• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koła przekładni zębatych

Wyniki dla

Koła przekładni zębatych - Import eksport

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 2. Z.M.C. ITALIA

  Włochy

  Założona w 1954 roku firma ZMC ITALIA jest głównym producentem przemysłowych przenośników łańcuchowych. Produkujemy według rysunków klienta niestandardowe łańcuchy do każdego zastosowania, zgodne z normami ISO-DIN-BRITISH STANDARD-ANSI, nie oparte na skoku metrycznym. Podziałka łańcuchów od 25 do 600 mm i więcej. Obciążenie graniczne do 1 200 000 N. Grubość płyt od 2 do 60 mm. Stosowane materiały od żelaza po stopy niklu. Wszystkie główne zabiegi i powłoki chemiczne, termochemiczne, galwaniczne i chemiczne.

 3. MEHMET ERDIREN DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Firma MEHMET ERDIREN DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła przekładni zębatych. Jest również obecna w dziedzinach stalowe koła zębate. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. IBERPIÑON SL

  Hiszpania

  Firma IBERPIÑON SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Koła przekładni zębatych, Koła przekładni zębatych, Szyszki sosnowe-Owoce, Spożywczy - Import/Eksport, i producent artykułów spożywczych. Ma siedzibę w Pedrajas De San Esteban, Valladolid, Hiszpania.

 5. MINI GEARS (STOCKPORT) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MINI GEARS (STOCKPORT) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie zębate, Koła przekładni zębatych, Przekładnie zębate, Programowanie maszyn sterowanych cyfrowo 3 i 5 osie, Koła przekładni zębatych, i zębatki. Ma siedzibę w Stockport, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AMIS

  Francja

  Firma AMIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koła przekładni zębatych, Koła przekładni zębatych, i Gearboxes. Ma siedzibę w Montluçon Cedex, Francja.

 2. AXOMECA

  Francja

  Firma AXOMECA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Koła przekładni zębatych, silniki elektryczne, Bearings, Koła przekładni zębatych, i łożyska. Ma siedzibę w Aubagne, Francja.

 3. ABMI

  Belgia

  Firma ABMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Jest również obecna w dziedzinach Koła przekładni zębatych, Pierścienie uszczelniające, Łożyska kulkowe, precision mechanics, Koła przekładni zębatych, Pierścienie uszczelniające, i Łożyska kulkowe. Ma siedzibę w Deux-Acren, Belgia.

 4. ADBA MAKINE SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma ADBA MAKINE SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła przekładni zębatych. Jest również obecna w dziedzinach stalowe koła zębate, cięcie i szlifowanie sterowane komputerowo, przekładnie ślimakowe do napędów, i szlifowanie. Ma siedzibę w Başakşehir, Turcja.

 5. LLC MODULTEC

  Białoruś

  Firma LLC MODULTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła przekładni zębatych. Jest również obecna w dziedzinach przekładnie zębate cylindryczne, koła zębate do przekładni, i przekładnie zębate spiralne. Ma siedzibę w Gomel, Białoruś.

 1. ITAFRAN

  Francja

  Firma ITAFRAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła przekładni zębatych. Jest również obecna w dziedzinach Bearings, i łożyska. Ma siedzibę w Corbas, Francja.

 2. YAVUZLAR DISLI SANAYI TICARET A.S.

  Turcja

  Firma YAVUZLAR DISLI SANAYI TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła przekładni zębatych. Jest również obecna w dziedzinach zębatki, akcesoria i części zamienne, i reduktory epicykloidyczne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. AVRUPA DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Firma AVRUPA DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Jest również obecna w dziedzinach Koła przekładni zębatych, filtracja produktów farmaceutycznych, Koła przekładni zębatych, uzębienia wewnętrzne, i przekładnie kątowe. Ma siedzibę w Istanbul/bayrampaşa, Turcja.

 2. PIÑONES MATEO ZARA S.L.

  Hiszpania

  Firma PIÑONES MATEO ZARA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła przekładni zębatych. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, i Suszone owoce. Ma siedzibę w Cadiz, Hiszpania.

 3. DMS TEKNIK MALZEME

  Turcja

  Firma DMS TEKNIK MALZEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła przekładni zębatych. Jest również obecna w dziedzinach produkcja na zlecenie. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. OGUZ MAKINA MÜHENDISLIK

  Turcja

  Firma OGUZ MAKINA MÜHENDISLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła przekładni zębatych. Jest również obecna w dziedzinach filtracja produktów farmaceutycznych, ślimacznice do budowy maszyn, i oryginalne części zamienne. Ma siedzibę w Çorum, Turcja.

 5. HALIFAX RACK & SCREW CUTTING CO. LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HALIFAX RACK & SCREW CUTTING CO. LIMITED, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości i certyfikacja ISO. Jest również obecna w dziedzinach Koła przekładni zębatych, Koła przekładni zębatych, i Części obrabiane maszynowo. Ma siedzibę w Brighouse, Zjednoczone Królestwo.

 6. PIÑAS Y PIÑONES LA JANDA SL

  Hiszpania

  Firma PIÑAS Y PIÑONES LA JANDA SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła przekładni zębatych. Jest również obecna w dziedzinach suche owoce. Ma siedzibę w Vejer De La Frontera, Hiszpania.

 7. S.C.MASINI S.R.L.

  Rumunia

  Firma S.C.MASINI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Koła przekładni zębatych, i Koła przekładni zębatych. Ma siedzibę w Targu Jiu, Rumunia.

 8. REQUISITOS UNÂNIMES

  Portugalia

  Firma REQUISITOS UNÂNIMES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła przekładni zębatych. Jest również obecna w dziedzinach sadzonki sosny, i lakierowanie. Ma siedzibę w Amora, Portugalia.

 1. STEMIN MACHINEFABRIEK B.V.

  Holandia

  Firma STEMIN MACHINEFABRIEK B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia sprzęgowe, i Mniejsze koła przekładni zębatych kół. Ma siedzibę w Lochem, Holandia.

 2. EHGARTNER MASCHINENBAU GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma Fa. Ehgartner oferuje wszystko z jednego źródła, od precyzyjnych kół zębatych, stożkowych spiralnych kół zębatych, przekładni i napędów, zębatek, przekładni ślimakowych, wałów wielowypustowych, konstrukcji spawanych - po naprawy. Nasze koła zębate, wały i inne części przekładni produkowane są z dokładnością do tysięcznej części milimetra i są przeznaczone do ekstremalnych obciążeń ciągłych w samolotach lub lokomotywach, w elektrowniach i w górnictwie. Zapewniamy najwyższą precyzję profili kół zębatych, części obrotowych i frezowanych.

 3. BILLARD ENGRENAGES

  Francja

  Przedsiębiorstwo BILLARD ENGRENAGES jest od ponad 60-ciu lat wyspecjalizowane w zakresie przekładni walcowych, stożkowych-prostych i kół zębatych stożkowych o zębach spiralnych. Nasze umiejętności dostosowujemy do Państwa potrzeb, czy to do pełnej obróbki czy do czynności nacinania lub regulacji uzębienia na mniejszym kole przekładni zębatej lub kole zębatym. Nacinanie i regulacja uzębienia walcowego lub spiralnego do średnicy 600 mm. Nacinanie stożkowe-proste do średnicy 500 mm. Nacinanie i regulacja uzębienia zwojowo-stożkowego do 450 mm, nacinanie wysoko prędkościowe do 275mm. Obliczanie kontrolne uzębienia na maszynie 3D Gleason Sygma7. Nacinanie uzębienia, regulacja uzębienia, nacinanie typu coniflex, nacinanie typu coniflex maszyna gleason, nacinanie korygowanie spiralno-stożkowe, nacinanie stożkowe-proste, nacinanie stożkowe, przekładnie walcowe przekładnie stożkowe proste, koła zębate stożkowe spiralne, nacinanie i regulacja uzębienia walcowego, nacinanie i regulacja uzębienia spiralnego.

 4. KREMP-WETZLAR PRÄZISIONSZAHNRÄDER CHRISTIAN KREMP GMBH + CO KG

  Niemcy

  Nasi klienci prowadzą działalność na całym świecie i są znani ze względu na wysoką wartość, jakość i niezawodnośc produktów. Toczenie CNC (długie), frezowanie CNC do 5 osi, szlifowanie okrągłe CNC, szlifowanie płaskie i szlifowanie i frezowanie profili oraz szlifowanie i frezowanie zębów kół zębatych, frezowanie i impregnacja kół zębatych, polerowanie i pokrywanie drutu, grawerowanie, automatyczna produkcja seryjna, obróbka powierzchniowa i hartowanie, montaż podzespołów i testowanie, opracowywanie prototypów i konstrukcja 3D, projektowanie CAD w tym m.in. analiza MES i optymalizacja komponentów i przekładni CNC, metrologia optyczna i cyfrowa, zębatki precyzyjne: zębatki proste i skośne moduł 0, 2 - 2, 5 skośne przekładnie zębatkowe moduł 0, 2 - 2, 0 koła zębate walcowe o zębach prostych moduł 0, 2 - 5, 0 bis 500 mm średnica, koła o uzębieniu wewnętrznym o zębach prostych moduł 0, 3 - 5, 0 bis 440 mm średnica, ślimaki i wrzeciona moduł 0, 2 - 2, 5 również szlifowane, koła ślimakowe moduł 0, 2 - 3, 5

 5. KEIPER GMBH & CO. KG ANTRIEBS- U. TRANSPORTTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasz obszerny program dostaw obejmuje indywidualne rozwiązania w dziedzinie napędów i przenośników technicznych dla wszystkich branż. Od przemysłu spożywczego po takie dziedziny jak inżynieria mechaniczna i budowa maszyn, przemysł opakowaniowy, obróbka metali, przemysł motoryzacyjny, rolnictwo i hodowla, obróbka drewna, recykling i gospodarka odpadami, wyrób pianek, obróbka kamienia, produkcja mebli, logistyka, centra dystrybucji poczty i paczek, przemysł drukarski i papierniczy oraz działalność międzysektorowa dla wszystkich gałęzi przemysłu. Pasy przenośnikowe, taśmy przenośnikowe, pasy zębate do transportu i napędu, również z odpowiednim wykończeniem, takim jak szeroka gama powłok i profili, koła pasowe z pasami zębatymi, pasy płaskie, pasy okrągłe, pasy klinowe pasy napędowe, dostosowane do konkretnych zastosowań i wymagań. Jako nowoczesny partner oferujący pełen zakres usług, zapewniamy odpowiednie i kompleksowe rozwiązania dla różnorodnych i stale rosnących wymagań w zakresie techniki napędowej i transportowej. KEIPER - WYDAJNOŚĆ W RUCHU!

 6. PIZZIRANI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Pizzirani od roku 1968 zajmuje się produkcją i dystrybucją technicznych wyrobów przemysłowych do przenoszenia ruchu: koła pasowe i tuleje stożkowe, pasy napędowe, płyty gumowe, długie przewody rurowe i przewody z uchwytem, łańcuchy, prowadnice do wsporników napędu, obejmy przewodów. Firma prowadzi działalność na arenie międzynarodowej i zajmuje się eksportem w regionie EMEA, zaznaczając coraz bardziej swoją obecność na rynku europejskim.

 7. MULCO-EUROPE EWIV

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mulco-Europe EWIV jest specjalistą w dziedzinie technologii pasków zębatych z poliuretanu i jednym z wiodących światowych dostawców rozwiązań w zakresie przenoszenia napędu i transportu w przemyśle maszynowym. CONTINENTAL i BRECO Antriebstechnik, Mulco oferuje swoim klientom szeroki wybór profili i wymiarów pasków zębatych, jak również indywidualnie produkowanych pasków zębatych do prawie każdego zastosowania. Znakomity poziom techniczny i wysoka jakość pasków zębatych z PU firmy BRECO i CONTINENTAL, w połączeniu z know-how partnerów handlowych Mulco na miejscu, stanowią doskonałe połączenie ceny, wydajności i serwisu. Asortyment kół pasowych synchronicznych, napinających, elementów mocujących i innych komponentów dokładnie dopasowanych do pasków zębatych zapewnia optymalną funkcjonalność napędów paskowych. Szczególną zaletą Mulco jest rozwój indywidualnych napędów paskowych do maszyn specjalnej konstrukcji.

 8. STELTER ZAHNRADFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Partner jakościowy. od ponad 60 lat. Założona w 1950 roku firma, zarządzana przez właściciela, stała się liderem jakości komponentów zębatych w całej Europie. Obecnie około 400 pracowników produkuje duże i małe serie na hali produkcyjnej o powierzchni ponad 26.000 m² z precyzją i różnorodnością, która wyznacza standardy. To właśnie tutaj najlepiej łączą się: /// Stabilność rynku i siła innowacji. Niezawodność dostaw stanowi dla naszych klientów najwyższy priorytet. Sprawdzona przez dziesięciolecia stabilność rynkowa firmy daje Ci pewność, że zawsze będziesz miał u boku niezawodnego partnera, nawet w dłuższej perspektywie czasowej. Oprócz stałej dostępności produktów precyzyjnych, istnieje również wyjątkowo duży potencjał innowacyjny. Nasza zdolność do wytwarzania nowych produktów do nowych zastosowań w jak najkrótszym czasie jest najlepszą podstawą do rozwoju razem z naszymi klientami.

 9. FRENCO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1978 roku FRENCO zajmuje się specjalną dziedziną technologii pomiaru produkcji przekładni bieżnych i pasowanych. Ponieważ rozpoczynamy produkcję rozwiązania pomiarowego dopiero po otrzymaniu zamówienia, zawsze jest miejsce na integrację życzeń i specyficznych wymagań klienta. Nasz asortyment obejmuje testery kół zębatych, systemy mocowań, przekładnie wzorcowe, testery wymiarów rzeczywistych, testery walcowania z podwójnymi bokami oraz uniwersalne urządzenia do pomiaru obrotów. Stawiamy przede wszystkim na serwis, jakość i elastyczność.

 10. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo