• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koła i rolki do transportu wewnętrznego

Wyniki dla

Koła i rolki do transportu wewnętrznego - Import eksport

 1. TENTE SAS

  Francja

 2. KÖRNER GABELSTAPLER GMBH

  Niemcy

 3. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francja

  Firma Rhône Elastomères, założona w roku 1976, specjalizuje się w produkcji kół i kółek dla przemysłu, do transportu wewnętrznego, przeznaczonych do wszelkich zastosowań wymagających jednostkowego obciążenia użytkowego od 20 kg do ponad 12 ton.Firma Rhône Elastomères oferuje szeroką gamę produktów oraz stosunek jakości do ceny, który umożliwia realizację wszystkich potrzeb klientów, a także spełnienie wszelkich wymogów technicznych w różnych dziedzinach.Rhône Elastomères specjalizuje się w wykonywaniu, na podstawie rysunku, kół gumowych lub poliuretanowych na obręczach stalowych, spawanych automatycznie, oraz wsporników spawanych automatycznie, przeznaczonych do dużych i bardzo dużych obciążeń. Właśnie dzięki produkcji kół i kółek na zamówienie oraz niezwykle szerokiej gamie produktów i obsłudze handlowej na wysokim poziomie, firmie Rhône Elastomères udało się zyskać renomę na rynku.

 4. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat jesteśmy kompetentnym partnerem w dziedzinie wewnętrznego przepływu materiałów. Nasz asortyment obejmuje pełne spektrum kół i rolek dla przemysłu i pojazdów transportowych, od najmniejszych rolek meblowych o średnicy 12 mm po rolki do ciężkich ładunków o nośności do 15 000 kg. Oprócz tego produkujemy rolki nośne i instalacje przenośnikowe według wytycznych klienta zapewniające optymalny przepływ materiałów. Produkujemy również koła i rolki według wytycznych klienta. Klient może wybierać spośród wielu opcji takich jak kolor itp. Nasz unikalny Rollfigurator® pozwala na szybkie i proste uzyskanie odpowiedniego produktu na życzenie. Więcej informacji znajduje się na www.rollfigurator.de. Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Zespół technik rolkowych Stein GmbH. P.S. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową serią rolek hybrydowych. Samonastawne koła zwrotne i stopa maszyny jako jeden produkt! Więcej na naszej stronie internetowej www.rollentechnik.de.

 5. MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER

  Polska

  Firma MARBA to producent wysokiej jakości kół przemysłowy aluminium poliuretan, żeliwo poliuretan, aluminium guma, żeliwo guma, rolek do wózków paletowych i rolek przenośnikowych.Do produkcji naszych kół używamy poliuretanu specjalnego stworzonego w niemieckich laboratoriach, przeznaczonego specjalnie do kół przemysłowych.Z powodzeniem zdobywamy klientów zaopatrujących się do niedawna u światowych potentatów w branży.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HTS CASTER SYSTEMS

  Turcja

 2. OMNITRACK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. GABELSTAPLER UND ARBEITSBÜHNEN INH. RALF KÖLLNER

  Niemcy

 4. LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O.

  Słowenia

 5. 2GT ROUES-ET-ROULETTES.COM

  Francja

 1. STE BINDER ET JENNY

  Francja

 2. INTERROLL

  Francja

 1. FFB FÖRDER- UND HEBEZEUGE SERVICE GMBH

  Niemcy

 2. KOBO FRANCE

  Francja

 3. MANU LOIRE SARL

  Francja

 4. ECRAN

  Belgia

 5. STAPLER-SERVICE THOMAS ADRIAN

  Niemcy

 6. OUEST ROUELETTES - EREM

  Francja

 7. DOBRUDZHA KIT

  Bułgaria

 8. CAUJOLLE MARCEL

  Francja

 1. HANS-JÜRGEN HENNIGS GMBH

  Niemcy

 2. VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K.

  Niemcy

 3. WILD AG ZUG

  Szwajcaria

 4. RNDR.JIRI MAREK CSC.

  Republika Czeska

 5. PRO-RO HANDLING GMBH

  Szwajcaria

 6. HANSEN FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. ENEA ROSSI S.A.S.

  Włochy

 8. WICKE GMBH + CO. KG

  Niemcy

 9. HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN

  Niemcy

 10. RUDOLF SCHMID AG

  Szwajcaria