• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koktajle

Wyniki dla

Koktajle - Import eksport

 1. SAS 007BUSINESS PRAGEN

  Francja

  Verified by europages badge

  SAS 007BUSINESS PRAGEN jest firmą wielousługową stworzoną w 2016 r., z siedzibą w Paryżu i zarządzaną przez "Princess Aggeex HUTIN", Prezesa & Założyciela / artystkę i prawnika z wykształcenia. Wyjątkowy i rzadko spotykany dynamizm i kreatywność, firma zdobyła dziewięć krajowych i międzynarodowych nagród. Wyjątkowy MODEL BIZNESOWY: Wyjątkowe, rzadkie i oryginalne FRANCZYZY PRAGEN SIMPLIFIED oraz partnerów PRAGEN; Wszystko "Made in FRANCE" na podstawie inspiracji roślinami afrykańskimi o licznych właściwościach, z partycypacyjnym i ekologicznie odpowiedzialnym celem ekonomicznym oraz solidarnością obywatelską. Jesteśmy źródłem unikalnych rozwiązań i możliwości, idealnych dla lepszej integracji oraz spójności społecznej i zawodowej społeczności i narodów, partnerstwa WIN-WIN oraz poprzez nasz ogromny potencjał rzadkich i pionierskich wartości dodanych, poprzez różnorodność i komplementarną wszechstronność. Dlatego eksperyment PRAGEN to najlepsza okazja dla każdego wizjonerskiego inwestora. Od kreacji artystycznych i kulturalnych, doświadczenia handlowego, administracyjnego i prawnego, do degustacji paryskich i szampańskich w branży Agrobiznesu i Eventów, Pomocy i Szkoleń, różnych usług PRAGEN: Podróże, transfery pieniężne, itp. Jest to zatem ponad 20 lat i w sektorze odnowy i przetwórstwa spożywczego, w sektorze ekologicznym i kreacji kosmetycznych opartych na tych samych roślinach.

 2. 366 PUNCHS

  Francja

  Verified by europages badge

  Zanurz się w urzekającej egzotyce 366 PUNCHS, odważnej kreacji łączącej najlepsze owoce tropikalne, egzotyczne przyprawy i rum bielle agricole z Gwadelupy. Każdy łyk to zmysłowa eskapada do skąpanych w słońcu wybrzeży odległych wysp, gdzie żywe smaki tańczą na podniebieniu z niezrównaną gracją. Oferujemy niezapomniane wrażenia degustacyjne, w których kunszt i jakość naturalnych składników łączą się, tworząc wyjątkowy produkt premium. W 366 PUNCHS stawiamy sobie za punkt honoru wybór najlepszych owoców i przypraw w połączeniu ze słynnym gwadelupskim rumem Bielle Agricole, aby móc zaoferować koktajl wykraczający poza wszelkie granice zwyczajności. Czy chodzi o wieczór z przyjaciółmi, wyjątkową uroczyskość, czy po prostu chwilę relaksu, nasz poncz natychmiast przeniesie Cię w odległe horyzonty, gdzie zaszwe świeci słońce i smaki są zawsze obecne. A dla Twojej przyjemności, nasza szybka dostawa oznacza, że możesz otrzymać swoją cenną butelkę 366 PUNCHS gdziekolwiek jesteś, czy to we Francji, czy za granicą. Nie zwlekaj z odkryciem koktajlu wyróżniającego się spośród wszystkich innych i zaproszenia do degustacji, którego nie można przegapić.

 3. ARDUENNA GIN

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ARDUENNA GIN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Koktajle, napoje alkoholowe, gin, Drinki alkoholowe, alkohole mocne, alkohole, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Vaux-Sur-Sûre, Belgia.

 4. ARGOTIER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ARGOTIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Ma siedzibę w Colombes, Francja.

 5. NEAT COCKTAIL - COCKTAILS PRETS A BOIRE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NEAT COCKTAIL - COCKTAILS PRETS A BOIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, napoje alkoholowe, Drinki alkoholowe, i alkohole mocne. Ma siedzibę w Neufmoutiers-En-Brie, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BALBINE SPIRITS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BALBINE SPIRITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Drinki alkoholowe, Napoje gazowane, Alkohole i wyroby spirytusowe, alkohole mocne, Drinki alkoholowe, napoje alkoholowe, Napoje gazowane, i gin. Ma siedzibę w Colombes, Francja.

 2. LES ARRANGEURS FRANÇAIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LES ARRANGEURS FRANÇAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Koktajle, Napoje, rum, armagnac, Producent armaniaku, Napoje - import-eksport, alkohole mocne, i napoje alkoholowe. Ma siedzibę w Cologne, Francja.

 3. AIRMAIL COCKTAIL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AIRMAIL COCKTAIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, Drinki alkoholowe, napoje alkoholowe, alkohole, Koktajle, i Drinki alkoholowe. Ma siedzibę w Cognac, Francja.

 4. TIMAL - LA TABLE ROYALE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TIMAL - LA TABLE ROYALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, i Koktajle. Ma siedzibę w Mérignac, Francja.

 5. PARIS RHUM CLUB

  Francja

  Od 2020 roku PARIS RHUM CLUB specjalizuje się w koktajlach o 0% zawartości alkoholu, pod marką CUBANASO. CUBANASO oferuje przestrzeń dedykowaną rozwojowi koncepcji na większą skalę i w dużym formacie. Idealnie odpowiada potrzebom dużych sklepów detalicznych, sieci restauracji, sieci hoteli, dyskotek, barów, prywatnych przyjęć, rodzinnych aperitifów itp... Celem PARIS RHUM CLUB jest ułatwianie odkrywania i oferowanie kubańskich koktajli pełnych słońca. Do tego firma oferuje markę CUBANASO. To gama koktajli na bazie koncentratów z 0% zawartością alkoholu, stworzonych z naturalnych owoców. Produkty CUBANASO pozwalają na precyzyjne przygotowywanie składników i odmierzanie. To wielki sprzymierzeniec w kontrolowaniu Waszej marży. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 1. MXO - SPIRIT OF MIXOLOGY

  Francja

  Firma MXO - SPIRIT OF MIXOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Jest również obecna w dziedzinach Upominki firmowe dla klientów, Alkohole i wyroby spirytusowe, Upominki firmowe dla klientów, Business gifts, Upominki firmowe dla przedsiębiorstw, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Châtillon, Francja.

 2. PISCO SAVEUR

  Francja

  Firma PISCO SAVEUR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, Nalewki i wódki, Automaty sprzedające napoje, Koktajle, Nalewki i wódki, Automaty sprzedające napoje, i import napojów. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. BEL-TECH GROUP S.R.L

  Belgia

  Firma BEL-TECH GROUP S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Ma siedzibę w Stavelot, Belgia.

 2. NEXUS GROUP SRL

  Włochy

  Firma NEXUS GROUP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Ma siedzibę w Cassinetta Di Lugagnano, Włochy.

 3. COCKTAIL SENSATION

  Belgia

  Firma COCKTAIL SENSATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koncerty i spektakle - organizacja. Jest również obecna w dziedzinach Targi, wystawy i salony - organizacja, Zjazdy, kongresy i sympozja - organizacja i obsługa, Koktajle, Targi, wystawy i salony - organizacja, Zjazdy, kongresy i sympozja - organizacja i obsługa, i Koktajle. Ma siedzibę w Tessenderlo, Belgia.

 4. CHERRY ROCHER INDUSTRIE

  Francja

  Firma CHERRY ROCHER INDUSTRIE, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, syropy, likiery, Distillery, i Koktajle. Ma siedzibę w Ruy, Francja.

 5. L&L

  Francja

  Firma L&L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, Koktajle, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Drinki alkoholowe, Koktajle, logistyka, i Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Boe, Francja.

 6. XARÃO - COMPANHIA PORTUGUESA DE LICORES LDA

  Portugalia

  Firma XARÃO - COMPANHIA PORTUGUESA DE LICORES LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, likiery, Napoje - import-eksport, destylaty, i syropy. Ma siedzibę w Campo-Valongo, Portugalia.

 7. COCKTAILBALL

  Belgia

  Firma COCKTAILBALL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - dodatki smakowe i konserwujące. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, Koktajle, Żywność i napoje - składniki, i Koktajle. Ma siedzibę w Heers, Belgia.

 8. FO FOOD PRODUCTS

  Turcja

  Firma FO FOOD PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach półprodukty cukiernicze, koktajle, i topping. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. HOUSE OF COCKTAILS

  Holandia

  Firma HOUSE OF COCKTAILS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koktajle. Ma siedzibę w Zoetermeer, Holandia.

 2. PN VINS BIO

  Francja

  Firma PN VINS BIO, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, napoje bezalkoholowe, rolnictwo biologiczne, koktajle, i Napoje. Ma siedzibę w Fabrègues, Francja.

 3. TAM TAM MONS

  Belgia

  Firma TAM TAM MONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koktajle. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe, okonie morskie, napoje alkoholowe, i Soki owocowe. Ma siedzibę w Mons, Belgia.

 4. EMPIRE SPIRITS GMBH

  Niemcy

  Firma EMPIRE SPIRITS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, i Napoje. Ma siedzibę w Thaleischweiler-Fröschen, Niemcy.

 5. SMOKEWORKS TAP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SMOKEWORKS TAP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koktajle. Ma siedzibę w Cambridge, Zjednoczone Królestwo.

 6. LABTENDERS

  Francja

  Firma LABTENDERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Jest również obecna w dziedzinach koktajle gotowe, i owoce odwodnione. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 7. VÍNYCO

  Hiszpania

  Firma VÍNYCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Koktajle, Wina, sprzedawca win, i Koktajle. Ma siedzibę w Alboraya, Hiszpania.

 8. STOBBE GIN - UTA STOBBE

  Niemcy

  Firma STOBBE GIN - UTA STOBBE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Ma siedzibę w Neuendettelsau, Niemcy.

 9. DELUXE DISTILLERY

  Belgia

  Firma DELUXE DISTILLERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, gin, i Koktajle. Ma siedzibę w Kortrijk, Belgia.

 10. CROATIAN WAITERS & BARTENDERS ASSOCIATION

  Chorwacja

  Firma CROATIAN WAITERS & BARTENDERS ASSOCIATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Towarzystwa kulturalno-oświatowe. Jest również obecna w dziedzinach koktajle. Ma siedzibę w Rijeka, Chorwacja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo