• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koła i rolki do transportu wewnętrznego

Wyniki dla

Koła i rolki do transportu wewnętrznego - Import eksport

 1. KÖRNER GABELSTAPLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÖRNER GABELSTAPLER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Gross Schwülper, Niemcy.

 2. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat jesteśmy kompetentnym partnerem w dziedzinie wewnętrznego przepływu materiałów. Nasz asortyment obejmuje pełne spektrum kół i rolek dla przemysłu i pojazdów transportowych, od najmniejszych rolek meblowych o średnicy 12 mm po rolki do ciężkich ładunków o nośności do 15 000 kg. Oprócz tego produkujemy rolki nośne i instalacje przenośnikowe według wytycznych klienta zapewniające optymalny przepływ materiałów. Produkujemy również koła i rolki według wytycznych klienta. Klient może wybierać spośród wielu opcji takich jak kolor itp. Nasz unikalny Rollfigurator® pozwala na szybkie i proste uzyskanie odpowiedniego produktu na życzenie. Więcej informacji znajduje się na www.rollfigurator.de. Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Zespół technik rolkowych Stein GmbH. P.S. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową serią rolek hybrydowych. Samonastawne koła zwrotne i stopa maszyny jako jeden produkt! Więcej na naszej stronie internetowej www.rollentechnik.de.

 3. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francja

  Firma Rhône Elastomères, założona w roku 1976, specjalizuje się w produkcji kół i kółek dla przemysłu, do transportu wewnętrznego, przeznaczonych do wszelkich zastosowań wymagających jednostkowego obciążenia użytkowego od 20 kg do ponad 12 ton.Firma Rhône Elastomères oferuje szeroką gamę produktów oraz stosunek jakości do ceny, który umożliwia realizację wszystkich potrzeb klientów, a także spełnienie wszelkich wymogów technicznych w różnych dziedzinach.Rhône Elastomères specjalizuje się w wykonywaniu, na podstawie rysunku, kół gumowych lub poliuretanowych na obręczach stalowych, spawanych automatycznie, oraz wsporników spawanych automatycznie, przeznaczonych do dużych i bardzo dużych obciążeń. Właśnie dzięki produkcji kół i kółek na zamówienie oraz niezwykle szerokiej gamie produktów i obsłudze handlowej na wysokim poziomie, firmie Rhône Elastomères udało się zyskać renomę na rynku.

 4. TROKAR - PALIADELIS WHEELS & CASTORS

  Grecja

  Firma TROKAR PALIADELIS z siedzibą w Salonikach produkuje koła do zastosowań przemysłowych, koła samonastawne i akcesoria do wózków do palet, wózków, taczek, koła samonastawne do wózków na zakupy, opony, koła samonastawne do wózków widłowych, pojazdów do transportu materiałów, pojazdów silnikowych, sprzętu do transportu, przemieszczania i magazynowania. Nasze produkty: koła oraz samonastawne koła nylonowe, samonastawne koła z poliuretanu, obrotowe koła samonastawne, koła meblowe. Nasza firma produkuje i sprzedaje swoje produkty globalnie dlatego poszukujemy dystrybutorów na całym świecie.

 5. MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER

  Polska

  Firma MARBA to producent wysokiej jakości kół przemysłowy aluminium poliuretan, żeliwo poliuretan, aluminium guma, żeliwo guma, rolek do wózków paletowych i rolek przenośnikowych.Do produkcji naszych kół używamy poliuretanu specjalnego stworzonego w niemieckich laboratoriach, przeznaczonego specjalnie do kół przemysłowych.Z powodzeniem zdobywamy klientów zaopatrujących się do niedawna u światowych potentatów w branży.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HTS CASTER SYSTEMS

  Turcja

  Firma HTS CASTER SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i kółka do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w iSTANBUL, Turcja.

 2. OMNITRACK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OMNITRACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach Systemy transportowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Systemy transportowe, Polishing Balls, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, i wheels and castors. Ma siedzibę w Stroud, Zjednoczone Królestwo.

 3. TENTE SAS

  Francja

  Firma TENTE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki metalowe, Koła zębate, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, kółka, Koła i rolki metalowe, Koła zębate, i Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Saint Fargeau Ponthierry, Francja.

 4. GABELSTAPLER UND ARBEITSBÜHNEN INH. RALF KÖLLNER

  Niemcy

  Firma GABELSTAPLER UND ARBEITSBÜHNEN INH. RALF KÖLLNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 5. LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O.

  Słowenia

  Firma LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Koła i rolki gumowe, Systemy transportowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Koła i rolki gumowe, i Systemy transportowe. Ma siedzibę w Lenart v Slov. Goricah, Słowenia.

 1. STE BINDER ET JENNY

  Francja

  Firma STE BINDER ET JENNY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Obręcze na koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki, i Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Eckbolsheim, Francja.

 2. KOBO FRANCE

  Francja

  Firma KOBO FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Łańcuchy, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Łańcuchy, zawieszenie silnika, i nakrętki napinające. Ma siedzibę w Montesson, Francja.

 1. CAUJOLLE MARCEL

  Francja

  Firma CAUJOLLE MARCEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła specjalne, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Koła specjalne, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, akcesoria do drzwi, i hardware. Ma siedzibę w Fenouillet, Francja.

 2. OUEST ROUELETTES - EREM MONSIEUR FOURCAUT

  Francja

  Firma OUEST ROUELETTES - EREM MONSIEUR FOURCAUT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, i Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Saint-Jacques-De-La-Lande, Francja.

 3. FFB FÖRDER- UND HEBEZEUGE SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma FFB FÖRDER- UND HEBEZEUGE SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Eberstadt, Niemcy.

 4. DOBRUDZHA KIT

  Bułgaria

  Firma DOBRUDZHA KIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do wózków przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Warzywa świeże, Wózki transportowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Warzywa świeże, i Wózki transportowe. Ma siedzibę w Isperich, Bułgaria.

 5. ECRAN

  Belgia

  Firma ECRAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki transportowe trakcyjne. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Transport wewnętrzny ciągły - systemy, drogi przemysłowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Transport wewnętrzny ciągły - systemy, i Wózki jezdniowe ręczne, wózki paletowe, wózki platformowe. Ma siedzibę w Wilrijk, Belgia.

 6. STAPLER-SERVICE THOMAS ADRIAN

  Niemcy

  Firma STAPLER-SERVICE THOMAS ADRIAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Bobenheim-Roxheim, Niemcy.

 7. 2GT ROUES-ET-ROULETTES.COM

  Francja

  Firma 2GT ROUES-ET-ROULETTES.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Eckwersheim, Francja.

 8. HANS-JÜRGEN HENNIGS GMBH

  Niemcy

  Firma HANS-JÜRGEN HENNIGS GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Babenhausen, Niemcy.

 1. MANU LOIRE SARL

  Francja

  Firma MANU LOIRE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Taczki, Palety, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, koła, Taczki, i Palety. Ma siedzibę w Carquefou, Francja.

 2. INTERROLL

  Francja

  Firma INTERROLL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Jest również obecna w dziedzinach Conveyors, conveying systems, i przenośniki rolkowe dla mechanicznych przenośników towarowych. Ma siedzibę w Saint-Pol-De-Léon, Francja.

 3. HANSEN FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HANSEN FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Narzędzia ręczne niezasilane, Koła i rolki, Koła i rolki gumowe, i Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Lindenfels, Niemcy.

 4. SONDERMANN RÄDER UND ROLLEN EK

  Niemcy

  Firma SONDERMANN RÄDER UND ROLLEN EK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Haimhausen, Niemcy.

 5. MANNERIN KONEPAJA OY AB

  Finlandia

  Firma MANNERIN KONEPAJA OY AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, koła pneumatyczne, kółka do mebli, i Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Hanko, Finlandia.

 6. WICKE GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma WICKE GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Auenwald, Niemcy.

 7. PRO-RO HANDLING GMBH

  Szwajcaria

  Firma PRO-RO HANDLING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Zamki, zasuwy i klucze, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Egg B. Zürich, Szwajcaria.

 8. HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN

  Niemcy

  Firma HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Hankensbüttel, Niemcy.

 9. VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K.

  Niemcy

  Firma VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Geldern, Niemcy.

 10. STAPLER UND FAHRZEUG SERVICE ALBERT

  Niemcy

  Firma STAPLER UND FAHRZEUG SERVICE ALBERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Wózki transportowe trakcyjne, Wózki podnośnikowe, Opony i akcesoria, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Wózki transportowe trakcyjne, Wózki podnośnikowe, i Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Stegaurach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo