejszej elektroniki. Karl Kruse specjalizuje się w tworzeniu w pełni przejrzystych, zintegrowanych, globalnych łańcuchów dostaw i oferuje inteligentne rozwiązania w zakresie zakupów, takie jak servis oszczędnościowy, zarządzanie zapasami lub zapewnienie dostępności komponentów wycofanych z produkcji, oraz wiele więcej ….

 5. SIEKON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIEKON GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Jest również obecna w dziedzinach kondensator wysokiego napięcia, i Sterownik LED. Ma siedzibę w Waltrop, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EBEHAKO - ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EBEHAKO - ELECTRONIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Ma siedzibę w Wilkau-Haßlau, Niemcy.

 2. ETS ENERGIE-TECHNIK-SYSTEME AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ETS ENERGIE-TECHNIK-SYSTEME AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Ma siedzibę w Tübach, Szwajcaria.

 3. AIC EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AIC EUROPE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Jest również obecna w dziedzinach Kondensatory elektrolityczne aluminiowe, i Power capacitor. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 4. ARTHUR BEHRENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARTHUR BEHRENS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 5. ICEL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ICEL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Jest również obecna w dziedzinach Kondensatory, Podzespoły elektroniczne aktywne, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, kondensatory o stałej pojemności do układów drukowanych, elektroniczne kondensatory zwijane, Kondensatory, kondensatory nastawne, Podzespoły elektroniczne aktywne, i kondensatory. Ma siedzibę w Castellanza, Włochy.

 1. MOMMERTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MOMMERTZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, pompy do usuwania skroplin, instalacje grzewcze, kominy, ogrzewanie drewnem, i Wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Günzburg, Niemcy.

 2. SWISS COMBI, W. KUNZ DRYTEC AG

  Szwajcaria

  Jesteśmy innowacyjną szwajcarską firmą inżynieryjną specjalizującą się w budowaniu suszarek do suszenia materiałów sypkich. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i innowacyjnej technologii suszenia jesteśmy właściwym partnerem w realizacji projektów w zakresie odpowiedniej integracji systemów suszących w przemyśle. Nasze systemy suszące są oparte na suszeniu przegrzaną parą lub gorącym powietrzem, aby zapewnić delikatne suszenie. Celowo i świadomie nie używamy gazów spalanych jako medium suszącego. Oferujemy możliwość szerokiego przetestowania pożądanego produktu do suszenia w naszych mobilnych suszarniach pilotażowych i określenia najlepszej metody suszenia. Jesteśmy partnerem technologicznych, jeśli chodzi o następujące wyzwania: wysoka jakość produktu bez spalonych włókien, zapachów, mieszania i suszenia, a także mieszanie wsteczne, odzyskiwanie ciepła, niska emisja, obojątna atmosfera suszenia.

 1. COLDEX PRZEMYSŁOWE INSTALACJE CHŁODNICZE

  Polska

  Coldex to firma z wieloletnią tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Nieustannie od 1992 roku zajmujemy się wykonywaniem przemysłowych instalacji chłodniczych. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Płońsku, na terenie województwa mazowieckiego. Priorytetem naszych działań jest pełne zadowolenie Klientów. Oferujemy cały zakres usług związanych z wykonywaniem instalacji od zaprojektowania przez dostawę urządzenia aż po rozruch i serwis. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które mają na celu obniżenie energochłonności oraz ilości czynnika chłodniczego . Nasza oferta to komory i sprężarki chłodnicze, skraplacze, chłodnice powietrza raz chłodnie wody. Dysponujemy również tunelami zamrażalniczymi, przemysłowymi instalacjami freonowymi lub chłodniczymi amoniakalnymi. Co więcej, zajmujemy się spawaniem stali czarnych i kwasoodpornych, izolacjami termicznymi zimnochronnymi oraz ciepłochronnymi bądź montażem przemysłowych instalacji technologicznych. Oferujemy także instalacje elektryczne siły, sterowania i automatyki. Ponadto stworzyliśmy specjalną ofertę dla mleczarstwa, która zawiera tunele przepływowe do schładzania spaletyzowanych produktów mleczarskich oraz energetycznie systemy wodny lodowej. Dla przemysłu mięsnego i drobiarskiego oferujemy tunele dla zamrażania asortymentu zapakowanego w kartony. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo. Zapraszamy do podjęcia współpracy!

 2. ANTONO MURCIA MORENO SL

  Hiszpania

  Antonio Murcia Moreno, s.l. jest firmą produkującą urządzenia ciśnieniowe, kotły i maszyny od roku 1990. Działalność Antonio Murcia Moreno, s.l. skupia się głównie na przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym i kosmetycznym.

 3. HITACHI HIGH-TECHNOLOGIES EUROPE GMBH

  Niemcy

  Hitachi High-Technologies Co. , Ltd. Japan jest przedsiębiorstwem handlowym ukierunkowanym na kreatywność i zaawansowaną technologię. Hitachi High-Technologies Co. , Ltd. należy do grupy Hitachi. Przedsiębiorstwo oferuje na terenie Europy szeroki wybór produktów: od komputerów i urządzeń peryferyjnych, przez instrumenty i systemy naukowe, po urządzenia elektroniczne, maszyny przemysłowe i materiały. Certyfikaty: DIN EN ISO 14001: 2009

 4. BEIJER REFRIGERATION, UAB

  Litwa

  Handel hurtowy stprzętem do chłodzenia i klimatyzacji, wypełnienie, freon, sprężarki, izolacja, przewody, armatura, parowniki, skaplacze, automatyka, narzędzia.

 5. FE SAS COMPONENTS

  Francja

  Firma FE SAS COMPONENTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Kondensatory, Centrale handlowe, Kondensatory, Centrale handlowe, układy scalone, i zasilanie. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 6. SHANGHAI PLUSPARK ELECTONICS CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI PLUSPARK ELECTONICS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Jest również obecna w dziedzinach capacitor. Ma siedzibę w Shanghai, China, Chiny.

 7. ZHENGLI GROUP CO LTD

  Chiny

  Firma ZHENGLI GROUP CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 8. SONKAR REFRIGERATION

  Turcja

  Firma SONKAR REFRIGERATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach komory chłodnicze do przechowywania towarów, i kondensatory. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. ALTERNATIVE COMPONENTS

  Francja

  Firma ALTERNATIVE COMPONENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Kondensatory, Oświetlenie LED, i Kondensatory. Ma siedzibę w Claye Souilly, Francja.

 2. PLUSTHERM POINT AG

  Szwajcaria

  Firma PLUSTHERM POINT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt do chłodzenia, kondensatory, i generatory indukcyjne. Ma siedzibę w Wettingen, Szwajcaria.

 3. STGCON GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma STGCON GERMANY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Ma siedzibę w Landsberg Am Lech, Niemcy.

 4. MARCOOL INDUSTRIES

  Arabia Saudyjska

  Firma MARCOOL INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wieże suche chłodnicze, Wymienniki ciepła, Kondensatory, Wieże suche chłodnicze, Wymienniki ciepła, i Kondensatory. Ma siedzibę w Jeddah, Arabia Saudyjska.

 5. SOLINDERG

  Portugalia

  Firma SOLINDERG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach Kondensatory, pompy odśrodkowe poziome i pionowe do instalacji wodnych, i Kondensatory. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 6. BUZÇELIK

  Turcja

  Firma BUZÇELIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Jest również obecna w dziedzinach industrial cooling, Sprzęt do chłodzenia, i parowniki. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 7. LBK INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma LBK INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Potencjometry, Kondensatory, diody, Potencjometry, Oporniki, elektryczne, i Kondensatory. Ma siedzibę w Gavere, Belgia.

 8. GOHL-KTK GMBH

  Niemcy

  Firma GOHL-KTK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Kondensatory, Chłodnice powietrza suche, Kondensatory, i Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Durmersheim, Niemcy.

 9. NEDELKO

  Belgia

  Firma NEDELKO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne aktywne. Jest również obecna w dziedzinach Baterie, materiały i podzespoły electroniczne, łączniki, kondensatory, i Baterie. Ma siedzibę w Edegem, Belgia.

 10. SHENZHEN JHC ELECTRONICS CO,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN JHC ELECTRONICS CO,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo