• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • komory chłodnicze

Wyniki dla

Komory chłodnicze - Import eksport

 1. VINCE COMPANY

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2022 roku firma Vince Company działa jako międzynarodowa agencja handlowa z siedzibą w Tuluzie. Negocjujemy dla Ciebie z naszymi dostawcami różnych produktów hurtowych. Współpracujemy głównie z profesjonalistami w handlu, którzy chcą zaopatrzyć się w różne towary. Działamy również na rzecz rzemieślników i osób prywatnych poszukujących zaopatrzenia w duże ilości produktów. Zapewniamy dostawy dzięki naszym różnym partnerom. Zajmujemy się wszystkim, od pozyskiwania produktów od naszych dostawców po dostarczanie towarów na wskazany adres. Po otrzymaniu Twojego zamówienia dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione towary i umożliwić prawidłowe funkcjonowanie Twojej firmy. Zajmiemy się dostwą Twojego ładunku z Francji kontynentalnej do: - Francji kontynentalnej, - terytoriów zamorskich (Majjota, Reunion, Martynika, Gwadelupa, Gujana, Nowa Kaledonia, Polinezja Francuska, Wallis i Futuna), - Europy. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. TRITEC GES. FÜR LABORTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Technika chłodnicza i klimatyzacyjna to nasza specjalność! W zakresie energooszczędnych produktów ze wszystkich obszarów techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej, które zawsze odpowiadają aktualnemu stanowi techniki, my w tritec® jesteśmy właściwym partnerem. Zaopatrujemy specjalistyczne laboratoria w technikę chłodniczą i klimatyzacyjną dostosowaną do potrzeb przemysłu i niewymagającą konserwacji. Obok doskonałej jakości, nasz bogaty asortyment charakteryzuje się różnorodnością modeli. Różnią się one wielkością i pojemnością, dzięki czemu każde laboratorium może znaleźć idealną chłodziarkę laboratoryjną lub chłodziarkę do leków, która spełni jego specyficzne wymagania. Wraz z naszym doświadczonym i kompetentnym zespołem mogą także Państwo opracować specjalną konstrukcję, tak aby sprzęt laboratoryjny wykonany na zamówienie dokładnie odpowiadał Państwa życzeniom i potrzebom. Naszą specjalnością jest sprzęt i urządzenia dla laboratoriów o profilu medycznym, przemysłowym i chemicznym, a także dla uniwersytetów, uczelni technicznych i innych instytucji edukacyjnych.

 3. AFINOX SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1980 roku Afinox jest specjalistą na arenie włoskiej i międzynarodowej w projektowaniu i produkcji sprzętu o wysokiej jakości technologicznej dla branży gastronomicznej. Podążając za trendami i rozwojem rynku, firma włączała do swojej oferty coraz szerszą gamę urządzeń, stając się na przestrzeni lat głównym punktem odniesienia dla specjalistów i realiów tego sektora. Szafy chłodnicze, komory chłodnicze, systemy cook and chill, witryny bufetowe, wyspy smaku, stoły chłodnicze, stoły chłodnicze do pizzy: Firma Afinox udostępnia swoim klientom kompletne linie do przygotowania i prezentacji żywności w różnych obszarach zastosowań: restauracje, hotele, catering, cukiernie, sieci fast foodów, stołówki. Innowacja technologiczna, wyszukiwanie materiałów i dbałość o wykonanie to elementy, na których opiera się jej działalność.

 4. GLOBAL GASES GROUP THAI CO LTD

  Tajlandia

  Verified by europages badge

  W Global Gases Group (Thailand) Co., LTD naszym celem jest dostarczanie gazów chłodniczych, które wyznaczają standardy w przemyśle. Nasze produkty są wykonane z precyzją, dzięki czemu oferują unikalne połączenie skuteczności, wysokiej wydajności i stałej niezawodności. Dokładamy wszelkich starań, aby systemy chłodnicze nie tylko wytrzymywały, ale także dobrze się rozwijały, nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasza gama produktów obejmuje czynniki chłodnicze HFC, HC, HFO, CFC i HCFC, a także gaz helowy, gaz MAPP, części zamienne do czynników chłodniczych i zbiorniki izo czynnika chłodniczego. Nasza mantra, "Niezawodność doprowadzona do perfekcji", mówi o naszej roli jako podstawowego wsparcia w Państwa działalności. Nasze niezłomne zaangażowanie i dobrze funkcjonujący łańcuch dostaw zapewniają terminowe i nieprzerwane dostawy, chroniąc przed wszelkimi zakłóceniami w dostawach czynników chłodniczych. Wybór GG Group Thai oznacza dostęp do szczytu technologii chłodniczej, umożliwiając systemom działanie z najwyższą wydajnością i utrzymanie optymalnej efektywności, gdy jest to najbardziej istotne. To, co nas wyróżnia, to nie tylko najwyższej jakości gazy, ale także nasze niezachwiane zaangażowanie w dbałość o niezawodność, która przekracza Państwa oczekiwania. Współpracując z Global Gases Group (Thailand) Co., LTD, można dowiedzieć się, jak nasze zaangażowanie rewolucjonizuje podejście do rozwiązań chłodniczych. Zapewniamy, że systemy pozostają chłodne, solidne i działają w najlepszy możliwy sposób. Zapraszamy do udziału w podróży ku doskonałości w chłodnictwie.

 5. FRIGO SYSTEM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma FRIGO SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, instalacje chłodnicze, Chłodzenie handlowe, komory chłodnicze do przechowywania towarów, cold rooms, cooling systems, chłodnie przemysłowe, Akcesoria, podzespoły i części chłodnicze, urządzenia i instalacje chłodnicze handlowe, i lodówki przemysłowe. Ma siedzibę w Maltepe, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STAF - STAFROID GROUP / COMMERCIAL@STAFROID.COM

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Firma STAF - STAFROID GROUP / COMMERCIAL@STAFROID.COM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach cold rooms, cooling systems, tunele mrożące, industrial cooling, i maszyny do produkcji lodu łuskowego. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 2. CLIMAT ZEN SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CLIMAT ZEN SAS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Komory chłodnicze, termostaty, presostaty, Komory chłodnicze, i regulatory temperatury. Ma siedzibę w Bourg La Reine, Francja.

 3. SBS KÜHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SBS KÜHLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Ma siedzibę w Melle, Niemcy.

 4. COLDO

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COLDO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wynajem magazynów. Jest również obecna w dziedzinach Komory chłodnicze, Magazynowanie - usługi, Zbiorniki i skrzynki do składowania, Magazyny chłodnicze, Zarządzanie towarem składowanym w magazynach, Zamrażanie, szafy chłodnicze do przechowywania towarów, komory chłodnicze do przechowywania towarów, i Komory chłodnicze. Ma siedzibę w Kuurne, Belgia.

 5. IVG SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IVG SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy, Komory chłodnicze, amortyzator gazowy, Wkładki gwintowane, toggle latches, stopy podpierające, szybkie zamknięcia, Zawiasy, i uchwyty. Ma siedzibę w Pfungstadt, Niemcy.

 1. FRIOTEIS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma FRIOTEIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Magazyny chłodnicze, Składy celne, Cło, składy celne, składy celne, skład towarowy, Magazyny chłodnicze, Składy celne, chłodnie portowe, i magazynowanie produktów mrożonych. Ma siedzibę w Vigo-Pontevedra, Hiszpania.

 2. CELLTHERM ISOLIERUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CELLTHERM ISOLIERUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Ma siedzibę w Gronau, Niemcy.

 1. INGRADO

  Polska

  INGRADO – CZĘŚCI DO SPRĘŻAREK CHŁODNICZYCH ORAZ ELEMENTY I AKCESORIA DO KOMÓR I DRZWI CHŁODNICZYCH / MROŹNICZYCH RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW Witaj w firmie INGRADO! Oferujemy najwyższej jakości elementy i akcesoria do drzwi i komór chłodniczych oraz mroźniczych, kable grzejne jak też części do sprężarek chłodniczych. Potrafimy doradzić i dbamy o najwyższy standard świadczonych usług. Dystrybuujemy m.in. przewody (kable) grzejne, części do sprężarek chłodniczych, pochwyty (rączki), odpychacze (zrywania) do chłodni i mroźni, zawiasy, zamki i uszczelki do drzwi chłodniczych oraz mroźniczych, zawory dekompresyjne oraz wiele innych, powiązanych akcesoriów. Oferujemy Państwu systemy chłodnicze wiodących marek, takich jak m.in. MTH, FERMOD, INTERTECNICA, STUV, RAHRBACH, etc., przewody (kable) grzewcze firmy Calorflex oraz części do sprężarek chłodniczych Thermoking, Refcomp, Trane, York, Bitzer, Copeland, Frascold, Carrier, Sabroe, Grasso, Gram, etc. Odwiedź nas na www.ingrado.pl Zapraszamy!

 2. A. MOTORS PILALIS S.A.

  Grecja

  Firma AMP to wiodący producent chłodni przemysłowych do szybkiej instalacji oraz drzwi do chłodni, znajdujący się w Grecji na przedmieściach Aten. Posiadamy 50-letnie doświadczenie w budowie wszystkich rodzajów chłodni, we wszystkich rozmiarach i wg różnego rodzaju specyfikacji, paneli i półek do chłodni. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy najwyższej jakości wyroby takie jak: chłodnie FAST-FIT, drzwi chłodni, drzwi wahadłowe typu flip-flap, półki ze stali nierdzewnej, zasłony do chłodni, podłogi antypoślizgowe, akcesoria do chłodni, klamki do drzwi.

 3. FUH PUCH MARCIN JERZY DOROZIK

  Polska

  Oferujemy swoje usługi w zakresie doborów, dostaw, projektu i kompleksowej realizacji dla potrzeb budynków mieszkalnych, biurowych, sklepowych bądź użyteczności publicznej. Klimatyzacja komfortu to cała gama rozwiązań - poczynając od pojedynczych klimatyzatorów naściennych, kasetonowych, kanałowych, poprzez systemy multisplit, powermulti , VRF i VRV. Optymalny dobór rozwiązań zależny jest od oczekiwań użytkownika, rozległości zadania oraz warunków architektonicznych budynku. Oferowane przez nas urządzenia to symbol niezawodności i zaawansowanej technologii. Wykonujemy projekty i montaż instalacji chłodniczych mebli i komór chłodniczych dla przemysłu mięsnego, piekarniczego oraz przechowalnictwa warzyw i owoców. W naszej ofercie proponujemy także wykonawstwo instalacji dla mroźni i tuneli szokowego mrożenia. Na specjalne potrzeby klienta montujemy komory chłodnicze i mroźnicze modułowe firmy Viessmann, Coldor. Instalację wykonujemy kompleksowo wraz z rozdzielniami elektrycznymi.

 4. COLDEX PRZEMYSŁOWE INSTALACJE CHŁODNICZE

  Polska

  Coldex to firma z wieloletnią tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Nieustannie od 1992 roku zajmujemy się wykonywaniem przemysłowych instalacji chłodniczych. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Płońsku, na terenie województwa mazowieckiego. Priorytetem naszych działań jest pełne zadowolenie Klientów. Oferujemy cały zakres usług związanych z wykonywaniem instalacji od zaprojektowania przez dostawę urządzenia aż po rozruch i serwis. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które mają na celu obniżenie energochłonności oraz ilości czynnika chłodniczego . Nasza oferta to komory i sprężarki chłodnicze, skraplacze, chłodnice powietrza raz chłodnie wody. Dysponujemy również tunelami zamrażalniczymi, przemysłowymi instalacjami freonowymi lub chłodniczymi amoniakalnymi. Co więcej, zajmujemy się spawaniem stali czarnych i kwasoodpornych, izolacjami termicznymi zimnochronnymi oraz ciepłochronnymi bądź montażem przemysłowych instalacji technologicznych. Oferujemy także instalacje elektryczne siły, sterowania i automatyki. Ponadto stworzyliśmy specjalną ofertę dla mleczarstwa, która zawiera tunele przepływowe do schładzania spaletyzowanych produktów mleczarskich oraz energetycznie systemy wodny lodowej. Dla przemysłu mięsnego i drobiarskiego oferujemy tunele dla zamrażania asortymentu zapakowanego w kartony. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo. Zapraszamy do podjęcia współpracy!

 5. ZAKLAD REMONTOWO-MONTAZOWY SPOMASZ

  Polska

  Zakład Remontowo-Montażowy Spomasz, działa na rynku od 1990 roku. Przez ponad 25 lat swojej działalności firma Spomasz świadczy kompleksowe usługi najwyższej jakości oferując profesjonalne rozwiązania projektowania, dostawy, montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i urządzeń gastronomicznych. Doświadczenie sięgające ponad 25 lat, zaawansowane technologie i nowoczesne wyposażenie, a także wysoko wykwalifikowana kadra gwarantują naszym klientom pełne zadowolenie z wykonywanych przez nas usług.

 6. GALICIAMAR SA

  Hiszpania

  Galiciamar, S.A. jest firmą specjalizującą się w magazynowaniu w chłodniach i otworzyła swoje podwoje w 1989 roku. Została stworzona, aby zaspokoić potrzeby wynikające z braku chłodni do mrożonych ryb w strefie portowej w Bouzas. Przechowywanie w chłodniach. Załadunek i rozładunek produktów mrożonych. Załadunek i rozładunek kontenerów z produktami mrożonymi. Sprzedaż hurtowa ośmiornic galicyjskich Rias. Zezwolenie na skład celny typu A.

 7. TIEFKÜHLCENTER BOCHOLT GMBH

  Niemcy

  Centra chłodnicze (TKC) Bocholt GmbH i Everswinkel GmbH, w zakresie magazynowej logistyki niskich temperatur oferują oprócz przechowywania również liczne dodatkowe usługi w zakresie produktów chłodniczych i mrożonek. Naszą ofertę przedstawiamy obszernie na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do odwiedzin! Część naszej oferty: przechowywanie, kompletowanie, konfekcjonowanie, zamrażanie udarowe oraz wszelkie usługi specjalne.

 8. CUBNER SAS

  Francja

  CUBNER to firma zajmująca się sprzedażą kontenerów morskich oraz składowaniem kontenerów nowych i okazyjnych. Rozwiązania w dziedzinie urządzania na indywidualne życzenie CUBNER. Nasza ekipa zaproponuje Ci rozwiązanie przystosowane do Twoich potrzeb. Możemy również zajmować się transportem i rozładunkiem Twoich kontenerów suchych, chłodniczych, płaskich, z otwartą górą. Gwarantujemy kosztorys w ciągu 48 godzin. CUBNER to również wynajem, naprawa i przekształcanie Twoich kontenerów.

 1. MAQUINARIA AMC

  Hiszpania

  Sprzedaż i produkcja nowych maszyn. Budowa urządzeń na zamówienie i zabezpieczeń zmniejszających ryzyko manipulacji. Urządzenia i produkty o najwyższym poziomie higieny do przygotowania, manipulacji i wykończenia wyrobów spożywczych. Innowacje stosowane w maszynie w zakresie widzialności i wykrywania metali.

 2. ALGUAZAS FISH SA

  Hiszpania

  Nasze przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 2002 r. od budowy kilku instalacji chłodniczych przeznaczonych na wynajem. Od momentu powstania ma ono na celu stanie się jednym z głównych przedsiębiorstw w sektorze komór chłodniczych w południowo-wschodniej Hiszpanii.

 3. CAIRENA S.L.

  Hiszpania

  Fabryki kostek lodu : silos do magazynowania kostek lodu, zbiorniki wody lodowatej. Izolacja : instalacja panelowa (komory chłodnicze, tunele mroźnicze, warsztaty przetwarzania itd.), izolacja termiczna, izolacja rurowa, izolacja oddzielaczy cząstek, izolacja przewodowa, elementy z poliestru. Wyposażenie : drzwi chłodni, rampy załadowcze, wiaty przy rampie, kurtyny z pasów z PCV, zawory regulacji ciśnienia, kurtyny powietrzne.

 4. METALPANEL

  Hiszpania

  Producent płyt sandwiczowych, metalowych, przetwórca stali, płyt, barier Dahla, płyt chłodniczych, itd.

 5. EST ENDUSTRIYEL SOGUTMA TEKNOLOJILERI

  Turcja

  Firma EST ENDUSTRIYEL SOGUTMA TEKNOLOJILERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach industrial cooling, zbiorniki chłodnicze do przechowywania towarów, cold stores designed, i modne obuwie damskie. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 6. GRUPO REPRO

  Hiszpania

  Firma GRUPO REPRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Magazyny chłodnicze, i Magazyny chłodnicze. Ma siedzibę w Sueca-Valencia, Hiszpania.

 7. ERDEMLER COOLING COMPANY

  Turcja

  Firma ERDEMLER COOLING COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach cold rooms, cooling systems, industrial cooling, Chłodnice na olej wodę powietrze, i komory chłodnicze do produktów mrożonych. Ma siedzibę w Kahramankazan / Ankara, Turcja.

 8. MIA ÉQUIPEMENTS

  Francja

  Firma MIA ÉQUIPEMENTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Ma siedzibę w Saint Savin, Francja.

 9. M.P.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma M.P.M. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach wytłaczanie kształtowników plastikowych, shelving accessories, barierki ochronne, i zabezpieczenie przeciwuderzeniowe. Ma siedzibę w Santa Giustina In Colle, Włochy.

 10. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Agregaty zamrażalnicze, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, Chłodnice powietrza suche, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Agregaty zamrażalnicze, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, i Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Sivas, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo