• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koła zębate

Wyniki dla

Koła zębate - Import eksport

 1. STELTER ZAHNRADFABRIK GMBH

  Niemcy

  Partner jakościowy. od ponad 60 lat. Założona w 1950 roku firma, zarządzana przez właściciela, stała się liderem jakości komponentów zębatych w całej Europie. Obecnie około 400 pracowników produkuje duże i małe serie na hali produkcyjnej o powierzchni ponad 26.000 m² z precyzją i różnorodnością, która wyznacza standardy. To właśnie tutaj najlepiej łączą się: /// Stabilność rynku i siła innowacji. Niezawodność dostaw stanowi dla naszych klientów najwyższy priorytet. Sprawdzona przez dziesięciolecia stabilność rynkowa firmy daje Ci pewność, że zawsze będziesz miał u boku niezawodnego partnera, nawet w dłuższej perspektywie czasowej. Oprócz stałej dostępności produktów precyzyjnych, istnieje również wyjątkowo duży potencjał innowacyjny. Nasza zdolność do wytwarzania nowych produktów do nowych zastosowań w jak najkrótszym czasie jest najlepszą podstawą do rozwoju razem z naszymi klientami.

 2. GRIMM AG

  Niemcy

  Indywidualne i niestandardowe rozwiązania w zakresie: wałów-części przekładni-kombinacji kół-zespołów. Jako przedsiębiorstwo high-tech w branży obróbki skrawaniem, już dawno wyszliśmy poza rolę zwykłego dostawcy. Widzimy siebie jako sprawnie działające koło zębate w coraz bardziej złożonym, sieciowym świecie produkcji. Grimm od dawna koncentruje się na czymś więcej niż tylko na poszczególnych częściach. Wszystkie usługi muszą być realizowane we właściwy sposόb, od pobierania próbek po dostawy dla naszych klientów. I właśnie ta spójna całościowa realizacja oznacza dla Państwa wartość dodaną, którą wyraźnie odczują Państwo - w każdym projekcie, który wspólnie realizujemy. Czysta produkcja. Staranne wykończenie. I dostarczają najwyższą jakość. Większa wartość firmy Grimm oznacza przede wszystkim integrację pionową. Ponieważ oferujemy kompletną obróbkę z jednego źródła - z technologią toczenia, technologią cięcia kół zębatych i technologią szlifowania w naszym własnym zakładzie.

 3. BECHTEL GMBH

  Niemcy

  Dostawca czerpaków do podnośników, pasów do podnośników, śrub talerzowych, łańcuchów akumulacyjnych, łańcuchów widełkowych, kół zębatych, wałków powrotnych, ślimaków transportowych, łożysk środkowych, spiral transportowych

 4. EHGARTNER MASCHINENBAU GMBH

  Austria

  Firma Fa. Ehgartner oferuje wszystko z jednego źródła, od precyzyjnych kół zębatych, stożkowych spiralnych kół zębatych, przekładni i napędów, zębatek, przekładni ślimakowych, wałów wielowypustowych, konstrukcji spawanych - po naprawy. Nasze koła zębate, wały i inne części przekładni produkowane są z dokładnością do tysięcznej części milimetra i są przeznaczone do ekstremalnych obciążeń ciągłych w samolotach lub lokomotywach, w elektrowniach i w górnictwie. Zapewniamy najwyższą precyzję profili kół zębatych, części obrotowych i frezowanych.

 5. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Niemcy

  Fördertechnik Kentzler GmbH jest zaufanym dostawcą łańcuchów napędowych, przekładniowych, dźwigowych, kół zębatych i różnych zastosowań specjalnych. Doświadczenie i kompetencja gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystaj z naszych usług od samego początku: od konsultacji i doboru komponentów dostosowanych do Twoich potrzeb, aż do zakończenia produkcji wyrobu. Od łańcuchów specjalnych po koła łańcuchowe i wszelkiego rodzaju łańcuchy na zamówienie - oferujemy Państwu szeroką gamę produktów standardowych, jak również indywidualne, kompletne rozwiązania dostosowane do wymagań każdego indywidualnego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zgodności z obowiązującymi normami DIN gwarantujemy Państwu pierwszorzędne produkty naszej firmy. Niezależnie od aktualnego stopnia zadowolenia naszych klientów, stale zwiększamy jakość, solidność i wydajność naszych wyrobów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 2. FRAMO MORAT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od czasu założenia firmy Franz Morat GmbH w 1912 r. stale rozwijamy w siedzibie firmy w Eisenbach technikę kół zębatych i napędów. Dzięki filiom w USA, Turcji i Polsce oraz światowej sieci partnerów dystrybucyjnych, Framo Morat jest globalnym producentem wysokiej jakości rozwiązań napędowych dla wielu sektorów przemysłu. Podstawową kompetencją firmy Framo Morat jest technologia kół zębatych. Wykonujemy wszystkie technologie produkcyjne, które decydują o jakości w firmie. Framo Morat jest jednym z wiodących europejskich dostawców zestawów ślimakowych i zestawów kołowych. Framo Morat postrzega siebie jako firmę konsultingową, łączącą zautomatyzowaną produkcję z usługami firmy inżynierskiej. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, Framo Morat jest idealnym partnerem począwszy od specyfikacji Państwa pomysłu napędu, poprzez projektowanie, konstrukcję prototypu, testowanie, montaż i produkcję.

 3. BRANDAU GELENKKETTEN GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Pracujemy indywidualnie zgodnie z Twoimi wymaganiami i wiedzą zdobytą przez ponad 35 lat działalności oraz dyspozycyjności naszych zmotywowanych pracowników. Specjalizujemy się zwłaszcza w łańcuchach przenośników, ogniwowych łańcuchach stalowych do przenośników w konstrukcji odpornej na rdzę i kwas, łańcuchach przenośnych tulejowych, łańcuchach z wydrążonymi śrubami, łańcuchach piekarników, łańcuchach ekranowych, łańcuchach napędowych. BRANDAU Gelenkketten zapewnia odpowiedni łańcuch do każdego zastosowania - zgodnie z normami DIN lub ISO - według specyfikacji, rysunków i szkiców - zgodnie z naszymi zoptymalizowanymi standardami jakości - również w wykonaniach odpornych na rdzę i kwasy. Krótke terminy dostawy i dobry stosunek ceny do wydajności. Nasza zoptymalizowana produkcja w Europie pozwala nam elastycznie reagować na wymagania dotyczące terminów wykonania.

 4. OFFICINE MECCANICHE A. VECCHI

  Włochy

  Nasza firma to idealny partner dla klientów poszukujących średnich i dużych kół zębatych, dla tych, którzy pracują ze specjalnymi przekładniami redukcyjnymi, mechanizmami krzywkowymi lub urządzeniami nieistniejącymi na rynku. W tym celu przygotowaliśmy się do projektowania i konstruowania kół zębatych o średnicy aż do 4000 mm, moduł 30, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, przekładni stożkowych o prostych zębach o średnicy aż do 1000 mm, moduł 30, zębatki o długości aż do 5000 mm, moduł 30.

 5. TECHNO - NAUTA SP. Z O.O.

  Polska

  Specjalizujemy się w obróbce metali, produkcji i regeneracji rozmaitych części maszyn, obróbce mechanicznej nietypowymi obrabiarkami, obróbce cieplnej. Produkujemy niestandardowe maszyny, wały, koła zębate. Wykonujemy konstrukcje spawane (aluminiowe i stalowe). Jesteśmy przekonani, że nowoczesny park maszynowy, bogate oprzyrządowanie, wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszej kadry oraz System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2015 pozwoli nam sprostać Państwa wysokim wymaganiom.

 1. TENTE SAS

  Francja

 2. ENKA MAKINA DISLI

  Turcja

 1. BEA ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. STRÖTER CNC-DREH- UND VERZAHNUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. REKUPLAST GMBH

  Niemcy

 4. NEY DRAHTERODIEREN GMBH

  Niemcy

 5. UNLIMITED DRIVE SYSTEMS

  Niemcy

 6. HARMA RONALD MANZ GMBH

  Niemcy

 7. WIP INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN DIETER WESTERWALBESLOH

  Niemcy

 8. MÄDLER GMBH

  Niemcy

 1. GRELL-GEAR AG

  Szwajcaria

 2. HERZOG INTERTEC GMBH

  Niemcy

 3. MOUSSON GMBH

  Niemcy

 4. BIGIPARTS GMBH CO. KG

  Niemcy

 5. C.T. INGRANAGGI SRL

  Włochy

 6. SAIM EUROPE GMBH

  Niemcy

 7. MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI

  Włochy

 8. CRASTECH GMBH

  Niemcy

 9. ALPHA TECHNOLOGY

  Polska

  Zakład Produkcji Urządzeń Przemysłowych oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką stali, aluminium, rur, profili poprzez cięcie i wiercenie laserowe, gięcie, obróbkę wiórową, spawanie, lakierowanie proszkowe. Od 1999 roku Zakład jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Mädler GmbH i jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. W ofercie znajduje się ponad 23 000 elementów: znormalizowane części maszyn, elementy przenoszenia napędu, elementy sterowania i pneumatyki Między innymi: - Śruby i nakrętki trapezowe - Listwy i koła zębate - Koła łańcuchowe i łańcuchy - Koła pasowe i pasy zębate i klinowe - Koła stożkowe - Wałki i piasty wielowypustowe - Sprzęgła i przeguby - Tuleje i wałki ślizgowe - Wibroizolatory, uchwyty, pokrętła - Przekładnie, silniki, motoreduktory, podnośniki i falowniki

  Wszystkie wyroby na "koła zębate"

 10. HEYNAU GEARSPRODUCTIONSERVICE GMBH

  Niemcy

  HEYNAU jest od 1931 roku głęboko zakorzeniona w technologii napędowej. Bezstopniowe przekładnie trakcyjne (napęd H i minidrive) oraz motoreduktory stanowią ważny obszar naszej oferty produktów. Firma HEYNAU jest idealnym partnerem jeśli chodzi o rozwój i produkcję przekładni specjalnych, produkcję elementów specjalnych lub usługi naprawy przekładni i skrzyń biegów oraz chłodnic przemysłowych. HEYNAU-Gears opracowuje niestandardowe skrzynie biegów według specyfikacji klienta i w bliskiej współpracy z nim. Jesteśmy idealnym partnerem, jeśli chodzi o małe i średnie serie lub budowę prototypów. Przekładnie specjalne HEYNAU-Gears są stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu. Skupiamy się zwłaszcza na zastosowaniach wymagających wysokiej dokładności i dużej mocy, jak np. w dziedzinie obrabiarek. HEYNAU-Production jest kompetentnym partnerem w produkcji.