• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koła i rolki do wózków przemysłowych

Wyniki dla

Koła i rolki do wózków przemysłowych - Import eksport

 1. MARX-ROLLENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MARX-ROLLENTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Halstenbek, Niemcy.

 2. A.R.E.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma A.R.E.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, drogi przemysłowe, koła do transportu, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i podstawy ocynkowane. Ma siedzibę w Baranzate, Włochy.

 3. ITOH DENKI EUROPE SAS ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ITOH DENKI EUROPE SAS ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 4. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francja

  Firma Rhône Elastomères, założona w roku 1976, specjalizuje się w produkcji kół i kółek dla przemysłu, do transportu wewnętrznego, przeznaczonych do wszelkich zastosowań wymagających jednostkowego obciążenia użytkowego od 20 kg do ponad 12 ton.Firma Rhône Elastomères oferuje szeroką gamę produktów oraz stosunek jakości do ceny, który umożliwia realizację wszystkich potrzeb klientów, a także spełnienie wszelkich wymogów technicznych w różnych dziedzinach.Rhône Elastomères specjalizuje się w wykonywaniu, na podstawie rysunku, kół gumowych lub poliuretanowych na obręczach stalowych, spawanych automatycznie, oraz wsporników spawanych automatycznie, przeznaczonych do dużych i bardzo dużych obciążeń. Właśnie dzięki produkcji kół i kółek na zamówienie oraz niezwykle szerokiej gamie produktów i obsłudze handlowej na wysokim poziomie, firmie Rhône Elastomères udało się zyskać renomę na rynku.

 5. HONGXING CASTORS MANUFACTURER CO., LTD

  Chiny

  Hongxing to najbardziej konkurencyjny producent, na skalę światową, gumowych oraz elastyczno-gumowych kół i rolek. Oferujemy Państwu bardzo szeroki asortyment tych elementów. Proponujemy również OEM tych elementów dla wielu znanych producentów rolek na świecie. Nasza dewiza to: „Jakość to życie naszego przedsiębiorstwa". Dzięki konkurencyjnym cenom oraz jakości, nasze wyroby na pewno pozwolą Państwu na zdobywanie coraz większych części rynku. Serdecznie zachęcamy do wyboru naszych wyrobów wysokiej jakości.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat jesteśmy kompetentnym partnerem w dziedzinie wewnętrznego przepływu materiałów. Nasz asortyment obejmuje pełne spektrum kół i rolek dla przemysłu i pojazdów transportowych, od najmniejszych rolek meblowych o średnicy 12 mm po rolki do ciężkich ładunków o nośności do 15 000 kg. Oprócz tego produkujemy rolki nośne i instalacje przenośnikowe według wytycznych klienta zapewniające optymalny przepływ materiałów. Produkujemy również koła i rolki według wytycznych klienta. Klient może wybierać spośród wielu opcji takich jak kolor itp. Nasz unikalny Rollfigurator® pozwala na szybkie i proste uzyskanie odpowiedniego produktu na życzenie. Więcej informacji znajduje się na www.rollfigurator.de. Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Zespół technik rolkowych Stein GmbH. P.S. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową serią rolek hybrydowych. Samonastawne koła zwrotne i stopa maszyny jako jeden produkt! Więcej na naszej stronie internetowej www.rollentechnik.de.

 2. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Grecja

  G.P. Firma G.P. Dimitriadis rozpoczęła działalność w 1965 r. w Pireusie, w Grecji, jako małe przedsiębiorstwo założone przez George’a Dimitriadisa. Od momentu powstania firma nieustannie rozwijała się i w krótkim czasie utrwaliła swoją pozycję w branży, specjalizując się w różnego rodzju kółkach i zestawach kołowych. W 1991 r. firma stała się spółką akcyjną o nazwie G. P. DIMITRIADIS S.A z siedzibą w zakładzie zlokalizowanym pod adresem 8, Mesollogiou str., . Dzisiaj firma jest zarządzana przez drugie pokolenie rodziny, oferując pełną gamę produktów obejmującą koła, kółka i rolki, wózki ręczne, platformy podnośnicze, przenośniki do ładunków luzem, przenośniki do ładunków pojedynczych, urządzenia do transportu bliskiego mechanicznego do ładunków pojedyńczych, wózki transportowe, wózki ręczne, wózki podnośnikowe, koła, kółka i zestawy kołowe do pojazdów do transportu materiałów, oferując stałe usługi na rynku greckim i międzynarodowym. Reprezentujemy największych producentów europejskich takich jak AVO - Włochy, Blickle - Niemcy, LAG - Włochy, Rhombus - Niemcy, Steinco - Niemcy

 3. TROKAR - PALIADELIS WHEELS & CASTORS

  Grecja

  Firma TROKAR PALIADELIS z siedzibą w Salonikach produkuje koła do zastosowań przemysłowych, koła samonastawne i akcesoria do wózków do palet, wózków, taczek, koła samonastawne do wózków na zakupy, opony, koła samonastawne do wózków widłowych, pojazdów do transportu materiałów, pojazdów silnikowych, sprzętu do transportu, przemieszczania i magazynowania. Nasze produkty: koła oraz samonastawne koła nylonowe, samonastawne koła z poliuretanu, obrotowe koła samonastawne, koła meblowe. Nasza firma produkuje i sprzedaje swoje produkty globalnie dlatego poszukujemy dystrybutorów na całym świecie.

 4. KONIJNENBURG

  Holandia

  kółka i systemy kółek najwyższej jakości. Do poruszania i wprowadzania w ruch do zastosowań przemysłowych oraz do zastosowań krytycznych. Nasze wyroby są produkowane z tworzyw sztucznych, gumy, poliuretanu, metalu i stopu. Od 1946 r. używamy naszej ekspertyzy przy operacjach obróbki i do zastosowań tych materiałów. Dzięki temu staliśmy się specjalistami wyrobów i zastosowań na miarę. Nasi doradcy przeanalizują z Tobą w jaki sposób nasze wyroby i rozwiązania przyczynią się do osiągniecia celów Twojej firmy. Kilka referencji: - Koła na miarę dla Cleanrooms ASML. - Inżynieria i wyposażenie w 1 300 000 podwójnych kółek do mebli. - Koła napędowe ze stopionego poliamidu, mogące wytrzymać obciążenie do 15 ton dla Brigthon Tower (Holandia). – Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji, by pomóc Ci w wyborze wśród naszej gamy 22 000 kół standardowych na składzie, gotowych do dostawy.

 5. PW ARMAG LESZEK WITASZAK

  Polska

  Firma oferuje: REGAŁY magazynowe (półkowe, paletowe, wspornikowe, wjezdne, pomostowe, specjalne), przeglądy, serwis, montaż regałów; WÓZKI (widłowe, podnośnikowe, platformowe, dwukołowe, specjalizowane) standardowe i na indywidualne zamówienia; KOŁA i ZESTAWY KOŁOWE, rolki, koła torowe i linowe (standardowe i specjalistyczne, ponad 2500 typów i wariantów); wózki rolkowe do transportu maszyn; stoły podnośne (stacjonarne i przejezdne); urządzenia do zabezpieczania i przemieszczania ładunków (taśmy, pasy, folie, zawiesia); pojemniki warsztatowe i transportowe, skrzyniopalety metalowe i tworzywowe; meble warsztatowe; podnośniki i żurawiki warsztatowe; listwy cenowe; części zamienne do wózków, specjalistyczne koła typu masyw do wózków - na indywidualne zamówienia (w tym regeneracja - wulkanizacja kół). Wysoka jakość, konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji, bezpłatne projekty i wyceny, profesjonalne przeglądy eksperckie instalacji regałowych.

 1. AQUITAINE ROUES CHARIOTS

  Francja

  Firma AQUITAINE ROUES CHARIOTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, łożyska, ośki, kółka do wózków, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 2. GAFUROV SERVIS EOOD

  Bułgaria

  Firma GAFUROV SERVIS EOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, Pojemniki i kubły na śmiecie, pojemniki na odpady, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Svishtov, Bułgaria.

 1. STRONGO, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma STRONGO, S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do wózków przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach kółka gumowe. Ma siedzibę w Nivnice , Republika Czeska.

 2. TAIZHOU CHIYUE CASTER CO.,LTD.

  Chiny

  Firma TAIZHOU CHIYUE CASTER CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Taizhou, Chiny.

 3. BECOME PARTNERS

  Hiszpania

  Firma BECOME PARTNERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Figueres (girona), Hiszpania.

 4. YONCA KASTOR

  Turcja

  Firma YONCA KASTOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do wózków przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach waste containers. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. INTEGDIFF, LTD

  Ukraina

  Firma INTEGDIFF, LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, kontenery używane do przechowywania, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 6. ZHANGJIAGANG TAIHAO MACHINERY MANUFACTURE CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHANGJIAGANG TAIHAO MACHINERY MANUFACTURE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi handlowe. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Zhangjiagang City, Chiny.

 7. DOBRUDZHA KIT

  Bułgaria

  Firma DOBRUDZHA KIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do wózków przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Warzywa świeże, Wózki transportowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Warzywa świeże, i Wózki transportowe. Ma siedzibę w Isperich, Bułgaria.

 8. MOLCON INTERWHEELS

  Belgia

  Firma MOLCON INTERWHEELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motocykle - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony i akcesoria, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Opony i akcesoria, drogi przemysłowe, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i koła. Ma siedzibę w Dendermonde, Belgia.

 1. VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K.

  Niemcy

  Firma VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Geldern, Niemcy.

 2. CÉH KFT.

  Węgry

  Firma CÉH KFT., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, Kółka i rolki do mebli, Statywy kamer i aparatów, Wózki transportowe, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Kółka i rolki do mebli, Statywy kamer i aparatów, i Wózki transportowe. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 3. HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN

  Niemcy

  Firma HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Hankensbüttel, Niemcy.

 4. PRO-RO HANDLING GMBH

  Szwajcaria

  Firma PRO-RO HANDLING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Zamki, zasuwy i klucze, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Egg B. Zürich, Szwajcaria.

 5. HUFA-ROLLEN AG

  Szwajcaria

  Firma HUFA-ROLLEN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Härkingen, Szwajcaria.

 6. TECROLLS GMBH, POLYURETHANE TECHNOLOGY & RAPID PROTOTYPING

  Niemcy

  Firma TECROLLS GMBH, POLYURETHANE TECHNOLOGY & RAPID PROTOTYPING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Zamki, zasuwy i klucze, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

 7. COLSON EUROPE B.V. NIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma COLSON EUROPE B.V. NIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Kleve, Niemcy.

 8. GUITEL GMBH

  Niemcy

  Firma GUITEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Zamki, zasuwy i klucze, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Zamki, zasuwy i klucze, i Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Ma siedzibę w Minden, Niemcy.

 9. WILD AG ZUG

  Szwajcaria

  Firma WILD AG ZUG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kółka i rolki do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki gumowe, i Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Zug, Szwajcaria.

 10. LUC URETHAN KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Firma LUC URETHAN KUNSTSTOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Jüchen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo