• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koła i rolki gumowe

Wyniki dla

Koła i rolki gumowe - Import eksport

 1. VEGA

  Turcja

  Verified by europages badge

  VEGA Stacker Machine Engineering Ltd. jest wiodącą firmą w branży wózków widłowych, maszyn do stertowania i wózków paletowych, z siedzibą w Istambule, w Turcji od 1978 roku. Posiadamy bogaty wybór maszyn do układania, wózków paletowych i części zamiennych, w tym wózków widłowych z silnikiem diesla i LPG, elektrycznych wózków widłowych, elektrycznych wózków paletowych z platformą, palet elektrycznych, ręcznych wózków hydraulicznych, w pełni zautomatyzowanych maszyn trakcyjnych zasilanych bateriami, półautomatycznych maszyn trakcyjnych zasilanych bateriami, ręcznych platform ładunkowych i innych. Prosimy odkryć naszą pełną gamę produktów na naszej stronie internetowej! Oprócz naszych produktów w dziedzinie maszyn, produkujemy również koła z poliamidu, kółka i rolki z gumowego tworzywa sztucznego dla maszyn sztaplujących i przemysłu wózków paletowych. Nasza firma stawia na pierwszym miejscu satysfakcję klienta oraz zasady etyczne i moralne, aby zapewnić zadowolenie wszystkich naszych partnerów. Naszym celem jest świadczenie wyjątkowych usług w zakresie maszyn transportowych i sztaplarek poprzez spełnianie najwyższych oczekiwań naszych klientów. Naszą wizją jest przyczynienie się do rozwoju sektora poprzez innowacyjne podejście i stanie się pierwszym wyborem konsumentów na całym świecie. Dzięki 41-letniemu doświadczeniu oferujemy wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach i terminach płatności, sprawne i terminowe dostawy oraz podejście do zrównoważonego rozwoju firmy z uwzględnieniem świadomości ekonomicznej, środowiskowej i społecznej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Blickle zalicza się do wiodących na świecie producentów kół, rolek i zestawów kołowych. Firma ma ponad 30.000 produktów w standardowym asortymencie. Blickle opracowuje specyficzne rozwiązania dla specjalnych wymagań. Obecnie firma produkuje rocznie ponad 15 milionów kół, kółek i zestawów kołowych. Koła i zestawy kołowe są stosowane we wszystkich typach maszyn i urządzeń transportowych na przykład w intralogistyce, w budowie maszyn i urządzeń oraz w przemyśle spożywczymin. Firma została założona w 1953 r. Blickle początkowo produkował koła do taczek. Zaowocowało to programem wysokiej jakości kół, zestawów skrętnych i stałych. W 1967 r. powstała pierwsza zagraniczna firma handlowa. Dzisiaj Blickle jest reprezentowany przez 18 własnych przedstawiciel handlowych w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii, a także przez wyłącznych przedstawicieli w ponad 120 krajach.

 3. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja firmy Tecno Ruote obejmuje koła z kauczuku, nylonu, poliuretanu, żeliwa i aluminium, zaprojektowane w celu zaspokojenia wszystkich segmentów rynku. Koła z kauczuku są dostępne w wielu średnicach, przy czym dla każdej z nich przypisane jest odpowiednie zastosowanie w zależności od określonych wymogów. Szeroki wybór uzupełniają nośniki z różnego rodzaju mocowaniami. Koła z nylonu oraz z nylonu i poliuretanu istnieją z felgami cynkowanymi oraz ze stali nierdzewnej.

 4. GERHARD SCHWALB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GERHARD SCHWALB GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Allendorf, Niemcy.

 5. TOST GMBH FLUGZEUGGERÄTEBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TOST GMBH FLUGZEUGGERÄTEBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat jesteśmy kompetentnym partnerem w dziedzinie wewnętrznego przepływu materiałów. Nasz asortyment obejmuje pełne spektrum kół i rolek dla przemysłu i pojazdów transportowych, od najmniejszych rolek meblowych o średnicy 12 mm po rolki do ciężkich ładunków o nośności do 15 000 kg. Oprócz tego produkujemy rolki nośne i instalacje przenośnikowe według wytycznych klienta zapewniające optymalny przepływ materiałów. Produkujemy również koła i rolki według wytycznych klienta. Klient może wybierać spośród wielu opcji takich jak kolor itp. Nasz unikalny Rollfigurator® pozwala na szybkie i proste uzyskanie odpowiedniego produktu na życzenie. Więcej informacji znajduje się na www.rollfigurator.de. Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Zespół technik rolkowych Stein GmbH. P.S. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową serią rolek hybrydowych. Samonastawne koła zwrotne i stopa maszyny jako jeden produkt! Więcej na naszej stronie internetowej www.rollentechnik.de.

 2. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francja

  Firma Rhône Elastomères, założona w roku 1976, specjalizuje się w produkcji kół i kółek dla przemysłu, do transportu wewnętrznego, przeznaczonych do wszelkich zastosowań wymagających jednostkowego obciążenia użytkowego od 20 kg do ponad 12 ton.Firma Rhône Elastomères oferuje szeroką gamę produktów oraz stosunek jakości do ceny, który umożliwia realizację wszystkich potrzeb klientów, a także spełnienie wszelkich wymogów technicznych w różnych dziedzinach.Rhône Elastomères specjalizuje się w wykonywaniu, na podstawie rysunku, kół gumowych lub poliuretanowych na obręczach stalowych, spawanych automatycznie, oraz wsporników spawanych automatycznie, przeznaczonych do dużych i bardzo dużych obciążeń. Właśnie dzięki produkcji kół i kółek na zamówienie oraz niezwykle szerokiej gamie produktów i obsłudze handlowej na wysokim poziomie, firmie Rhône Elastomères udało się zyskać renomę na rynku.

 3. NEUMÁTICOS Y CARCASAS PARA RECAUCHUTAR GM

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w skupie i sprzedaży OPON DO BIEŻNIKOWANIA. Dysponujemy SZKIELETAMI CIĘŻARÓWEK, FURGONETEK, POJAZDÓW TERENOWYCH I 4x4. Różna jakość w zależności od potrzeb ZAKŁADÓW BIEŻNIKOWANIA OPON. Hurtownia opon używanych i używanych samochodów osobowych.

 4. NEUMÁTICOS RODACAN

  Hiszpania

  Producent opon, ponowne gumowanie opon, opony ekologiczne.

 5. RUEDAS ALEX

  Hiszpania

  Firma RUEDAS ALEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, pierścienie i kółka, kółka ze stali nierdzewnej, Koła i rolki gumowe, i koła poliuretanowe. Ma siedzibę w Fraga-Huesca, Hiszpania.

 1. VULKANIZACIJA KOREN

  Słowenia

  Firma VULKANIZACIJA KOREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Formy do tworzyw sztucznych, Koła i rolki gumowe, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Wyroby gumowe, Formy do tworzyw sztucznych, Koła i rolki gumowe, i Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Cirkovce, Słowenia.

 2. G. O. NILSSON GES.M.B.H.

  Austria

  Firma G. O. NILSSON GES.M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Wals Bei Salzburg, Austria.

 1. HESSENBRUCH SPREADING TECHNOLOGY

  Niemcy

  Firma HESSENBRUCH SPREADING TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Pierścienie gumowe, i walcowanie. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 2. QINGDAO YUFENG MACHINERY AND EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO YUFENG MACHINERY AND EQUIPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 3. EKO SISTEM

  Serbia

  Firma EKO SISTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, płytki gumowe, Koła i rolki gumowe, i Guma po recyklingu. Ma siedzibę w Petrovaradin, Serbia.

 4. AR.TRADE S.R.L.

  Włochy

  Firma AR.TRADE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, Koła i rolki gumowe, bezpieczeństwo drogowe, i kształtowniki do pojazdów samochodowych. Ma siedzibę w Quinzano D'oglio, Włochy.

 5. LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O.

  Słowenia

  Firma LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Koła i rolki gumowe, Systemy transportowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Koła i rolki gumowe, i Systemy transportowe. Ma siedzibę w Lenart v Slov. Goricah, Słowenia.

 6. COMERCIAL BOLCASE SL

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL BOLCASE SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, opony do pojazdów przemysłowych, i Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Alcañiz, Hiszpania.

 7. MARSIL

  Belgia

  Firma MARSIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach artykuły z poliuretanu, i pokrycia kółek z poliuretanu. Ma siedzibę w Lanaken, Belgia.

 8. DIPTAL

  Francja

  Firma DIPTAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, i Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Chezery Forens, Francja.

 1. MECANARTE - METALURGICA DA LAGOA, LDA

  Portugalia

  Firma MECANARTE - METALURGICA DA LAGOA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska wałeczkowe, Koła i rolki gumowe, wheels and castors, felga, Łożyska wałeczkowe, i Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Trofa, Portugalia.

 2. STE BINDER ET JENNY

  Francja

  Firma STE BINDER ET JENNY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Obręcze na koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki, i Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Eckbolsheim, Francja.

 3. ELASTOMERI D.O.O. CELJE

  Słowenia

  Firma ELASTOMERI D.O.O. CELJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Celje, Słowenia.

 4. HANSEN FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HANSEN FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Narzędzia ręczne niezasilane, Koła i rolki, Koła i rolki gumowe, i Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Lindenfels, Niemcy.

 5. POLIKAV POLIÜRETAN KAUÇUK VE MAKINA SAN.

  Turcja

  Firma POLIKAV POLIÜRETAN KAUÇUK VE MAKINA SAN., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, Poliuretan, powlekanie wałków, projektowanie cylindrów, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Poliuretan. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. BFS PRESSROOM SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BFS PRESSROOM SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Calcot, Zjednoczone Królestwo.

 7. WICKE GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma WICKE GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Auenwald, Niemcy.

 8. WILD AG ZUG

  Szwajcaria

  Firma WILD AG ZUG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kółka i rolki do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki gumowe, i Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Zug, Szwajcaria.

 9. HERBRAND TRANSPORTTECHNIK

  Niemcy

  Firma HERBRAND TRANSPORTTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Wesseling, Niemcy.

 10. NEURADSYSTEM UG - NRSM

  Niemcy

  Firma NEURADSYSTEM UG - NRSM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, Koła specjalne, walizki na kółkach, hamulec, Koła i rolki gumowe, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Offenburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo