• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koła zębate

Wyniki dla

Koła zębate - Import eksport

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 2. PIZZIRANI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Pizzirani od roku 1968 zajmuje się produkcją i dystrybucją technicznych wyrobów przemysłowych do przenoszenia ruchu: koła pasowe i tuleje stożkowe, pasy napędowe, płyty gumowe, długie przewody rurowe i przewody z uchwytem, łańcuchy, prowadnice do wsporników napędu, obejmy przewodów. Firma prowadzi działalność na arenie międzynarodowej i zajmuje się eksportem w regionie EMEA, zaznaczając coraz bardziej swoją obecność na rynku europejskim.

 3. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH jest zaufanym dostawcą łańcuchów napędowych, przekładniowych, dźwigowych, kół zębatych i różnych zastosowań specjalnych. Doświadczenie i kompetencja gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystaj z naszych usług od samego początku: od konsultacji i doboru komponentów dostosowanych do Twoich potrzeb, aż do zakończenia produkcji wyrobu. Od łańcuchów specjalnych po koła łańcuchowe i wszelkiego rodzaju łańcuchy na zamówienie - oferujemy Państwu szeroką gamę produktów standardowych, jak również indywidualne, kompletne rozwiązania dostosowane do wymagań każdego indywidualnego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zgodności z obowiązującymi normami DIN gwarantujemy Państwu pierwszorzędne produkty naszej firmy. Niezależnie od aktualnego stopnia zadowolenia naszych klientów, stale zwiększamy jakość, solidność i wydajność naszych wyrobów.

 4. EHGARTNER MASCHINENBAU GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma Fa. Ehgartner oferuje wszystko z jednego źródła, od precyzyjnych kół zębatych, stożkowych spiralnych kół zębatych, przekładni i napędów, zębatek, przekładni ślimakowych, wałów wielowypustowych, konstrukcji spawanych - po naprawy. Nasze koła zębate, wały i inne części przekładni produkowane są z dokładnością do tysięcznej części milimetra i są przeznaczone do ekstremalnych obciążeń ciągłych w samolotach lub lokomotywach, w elektrowniach i w górnictwie. Zapewniamy najwyższą precyzję profili kół zębatych, części obrotowych i frezowanych.

 5. BECHTEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dostawca czerpaków do podnośników, pasów do podnośników, śrub talerzowych, łańcuchów akumulacyjnych, łańcuchów widełkowych, kół zębatych, wałków powrotnych, ślimaków transportowych, łożysk środkowych, spiral transportowych

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BRANDAU GELENKKETTEN GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pracujemy indywidualnie zgodnie z wymaganiami klienta, a zdobyta przez ponad 35 lat działalności wiedza oraz wysoka motywacja naszych pracowników są do Państwa dyspozycji. Specjalizujemy się zwłaszcza w łańcuchach przenośnikowych, stalowych łańcuchach ogniwowych do przenośników również w wersji odpornej na rdzę i kwas, łańcuchach przenośnikowych tulejowych, łańcuchach z wydrążonymi sworzniami, łańcuchach do pieców piekarniczych, łańcuchach taśm sitowych, łańcuchach klinowych. BRANDAU Gelenkketten zapewnia odpowiedni łańcuch do każdego zastosowania - zgodnie z normami DIN lub ISO - według specyfikacji, rysunków i szkiców - zgodnie z naszymi fabrycznymi zoptymalizowanymi standardami jakości - również w wersjach odpornych na rdzę i kwasy. Krótke terminy dostawy i dobry stosunek ceny do wydajności. Nasza zoptymalizowana produkcja w Europie umożliwia nam elastyczne reagowanie na wymagania dotyczące terminów.

 2. GRIMM AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Indywidualne i niestandardowe rozwiązania w zakresie: wałów-części przekładni-kombinacji kół-zespołów. Jako przedsiębiorstwo high-tech w branży obróbki skrawaniem, już dawno wyszliśmy poza rolę zwykłego dostawcy. Widzimy siebie jako sprawnie działające koło zębate w coraz bardziej złożonym, sieciowym świecie produkcji. Grimm od dawna koncentruje się na czymś więcej niż tylko na poszczególnych częściach. Wszystkie usługi muszą być realizowane we właściwy sposόb, od pobierania próbek po dostawy dla naszych klientów. I właśnie ta spójna całościowa realizacja oznacza dla Państwa wartość dodaną, którą wyraźnie odczują Państwo - w każdym projekcie, który wspólnie realizujemy. Czysta produkcja. Staranne wykończenie. I dostarczają najwyższą jakość. Większa wartość firmy Grimm oznacza przede wszystkim integrację pionową. Ponieważ oferujemy kompletną obróbkę z jednego źródła - z technologią toczenia, technologią cięcia kół zębatych i technologią szlifowania w naszym własnym zakładzie.

 3. FRAMO MORAT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od czasu założenia firmy Franz Morat GmbH w 1912 r. stale rozwijamy w siedzibie firmy w Eisenbach technikę kół zębatych i napędów. Dzięki filiom w USA, Turcji i Polsce oraz światowej sieci partnerów dystrybucyjnych, Framo Morat jest globalnym producentem wysokiej jakości rozwiązań napędowych dla wielu sektorów przemysłu. Podstawową kompetencją firmy Framo Morat jest technologia kół zębatych. Wykonujemy wszystkie technologie produkcyjne, które decydują o jakości w firmie. Framo Morat jest jednym z wiodących europejskich dostawców zestawów ślimakowych i zestawów kołowych. Framo Morat postrzega siebie jako firmę konsultingową, łączącą zautomatyzowaną produkcję z usługami firmy inżynierskiej. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, Framo Morat jest idealnym partnerem począwszy od specyfikacji Państwa pomysłu napędu, poprzez projektowanie, konstrukcję prototypu, testowanie, montaż i produkcję.

 4. STELTER ZAHNRADFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Partner jakościowy. od ponad 60 lat. Założona w 1950 roku firma, zarządzana przez właściciela, stała się liderem jakości komponentów zębatych w całej Europie. Obecnie około 400 pracowników produkuje duże i małe serie na hali produkcyjnej o powierzchni ponad 26.000 m² z precyzją i różnorodnością, która wyznacza standardy. To właśnie tutaj najlepiej łączą się: /// Stabilność rynku i siła innowacji. Niezawodność dostaw stanowi dla naszych klientów najwyższy priorytet. Sprawdzona przez dziesięciolecia stabilność rynkowa firmy daje Ci pewność, że zawsze będziesz miał u boku niezawodnego partnera, nawet w dłuższej perspektywie czasowej. Oprócz stałej dostępności produktów precyzyjnych, istnieje również wyjątkowo duży potencjał innowacyjny. Nasza zdolność do wytwarzania nowych produktów do nowych zastosowań w jak najkrótszym czasie jest najlepszą podstawą do rozwoju razem z naszymi klientami.

 5. TOSYALI MAKINA A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1987 roku firma Tosyalı Makina jest czołowym graczem w tureckim sektorze przenoszenia napędu, szczycącym się ponad 37-letnim doświadczeniem w branży. Konsekwentnie zwiększamy wielkość importu i udział w rynku poprzez skrupulatną analizę globalnych zmian i trendów sektorowych, pokazując nasze niezłomne zaangażowanie w doskonałość. Nasza szeroka gama produktów została skrupulatnie opracowana, aby zaspokoić różnorodne potrzeby w zakresie przenoszenia mocy, pozycjonując nas jako niezawodnego partnera dla firm poszukujących najwyższej jakości rozwiązań. Odkryj przewagę Tosyalı Makina dzięki naszym starannie dopasowanym rozwiązaniom, oferującym wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Nasze dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta jest widoczne poprzez nasze zaangażowanie w szybkie dostawy i dostarczanie bezpłatnych próbek na żądanie. Wybierz nas, aby uzyskać wydajne rozwiązania oparte na wartościach, które spełniają, a nawet przekraczają Twoje oczekiwania. Poznaj nasze różnorodne kategorie produktów: •Koła łańcuchowe •Łańcuchy •Łożyska i obudowy •Koła pasowe zębate •Koła pasowe stożkowe •Tuleje i piasty •Stojaki •Sworznie •Urządzenia blokujące •Sprzęgła •Prowadnice liniowe •Koło pasowe. W Tosyalı Makina wykraczamy poza jakość produktów, kładąc nacisk na zadowolenie klienta poprzez sprawne utrzymanie zapasów i spersonalizowane usługi. Nasi doświadczeni przedstawiciele gwarantują bezproblemowe doświadczenie, od wyboru produktu do śledzenia dostawy, konsekwentnie przekraczając oczekiwania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 1. LICHARZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LICHARZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Koła zębate, Pręty żelazne, tworzywa sztuczne, nylon, tworzywa termoplastyczne, krążki liniowe, Poliamid, półprodukty z plastiku, i elementy techniczne z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Buchholz, Niemcy.

 2. OFFICINE MECCANICHE A. VECCHI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nasza firma to idealny partner dla klientów poszukujących średnich i dużych kół zębatych, dla tych, którzy pracują ze specjalnymi przekładniami redukcyjnymi, mechanizmami krzywkowymi lub urządzeniami nieistniejącymi na rynku. W tym celu przygotowaliśmy się do projektowania i konstruowania kół zębatych o średnicy aż do 4000 mm, moduł 30, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, przekładni stożkowych o prostych zębach o średnicy aż do 1000 mm, moduł 30, zębatki o długości aż do 5000 mm, moduł 30.

 1. ENKA MAKINA DISLI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ENKA MAKINA DISLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. BEA ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEA ANTRIEBSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Ma siedzibę w Neckartailfingen, Niemcy.

 3. HARMA RONALD MANZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HARMA RONALD MANZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Ma siedzibę w Ebersbach, Niemcy.

 4. MVDL - VERTRIEB UND MANAGEMENT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MVDL - VERTRIEB UND MANAGEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Ma siedzibę w Wetzlar, Niemcy.

 5. UNLIMITED DRIVE SYSTEMS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UNLIMITED DRIVE SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Ma siedzibę w Selbitz, Niemcy.

 6. REKUPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REKUPLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Ma siedzibę w Wertheim, Niemcy.

 7. MÄDLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MÄDLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła, Pręty gwintowane, koła zębate do pasów zębatych, zębatki, pierścienie, przekładnie kątowe, Sprzęgła, pasy zębate, i głowice z przegubem kulistym. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 8. GRELL-GEAR AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma GRELL-GEAR AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Ma siedzibę w Mohlin, Szwajcaria.

 1. HERZOG INTERTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERZOG INTERTEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Ma siedzibę w Mahlstetten, Niemcy.

 2. C.T. INGRANAGGI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma C.T. INGRANAGGI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, koła zębate, i Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Cento, Włochy.

 3. BIGIPARTS GMBH CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BIGIPARTS GMBH CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 4. MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Jest również obecna w dziedzinach przekładnie zębate dla wciągników do podnoszenia ciężarów, przekładnie do pomp, zębatki, przekładnie zębate spiralne, części zamienne i wyposażenie dodatkowe wciągników do podnoszenia ciężarów, przekładnie zębate cylindryczne, koła zębate, koła zębate do przekładni, i śruby trapezowe. Ma siedzibę w Cusano Milanino, Włochy.

 5. SAIM EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAIM EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Ma siedzibę w Mittelbiberach, Niemcy.

 6. CRASTECH GMBH

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CRASTECH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Ma siedzibę w Taufkirchen, Włochy.

 7. JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK

  Polska

  Jarocińska Fabryka Obrabiarek Machinetools Factory - JAFO is a company with tradition, acting in machinetool branch for almost 70 years. Enormous experience and competence of qualified employees enable manufacturing of high class milling machines for metal working. In the enterprise produced are conventional and CNC milling machines and a wide assortment of its accessories. These machinetools are dedicated for toolrooms, service rooms, production sites, and educational workshops in schools. Own design office what allows to actively work in range of introducing new products in the market. Production and sale of machinetools however is not the only form of company business. Demand on market and possesed specialistic machinery park created opportunities to actively join the segment of industrial services. The company has enormous possibilities in range of mechanical machining, production of gear wheels, welding, painting or final assembly of machines and equipment. Thanks to that JAFO have possibility of professional and complex making various sort of task machines, and also capital overhauls of machinetools for metal, and aswell of own as of other producers.These machines are adapted to the so called minimum requirements. In the area of industrial services the company cooperates with many reknown firms of Western Europe. Presently the firm develops in all areas of its activity. For further growth and development the firm does not stop in searching for new partners.

 8. ALPHA TECHNOLOGY

  Polska

  Zakład Produkcji Urządzeń Przemysłowych oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką stali, aluminium, rur, profili poprzez cięcie i wiercenie laserowe, gięcie, obróbkę wiórową, spawanie, lakierowanie proszkowe. Od 1999 roku Zakład jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Mädler GmbH i jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. W ofercie znajduje się ponad 23 000 elementów: znormalizowane części maszyn, elementy przenoszenia napędu, elementy sterowania i pneumatyki Między innymi: - Śruby i nakrętki trapezowe - Listwy i koła zębate - Koła łańcuchowe i łańcuchy - Koła pasowe i pasy zębate i klinowe - Koła stożkowe - Wałki i piasty wielowypustowe - Sprzęgła i przeguby - Tuleje i wałki ślizgowe - Wibroizolatory, uchwyty, pokrętła - Przekładnie, silniki, motoreduktory, podnośniki i falowniki

 9. HEYNAU GEARSPRODUCTIONSERVICE GMBH

  Niemcy

  HEYNAU jest od 1931 roku głęboko zakorzeniona w technologii napędowej. Bezstopniowe przekładnie trakcyjne (napęd H i minidrive) oraz motoreduktory stanowią ważny obszar naszej oferty produktów. Firma HEYNAU jest idealnym partnerem jeśli chodzi o rozwój i produkcję przekładni specjalnych, produkcję elementów specjalnych lub usługi naprawy przekładni i skrzyń biegów oraz chłodnic przemysłowych. HEYNAU-Gears opracowuje niestandardowe skrzynie biegów według specyfikacji klienta i w bliskiej współpracy z nim. Jesteśmy idealnym partnerem, jeśli chodzi o małe i średnie serie lub budowę prototypów. Przekładnie specjalne HEYNAU-Gears są stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu. Skupiamy się zwłaszcza na zastosowaniach wymagających wysokiej dokładności i dużej mocy, jak np. w dziedzinie obrabiarek. HEYNAU-Production jest kompetentnym partnerem w produkcji.

 10. ZAMA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZaMa GmbH & Co KG produkuje elementy specyficzne do zastosowań w urządzeniach napędowych. Jako dostawca elementów do urządzeń stosujących technikę zębatk, takich jaki koła zębate, przekładnie zębate, przekładnie wewnętrzne, stożkowe koła zębate, wały ślimakowe, przekładnie ślimakowe itp. stawiamy sobie za cel dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej klasy i innowacyjnych, zapewniających im konkurencyjność i niezawodne działanie, ponieważ ich sukces jest naszym sukcesem. Dzięki najnowocześniejszym procesom produkcyjnym, wysoko wykwalifikowanym pracownikom oraz silnemu zaangażowaniu oferujemy indywidualne rozwiązania i fachowe porady. Podziel się z nami swoimi wymaganiami - a w krótkim czasie otrzymasz odpowiednio dostosowaną ofertą.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo