• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koksowanie - instalacje i maszyny

Wyniki dla

Koksowanie - instalacje i maszyny - Import eksport

 1. VKG OIL AS

  Estonia

  Produkty chemiczne Dodatki do paliwa okrętowego i olejów opałowych. Przemysł naftowy. Oleje łupkowe and paliwa olejowe. Bitumin, koks. Fenole i produkty fenolowe. Alkilorezorcynole, 2-metylorezorcynol, 5-metylorezorcynol). Żywice do przemysłu drzewnego i meblarskiego (żywice karbamidowe i fenoplasty). Oleje i środki smarne. Dodatki do paliwa okrętowego i oleje opałowe. Przemysł naftowy. Oleje łupkowe i paliwa olejowe. Żywice

 2. COMBER PROCESS TECHNOLOGY

  Włochy

  Firma COMBER PROCESS TECHNOLOGY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Carugate, Włochy.

 3. ATEC S.R.L.

  Włochy

  Firma ATEC S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. CIMCO EUROPE S.R.L.

  Włochy

  Firma CIMCO EUROPE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Gallarate, Włochy.

 5. ALFA S.R.L.

  Włochy

  Firma ALFA S.R.L., roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Calderara Di Reno, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KURVERS PIPING ITALY S.R.L.

  Włochy

  Firma KURVERS PIPING ITALY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 2. RIZZI ENGINEERING S.R.L.

  Włochy

  Firma RIZZI ENGINEERING S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Adro, Włochy.

 3. TECNOSID S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOSID S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 4. GEPA SYSTEMS S.R.L.

  Włochy

  Firma GEPA SYSTEMS S.R.L., roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Pessano Con Bornago, Włochy.

 5. BOXMARK LEATHER D.O.O.

  Chorwacja

  Firma BOXMARK LEATHER D.O.O., roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Koksowanie - instalacje i maszyny, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Trnovec Bartolovecki, Chorwacja.

 1. WORLD IMAGE S.R.L.

  Włochy

 2. OIKOS S.R.L.

  Włochy

 1. BBA BETONS BITUMINEUX DE L AVESNOIS

  Francja

 2. ENER MOVE S.R.L.

  Włochy

 3. EUROPCORR S.R.L.

  Włochy

 4. PETROL SERVICE S.A.S.

  Włochy

 5. A.F.I. S.R.L.

  Włochy

 6. BHT ENGINEERING DI BELLEBONO LUCA

  Włochy

 7. A.M.A.P.A.R.M.A.SNC DI FAVAZZI MOLLICA BASILIO & C.

  Włochy

 8. A.HAK INDUSTRIAL SERVICES S.R.L.

  Włochy

 1. FORAIN S.R.L.

  Włochy

 2. AGB PNEUMOIDRAULICA S.R.L.

  Włochy

 3. O.M.C. S.P.A.

  Włochy

 4. BIESSE TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

 5. GEOFLANGE S.R.L.

  Włochy

 6. GIOTTO WATER S.R.L.

  Włochy

 7. TU.CA.M. S.R.L.

  Włochy

 8. N.S. PETROLEUM

  Włochy

 9. S.F.M. S.R.L.

  Włochy

 10. PETROL SERVICE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Koksowanie - instalacje i maszyny - Import eksport

Liczba wyników

2187 Przedsiębiorstwa