• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kolejki podziemne- metro - tabor i wyposażenie

Wyniki dla

Kolejki podziemne- metro - tabor i wyposażenie - Import eksport

 1. DALROAD NORSLO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DALROAD NORSLO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, automatyzacja przemysłowa, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Samochody - części składowe i części mechaniczne, i LED lighting for vehicles. Ma siedzibę w Luton, Zjednoczone Królestwo.

 2. ALFRED ARNOLD VERLADESYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ALFRED ARNOLD VERLADESYSTEME GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 3. DONFABS & CONSILLIA

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DONFABS & CONSILLIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Derbyshire, Zjednoczone Królestwo.

 4. IBRE SARL

  Francja

  Firma IBRE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, Rail brake disc, i cast iron foundry. Ma siedzibę w Sens, Francja.

 5. PERMAQUIP LTD (PERMAQUIP MANUFACTURING LIMITED)

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PERMAQUIP LTD (PERMAQUIP MANUFACTURING LIMITED), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Ripon, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANSALDOBREDA S.P.A.

  Włochy

  Firma ANSALDOBREDA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 2. CENEDESE S.P.A.

  Włochy

  Firma CENEDESE S.P.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w SILEA, Włochy.

 3. BOMBARDIER TRANSPORTATION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BOMBARDIER TRANSPORTATION, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Plymouth, Zjednoczone Królestwo.

 4. SELECTEQUIP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SELECTEQUIP LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Lichfield, Zjednoczone Królestwo.

 5. TRACTION ADVERTISER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRACTION ADVERTISER, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Diss, Zjednoczone Królestwo.

 1. SIGNAL HOUSE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SIGNAL HOUSE LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Leighton Buzzard, Zjednoczone Królestwo.

 2. L H GROUP SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma L H GROUP SERVICES, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Burton-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

 1. BILBOSOMBRA

  Hiszpania

  Firma BILBOSOMBRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie i produkcja zasłon okiennych i zasłon od słońca, i Zadaszenia tarasowe. Ma siedzibę w Basauri, Hiszpania.

 2. PLASSER UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PLASSER UK LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. PROGRESS RAIL SERVICES (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROGRESS RAIL SERVICES (UK) LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 4. SARL GAUTHIER MATERIELS ET ARTICLES DE CAVE

  Francja

  Firma SARL GAUTHIER MATERIELS ET ARTICLES DE CAVE, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w St Hippolyte, Francja.

 5. RICHMOND INTERIOR SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RICHMOND INTERIOR SUPPLIES LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Rochdale, Zjednoczone Królestwo.

 6. SI.GI.FER.

  Włochy

  Firma SI.GI.FER., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Vinzaglio, Włochy.

 7. K G J PRICE RAILWAY CONTRACTORS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma K G J PRICE RAILWAY CONTRACTORS LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Caerphilly, Zjednoczone Królestwo.

 8. UNIPART RAIL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UNIPART RAIL, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Crewe, Zjednoczone Królestwo.

 1. GEISMAR (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GEISMAR (UK) LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 2. PROGRESS RAIL SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROGRESS RAIL SERVICES, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 3. KIHN

  Luksemburg

  Firma KIHN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach transporty kolejowe, i budowanie metra. Ma siedzibę w Rumelange, Luksemburg.

 4. AQUARIUS RAILROAD TECH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AQUARIUS RAILROAD TECH LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Ripon, Zjednoczone Królestwo.

 5. GAC RAIL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GAC RAIL, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Sowerby Bridge, Zjednoczone Królestwo.

 6. DERBY ENGINEERING UNIT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DERBY ENGINEERING UNIT, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Derby, Zjednoczone Królestwo.

 7. H J SKELTON & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma H J SKELTON & CO LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Thatcham, Zjednoczone Królestwo.

 8. Q H I RAIL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma Q H I RAIL LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Harpenden, Zjednoczone Królestwo.

 9. KNORR-BREMSE SYSTEMS FOR COMMERCIAL VEHICLES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KNORR-BREMSE SYSTEMS FOR COMMERCIAL VEHICLES LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Melksham, Zjednoczone Królestwo.

 10. DONELLI DI.MA.F. S.P.A.

  Włochy

  Firma DONELLI DI.MA.F. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Poviglio, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo