• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koła i rolki

Wyniki dla

Koła i rolki - Import eksport

 1. GURTEC GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy kompetentnym producentem podzespołów do przenośników taśmowych, oferującym naszym klientom decydującą wartość dodaną. Dzięki naszemu zakładowi produkcyjnemu w Niemczech zaopatrujemy klientów na całym świecie. Około 50 lat temu GURTEC został założony jako mała firma rodzinna, a po udanym przejęciu przez NEPEAN marka powróciła na rynek. Sprawdzona i znana jakość GURTEC w połączeniu z siłą i elastycznością rodzinnego przedsiębiorstwa jest nieodzowna dla sukcesu naszych klientów.

 2. BÖHMER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Fa. Böhmer wspiera swoich klientów od 1920 r. z branży budowy dźwigów, przedsiębiorstw portowych, przemysłu stalowego, przemysłu cegielnianego i ceramicznego, branży budownictwa okrętowego i instalacji. Rozmiary oferowanych produktów wahają się od małych zestawów kołowych o średnicy koła 250 mm do wózków transportowych lub platform przesuwnych do kół dźwigów o średnicy 1600 mm. Ponadto, krążki pasowe są lekko przyspawane do ciężkich konstrukcji instalacji o różnych proponowanych średnicach. Podstawa naszej oferty produktów to odlewy stalowe lub przedkuwki od naszych wyłącznych partnerów niemieckich. Nasz wewnętrzny dział projektowy, zatrudniający inżynierów, techników i projektantów technicznych poddaje próbie każdy produkt, aby dostosować i zoptymalizować go w stosunku do stosowanej techniki i lokalnych warunków operacyjnych. Skorzystaj z wysokiej jakości wyrobów „Made in Germany”, najwyższej żywotności produktu i doskonałej obsługi klienta.

 3. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Blickle zalicza się do wiodących na świecie producentów kół, rolek i zestawów kołowych. Firma ma ponad 30.000 produktów w standardowym asortymencie. Blickle opracowuje specyficzne rozwiązania dla specjalnych wymagań. Obecnie firma produkuje rocznie ponad 15 milionów kół, kółek i zestawów kołowych. Koła i zestawy kołowe są stosowane we wszystkich typach maszyn i urządzeń transportowych na przykład w intralogistyce, w budowie maszyn i urządzeń oraz w przemyśle spożywczymin. Firma została założona w 1953 r. Blickle początkowo produkował koła do taczek. Zaowocowało to programem wysokiej jakości kół, zestawów skrętnych i stałych. W 1967 r. powstała pierwsza zagraniczna firma handlowa. Dzisiaj Blickle jest reprezentowany przez 18 własnych przedstawiciel handlowych w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii, a także przez wyłącznych przedstawicieli w ponad 120 krajach.

 4. ROLKO KOHLGRÜBER GMBH

  Niemcy

  Rolko Kohlgrüber GmbH to jeden z wiodących światowych producentów akcesoriów rehabilitacyjnych, akcesoriów do wózków inwalidzkich, akcesoriów do łóżek pielęgnacyjnych oraz kół, zestawów kołowych i opon dla różnych sektorów przemysłu. Dzięki swojej głównej lokalizacji w Niemczech i strategicznych lokalizacjach w Danii, Holandii i USA oraz własnemu zakładowi produkcyjnemu w Chinach, firma zapewnia rzetelne doradztwo, wsparcie i szybką dostawę na całym świecie. Producenci i wyspecjalizowani sprzedawcy z ponad 80 krajów polegają na szerokiej gamie produktów Rolko, która obejmuje nie tylko koła, opony, opony odporne na przebicie i inne komponenty do wózków inwalidzkich i sprzętu rehabilitacyjnego, ale także pomoce rehabilitacyjne, takie jak podjazdy do wózków inwalidzkich, okrycia chroniące przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz pomoce przy przenoszeniu, a także akcesoria, takie jak uchwyty do podnoszenia, rolki odchylające od ściany i systemy podtrzymujące łóżka szpitalne. Rolko dostarcza również niezawodne koła i zestawy kołowe, opony, dętki, osie i inne komponenty producentom i specjalistycznym sprzedawcom z różnych branż przemysłowych i gospodarczych, takich jak np. sprzęt rolniczy, wózki dziecięce, urządzenia transportowe, technika transportu bliskiego, sprzęt sportowy, urządzenia do sprzątania, budowa maszyn, wyposażenie sklepów, a także przyczepy do transportu łodzi.

 5. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Włochy

  Produkcja firmy Tecno Ruote obejmuje koła z kauczuku, nylonu, poliuretanu, żeliwa i aluminium, zaprojektowane w celu zaspokojenia wszystkich segmentów rynku. Koła z kauczuku są dostępne w wielu średnicach, przy czym dla każdej z nich przypisane jest odpowiednie zastosowanie w zależności od określonych wymogów. Szeroki wybór uzupełniają nośniki z różnego rodzaju mocowaniami. Koła z nylonu oraz z nylonu i poliuretanu istnieją z felgami cynkowanymi oraz ze stali nierdzewnej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TENTE SAS

  Francja

 2. ASCO ADOLF SUERMANN KG

  Niemcy

 3. VOLVOX-ROLLEN GMBH

  Niemcy

 4. RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. BS ROLLEN GMBH

  Niemcy

 1. PLASTBOX HANDELSKONTOR GMBH

  Niemcy

 2. STARK GUMMIWALZEN GMBH

  Niemcy

 1. HARHUES & TEUFERT GMBH

  Niemcy

 2. P.A. PERAZZOLO S.R.L.

  Włochy

 3. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Niemcy

 4. P.A. PERAZZOLO S.R.L.

  Włochy

 5. MW SCHAUMSTOFF AG

  Szwajcaria

 6. ROLLENBAU GMBH

  Austria

 7. A.R.E.S.

  Włochy

 8. TENTE-ROLLEN GMBH

  Niemcy

 1. HONGXING CASTORS MANUFACTURER CO., LTD

  Chiny

  Hongxing to najbardziej konkurencyjny producent, na skalę światową, gumowych oraz elastyczno-gumowych kół i rolek. Oferujemy Państwu bardzo szeroki asortyment tych elementów. Proponujemy również OEM tych elementów dla wielu znanych producentów rolek na świecie. Nasza dewiza to: „Jakość to życie naszego przedsiębiorstwa". Dzięki konkurencyjnym cenom oraz jakości, nasze wyroby na pewno pozwolą Państwu na zdobywanie coraz większych części rynku. Serdecznie zachęcamy do wyboru naszych wyrobów wysokiej jakości.

 2. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francja

  Firma Rhône Elastomères, założona w roku 1976, specjalizuje się w produkcji kół i kółek dla przemysłu, do transportu wewnętrznego, przeznaczonych do wszelkich zastosowań wymagających jednostkowego obciążenia użytkowego od 20 kg do ponad 12 ton.Firma Rhône Elastomères oferuje szeroką gamę produktów oraz stosunek jakości do ceny, który umożliwia realizację wszystkich potrzeb klientów, a także spełnienie wszelkich wymogów technicznych w różnych dziedzinach.Rhône Elastomères specjalizuje się w wykonywaniu, na podstawie rysunku, kół gumowych lub poliuretanowych na obręczach stalowych, spawanych automatycznie, oraz wsporników spawanych automatycznie, przeznaczonych do dużych i bardzo dużych obciążeń. Właśnie dzięki produkcji kół i kółek na zamówienie oraz niezwykle szerokiej gamie produktów i obsłudze handlowej na wysokim poziomie, firmie Rhône Elastomères udało się zyskać renomę na rynku.

 3. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Grecja

  G.P. Firma G.P. Dimitriadis rozpoczęła działalność w 1965 r. w Pireusie, w Grecji, jako małe przedsiębiorstwo założone przez George’a Dimitriadisa. Od momentu powstania firma nieustannie rozwijała się i w krótkim czasie utrwaliła swoją pozycję w branży, specjalizując się w różnego rodzju kółkach i zestawach kołowych. W 1991 r. firma stała się spółką akcyjną o nazwie G. P. DIMITRIADIS S.A z siedzibą w zakładzie zlokalizowanym pod adresem 8, Mesollogiou str., . Dzisiaj firma jest zarządzana przez drugie pokolenie rodziny, oferując pełną gamę produktów obejmującą koła, kółka i rolki, wózki ręczne, platformy podnośnicze, przenośniki do ładunków luzem, przenośniki do ładunków pojedynczych, urządzenia do transportu bliskiego mechanicznego do ładunków pojedyńczych, wózki transportowe, wózki ręczne, wózki podnośnikowe, koła, kółka i zestawy kołowe do pojazdów do transportu materiałów, oferując stałe usługi na rynku greckim i międzynarodowym. Reprezentujemy największych producentów europejskich takich jak AVO - Włochy, Blickle - Niemcy, LAG - Włochy, Rhombus - Niemcy, Steinco - Niemcy

 4. KONIJNENBURG

  Holandia

  kółka i systemy kółek najwyższej jakości. Do poruszania i wprowadzania w ruch do zastosowań przemysłowych oraz do zastosowań krytycznych. Nasze wyroby są produkowane z tworzyw sztucznych, gumy, poliuretanu, metalu i stopu. Od 1946 r. używamy naszej ekspertyzy przy operacjach obróbki i do zastosowań tych materiałów. Dzięki temu staliśmy się specjalistami wyrobów i zastosowań na miarę. Nasi doradcy przeanalizują z Tobą w jaki sposób nasze wyroby i rozwiązania przyczynią się do osiągniecia celów Twojej firmy. Kilka referencji: - Koła na miarę dla Cleanrooms ASML. - Inżynieria i wyposażenie w 1 300 000 podwójnych kółek do mebli. - Koła napędowe ze stopionego poliamidu, mogące wytrzymać obciążenie do 15 ton dla Brigthon Tower (Holandia). – Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji, by pomóc Ci w wyborze wśród naszej gamy 22 000 kół standardowych na składzie, gotowych do dostawy.

 5. TORWEGGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TORWEGGE GmbH & Co. Firma TORWEGGE GmbH & Co. KG to istniejąca od 60 lat firma rodzinna z siedzibą w Bielefeld i oddziałami w innych miejscach w Niemczech i Europie. Pierwsze koła i rolki pojawiły się jeszcze w garażu założyciela Heinricha TORWEGGE. Firma ciągle rosła, zarówno jeśli chodzi o liczbę oferowanych produktów jak i liczbę pracowników. Z biegiem lat dodawaliśmy kolejne segmenty działalności. Dzięki dwóm obszarom działalności: ruchomych elementów i wewnętrznych rozwiązań logistycznych firma TORWEGGE jest dzisiaj nie tylko kompetentnym dostawcą komponentów w dziedzinie logistyki wewnętrznej, ale również niestandardowych i zaawansowanych rozwiązań materiałowych dla firm w różnych branżach.

 6. RÄDER WENDT GMBH & CO.

  Niemcy

 7. HTS CASTER SYSTEMS

  Turcja

 8. AQUITAINE ROUES CHARIOTS

  Francja

 9. KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH

  Niemcy

 10. E.S.B. ENGINEERING SYSTEM BAU GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Koła i rolki - Import eksport

Liczba wyników

2214 przedsiębiorstwa