• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • klimatyzacja - urządzenia

Wyniki dla

Klimatyzacja - urządzenia - Import eksport

 1. TEXA INDUSTRIES SRL

  Włochy

  Texa industries oferuje pełną gamę rozwiązań zarówno dla klimatyzacji, jak i chłodnictwa przemysłowego, będąc dla swoich klientów wyjątkowym i wszechstronnym partnerem dla wszystkich potrzeb w zakresie zarządzania ciepłem. Firma produkuje systemy klimatyzacji i wymiany ciepła, systemy wentylacyjne i akcesoria do rozdzielnic, systemy chłodzenia i termoregulacji przemysłowej, wszystko wyłącznie „Made in Italy”. Texa Industries jest obecna na pięciu kontynentach i w dwudziestu dwóch krajach, dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji. Ponadto międzynarodowy zespół techników i inżynierów jest odpowiedzialny za zagwarantowanie ciągłej obsługi technicznej na całym świecie. Firma oferuje ściśle zorganizowany katalog produktów, ale mimo to zapewnia rozwiązania dedykowane i projekty „szyte na miarę” według wskazań klienta.

 2. HOTMOBIL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  HOTMOBIL – Twój partner energetyczny w zakresie mobilnego ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania pary. Dzięki własnemu planowaniu, produkcji i sprzedaży, a także pionierskiemu duchowi i innowacyjnej sile, wyznaczamy standardy na rynku. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży mobilnych urządzeń grzewczych, chłodniczych i parowych i postrzegamy siebie jako „usługodawcę“ w branży. Dzięki naszym produktom i usługom wyznaczamy standardy w dziedzinie mobilnej energii. Zdobywamy zaufanie naszych klientów i partnerów rynkowych dzięki wysokiej niezawodności i elastyczności, gwarantując ekonomiczne i energooszczędne rozwiązania.

 3. ESOLVE-SDC

  Francja

  Od 2019 roku, ESOLVE-SDC jest niezależnym dystrybutorem, specjalizującym się w urządzeniach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych i hydraulicznych w Europie i na eksport (Afryka oraz departamenty i terytoria zamorskie). Od 2019 roku, dobieramy najlepszych dostawców i produkty aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów profesjonalnych. Nasze usługi: Doradztwo techniczne przed sprzedażą, Pomoc przy uruchomieniu, Serwis posprzedażny, Serwis części zamiennych, Szkolenia we współpracy z producentami. Nasze produkty: Urządzenia Klimatyzacyjne Wentylacyjne Hydrauliczne do Regulacji Akcesoria. Znajdziesz u nas wszystkie produkty konieczne do realizacji Twoich prac z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i uzdatniania powietrza, włącznie z urządzeniami peryferyjnymi. Oferujemy usługi na życzenie, reaktywność i doskonałą realizację projektów naszych klientów (Biura projektów, instalatorzy, inwestorzy). Pomagamy naszym klientom i potencjalnym klientom w poszukiwaniu rozwiązań techniczno-ekonomicznych. Nieustannie pracujemy nad selekcją dystrybuowanych przez nas licznych marek i produktów, a także nad efektywnością naszych zakupów, aby nasi klienci mogli korzystać z najatrakcyjniejszych cen. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

 4. FRIGORTEC GMBH

  Niemcy

  Nasze produkty opatrzone są specjalnym znakiem jakości: “Qualität Made in Germany”. Istnieją powody, dla których zaufały nam tysiące klientów na świecie: Znamy różne branże i oferujemy odpowiednie rozwiązania konkretnych problemów. Tworzymy dojrzałe technicznie, solidne produkty, produkujemy je i poddajemy wszechstronnym testom i próbom. Z naszymi usługami dla klientów jesteśmy obecni na całym świecie. FrigorTec przejęła dział produkcji urządzeń chłodniczych Axima Refrigeration GmbH (uprzednio Sulzer Escher Wyss). Nowa marka oznacza młodą firmę z 50-letnim doświadczeniem. Doświadczenie, które wykorzystujemy w rozwoju i realizacji rozwiązań dla naszych klienów. Zapytaj nas o rozwiązanie w zakresie chłodzenia dla Twoich potrzeb i zastosowań. FrigorTec dostarcza urządzenia do chłodzenia ziarna, klimatyzatory suwakowe, osuszacze, urządzenia do usuwania ciepła, indywidualne urządzenia chłodzące do kontenerów i zbiorników oraz standardowe urządzenia chłodzące – na całym świecie.

 5. AIRVA

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROX KLIMATECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. CLIMATE ENERGY GMBH

  Niemcy

 3. PRESSURE COMPANY GMBH

  Niemcy

 4. CONDAIR GMBH

  Niemcy

 5. AKYOL GMBH

  Niemcy

 1. A. RICHTER KÄLTE- U. KLIMATECHNIK

  Niemcy

 2. SOLARNEXT AG

  Niemcy

 1. STIR3 - SCHOLZ TECHNIK IN RADEBERG E.KFM.

  Niemcy

 2. SATURN HANDELS GMBH

  Niemcy

 3. BM GREEN COOLING GMBH

  Niemcy

 4. BERTONCELLO SRL

  Włochy

 5. SWEGON GERMANY GMBH

  Niemcy

 6. CRYOTHERM GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. KLIMAMANN GMBH

  Niemcy

 8. DELTA-TEMP GMBH

  Niemcy

 1. KIECHEL & HAGLEITNER GMBH ELEKTRO- UND KÄLTETECHNIK

  Austria

 2. GPT GMBH

  Niemcy

 3. KLIMOR SP. Z O.O.

  Polska

 4. KAMPMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. SUN FLASH ENERGY - FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, KLIMATYZACJE - MIELEC

  Polska

  Firma z branży energetycznej. A dokładniej specjalizacją firmy są odnawialne źródła energii - pozyskanie z energii słonecznej. Fotowoltaika to właśnie to czym się zajmuje nasza firma. Realizujemy usługi kompleksowo zarówno od strony biurowej jak również w terenie. Najlepsze usługi to kompleksowa oferta. Mają wtedy Państwo pewność, że zarówno pozyskane środki jak również dobór instalacji a docelowo montaż zostaną wykonane zgodnie z pierwotnymi założeniami. Dlatego my po pierwsze pomagamy pozyskać środki, następnie projektujemy dla Państwa optymalną instalację a docelowo sprzedajemy i montujemy wysokiej klasy instalacje i panele fotowoltaiczne w Państwa gospodarstwie, firmie, czy też w innej lokalizacji. Zarówno nadziemne jak również przyziemne farmy i inne rozwiązania. Firma nasza to panele solarne wysokiej klasy, w wyselekcjonowanej ofercie. Szukając firmy fotowoltaicznej warto przyjść, zapytać i poznać doskonałe rozwiązania Sun Flash Energy. Większość realizacji to Mielec, powiat mielecki i okolice. Realizujemy też zlecenia w obrębie województwa i okolicznych powiatów. Zapraszamy do współpracy w zakresie fotowoltaiki i paneli słonecznych. Ofertę firmy stanowią także pompy ciepła. To głównie pompy cieplne woda-powietrze. Zarówno pompy ciepła dla domu jak również przemysłowe pompy ciepła. To doskonała eko-inwestycja. Ponadto w ofercie montaż klimatyzacji. Klimatyzacja do domu, mieszkania, firmy. Szeroki wybór sprawdzonych klimatyzatorów dla Twoich potrzeb.

  Wszystkie wyroby na "klimatyzacja - urządzenia"

 6. PFANNENBERG EUROPE GMBH

  Niemcy

  Pfanneberg jest średniej wielkości przedsiębiorstwem. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech, w Hamburgu. // KLIMATYZACJA SZAF ELEKTRYCZNYCH Specjalizujemy się w inżynierii klimatyzacji przemysłowej obudów elektrycznych I komponentów. Oferujemy pełne portfolio klimatyzacji: wentylatory filtrujące, klimatyzatory, wymienniki ciepła powietrze-woda i powietrze—powietrze, termostaty, higrostaty i grzałki > www.pfannenberg.com/climatization // CHŁODZENIE PROCESOWE Oferujemy także chillery: urządzenia do chłodzenia procesowego cieczami, takimi jak woda, olej, glikol lub mieszaniny wody. > www.pfannenberg.com/chillers // TECHNOLOGIA SYGNALIZACJI Pfannenberg jest także producentem optycznych, akustycznych i optyczno-akustycznych urządzeń sygnalizacyjnych dla przemysłu. Oferujemy syreny, lampy błyskowe i wieże świetlne. > www.pfannenberg.com/signaling // SERWIS Instalacja, uruchomienie i utrzymanie wszystkich urządzeń. > www.pfannenberg.com/service

 7. KKT-LACKNER GMBH

  Austria

  Od 35 lat firma KÄLTE- KLIMA-TECHNIK-LACKNER to gwarant kompetencji i jakości. Rosnące wymagania naszych klientów, co do jakości i świeżości oferowanych przez nas towarów, takich jak artykuły spożywcze, produkty podstawowe i przemysłowe, a także komfort ludzi w miejscu pracy i w domu, mają dla nas ogromne znaczenie. Dowiedz się więcej i skontaktuj się z nami! Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdziesz odpowiedni wyrób dla swoich potrzeb, w oparciu o motto: „Zaufanie jest podstawą dobrego partnerstwa a sukces to suma wielu małych kroków".

 8. FUH PUCH MARCIN JERZY DOROZIK

  Polska

  Oferujemy swoje usługi w zakresie doborów, dostaw, projektu i kompleksowej realizacji dla potrzeb budynków mieszkalnych, biurowych, sklepowych bądź użyteczności publicznej. Klimatyzacja komfortu to cała gama rozwiązań - poczynając od pojedynczych klimatyzatorów naściennych, kasetonowych, kanałowych, poprzez systemy multisplit, powermulti , VRF i VRV. Optymalny dobór rozwiązań zależny jest od oczekiwań użytkownika, rozległości zadania oraz warunków architektonicznych budynku. Oferowane przez nas urządzenia to symbol niezawodności i zaawansowanej technologii. Wykonujemy projekty i montaż instalacji chłodniczych mebli i komór chłodniczych dla przemysłu mięsnego, piekarniczego oraz przechowalnictwa warzyw i owoców. W naszej ofercie proponujemy także wykonawstwo instalacji dla mroźni i tuneli szokowego mrożenia. Na specjalne potrzeby klienta montujemy komory chłodnicze i mroźnicze modułowe firmy Viessmann, Coldor. Instalację wykonujemy kompleksowo wraz z rozdzielniami elektrycznymi.

 9. CENTROWENT S.C.

  Polska

  Wysoka jakość wykonania i zastosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że dostępne w naszej ofercie regulatory prędkości silników znajdują szerokie zastosowanie i posiadają rozmaite parametry techniczne. Umożliwiają sterowanie obrotami silnika poprzez zmianę ich napięcia, od wyłączenia, do pełnego załączenia. Wszystkie wyposażone zostały w zabezpieczenie przed błędnym zasilaniem dla silników lub transformatorów, a dzięki diodzie sygnalizującej można łatwo kontrolować napięcie zasilania. Oferowane regulatory elektroniczne posiadają wejścia dla siłowników, grzejników czy przekaźników, w związku z czym można wykorzystywać je w rozmaity sposób. Najczęściej do jednego sterownika można podłączyć kilka silników, jednak należy zwrócić w takich sytuacjach uwagę na to, aby suma prądów pracy nie była większa niż maksymalna wartość prądu dla wybranego sterownika.

 10. FIRMA SZAŁEK GRZEGORZ SZAŁEK

  Polska

  Firma SZAŁEK powstała w 1993 r. i początkowo zajmowała się montażem i naprawą urządzeń do chłodnictwa i klimatyzacji. Obecnie nasza oferta została rozszerzona o usługi w branży grzewczej i zawiera pełny zakres usług obejmujący: dobór, sprzedaż, dostawę, montaż i serwis urządzeń i instalacji: chłodniczych, klimatyzacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, przygotowanie ciepłej wody użytkowej, grzewczych, niskotemperaturowych, pomp ciepła powietrze-woda. Nasza firma pomoże Państwu w wyborze urządzenia spełniającego najwyższe wymogi, zamontuje zakupione u nas klimatyzatory lub zakupione w innym punkcie. Świadczymy także usługi demontażu i ponownego montażu w nowym miejscu. Sprzedajemy szeroki asortyment zaawansowanych technologicznie urządzeń klimatyzacyjnych systemu split, multisplit, VRF dla zapewnienia komfortu w pomieszczeniach handlowych, przemysłowych i mieszkałnych oraz do zastosowań w procesach przemysłowych.

Filtry

Wyniki dla

Klimatyzacja - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

2097 przedsiębiorstwa