• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • klimatyzacja pojazdowa

Wyniki dla

Klimatyzacja pojazdowa - Import eksport

 1. STEFANI SPA

  Włochy

  Stworzona w regionie Wenecja Euganejska, w samym sercu działalności produkcyjnej związanej z chłodzeniem, firma Stefani łączy w sobie typową włoską kreatywność z silnym duchem innowacji, który sprawia, że przedsiębiorstwo może oferować coraz wydajniejsze klimatyzery, zamrażarki szokowe, skraplacze i drycoolery. Firma oferuje pełne usługi wsparcia, od projektowania po dostawę, starając się znaleźć jak najlepsze wymiary maszyn na podstawie wymagań klienta.

 2. AIRVA

  Francja

 3. CLYMAC GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. AKTIV-KLIMA GMBH

  Austria

 5. AUTO-HEL. SERWIS KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ

  Polska

  Naprawa klimatyzacji samochodowej – zakres usług: napełnianie, dopełnianie układów klimatyzacji czynnikiem R134a diagnostyka oraz okresowe przeglądy techniczne, sprawdzenie szczelności klimatyzacji sprzedaż elementów układu klimatyzacji (nowych oraz używanych) dezynfekcja klimatyzacji, odgrzybianie chemiczne oraz przy użyciu generatora ozonu kontrola i wymiana filtrów przeciwpyłowych regeneracja sprężarek klimatyzacji sprzedaż, wymiana oraz naprawa chłodnic samochodowych, wentylatorów, intercoolerów i innych elementów układu chłodzenia Chcesz umówić się na napełnianie klimatyzacji samochodowej? A może chcesz sprawdzić prawidłowość działania oraz szczelność układu? Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GREEN CAR

  Polska

  Od początku istnienia specjalizujemy się w naprawie pojazdów osobowych i dostawczych takich marek jak, Citroen, Peugeot, Renault, Volkswagen, Opel, Audi, SKODA, FORD, FIAT, TOYOTA. Nasze wieloletnie doświadczenie i rozeznanie w branży motoryzacyjnej pozwala nam na serwis praktycznie każdego samochodu dostępnego na europejskim rynku. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który zapewnia nam najwyższą dokładność przeprowadzanych usług serwisowych. Wykonujemy zarówno proste czynności serwisowe takie jak, wymiana oleju oraz filtrów, wymiana klocków i tarcz hamulcowych, ale również przeprowadzamy skomplikowane naprawy silników, skrzyń biegów oraz regenerację belki skrętnej tylnego zawieszenia. Naszą ofertę serwisu oraz obsługi pojazdów osobowych kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak również do Klientów flotowych i firm. Należymy do sieciowego warsztatu naprawczego marki Inter Partner Assistance, dzięki czemu spełniamy wyśrubowane standardy jakości.

 2. GASTAL AUTORYZOWANY SERWIS

  Polska

  Firma Gastal działa we Wrocławiu od 1995 roku. Naszą specjalizacją są prace związane z montażem i naprawą: - ogrzewania niezależnego - oferujemy autoryzowany serwis Webasto i Eberspächer, - klimatyzacji samochodowych - w tym napełnianie, serwis, naprawa, itp. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zdobyliśmy zaufanie zarówno wielu klientów prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Stale współpracujemy z licznymi serwisami na Dolnym Śląsku takich renomowanych marek, jak: Mercedes, MAN, DAF. Firma Gastal z Wrocławia specjalizuje się w serwisowaniu różnego rodzaju układów klimatyzacji samochodowej. Nasza oferta obejmuje zarówno klimatyzacje w samochodach osobowych, jak i dostawczych, ciężarowych, a także w pojazdach specjalnych. Nasze doświadczenie jak i zakres prac obejmuje również serwis klimatyzacji autobusowych. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować instalację ogrzewania niezależnego także w pojazdach specjalnych, lokomotywach.

 3. AUTOUKŁAD

  Polska

  Dla Państwa wygody i oszczędności czasu oferujemy w naszym zakładzie kompleksowe naprawy: demontaż i montaż regenerowanych przez nas podzespołów i części lub wymiana na nowe. Dysponujemy pięcioma stanowiskami naprawczymi (cztery podnośniki dwukolumnowe, jedno stanowisko diagnostyczne) i nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi takimi jak: rzenośny tester do szybkiego sprowadzania przekładni kierowniczych i pomp wspomagania (TECNOSIR), przyrząd do pomiaru geometrii kół (BEISSBARTH MICROLINE FORMEL 2001). Po wykonanych naprawach układu kierowniczego i zawieszenia zalecamy sprawdzenie i regulację geometrii przy pomocy nowoczesnych urządzeń. Regeneracja maglownic - Maglownica to potoczna nazwa przekładni kierowniczej - listwowej. Po naprawie tych elementów, przekładnia jest montowana w jedną calość do czego stosowane są nowe zestawy uszczelnień.

 4. SERWIS KLIMAYZACJI SAMOCHODOWEJ WARSZAWA

  Polska

  Profesjonalna firma zatrudniająca doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów działających w branży klimatyzacji samochodowych. W szerokiej ofercie można znaleźć usługi dotyczące serwisowania, naprawy oraz konserwacji różnych rodzajów klimatyzacji samochodowych montowanych w wielu typach pojazdów.

 5. ECONDITION GMBH

  Niemcy

 1. POLMET AUTOMOTIVE

  Turcja

 2. COOLING COMPANY MARTIN FLICKER

  Austria

 1. KLIMAMARK GMBH

  Austria

 2. MOBIL IN TIME DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 3. HECO SOLUTIONS

  Luksemburg

 4. STE NOUVELLE DE CLIMATISATION

  Francja

 5. ACR - ACCESORIOS Y COMP. PARA AUTO Y REFRIGERACIÓN, S.L.

  Hiszpania

 6. NINGBO DETAI MACHINERY INDUSTRY CO., LTD

  Stany Zjednoczone

 7. ELEKTRO LOTSE GMBH

  Niemcy

 8. KRÜGER & CO. AG

  Szwajcaria

 1. EBERCA

  Holandia

 2. AIRE ACONDICIONADO AIRBUS

  Hiszpania

 3. ERBSTÖßER GMBH

  Niemcy

 4. SCHÖMBS GMBH

  Niemcy

 5. W. NUSSER GMBH

  Niemcy

 6. HYDROLINE-SERVICE AG

  Szwajcaria

 7. AUTO-AIRCON

  Zjednoczone Królestwo

 8. RENO DÉPÔT

  Maroko

 9. ROBATHERM GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. SDZ AUTO PARTS CO., LTD

  Chiny