• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koła i rolki do wózków przemysłowych

Wyniki dla

Koła i rolki do wózków przemysłowych - Import eksport

 1. A.R.E.S.

  Włochy

  Firma A.R.E.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, drogi przemysłowe, koła do transportu, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i podstawy ocynkowane. Ma siedzibę w Baranzate, Włochy.

 2. MARX-ROLLENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MARX-ROLLENTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Weyhe, Niemcy.

 3. ITOH DENKI EUROPE SAS ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma ITOH DENKI EUROPE SAS ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 4. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francja

  Firma Rhône Elastomères, założona w roku 1976, specjalizuje się w produkcji kół i kółek dla przemysłu, do transportu wewnętrznego, przeznaczonych do wszelkich zastosowań wymagających jednostkowego obciążenia użytkowego od 20 kg do ponad 12 ton.Firma Rhône Elastomères oferuje szeroką gamę produktów oraz stosunek jakości do ceny, który umożliwia realizację wszystkich potrzeb klientów, a także spełnienie wszelkich wymogów technicznych w różnych dziedzinach.Rhône Elastomères specjalizuje się w wykonywaniu, na podstawie rysunku, kół gumowych lub poliuretanowych na obręczach stalowych, spawanych automatycznie, oraz wsporników spawanych automatycznie, przeznaczonych do dużych i bardzo dużych obciążeń. Właśnie dzięki produkcji kół i kółek na zamówienie oraz niezwykle szerokiej gamie produktów i obsłudze handlowej na wysokim poziomie, firmie Rhône Elastomères udało się zyskać renomę na rynku.

 5. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat jesteśmy kompetentnym partnerem w dziedzinie wewnętrznego przepływu materiałów. Nasz asortyment obejmuje pełne spektrum kół i rolek dla przemysłu i pojazdów transportowych, od najmniejszych rolek meblowych o średnicy 12 mm po rolki do ciężkich ładunków o nośności do 15 000 kg. Oprócz tego produkujemy rolki nośne i instalacje przenośnikowe według wytycznych klienta zapewniające optymalny przepływ materiałów. Produkujemy również koła i rolki według wytycznych klienta. Klient może wybierać spośród wielu opcji takich jak kolor itp. Nasz unikalny Rollfigurator® pozwala na szybkie i proste uzyskanie odpowiedniego produktu na życzenie. Więcej informacji znajduje się na www.rollfigurator.de. Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Zespół technik rolkowych Stein GmbH. P.S. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową serią rolek hybrydowych. Samonastawne koła zwrotne i stopa maszyny jako jeden produkt! Więcej na naszej stronie internetowej www.rollentechnik.de.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HONGXING CASTORS MANUFACTURER CO., LTD

  Chiny

  Hongxing to najbardziej konkurencyjny producent, na skalę światową, gumowych oraz elastyczno-gumowych kół i rolek. Oferujemy Państwu bardzo szeroki asortyment tych elementów. Proponujemy również OEM tych elementów dla wielu znanych producentów rolek na świecie. Nasza dewiza to: „Jakość to życie naszego przedsiębiorstwa". Dzięki konkurencyjnym cenom oraz jakości, nasze wyroby na pewno pozwolą Państwu na zdobywanie coraz większych części rynku. Serdecznie zachęcamy do wyboru naszych wyrobów wysokiej jakości.

 2. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Grecja

  G.P. Firma G.P. Dimitriadis rozpoczęła działalność w 1965 r. w Pireusie, w Grecji, jako małe przedsiębiorstwo założone przez George’a Dimitriadisa. Od momentu powstania firma nieustannie rozwijała się i w krótkim czasie utrwaliła swoją pozycję w branży, specjalizując się w różnego rodzju kółkach i zestawach kołowych. W 1991 r. firma stała się spółką akcyjną o nazwie G. P. DIMITRIADIS S.A z siedzibą w zakładzie zlokalizowanym pod adresem 8, Mesollogiou str., . Dzisiaj firma jest zarządzana przez drugie pokolenie rodziny, oferując pełną gamę produktów obejmującą koła, kółka i rolki, wózki ręczne, platformy podnośnicze, przenośniki do ładunków luzem, przenośniki do ładunków pojedynczych, urządzenia do transportu bliskiego mechanicznego do ładunków pojedyńczych, wózki transportowe, wózki ręczne, wózki podnośnikowe, koła, kółka i zestawy kołowe do pojazdów do transportu materiałów, oferując stałe usługi na rynku greckim i międzynarodowym. Reprezentujemy największych producentów europejskich takich jak AVO - Włochy, Blickle - Niemcy, LAG - Włochy, Rhombus - Niemcy, Steinco - Niemcy

 3. KONIJNENBURG

  Holandia

  kółka i systemy kółek najwyższej jakości. Do poruszania i wprowadzania w ruch do zastosowań przemysłowych oraz do zastosowań krytycznych. Nasze wyroby są produkowane z tworzyw sztucznych, gumy, poliuretanu, metalu i stopu. Od 1946 r. używamy naszej ekspertyzy przy operacjach obróbki i do zastosowań tych materiałów. Dzięki temu staliśmy się specjalistami wyrobów i zastosowań na miarę. Nasi doradcy przeanalizują z Tobą w jaki sposób nasze wyroby i rozwiązania przyczynią się do osiągniecia celów Twojej firmy. Kilka referencji: - Koła na miarę dla Cleanrooms ASML. - Inżynieria i wyposażenie w 1 300 000 podwójnych kółek do mebli. - Koła napędowe ze stopionego poliamidu, mogące wytrzymać obciążenie do 15 ton dla Brigthon Tower (Holandia). – Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji, by pomóc Ci w wyborze wśród naszej gamy 22 000 kół standardowych na składzie, gotowych do dostawy.

 4. AQUITAINE ROUES CHARIOTS

  Francja

 5. GAFUROV SERVIS EOOD

  Bułgaria

 1. STRONGO, S.R.O.

  Republika Czeska

 2. TAIZHOU CHIYUE CASTER CO.,LTD.

  Chiny

 1. BECOME PARTNERS

  Hiszpania

 2. YONCA KASTOR

  Turcja

 3. INTEGDIFF, LTD

  Ukraina

 4. DOBRUDZHA KIT

  Bułgaria

 5. VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K.

  Niemcy

 6. WILD AG ZUG

  Szwajcaria

 7. POLIKAV POLIÜRETAN KAUÇUK VE MAKINA SAN.

  Turcja

 8. BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. COLSON EUROPE B.V. NIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

  Niemcy

 2. SWEDE-WHEEL AB

  Szwecja

 3. TAIYADA CASTERS CO., LTD

  Chiny

 4. RUOTE PASCHETTA SRL

  Włochy

 5. RNDR.JIRI MAREK CSC.

  Republika Czeska

 6. SAMTEK OTOMOTIV INC.

  Turcja

 7. PLATFORM TRUCKS 4U

  Zjednoczone Królestwo

 8. AR.TRADE SRL

  Włochy

 9. AUT (WHEELS & CASTORS) CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 10. LUTZ DIESE E.K.

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo