• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kolektory słoneczne

Wyniki dla

Kolektory słoneczne - Import eksport

 1. NEWSUN PV TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  NEWSUN PV TECHNOLOGY CO., LTD (NSPV) działa w zakresie projektowania, opracowywania, produkcji i sprzedaży jako firma zarządzająca nowoczesnymi przedsięwzięciami. Linia produktowa obejmuje system solarny (złącza, puszki przyłączeniowe solarne BIPV, kable PV, akcesoria do instalacji, kontrolery, skrzynki rozdzielcze & skrzynki sumatorowe, itp.); System ochrony (zabezpieczenia ziemnozwarciowe, złącza diodowe, złącza bezpieczników solarnych inline, wyłączniki obwodu, itp.), a także optymalizację systemu, najczęściej zgodnie ze standardami TUV, ETL, CE. Produkty dotyczą wszystkich obszarów zastosowań systemu PV, ulicznych lamp solarnych, ulicznych lamp solarnych hybrydowych i innych, a także umów o poprawę efektywności energetycznej (EPC). Energia słoneczna ma duży potencjał, gdyż jest zeroemisyjna, charakteryzuje się zerowym zużyciem energii, jest czysta, bezpieczna, przyjazna dla środowiska i odnawialna. NSPV stara się wnieść wkład w oszczędności energii, obniżenie emisji CO2, ochronę środowiska. Nieprzerwanie promuje rozwój zielonej, odnawialnej energii. Stawiamy na wysoką jakość, innowacje, lojalność, współpracę, obopólne korzyści i odpowiedzialność społeczną. Naszą odwieczną zasadą jest dostarczanie produktów zaawansowanych technologicznie, oszczędnych, bezpiecznych, niezawodnych i konkurencyjnych. Koncentrujemy wszystkie wysiłki na “Zielonej Energii” i “Zasobach naturalnych Ziemi“, angażując się przy tym w tworzenie lepszej przyszłości dla ludzi.

 2. GRETO

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma GRETO POLSKA jest autoryzowanym dystrybutorem zaopatrującym firmy instalacyjne i wykonawców w Europie w komponenty do instalacji fotowoltaicznych i grzewczych. Oferujemy moduły fotowoltaiczne, falowniki, ładowarki EV, pompy ciepła oraz zbiorniki CWU. Naszym produktom zaufały już setki klientów w ponad 21 krajach. Firma posiada biura w Gdyni i Berlinie oraz gwarantuje szybką dostawę z 5 magazynów w całej Europie.

 3. CPI ENERGIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CPI ENERGIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kolektory słoneczne. Jest również obecna w dziedzinach centrale fotowoltaiczne, energia słoneczna fotowoltaiczna, instalacje fotoelektryczne, i wiata garażowa samochodowa zadaszenie. Ma siedzibę w Puget Sur Argens, Francja.

 4. ALUMERO SYSTEMATIC SOLUTIONS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ALUMERO SYSTEMATIC SOLUTIONS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja energii słonecznej, Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi, Terminale kontenerowe, struktury do instalacji fotowoltaicznych, instalacje słoneczne, Produkcja energii słonecznej, płyty z ogniwami fotowoltaicznymi, płyty z odkrytymi ogniwami słonecznymi, i zastosowanie przemysłowe energia słoneczna. Ma siedzibę w Seeham, Austria.

 5. ENGIMEN

  Estonia

  Verified by europages badge

  Firma ENGIMEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi. Jest również obecna w dziedzinach Kolektory słoneczne, Energia słoneczna, Kolektory słoneczne, energia słoneczna, montaż naziemny, konstrukcje montażowe, dachowy system montażu paneli słonecznych, montaż naziemny, i system montażu paneli słonecznych. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LINC TECHNOLOGIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LINC TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Produkcja energii słonecznej, Energia słoneczna, Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi, Kolektory słoneczne, instalacje fotoelektryczne, energia słoneczna fotowoltaiczna, płyty z ogniwami fotowoltaicznymi, i dachy fotowoltaiczne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. SOLAR-MARKT24 GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SOLAR-MARKT24 GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia słoneczna. Jest również obecna w dziedzinach Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi, Produkcja energii słonecznej, instalacje słoneczne, kolektory słoneczne, Solar Battery, Falowniki elektryczności, Solar energy power stations, dachy fotowoltaiczne, i sprzedaż płyt fotowoltaicznych. Ma siedzibę w Apolda, Niemcy.

 3. TRACKERS FEINA S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TRACKERS FEINA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Energia słoneczna, Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Kolektory słoneczne, Energia słoneczna, Panele słoneczne, Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Kolektory słoneczne. Ma siedzibę w Sant Martí De Torruella, Hiszpania.

 4. ZHEJIANG SHENDE NEW ENERGY CO.,LTD.

  Chiny

  Zhejiang Shende New Energy Co., Ltd. to przedsiębiorstwo high-tech specjalizujące się w produkcji kolektorów słonecznych oraz badaniach w dziedzinie termicznych technologii słonecznych. Posiadamy liczne certyfikaty techniczne i środowiskowe; Dokładamy wszelkich starań by sprostać wymaganiom rynku międzynarodowego. Shende nieustannie pracuje nad zwiększeniem skuteczności systemów do produkcji gorącej wody, ich oszczędności energetycznej, bezpieczeństwa, wyglądu zbiorników oraz pozostałych charakterystyk, by móc sprostać różnorodnym wymaganiom klientów.

 5. BIG SOLAR S.A.

  Grecja

  Firma BIGSOLAR S.A. została założona w 2009 roku i działa w branży źródeł energii odnawialnej i rozwiązań w dziedzinie oszczędzania energii. To największy dystrybutor sprzętu do systemów PV w Grecji, z zakładami w Atenach i Salonikach. Portfel wyrobów obejmuje: systemy PV, pompy powietrze-woda i geotermalne, systemy centralnego ogrzewania i chłodzenia, bojlery gazowe i na biomasę, kombinowane generatory ciepła i mocy (CHP), słoneczno-termiczne lub hybrydowe systemy PV, systemy składowania energii, oświetlenie LED do każdego zastosowania. BIG SOLAR to jeden z największych punktów kompleksowej obsługi („one-stop-shop”) w dziedzinie systemów PV, systemów chłodząco-grzewczych i rozwiązań w dziedzinie oszczędzania energii. Firma współpracuje z godnymi zaufania producentami i utrzymuje poziom zapasów magazynowych umożliwiający natychmiastowe dostawy. Specjalizujemy się i działamy w takich dziedzinach jak: Projektowanie, badania, budowa i zarządzanie stacjami PV, Badania i budowa projektów oszczędzających energię, Budowa i zarządzanie jednostkami biomasy i biogazu

 1. TOP DANIKA SRL

  Rumunia

  Top Danika SRL została założona w 2007 roku w celu osiągnięcia pozycji lidera w światowych łańcuchach dostaw zbóż, nasion oleistych, cukru, bawełny, materiałów budowlanych, metali, sprzętu medycznego, a także strukturyzacji projektów, doradztwa dla klientów i finansowania inwestycji. Naszym celem jest zapewnienie światu bezpiecznego, odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwiązania. Główną działalnością TOP DANIKA SRL jest handel hurtowy międzynarodowy i tu firma dysponuje oddanym i doświadczonym zespołem starszych specjalistów w różnych dyscyplinach funkcjonalnych. Lokalizacja biur logistycznych na terenie Europy pozwala nam na realizację wielu interesujących projektów i transakcji. Stowarzyszeni z nami główni partnerzy znajdują się na całym świecie, aby umożliwić szybkie działanie w wymaganym miejscu. Łączymy nasze doświadczenie z nowymi technologiami i wiedzą, aby służyć jako zaufany partner dla klientów z branży spożywczej, rolniczej, finansowej i przemysłowej w ponad 125 krajach. Jako długofalowo odpowiedzialna firma będziemy nadal inwestować i ulepszać naszą sieć, co pozwoli nam sprostać potrzebom rozwijającego się świata. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. BIOMAR. MARCIN BIECHOWSKI

  Polska

  Firma Biomar zarządzana przez Marcina Biechowskiego swoją siedzibę ma w Gdyni. Na rynku funkcjonujemy od 2010 roku. Od początku istnienia podstawowym profilem naszej działalności były instalacje fotowoltaiczne. Zajmujemy się wykorzystaniem energii słonecznej do ogrzewania i zasilania różnego typu obiektów. Posiadamy dużą branżową wiedzę, którą stale rozwijamy i dzielimy się nią z klientami. Dzięki nam i wdrażanym przez nas innowacjom możliwe jest prowadzenie ekologicznego i ekonomicznego stylu życia. Zastosowanie odnawialnych źródeł energii skutkuje zmniejszeniem się opłat za zużycie energii przy jednoczesnym przyczynieniu się do ochrony środowiska. Do każdego klienta dobieramy idealnie zoptymalizowane rozwiązania. Usługi monterskie z zakresu fotowoltaiki świadczymy nie tylko na terenie kraju, ale również Europy. Zatrudniani instalatorzy to doświadczone osoby posiadające uprawnienia, między innymi certyfikaty UDT. Dbamy także o ich regularne badania medyczne. Dysponujemy bezawaryjnym sprzętem, dzięki któremu działamy szybko i skutecznie. Zapewniamy bezpłatne przeglądy oraz doradztwo. Kompleksowo podchodzimy do każdego zlecenia – wykonujemy projekt, montaż oraz dokumentację do zakładu energetycznego. Pomożemy też uzyskać dofinansowanie, leasing lub kredyt. Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego na partnerów biznesowych wybraliśmy cenionych w całej Europie producentów oferujących szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów i rozwiązań w atrakcyjnej ofercie cenowej.

 1. SOLARCO

  Polska

  Solarco to firma (autoryzowany przedstawiciel producenta i marki BREGUS w Polsce) oferująca najwyższej jakości produkty. W naszym asortymencie znajdują się produkty związane z technologiami energooszczędnymi oraz energii odnawialnej (kolektory i zestawy słoneczne, filtry, zmiękczacze i odżelaziacze do wody, pompy ciepła). Wprowadzamy elastyczne i indywidualne rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wyróżnia nas wysoka efektywność pracy oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego.Jesteśmy dynamiczną i prężnie rozwijającą się firmą, dysponującą dużym doświadczeniem i wiedzą. Zbudowaliśmy profesjonalny zespół zawsze gotowy do realizacji nowych projektów. Odnosimy sukcesy na rynku Polskim i międzynarodowym. Dbamy o naszych Klientów zapewniając im kompetentną obsługę, stałą oraz wysoką jakość produktów.Szanujemy naszego Klienta. Gwarantujemy elastyczne podejście i profesjonalizm. Oferujemy dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług. Traktujemy każdego Klie

 2. KOMARPOL SP.J

  Polska

  Posiadamy szeroki wybór urządzeń instalacji sanitarnej, grzewczej i gazowej. Stawiamy na źródła odnawialne, dlatego oferujemy także solary i kolektory słoneczne. Jesteśmy w stanie zaoferować produkty po cenach fabrycznych, gwarantując zysk przy zachowaniu atrakcyjnej ceny dla klienta oraz długoterminową współpracę obejmującą dobór, dostawę, serwis jak również realizację pojedynczego przedsięwzięcia. Dostarczamy karty katalogowe, instrukcje w języku polskim na zapytania lub dostarczone urządzenia oraz przeprowadzamy szybkie instrukcje na temat montażu lub użytkowania wyrobu.Oferujemy wysokiej jakości produkty, które posiadają dopuszczenia, atesty i certyfikaty. Posiadamy autoryzację z zakresu handlu, montażu, uruchomienia, regulacji oraz obsługi serwisowej urządzeń. Zakupią u nas Państwo kominki, grzejniki, kotły gazowe, węglowe czy odkurzacze centralne. Dla miłośników źródeł odnawialnych proponujemy solary i kolektory słoneczne.

 3. KYRIAZIS S.A. SOLAR SYSTEMS

  Grecja

  KYRIAZIS SA działa od 1986 roku w Salonikach w dziedzinie wytwarzania następujących produktów solarnych: • kotły DHW słoneczne bojlery do podgrzewania wody • Słoneczne podgrzewacze wody • Panele słoneczne • Termiczne kolektory słoneczne • Kotły grzania wody • Bojlery słoneczne • Elektryczne grzejniki wody • Zbiorniki wodne; Nasza sieć sprzedaży pokrywa rynek regionalny i krajowy; Eksportujemy na Bałkany i do innych krajów Europejskich; nasze produkty mają CERTYFIKAT - ISO 9001. 2008 - SOLAR KEY MARK

 4. TEI SOLAR POLSKA S.C.

  Polska

  Firma TEI Solar jest producentem wysokowydajnych płaskich kolektorów słonecznych Thermal Box, w ofercie posiadamy także inne kolektory słoneczne, systemy solarne oraz związane z nimi akcesoria. Zajmujemy się przede wszystkim eksportem naszych produktów na rynki zagraniczne, szukamy importerów i dystrybutorów, głownie na rynku europejskim, a także w Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Północnej. Oferujemy produkty wysokiej jakości, wykonane z elementów pochodzących wyłącznie z Polski i Włoch, posiadające wymagane certyfikaty, w tym certyfikat Solar Keymark. Nasze kolektory posiadają 10 letnią gwarancję. W ofercie posiadamy: - wysokowydajne płaskie kolektory słoneczne, - pompy solarne i klimatyczne, - grupy pompowe , - sterowniki, - zestawy montażowe, płyny do napełniania instalacji, - podgrzewacze (z 1 lub 2 wężownicami), - zestawy przyłączeniowe, - akcesoria.Z pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej www.teisolar.com. Zapraszamy do kontaktu

 5. PRO ECO SOLUTIONS LTD. ODDZIAŁ W POLSCE

  Polska

  Jesteśmy producentem oraz importerem słonecznych podgrzewaczy wody. Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług dla naszych klientów, które są równie dobre albo nawet lepsze od standardów rynkowych. Jednocześnie są one bardziej przyjazne środowisku naturalnemu. Koncentrujemy się na pracy nad rozwiązaniami, które dostarczają klientom wymierne korzyści oraz mają pozytywny wpływ na środowisko. Działalność związana z ekologiczną energią jest rdzeniem naszej firmy. Koncentrujemy się głównie na rozwijaniu i doskonaleniu produktów wykorzystujących energię słoneczną. Obecnie posiadamy w swojej ofercie bardzo szeroki wybór urządzeń przetestowanych w różnych warunkach. Dzięki naszym rozwiązaniom można efektywnie wykorzystywać ogromne zasoby energii dla dowolnych celów. Korzystając z naszych urządzeń uzyskuje się dostęp do taniej oraz czystej energii.

 6. EKOSOLARY

  Polska

  Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy: SOLARTIME Sp. z o.o. której, siedziba znajduję się w Miłocinie 284 (36-062 Zaczernie), VENTUS ENERGIA Wojciechowska-Brennek i Wspólnicy Spółka Jawna której, siedziba znajduje się 02-972 Warszawa ul. Sarmacka 13/74, LED LIGHTING POLAND Sp. z o.o. której, siedziba znajduje się 85-147 Bydgoszcz ul. Dąbrowa 62 Firma Ekosolary zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym kolektorów słonecznych, baterii słonecznych-fotowoltaika, turbin wiatrowych, pompa ciepła, oświetlenia domowego i przemysłowego LED.Przy realizacji inwestycji kładziemy głównie nacisk na niezawodność i wieloletnie bezawaryjne działanie montowanych przez nas urządzeń. Jesteśmy przekonani, iż jest to klucz do sukcesu promowanych przez nas technologii oraz satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów na długie lata. Prowadzimy bezpłatne konsultacje w domach, firmach, gminach oraz przeprowadzamy naszych klientów przez całą procedurę dotacji

 7. HEWALEX

  Polska

  Nasza firma powstała przeszła dwadzieścia pięć lat temu, a więc jeszcze długo przed tym, jak na polskim rynku nastąpił intensywny rozwój odnawialnych źródeł energii. Od samego początku swojego istnienia stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług, dbając o to, aby każdy nasz klient był naprawdę zadowolony i usatysfakcjonowany. Proponujemy swoim klientom baterie słoneczne, solary oraz panele słoneczne wykonane z doskonałych oraz przede wszystkim trwałych materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych.

 8. SUN AGE SP. Z O. O.

  Polska

  SUN AGE Sp. z o. o. jest prężnie rozwijającą się firmą w branży odnawialnych źródeł energii. Oferta naszego przedsiębiorstwa jest niezwykle obszerna między innymi proponujemy projektowanie, sprzedaż, montaż oraz serwis paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych wiodących producentów. Wykwalifikowana kadra pracowników pomoże i doradzi Państwu w wyborze najlepszych produktów. Sprzedawane przez naszą firmę panele i kolektory charakteryzują się wysoką trwałością wykonania i niesłychanie dobrymi parametrami technicznymi. Oferowane produkty i usługi objęte są gwarancją. Z wielkim poświęceniem przykładamy się do powierzonych nam zadań. Zapraszamy.Oferujemy: - kolektory płaskie- kolektory próżniowe- zestawy solarne- farmy fotowoltaiczne- moduły Off-Grid(z akumulatorami)- moduły On-Grid(bez akumulatorów)- montaż kolektorów i paneli słonecznych

 1. BATTERIE MULTI SERVICES-BMS

  Francja

  Batterie Multi Services (B.M.S.) specjalizuje się w konserwacji i sprzedaży akumulatorów przemysłowych, a dokładniej w renowacji, regeneracji, naprawie akumulatorów i ich ładowarek. B.M.S. proponuje również pełną gamę nowych akumulatorów rozruchowych do wszystkich rodzajów pojazdów (motocykle, ciężarówki, środków komunikacji, pojazdów rolniczych, itd.), a także szeroką gamę prostowników do akumulatorów oraz bustery GYS przeznaczonych dla profesjonalistów i osób prywatnych.

 2. DERYA GUNES KOLLEKTORLERI A.S.

  Turcja

  Derya Gunes Kollektorleri A.S. już od momentu swego powstania w 1992 r. stał się głównym tureckim producentem i eksporterem systemów do podgrzewania wody, zasilanych energią słoneczną. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w trzeciej strefie produkcyjnej w Konyi. Linie produkcyjne Derya podzielone są na trzy sekcje: pierwsza do produkcji profili aluminiowych, druga do produkcji płaskich kolektorów słonecznych a trzecia wytwarzająca emaliowane bojlery i zbiorniki.

 3. EVOENERGY

  Polska

  Specjaliści w pozyskiwaniu dotacji unijnych 85% dla elektrowni słonecznych i obsługi inwestycji w odnawialne źródła energii dla biznesu. Sprzedaż paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych finansowanych przez fundusze Unii Europejskiej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zopaznaniem się z szczegółami oferty.

 4. DELTA OHM

  Włochy

  Firma DELTA OHM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kolektory słoneczne. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt i instrumenty naukowe, termometry, spektrofotometry, i fonometry. Ma siedzibę w Caselle Di Selvazzano, Włochy.

 5. BEIJING TITANHORSE INDUSTRY& TRADING CO.,LTD

  Chiny

  Firma BEIJING TITANHORSE INDUSTRY& TRADING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kolektory słoneczne. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 6. HUKSEFLUX THERMAL SENSORS B.V.

  Holandia

  Firma HUKSEFLUX THERMAL SENSORS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kolektory słoneczne. Jest również obecna w dziedzinach czujniki, instrumenty naukowe, przyrządy do metrologii, i energia słoneczna fotowoltaiczna. Ma siedzibę w Delft, Holandia.

 7. INVENT S.R.L

  Włochy

  Firma INVENT S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kolektory słoneczne. Jest również obecna w dziedzinach płyta słoneczna, płyty fotowoltaiczne / baterie słoneczne, i instalacje fotoelektryczne. Ma siedzibę w Noventa Di Piave, Włochy.

 8. IRCIWASH

  Włochy

  Firma IRCIWASH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kolektory słoneczne. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, energia słoneczna fotowoltaiczna, i Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Ma siedzibę w Pietracuta Di San Leo, Włochy.

 9. SOLUXTEC

  Luksemburg

  Firma SOLUXTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kolektory słoneczne. Ma siedzibę w Wasserbillig, Luksemburg.

 10. A.B.ENERGY SRLS

  Włochy

  Firma A.B.ENERGY SRLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Panele fotowoltaiczne. Jest również obecna w dziedzinach Baterie, Kolektory słoneczne, inwertor, Baterie, Kolektory słoneczne, i produkty nowatorskie. Ma siedzibę w Catanzaro, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kolektory słoneczne - Import eksport

Liczba wyników

1900 Przedsiębiorstwa