• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koła i rolki gumowe

Wyniki dla

Koła i rolki gumowe - Import eksport

 1. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Blickle zalicza się do wiodących na świecie producentów kół, rolek i zestawów kołowych. Firma ma ponad 30.000 produktów w standardowym asortymencie. Blickle opracowuje specyficzne rozwiązania dla specjalnych wymagań. Obecnie firma produkuje rocznie ponad 15 milionów kół, kółek i zestawów kołowych. Koła i zestawy kołowe są stosowane we wszystkich typach maszyn i urządzeń transportowych na przykład w intralogistyce, w budowie maszyn i urządzeń oraz w przemyśle spożywczymin. Firma została założona w 1953 r. Blickle początkowo produkował koła do taczek. Zaowocowało to programem wysokiej jakości kół, zestawów skrętnych i stałych. W 1967 r. powstała pierwsza zagraniczna firma handlowa. Dzisiaj Blickle jest reprezentowany przez 18 własnych przedstawiciel handlowych w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii, a także przez wyłącznych przedstawicieli w ponad 120 krajach.

  Witryna www Open In New icon
 2. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja firmy Tecno Ruote obejmuje koła z kauczuku, nylonu, poliuretanu, żeliwa i aluminium, zaprojektowane w celu zaspokojenia wszystkich segmentów rynku. Koła z kauczuku są dostępne w wielu średnicach, przy czym dla każdej z nich przypisane jest odpowiednie zastosowanie w zależności od określonych wymogów. Szeroki wybór uzupełniają nośniki z różnego rodzaju mocowaniami. Koła z nylonu oraz z nylonu i poliuretanu istnieją z felgami cynkowanymi oraz ze stali nierdzewnej.

  Witryna www Open In New icon
 3. HESSENBRUCH SPREADING TECHNOLOGY

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. GERHARD SCHWALB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. TOST GMBH FLUGZEUGGERÄTEBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francja

  Firma Rhône Elastomères, założona w roku 1976, specjalizuje się w produkcji kół i kółek dla przemysłu, do transportu wewnętrznego, przeznaczonych do wszelkich zastosowań wymagających jednostkowego obciążenia użytkowego od 20 kg do ponad 12 ton.Firma Rhône Elastomères oferuje szeroką gamę produktów oraz stosunek jakości do ceny, który umożliwia realizację wszystkich potrzeb klientów, a także spełnienie wszelkich wymogów technicznych w różnych dziedzinach.Rhône Elastomères specjalizuje się w wykonywaniu, na podstawie rysunku, kół gumowych lub poliuretanowych na obręczach stalowych, spawanych automatycznie, oraz wsporników spawanych automatycznie, przeznaczonych do dużych i bardzo dużych obciążeń. Właśnie dzięki produkcji kół i kółek na zamówienie oraz niezwykle szerokiej gamie produktów i obsłudze handlowej na wysokim poziomie, firmie Rhône Elastomères udało się zyskać renomę na rynku.

 2. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat jesteśmy kompetentnym partnerem w dziedzinie wewnętrznego przepływu materiałów. Nasz asortyment obejmuje pełne spektrum kół i rolek dla przemysłu i pojazdów transportowych, od najmniejszych rolek meblowych o średnicy 12 mm po rolki do ciężkich ładunków o nośności do 15 000 kg. Oprócz tego produkujemy rolki nośne i instalacje przenośnikowe według wytycznych klienta zapewniające optymalny przepływ materiałów. Produkujemy również koła i rolki według wytycznych klienta. Klient może wybierać spośród wielu opcji takich jak kolor itp. Nasz unikalny Rollfigurator® pozwala na szybkie i proste uzyskanie odpowiedniego produktu na życzenie. Więcej informacji znajduje się na www.rollfigurator.de. Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Zespół technik rolkowych Stein GmbH. P.S. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową serią rolek hybrydowych. Samonastawne koła zwrotne i stopa maszyny jako jeden produkt! Więcej na naszej stronie internetowej www.rollentechnik.de.

 3. NEUMÁTICOS Y CARCASAS PARA RECAUCHUTAR GM

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w skupie i sprzedaży OPON DO BIEŻNIKOWANIA. Dysponujemy SZKIELETAMI CIĘŻARÓWEK, FURGONETEK, POJAZDÓW TERENOWYCH I 4x4. Różna jakość w zależności od potrzeb ZAKŁADÓW BIEŻNIKOWANIA OPON. Hurtownia opon używanych i używanych samochodów osobowych.

 4. NEUMÁTICOS RODACAN

  Hiszpania

  Producent opon, ponowne gumowanie opon, opony ekologiczne.

 5. RUEDAS ALEX

  Hiszpania

 1. G. O. NILSSON GES.M.B.H.

  Austria

 2. QINGDAO YUFENG MACHINERY AND EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

 3. EKO SISTEM

  Serbia

 4. LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O.

  Słowenia

 5. COMERCIAL BOLCASE SL

  Hiszpania

 6. MECANARTE - METALURGICA DA LAGOA, LDA

  Portugalia

 7. MARSIL

  Belgia

 8. S.E.P.T. - ROUES ET ROULETTES

  Francja

 9. DIPTAL

  Francja

 10. STE BINDER ET JENNY

  Francja

 1. ELASTOMERI D.O.O. CELJE

  Słowenia

 2. BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. WILD AG ZUG

  Szwajcaria

 4. MP PLAST A/S

  Dania

 5. ROTAGRI S.R.L.

  Włochy

 6. CRIMAR W.S. S.R.L.

  Włochy

 7. OFFICINE MECCANICHE GINO NERVIANI S.R.L.

  Włochy

 8. METAL - FORM S.R.L.

  Włochy

 9. JOLLY DESIGN

  Włochy

 10. RU.IN.CAR S.R.L.

  Włochy