• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • klimatyzacja pojazdowa

Wyniki dla

Klimatyzacja pojazdowa - Import eksport

 1. TMS INDUSTRIAL REFRIGERATION EUROPE B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma TMS Industrial Refrigeration została założona w 2002 roku w oparciu o silną wiedzę i doświadczenie w zakresie HVAC zdobyte od 1990 roku i stała się partnerem w zakresie rozwiązań dla przemysłowych systemów chłodzenia. TMS oferuje kompletne rozwiązania przystosowane do trudnych warunków w przemyśle stalowym, naftowo-gazowym, off-shore, e-house, magazynowaniu energii, chłodzeniu silosów, przemyśle obronnym i wydobywczym. Proponujemy: •Klimatyzatory przemysłowe IAC i chłodnice panelowe - Chłodnice i klimatyzatory Ex-Proof •Jednostki ciśnieniowe i filtrujące •Jednostki chłodzenia ziarna

 2. STEFANI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Stworzona w regionie Wenecja Euganejska, w samym sercu działalności produkcyjnej związanej z chłodzeniem, firma Stefani łączy w sobie typową włoską kreatywność z silnym duchem innowacji, który sprawia, że przedsiębiorstwo może oferować coraz wydajniejsze klimatyzery, zamrażarki szokowe, skraplacze i drycoolery. Firma oferuje pełne usługi wsparcia, od projektowania po dostawę, starając się znaleźć jak najlepsze wymiary maszyn na podstawie wymagań klienta.

 3. AIRVA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AIRVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Klimatyzacja - urządzenia, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Saint Ouen l Aumone, Francja.

 4. CLYMAC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLYMAC GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Donauwörth, Niemcy.

 5. AUTO-HEL. SERWIS KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ

  Polska

  Naprawa klimatyzacji samochodowej – zakres usług: napełnianie, dopełnianie układów klimatyzacji czynnikiem R134a diagnostyka oraz okresowe przeglądy techniczne, sprawdzenie szczelności klimatyzacji sprzedaż elementów układu klimatyzacji (nowych oraz używanych) dezynfekcja klimatyzacji, odgrzybianie chemiczne oraz przy użyciu generatora ozonu kontrola i wymiana filtrów przeciwpyłowych regeneracja sprężarek klimatyzacji sprzedaż, wymiana oraz naprawa chłodnic samochodowych, wentylatorów, intercoolerów i innych elementów układu chłodzenia Chcesz umówić się na napełnianie klimatyzacji samochodowej? A może chcesz sprawdzić prawidłowość działania oraz szczelność układu? Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GASTAL AUTORYZOWANY SERWIS

  Polska

  Firma Gastal działa we Wrocławiu od 1995 roku. Naszą specjalizacją są prace związane z montażem i naprawą: - ogrzewania niezależnego - oferujemy autoryzowany serwis Webasto i Eberspächer, - klimatyzacji samochodowych - w tym napełnianie, serwis, naprawa, itp. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zdobyliśmy zaufanie zarówno wielu klientów prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Stale współpracujemy z licznymi serwisami na Dolnym Śląsku takich renomowanych marek, jak: Mercedes, MAN, DAF. Firma Gastal z Wrocławia specjalizuje się w serwisowaniu różnego rodzaju układów klimatyzacji samochodowej. Nasza oferta obejmuje zarówno klimatyzacje w samochodach osobowych, jak i dostawczych, ciężarowych, a także w pojazdach specjalnych. Nasze doświadczenie jak i zakres prac obejmuje również serwis klimatyzacji autobusowych. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować instalację ogrzewania niezależnego także w pojazdach specjalnych, lokomotywach.

 2. AUTOUKŁAD

  Polska

  Dla Państwa wygody i oszczędności czasu oferujemy w naszym zakładzie kompleksowe naprawy: demontaż i montaż regenerowanych przez nas podzespołów i części lub wymiana na nowe. Dysponujemy pięcioma stanowiskami naprawczymi (cztery podnośniki dwukolumnowe, jedno stanowisko diagnostyczne) i nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi takimi jak: rzenośny tester do szybkiego sprowadzania przekładni kierowniczych i pomp wspomagania (TECNOSIR), przyrząd do pomiaru geometrii kół (BEISSBARTH MICROLINE FORMEL 2001). Po wykonanych naprawach układu kierowniczego i zawieszenia zalecamy sprawdzenie i regulację geometrii przy pomocy nowoczesnych urządzeń. Regeneracja maglownic - Maglownica to potoczna nazwa przekładni kierowniczej - listwowej. Po naprawie tych elementów, przekładnia jest montowana w jedną calość do czego stosowane są nowe zestawy uszczelnień.

 3. GREEN CAR

  Polska

  Od początku istnienia specjalizujemy się w naprawie pojazdów osobowych i dostawczych takich marek jak, Citroen, Peugeot, Renault, Volkswagen, Opel, Audi, SKODA, FORD, FIAT, TOYOTA. Nasze wieloletnie doświadczenie i rozeznanie w branży motoryzacyjnej pozwala nam na serwis praktycznie każdego samochodu dostępnego na europejskim rynku. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który zapewnia nam najwyższą dokładność przeprowadzanych usług serwisowych. Wykonujemy zarówno proste czynności serwisowe takie jak, wymiana oleju oraz filtrów, wymiana klocków i tarcz hamulcowych, ale również przeprowadzamy skomplikowane naprawy silników, skrzyń biegów oraz regenerację belki skrętnej tylnego zawieszenia. Naszą ofertę serwisu oraz obsługi pojazdów osobowych kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak również do Klientów flotowych i firm. Należymy do sieciowego warsztatu naprawczego marki Inter Partner Assistance, dzięki czemu spełniamy wyśrubowane standardy jakości.

 4. SERWIS KLIMAYZACJI SAMOCHODOWEJ WARSZAWA

  Polska

  Profesjonalna firma zatrudniająca doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów działających w branży klimatyzacji samochodowych. W szerokiej ofercie można znaleźć usługi dotyczące serwisowania, naprawy oraz konserwacji różnych rodzajów klimatyzacji samochodowych montowanych w wielu typach pojazdów.

 5. ECONDITION GMBH

  Niemcy

  Firma ECONDITION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Garching, Niemcy.

 1. POLMET AUTOMOTIVE

  Turcja

  Firma POLMET AUTOMOTIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja pojazdowa, Buses, Formowanie na zamówienie części kompozytowych, i Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. COOLING COMPANY MARTIN FLICKER

  Austria

  Firma COOLING COMPANY MARTIN FLICKER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Tullnerbach, Austria.

 1. KLIMAMARK GMBH

  Austria

  Firma KLIMAMARK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. MOBIL IN TIME DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma MOBIL IN TIME DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Aach, Niemcy.

 3. KRÜGER & CO. AG

  Szwajcaria

  Firma KRÜGER & CO. AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Degersheim, Szwajcaria.

 4. AIRE ACONDICIONADO AIRBUS

  Hiszpania

  Firma AIRE ACONDICIONADO AIRBUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Loeches, Hiszpania.

 5. EBERCA

  Holandia

  Firma EBERCA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Klimatyzacja pojazdowa, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Klimatyzacja pojazdowa, klimatyzatory powietrza - hurt, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Numansdorp, Holandia.

 6. ACR - ACCESORIOS Y COMP. PARA AUTO Y REFRIGERACIÓN, S.L.

  Hiszpania

  Firma ACR - ACCESORIOS Y COMP. PARA AUTO Y REFRIGERACIÓN, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Jest również obecna w dziedzinach taśma chłodząca. Ma siedzibę w Alzira, Hiszpania.

 7. ELEKTRO LOTSE GMBH

  Niemcy

  Firma ELEKTRO LOTSE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 8. THERMO PROJECTS GMBH

  Niemcy

  Firma THERMO PROJECTS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie instalacji hvac, klimatyzacja, heating, i Military equipments. Ma siedzibę w Oberhaching, Niemcy.

 1. FOMCO PRODIMPEX

  Rumunia

  Firma FOMCO PRODIMPEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Jest również obecna w dziedzinach heater, i Fleet management. Ma siedzibę w Cristesti, Rumunia.

 2. STE NOUVELLE DE CLIMATISATION

  Francja

  Firma STE NOUVELLE DE CLIMATISATION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja pojazdowa, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Klimatyzacja pojazdowa, i Ciągniki i przyczepy rolnicze. Ma siedzibę w Labarthe-Sur-Lèze, Francja.

 3. AKTIV-KLIMA GMBH

  Austria

  Firma AKTIV-KLIMA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 4. HECO SOLUTIONS

  Luksemburg

  Firma HECO SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody - usługi różne. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja pojazdowa, wyposażenie furgonów, fitting out of vans, Klimatyzacja pojazdowa, i części zamienne do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Kehlen, Luksemburg.

 5. ENRIQUE CAT VILA SA

  Hiszpania

  Firma ENRIQUE CAT VILA SA, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja pojazdowa, Klimatyzacja pojazdowa, warsztat mechaniczny, alternatory do samochodów, i sprężarki. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. HUGO SCHERBAUER & CO. KG

  Niemcy

  Firma HUGO SCHERBAUER & CO. KG, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Jest również obecna w dziedzinach Hydrauliczne roboty instalacyjne, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Hydrauliczne roboty instalacyjne, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. AUTO-AIRCON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AUTO-AIRCON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Bedworth, Zjednoczone Królestwo.

 8. HYDROLINE-SERVICE AG

  Szwajcaria

  Firma HYDROLINE-SERVICE AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cylindry hydrauliczne, Pompy hydrauliczne, Sprzęgła do pojazdów, Klimatyzacja pojazdowa, Cylindry hydrauliczne, Pompy hydrauliczne, Sprzęgła do pojazdów, i Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Schlieren, Szwajcaria.

 9. COOL CAR AUTOMOTIVE

  Holandia

  Firma COOL CAR AUTOMOTIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja klimatyzatora, i Automotive. Ma siedzibę w Groesbeek, Holandia.

 10. ERBSTÖSSER GMBH

  Niemcy

  Firma ERBSTÖSSER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydrauliczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja elektryczna, Klimatyzacja pojazdowa, Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, Izolacja elektryczna, Klimatyzacja pojazdowa, i Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi. Ma siedzibę w Marktheidenfeld, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo