• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • klimatyzacja - urządzenia

Wyniki dla

Klimatyzacja - urządzenia - Import eksport

 1. ESOLVE-SDC

  Francja

  Od 2019 roku, ESOLVE-SDC jest niezależnym dystrybutorem, specjalizującym się w urządzeniach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych i hydraulicznych w Europie i na eksport (Afryka oraz departamenty i terytoria zamorskie). Od 2019 roku, dobieramy najlepszych dostawców i produkty aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów profesjonalnych. Nasze usługi: Doradztwo techniczne przed sprzedażą, Pomoc przy uruchomieniu, Serwis posprzedażny, Serwis części zamiennych, Szkolenia we współpracy z producentami. Nasze produkty: Urządzenia Klimatyzacyjne Wentylacyjne Hydrauliczne do Regulacji Akcesoria. Znajdziesz u nas wszystkie produkty konieczne do realizacji Twoich prac z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i uzdatniania powietrza, włącznie z urządzeniami peryferyjnymi. Oferujemy usługi na życzenie, reaktywność i doskonałą realizację projektów naszych klientów (Biura projektów, instalatorzy, inwestorzy). Pomagamy naszym klientom i potencjalnym klientom w poszukiwaniu rozwiązań techniczno-ekonomicznych. Nieustannie pracujemy nad selekcją dystrybuowanych przez nas licznych marek i produktów, a także nad efektywnością naszych zakupów, aby nasi klienci mogli korzystać z najatrakcyjniejszych cen. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

 2. TEXA INDUSTRIES SRL

  Włochy

  Texa industries oferuje pełną gamę rozwiązań zarówno dla klimatyzacji, jak i chłodnictwa przemysłowego, będąc dla swoich klientów wyjątkowym i wszechstronnym partnerem dla wszystkich potrzeb w zakresie zarządzania ciepłem. Firma produkuje systemy klimatyzacji i wymiany ciepła, systemy wentylacyjne i akcesoria do rozdzielnic, systemy chłodzenia i termoregulacji przemysłowej, wszystko wyłącznie „Made in Italy”. Texa Industries jest obecna na pięciu kontynentach i w dwudziestu dwóch krajach, dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji. Ponadto międzynarodowy zespół techników i inżynierów jest odpowiedzialny za zagwarantowanie ciągłej obsługi technicznej na całym świecie. Firma oferuje ściśle zorganizowany katalog produktów, ale mimo to zapewnia rozwiązania dedykowane i projekty „szyte na miarę” według wskazań klienta.

 3. FRIGORTEC GMBH

  Niemcy

  Nasze produkty opatrzone są specjalnym znakiem jakości: “Qualität Made in Germany”. Istnieją powody, dla których zaufały nam tysiące klientów na świecie: Znamy różne branże i oferujemy odpowiednie rozwiązania konkretnych problemów. Tworzymy dojrzałe technicznie, solidne produkty, produkujemy je i poddajemy wszechstronnym testom i próbom. Z naszymi usługami dla klientów jesteśmy obecni na całym świecie. FrigorTec przejęła dział produkcji urządzeń chłodniczych Axima Refrigeration GmbH (uprzednio Sulzer Escher Wyss). Nowa marka oznacza młodą firmę z 60-letnim doświadczeniem. Doświadczenie, które wykorzystujemy w rozwoju i realizacji rozwiązań dla naszych klienów. FrigorTec dostarcza urządzenia do chłodzenia ziarna, klimatyzatory suwakowe, osuszacze, urządzenia do usuwania ciepła, indywidualne urządzenia chłodzące do kontenerów i zbiorników oraz standardowe urządzenia chłodzące – na całym świecie. Zapytaj nas o rozwiązanie w zakresie chłodzenia dla Twoich potrzeb i zastosowań.

 4. 1ADOMICILE

  Francja

  Firma 1ADOMICILE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, i Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Versailles, Francja.

 5. ECOCYCLE HEAT PUMPS

  Turcja

  Firma ECOCYCLE HEAT PUMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Klimatyzacja - urządzenia, Pompy cieplne przemysłowe, instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, montaż pomp cieplnych, heat pump heating, Energia odnawialna, i ogrzewanie przemysłowe. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AIRVA

  Francja

  Firma AIRVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Klimatyzacja - urządzenia, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Saint Ouen l Aumone, Francja.

 2. PRESSURE COMPANY GMBH

  Niemcy

  Firma PRESSURE COMPANY GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Kamen, Niemcy.

 3. CLIMATE ENERGY GMBH

  Niemcy

  Firma CLIMATE ENERGY GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Neufahrn, Niemcy.

 4. ROX KLIMATECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ROX KLIMATECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Weitefeld, Niemcy.

 5. CONDAIR GMBH

  Niemcy

  Firma CONDAIR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Garching, Niemcy.

 1. A. RICHTER KÄLTE- U. KLIMATECHNIK

  Niemcy

  Firma A. RICHTER KÄLTE- U. KLIMATECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Plauen, Niemcy.

 2. STIR3 - SCHOLZ TECHNIK IN RADEBERG E.KFM.

  Niemcy

  Firma STIR3 - SCHOLZ TECHNIK IN RADEBERG E.KFM., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Radeberg, Niemcy.

 1. SOLARNEXT AG

  Niemcy

  Firma SOLARNEXT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Bernau, Niemcy.

 2. BM GREEN COOLING GMBH

  Niemcy

  Firma BM GREEN COOLING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Schwarzenbruck, Niemcy.

 3. BERTONCELLO

  Włochy

  Firma BERTONCELLO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, konserwacja kotłów, projektowanie instalacji termicznych, Klimatyzacja - urządzenia, klimatyzatory, lodówki, piece opalane drewnem do użytku prywatnego, kanały dymowe stal nierdzewna, i pompy cieplne. Ma siedzibę w Castelfranco Veneto, Włochy.

 4. KLIMAMANN GMBH

  Niemcy

  Firma KLIMAMANN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Offenbach Am Main, Niemcy.

 5. SWEGON GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma SWEGON GERMANY GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Garching, Niemcy.

 6. CRYOTHERM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CRYOTHERM GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Kirchen, Niemcy.

 7. GPT GMBH

  Niemcy

  Firma GPT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 8. DELTA-TEMP GMBH

  Niemcy

  Firma DELTA-TEMP GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Recklinghausen, Niemcy.

 1. SIRET IMPIANTI S.R.L.

  Włochy

  Firma SIRET IMPIANTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach klimatyzatory, urządzenia do klimatyzacji, montaż instalacji klimatyzacyjnych, i klimatyzatory powietrza dla sklepów. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. KIECHEL & HAGLEITNER GMBH ELEKTRO- UND KÄLTETECHNIK

  Austria

  Firma KIECHEL & HAGLEITNER GMBH ELEKTRO- UND KÄLTETECHNIK, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Bregenz, Austria.

 3. DEUTSCHE-THERMO.DE / LINDENFIELD GMBH

  Niemcy

  Firma DEUTSCHE-THERMO.DE / LINDENFIELD GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. KLIMOR SP. Z O.O.

  Polska

  KLIMOR, spółka należąca do grupy kapitałowej KLIMA-THERM, jest wiodącym producentem i dostawcą standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych, dedykowanych na rynek LĄDOWY i MORSKI. Ponad 50 lat tradycji wspartej fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobywanym zarówno na rynku polskim, jak i w wielu europejskich krajach, pozwala firmie na stałe poszerzanie oferty o najnowocześniejsze rozwiązania, odzwierciedlające aktualne trendy w branży przy zachowaniu rygorystycznych norm jakościowych. Najwyższą jakość urządzeń sygnowanych marką KLIMOR potwierdzają certyfikaty uznawane przez największych ekspertów i specjalistów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Zgodność z rygorystyczną normą DIN 1946-4: 2008 oraz PN-EN 1886: 2008 i PN- EN 13053+A1: 2011 została potwierdzona przez niezależną jednostkę certyfikacyjną TÜV Rheinland Polska. Urządzenia posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny oraz znak zgodności wyrobu z Dyrektywami UE.

 5. KAMPMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. SUN FLASH ENERGY - FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, KLIMATYZACJE - MIELEC

  Polska

  Firma z branży energetycznej. A dokładniej specjalizacją firmy są odnawialne źródła energii - pozyskanie z energii słonecznej. Fotowoltaika to właśnie to czym się zajmuje nasza firma. Realizujemy usługi kompleksowo zarówno od strony biurowej jak również w terenie. Najlepsze usługi to kompleksowa oferta. Mają wtedy Państwo pewność, że zarówno pozyskane środki jak również dobór instalacji a docelowo montaż zostaną wykonane zgodnie z pierwotnymi założeniami. Dlatego my po pierwsze pomagamy pozyskać środki, następnie projektujemy dla Państwa optymalną instalację a docelowo sprzedajemy i montujemy wysokiej klasy instalacje i panele fotowoltaiczne w Państwa gospodarstwie, firmie, czy też w innej lokalizacji. Zarówno nadziemne jak również przyziemne farmy i inne rozwiązania. Firma nasza to panele solarne wysokiej klasy, w wyselekcjonowanej ofercie. Szukając firmy fotowoltaicznej warto przyjść, zapytać i poznać doskonałe rozwiązania Sun Flash Energy. Większość realizacji to Mielec, powiat mielecki i okolice. Realizujemy też zlecenia w obrębie województwa i okolicznych powiatów. Zapraszamy do współpracy w zakresie fotowoltaiki i paneli słonecznych. Ofertę firmy stanowią także pompy ciepła. To głównie pompy cieplne woda-powietrze. Zarówno pompy ciepła dla domu jak również przemysłowe pompy ciepła. To doskonała eko-inwestycja. Ponadto w ofercie montaż klimatyzacji. Klimatyzacja do domu, mieszkania, firmy. Szeroki wybór sprawdzonych klimatyzatorów dla Twoich potrzeb.

  Wszystkie wyroby na "klimatyzacja - urządzenia"

 7. PFANNENBERG EUROPE GMBH

  Niemcy

  Pfanneberg jest średniej wielkości przedsiębiorstwem. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech, w Hamburgu. // KLIMATYZACJA SZAF ELEKTRYCZNYCH Specjalizujemy się w inżynierii klimatyzacji przemysłowej obudów elektrycznych I komponentów. Oferujemy pełne portfolio klimatyzacji: wentylatory filtrujące, klimatyzatory, wymienniki ciepła powietrze-woda i powietrze—powietrze, termostaty, higrostaty i grzałki > www.pfannenberg.com/climatization // CHŁODZENIE PROCESOWE Oferujemy także chillery: urządzenia do chłodzenia procesowego cieczami, takimi jak woda, olej, glikol lub mieszaniny wody. > www.pfannenberg.com/chillers // TECHNOLOGIA SYGNALIZACJI Pfannenberg jest także producentem optycznych, akustycznych i optyczno-akustycznych urządzeń sygnalizacyjnych dla przemysłu. Oferujemy syreny, lampy błyskowe i wieże świetlne. > www.pfannenberg.com/signaling // SERWIS Instalacja, uruchomienie i utrzymanie wszystkich urządzeń. > www.pfannenberg.com/service

 8. KKT-LACKNER GMBH

  Austria

  Od 35 lat firma KÄLTE- KLIMA-TECHNIK-LACKNER to gwarant kompetencji i jakości. Rosnące wymagania naszych klientów, co do jakości i świeżości oferowanych przez nas towarów, takich jak artykuły spożywcze, produkty podstawowe i przemysłowe, a także komfort ludzi w miejscu pracy i w domu, mają dla nas ogromne znaczenie. Dowiedz się więcej i skontaktuj się z nami! Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdziesz odpowiedni wyrób dla swoich potrzeb, w oparciu o motto: „Zaufanie jest podstawą dobrego partnerstwa a sukces to suma wielu małych kroków".

 9. FUH PUCH MARCIN JERZY DOROZIK

  Polska

  Oferujemy swoje usługi w zakresie doborów, dostaw, projektu i kompleksowej realizacji dla potrzeb budynków mieszkalnych, biurowych, sklepowych bądź użyteczności publicznej. Klimatyzacja komfortu to cała gama rozwiązań - poczynając od pojedynczych klimatyzatorów naściennych, kasetonowych, kanałowych, poprzez systemy multisplit, powermulti , VRF i VRV. Optymalny dobór rozwiązań zależny jest od oczekiwań użytkownika, rozległości zadania oraz warunków architektonicznych budynku. Oferowane przez nas urządzenia to symbol niezawodności i zaawansowanej technologii. Wykonujemy projekty i montaż instalacji chłodniczych mebli i komór chłodniczych dla przemysłu mięsnego, piekarniczego oraz przechowalnictwa warzyw i owoców. W naszej ofercie proponujemy także wykonawstwo instalacji dla mroźni i tuneli szokowego mrożenia. Na specjalne potrzeby klienta montujemy komory chłodnicze i mroźnicze modułowe firmy Viessmann, Coldor. Instalację wykonujemy kompleksowo wraz z rozdzielniami elektrycznymi.

 10. FIRMA SZAŁEK GRZEGORZ SZAŁEK

  Polska

  Firma SZAŁEK powstała w 1993 r. i początkowo zajmowała się montażem i naprawą urządzeń do chłodnictwa i klimatyzacji. Obecnie nasza oferta została rozszerzona o usługi w branży grzewczej i zawiera pełny zakres usług obejmujący: dobór, sprzedaż, dostawę, montaż i serwis urządzeń i instalacji: chłodniczych, klimatyzacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, przygotowanie ciepłej wody użytkowej, grzewczych, niskotemperaturowych, pomp ciepła powietrze-woda. Nasza firma pomoże Państwu w wyborze urządzenia spełniającego najwyższe wymogi, zamontuje zakupione u nas klimatyzatory lub zakupione w innym punkcie. Świadczymy także usługi demontażu i ponownego montażu w nowym miejscu. Sprzedajemy szeroki asortyment zaawansowanych technologicznie urządzeń klimatyzacyjnych systemu split, multisplit, VRF dla zapewnienia komfortu w pomieszczeniach handlowych, przemysłowych i mieszkałnych oraz do zastosowań w procesach przemysłowych.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Klimatyzacja - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

2100 Przedsiębiorstwa