• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • komputerowa rejestracja danych

Wyniki dla

Komputerowa rejestracja danych - Import eksport

 1. ALLIANCE EXTERNE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALLIANCE EXTERNE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Jest również obecna w dziedzinach Usługi informatyczne, konserwacja pomoc informatyczna, eksternalizacja usług dla firm, i Usługi informatyczne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. BLUETEK

  Polska

  Oferujemy nowoczesne i sprawdzone systemy rejestracji czasu pracy firmy REALAND oraz ZKTeco oraz systemy kontroli strażników NORDSON oraz JMW. Wszystkie nasze systemy działają na bazie spolszczonego oprogramowania oraz posiadają odpowiednią instrukcje obsługi. Nasi konsultanci doradzą w wyborze odpowiedniego rejestratora a informatycy pomogą w instalacji oraz integracji z systemami i firm trzecich. Skuteczny system wsparcia po zakupowego zapewnia sukces w każdym wdrożeniu, dla nas najlepszą reklamę stanowi zadowolony klient i sprawnie działający system. W branży elektronicznej ewidencji czasu pracy działamy od 2011 roku, koncentrujemy się na wąskim wycinku informatycznej obsługi procesów firmy i dzięki temu jesteśmy dobrzy w tym co robimy. Ciągle rozwijamy nasze kompetencje, nasza baza urządzeń pozwala na odpowiedni dobór systemu zarówno dla mikro firm 1-5 osobowych jak i dla dużych firm z wydziałami na całym świecie. Rejestratory czasu pracy firmy REALAND są na dzień dzisiejszy najnowocześniejszym urządzeniami tego typu na rynku. Posiadają sprawdzone czytniki biometryczne, ale działają też z klasycznymi kartami typu EM oraz MIFARE.

  Wszystkie wyroby na "komputerowa rejestracja danych"

 3. NRV OUTSOURCING SERVICES

  Indie

  Firma NRV OUTSOURCING SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Jest również obecna w dziedzinach Analiza danych, Analiza danych, 3D design work, web designer, i online administration. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 4. OWORKERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OWORKERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zlecanie prowadzenia sekretariatu. Jest również obecna w dziedzinach Komputerowa rejestracja danych, Eksploracja danych, Komputerowa rejestracja danych, Eksploracja danych, i Zarządzanie data center. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. BALTIC ASSIST

  Litwa

  Firma BALTIC ASSIST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Księgowość, rewidenci, syndycy. Jest również obecna w dziedzinach Komputerowa rejestracja danych, Bookkeeping, Usługi b2b, Zarządzanie opieką nad klientami, i Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OUTSOURCING UKRAINE

  Ukraina

  Firma OUTSOURCING UKRAINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Tworzenie stron internetowych, Komputerowa rejestracja danych, Usługi przybrzeżne, Analiza danych, Tworzenie stron internetowych, Komputerowa rejestracja danych, Usługi przybrzeżne, i Analiza danych. Ma siedzibę w Zaporizhzhia, Ukraina.

 2. SPEKL

  Ukraina

  Firma SPEKL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poligrafia. Jest również obecna w dziedzinach Komputerowa rejestracja danych, produkcja zdrapek, i Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 3. TOTAL SYSTEM LLC

  Mołdawia

  Firma TOTAL SYSTEM LLC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Jest również obecna w dziedzinach lektura optyczna i wprowadzanie danych. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 4. CG PERFORMER

  Francja

  Firma CG PERFORMER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sekretarskie usługi. Jest również obecna w dziedzinach Biuro pośrednictwa pracy, Komputerowa rejestracja danych, usługi sekretarskie, Biuro pośrednictwa pracy, i Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Gandelain, Francja.

 5. UNISOFT DATATECH

  Indie

  Firma UNISOFT DATATECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zlecanie prowadzenia sekretariatu. Jest również obecna w dziedzinach Komputerowa rejestracja danych, i Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 1. SWIFT INFORMATION TECHNOLOGIES PVT. LTD.

  Indie

  Firma SWIFT INFORMATION TECHNOLOGIES PVT. LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - nośniki rejestrujące, i Informatyka - nośniki rejestrujące. Ma siedzibę w Mumbai, Indie.

 2. INVENSIS

  Stany Zjednoczone

  Firma INVENSIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koncepcja produktu - powykonawcze usługi projektowe. Jest również obecna w dziedzinach Księgowość, rewidenci, syndycy, Komputerowa rejestracja danych, Księgowość, rewidenci, syndycy, Komputerowa rejestracja danych, usługi call center, i rozwój indywidualnych programów. Ma siedzibę w Delaware, Stany Zjednoczone.

 1. DATAPOINT S.R.O.

  Słowacja

  Firma DATAPOINT S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Slovakia, Słowacja.

 2. DIENNEA - MAGNEWS

  Włochy

  Firma DIENNEA - MAGNEWS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo i strategia w zakresie marketingu / e-marketingu. Ma siedzibę w Faenza, Włochy.

 3. WSH EXPERTS

  Singapur

  Firma WSH EXPERTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Singapore, Singapur.

 4. CH-LAB

  Włochy

  Firma CH-LAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Montecchio Maggiore, Włochy.

 5. EXTUN

  Tunezja

  Firma EXTUN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zlecanie usług administracyjnych i finansowych. Jest również obecna w dziedzinach Zlecanie prowadzenia sekretariatu, Komputerowa rejestracja danych, księgowość firmowa, Zlecanie prowadzenia sekretariatu, i Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Ariana, Tunezja.

 6. FAITH ECOMMERCE SERVICES

  Indie

  Firma FAITH ECOMMERCE SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Delhi, Indie.

 7. BACKOFFICEPRO

  Stany Zjednoczone

  Firma BACKOFFICEPRO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analiza danych. Jest również obecna w dziedzinach Komputerowa rejestracja danych, elekrotechniczny, i Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Princeton, Stany Zjednoczone.

 8. NEWTECHSYSTEM RECUPERO DATI

  Włochy

  Firma NEWTECHSYSTEM RECUPERO DATI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Jest również obecna w dziedzinach odzyskiwanie danych, i Usługi odzyskiwania danych. Ma siedzibę w Ciampino, Włochy.

 1. ILODATA

  Madagaskar

  Firma ILODATA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Antananarivo, Madagaskar.

 2. MDM TECNODOCS

  Włochy

  Firma MDM TECNODOCS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Gazzada Schianno, Włochy.

 3. VENTCOMPUTER ASSISTENZA INFORMATICA

  Włochy

  Firma VENTCOMPUTER ASSISTENZA INFORMATICA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Morciano Di Romagna, Włochy.

 4. BULLTECH

  Włochy

  Firma BULLTECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja pomoc informatyczna, Tworzenie i administracja stron www, urządzenia dla bezprzewodowych sieci lan, i wynajem drukqrek lqserowych. Ma siedzibę w Merate, Włochy.

 5. MSI DATA SERVICES

  Tunezja

  Firma MSI DATA SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Jest również obecna w dziedzinach Website creation. Ma siedzibę w Djerba, Tunezja.

 6. ALESSANDRO PUGNO

  Włochy

  Firma ALESSANDRO PUGNO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w zakresie informatyki, opracowywanie danych dla osób trzecich, i system opracowania danych. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 7. WINWINDATA

  Madagaskar

  Firma WINWINDATA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Jest również obecna w dziedzinach Integracja baz danych - usługi internetowe, i formatowanie tekstów. Ma siedzibę w Antananarivo, Madagaskar.

 8. RECUPERO HARD DISK

  Włochy

  Firma RECUPERO HARD DISK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 9. ONE TO ONE BUSINESS SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ONE TO ONE BUSINESS SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sekretarskie usługi. Jest również obecna w dziedzinach Komputerowa rejestracja danych, biura z sekretarką, transkrypcja tekstów na nośniku elektronicznym, Komputerowa rejestracja danych, i drukowanie prac naukowych. Ma siedzibę w Tonbridge, Zjednoczone Królestwo.

 10. SMARTY CONSULTING

  Madagaskar

  Firma SMARTY CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputerowa rejestracja danych. Ma siedzibę w Antananarivo, Madagaskar.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Komputerowa rejestracja danych - Import eksport

Liczba wyników

305 Przedsiębiorstwa