• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kołowroty- wciągniki i krążki

Wyniki dla

Kołowroty- wciągniki i krążki - Import eksport

 1. DAL FORNO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Pełna oferta urządzeń i sprzętu do podnoszenia i przemieszczania materiałów, w tym przyssawek do pracy z marmurem i granitem, żurawi wysięgnikowych, systemów podwieszanych, elektrycznych wciągników łańcuchowych, podciśnieniowych systemów do podnoszenia i sprzętu do przemieszczania. Nasze produkty są opracowywane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości, co gwarantuje wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w branży podnoszenia z wykorzystaniem przyssawek.

 2. LEMMENS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma LEMMENS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Kołowroty, wciągniki i krążki, Sznury i liny, Podnośniki - wyposażenie, Siatki, sieci i liny, Druty i kable stalowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Kołowroty, wciągniki i krążki, i metal cables. Ma siedzibę w Sprimont, Belgia.

 3. STOLZ AUFROLLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STOLZ AUFROLLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Herdwangen-Schönach, Niemcy.

 4. PLANETA FRANCE SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PLANETA FRANCE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, Kołowroty, wciągniki i krążki, forklifts for transport uses, Elektryczne wciągniki łańcuchowe, i Wciągniki elektryczne na place budowy. Ma siedzibę w Couëron, Francja.

 5. LORTEL

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma LORTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, Kołowroty, wciągniki i krążki, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TECHNAMATION SEILWINDEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNAMATION SEILWINDEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach wciągarki do podnoszenia towarów, Wire ropes, i wciągarki manualne do podnoszenia towarów. Ma siedzibę w Tönisvorst, Niemcy.

 2. FRANCIA CATENE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRANCIA CATENE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, łańcuchy drabinkowe tulejkowe do przekładni, łańcuchy przemysłowe, i Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Castel Maggiore, Włochy.

 3. HAACON HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  haacon hebetechnik gmbh z siedzibą we Freudenbergu am Main jest producentem specjalnych rozwiązań w technologii podnoszenia. Obszary działalności to Przemysłowe Technologie Podnoszenia, Technika Pojazdów Użytkowych oraz Systemy Podnoszenia. Z technicznego punktu widzenia firma haacon rozwija wciągniki, których przenoszenie sił odbywa się za pomocą wrzeciona, przekładni zębatych lub liny. haacon koncentruje się na jednostkach biznesowych: General Lifting Technology, Pojazd użytkowy oraz Systemy Podnoszenia w sektorze B2B. Pojazdy użytkowe używane są głównie przez producentów przyczep i przyczep (segregatory, pojazdy budowlane i specjalne). Wyspecjalizowane wciągniki "mobilne" do kontenerów stosowane są głównie w logistyce sił zbrojnych i służb ratowniczych (np. Agencja Pomocy Technicznej, straż pożarna, policja). Gwarantują one samowystarczalność operacyjną przy niewielkiej infrastrukturze lub jej braku.

 4. GEBUWIN

  Holandia

  Firma Gebuwin jest wiodącym producentem wysokiej jakości ręcznych wciągarek przemysłowych. Zdolność wciągania i podnoszenia wciągarek ręcznych wynosi 7500 kg. Firma Gebuwin oferuje także swoim klientom wciągarki przemysłowe z napędem elektrycznym i specjalizuje się w wykonywaniu niestandardowych rozwiązań wciągających i podnoszących. Gebuwin proponuje również usługi wykrawania i toczenia części, podzespołów i kompletnych produktów końcowych.

 5. KURSCHILDGEN GMBH - TIGERHEBEZEUGE

  Niemcy

  Firma KURSCHILDGEN GMBH - TIGERHEBEZEUGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach podnośniki, i Wózki podnośnikowe i paletowe. Ma siedzibę w Bergisch Gladbach, Niemcy.

 1. HUCHEZ TREUILS SAS

  Francja

  Firma HUCHEZ TREUILS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Suwnice bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i Suwnice bramowe. Ma siedzibę w Ferrieres, Francja.

 2. MAKKON MUHENDISLIK MAKINE SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma MAKKON MUHENDISLIK MAKINE SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach żurawie bramowe, żuraw z dwoma belkami, dźwig, i Elektryczne wciągniki łańcuchowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. ZITRÓN

  Hiszpania

  Firma ZITRÓN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentylatory przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, Kołowroty, wciągniki i krążki, wentylatory dla kopalń, wyposażenie do wentylacji wymuszonej przy drążeniu chodników, i koparki hydrauliczne do robót ziemnych. Ma siedzibę w Gijon-Asturias, Hiszpania.

 2. GROUPE DLD

  Francja

  Firma GROUPE DLD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, i Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Saint Ouen L'aumone, Francja.

 3. LIFTKON MÜHENDISLIK VE VINÇ SISTEMLERI

  Turcja

  Firma LIFTKON MÜHENDISLIK VE VINÇ SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach żurawie bramowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. PULLFORCE WINCH

  Turcja

  Firma PULLFORCE WINCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach Pogotowie techniczne - sprzęt do holowania i szybkich napraw, wciągarka, zbiorniki leśne, Pogotowie techniczne - sprzęt do holowania i szybkich napraw, i zaczepy to przyczep. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. OZARAR HOIST & CRANE

  Turcja

  Firma OZARAR HOIST & CRANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach dźwig, konserwacja dźwigów, naprawa wciągarek, i Kołowroty i urządzenia wciągające. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. MV YANTRA

  Bułgaria

  Firma MV YANTRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Gabrovo, Bułgaria.

 7. MDS MACHINERY

  Turcja

  Firma MDS MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach furtki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. IZUMI PRODUCTS (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IZUMI PRODUCTS (UK) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - instalacje przesyłania prądu. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, cutting equipment, hydraulic, skrobaki, przecinak, i Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Bishop Auckland, Zjednoczone Królestwo.

 1. PAKSAN MAKINE MUHENDISLIK

  Turcja

  Firma PAKSAN MAKINE MUHENDISLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, wywrotka, platformy lotnicze, Kołowroty, wciągniki i krążki, i platforma podnoszenia metodą wysokościową. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. HERIPRET MAINTENANCE - AGENCE DE MAUBEUGE & SIÈGE SOCIAL

  Francja

  Firma HERIPRET MAINTENANCE - AGENCE DE MAUBEUGE & SIÈGE SOCIAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice pomostowe i bramowe, Kołowroty, wciągniki i krążki, Suwnice pomostowe i bramowe, Kołowroty, wciągniki i krążki, i Lifting equipment. Ma siedzibę w Bavay, Francja.

 3. AYNALI CRANE

  Turcja

  Firma AYNALI CRANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt do podnoszenia metodą wysokościową, i galaretki w cukrze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. CABLERO SRL

  Rumunia

  Firma CABLERO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kable skrętne, Podnośne, urządzenia, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, Kołowroty, wciągniki i krążki, Kable skrętne, Podnośne, urządzenia, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, i Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

 5. SE DANYLCHENKO

  Ukraina

  Firma SE DANYLCHENKO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Kryvoy Rog, Ukraina.

 6. DRI FRANCE

  Francja

  Firma DRI FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, Pompy odśrodkowe, Kołowroty, wciągniki i krążki, Pompy odśrodkowe, pompy hydrauliczne, i instalacje i oprzyrządowanie do rurociągów gazowych. Ma siedzibę w Gravelines, Francja.

 7. ROTREX WINCHES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROTREX WINCHES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach wciągarka. Ma siedzibę w Alfreton, Zjednoczone Królestwo.

 8. BALKANSKO ECHO

  Bułgaria

  Firma BALKANSKO ECHO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach wciągniki elektryczne do podnoszenia towarów, żurawie bramowe, anti-explosion bridge cranes, i ant-explosion hoists. Ma siedzibę w Gabrovo, Bułgaria.

 9. ABUS GRUAS S.L.

  Hiszpania

  Firma ABUS GRUAS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach żurawie bramowe. Ma siedzibę w Centelles ( Barcelona ), Hiszpania.

 10. ATIS S.R.L.

  Włochy

  Firma ATIS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, Kołowroty, wciągniki i krążki, manipulatory, i odciążacze. Ma siedzibę w Mezzolombardo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo