• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kleje- spoiwa- zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia

Wyniki dla

Kleje- spoiwa- zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia - Import eksport

 1. CYBERBOND EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza rozległa wiedza fachowa na temat zastosowań oraz nasze proaktywne podejście do potrzeb klientów z przedsiębiorstw różnej wielkości, a także partnerów i współpracowników sprawiło, że staliśmy się liderem na rynku klejów reaktywnych i to już krótko po założeniu firmy w 1997 r. Globalna działalność Cyberbonds z punktami sprzedaży i zakładami produkcyjnymi w USA i Europie gwarantuje klientom jakościowe produkty. Dzięki gęstej i dobrze rozwiniętej sieci profesjonalnych dystrybutorów Cyberbond zapewnia lokalną obecność na całym świecie, przez co klient nie musi rezygnować z wysokiego poziomu usług i know-how, gdziekolwiek się znajduje. Naszą siłą jest szybkie dostarczanie odpowiedniego rozwiązania problemu. Nasza globalna wiedza na temat zastosowań i produkcji gwarantuje niezmiennie dobre wyniki.

  Witryna www Open In New icon
 2. BICKERS KLEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bickers – od wielu lat nasza nazwa jest synonimem innowacyjnych produktów i uniwersalnych rozwiązań kompleksowych w dziedzinie klejów i uszczelniaczy.

  Witryna www Open In New icon
 3. EMFI

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EMFI, założona w 1965 roku, znajduje się w Haguenau, w Alzacji. Firma specjalizuje się w produkcji klejów i uszczelniaczy dla przemysłu, budownictwa i transportu. EMFI oferuje mastyks poliuretanowy, kit silikonowy, kleje hybrydowe, winylowe lub wodne, wyposażenie do aplikacji: pistolety, szpatułki lub grzebienie i wiele innych produktów. Nasze zespoły badawcze wykorzystują swoje know-how w służbie przemysłu i budownictwa. Każdego roku inwestujemy w nowe technologie, które poprawiają wydajność naszych warsztatów i produktów, jednocześnie zmniejszając ich wpływ na środowisko naturalne. Nasze kleje i uszczelniacze są obecnie niezbędne w sektorach takich jak przemysł motoryzacyjny, drogowy i kolejowy oraz transport morski. Jesteśmy dumni z uzyskania certyfikatu EcoVadis Gold oraz certyfikatów ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001.

  Witryna www Open In New icon
 4. DREI BOND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ADHESIVES - DREI BOND posiada bogate portfolio wysoko rozwiniętych klejów i uszczelniaczy i od dziesięcioleci jest uznanym dostawcą systemów w tej dziedzinie dla przemysłu motoryzacyjnego. SYSTEMY - Niezależnie od tego, czy chodzi o silniki, skrzynie biegów i akumulatory w pojazdach, czy elektronikę użytkową, produkty z tworzyw sztucznych czy lampy LED, kleje i uszczelniacze są wszędzie wykorzystywane w najróżniejszych zastosowaniach. DREI BOND oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie dozowania dla różnych zastosowań. USŁUGI - Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie procesu, jak również w zakresie walidacji. Chcemy, abyś mógł z łatwością pracować ze swoimi klejami i systemami dozującymi, dlatego oferujemy szeroki zakres powiązanych usług, takich jak wstępne testy kleju, klejenie prototypów i małych serii, pomoc w projektowaniu przyjaznym dla kleju, naprawy systemów na miejscu, szkolenia i wiele innych.

  Witryna www Open In New icon
 5. DYMAX EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dymax jest jednym z wiodących międzynarodowych producentów innowacyjnych materiałów światłoutwardzalnych, systemów dozowania i urządzeń do utwardzania światłem UV/LED do zastosowań przemysłowych. Firma o globalnej pozycji z europejską siedzibą w Wiesbaden posiada ponad 40-letnie doświadczenie w zakresie rozwoju i produkcji klejów światłoutwardzalnych, powłok i uszczelniaczy. Szeroki asortyment klejów UV, powłok, mas uszczelniających i środków maskujących jest jednoskładnikowy, a większość materiałów nie zawiera rozpuszczalników. Kleje przemysłowe Dymax są przeznaczone do klejenia szerokiej gamy podłoży, z których niektóre są trudne do sklejenia, np. tworzywa sztuczne, szkło, metale itp. Ponadto firma Dymax opracowuje i sprzedaje urządzenia do utwardzania światłem LED i UV, które wykorzystują diody LED, UV lub światło widzialne o średniej lub wysokiej intensywności w celu zapewnienia szybkiego utwardzania klejów światłoutwardzalnych, powłok i farb drukarskich UV.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MERZ & BENTELI AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  merz+benteli oferuje szczeliwa i kleje elastyczne oparte na przyjaznej dla środowiska i w stosowaniu, bezrozpuszczalnikowej technologii, częściowo na bazie surowców odnawialnych w nawet 70% tj. produkty i usługi na najwyższym poziomie jakości, wyprodukowane w Szwajcarii. Ponadto specjalizujemy się w produkcji typu Private Labeling. Nasi klienci wykorzystują nasze produkty do oferowania rozwiązań w zakresie efektywności energetycznej i uszczelniania w sektorze budowlanym, a także do montażu szyb samochodowych i wielu innych zastosowań w sektorze transportu i montażu.

  Witryna www Open In New icon
 2. ADLER-WERK LACKFABRIK JOHANN BERGHOFER GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Gdzie ADLER, tam jest całe nasze serce. ADLER jest tradycyjną tyrolską firmą rodzinną. Dlatego właśnie liczą się dla nas standardy, które sami sobie wyznaczyliśmy. Dzięki tej filozofii firma ADLER stała się liderem w dziedzinie konserwacji drewna i powłok do drewna. Kto robi coś z sercem, nie robi tego połowicznie. Zaczyna się od badań a kończy na doradztwie i serwisie. W naszych żyłach płynie farba. Wyłącznie w siedzibie naszej firmy w Schwaz w Tyrolu (A) produkujemy farby, lakiery i produkty do konserwacji drewna dla stolarzy, budowniczych konstrukcji drewnianych oraz producentów mebli, okien, drzwi i parkietów. Wspieramy również malarzy i majsterkowiczów pełną gamą farb i lakierów. Zaopatrujemy klientów w całej Europie i poza nią za pośrednictwem naszych przedstawicielstw i partnerów handlowych, a także wybranych sprzedawców farb ADLER Farbenmeister.

  Witryna www Open In New icon
 3. FRABO ADESIVI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  nasze produkty są wykorzystywane do obróbki w fabrykach obuwia, galanterii skórzanej i materacy. Produkuje kleje do drewna, kleje winylowe, katalizatory, kleje do izolacji, kleje do mebli tapicerowanych, rozcieńczalniki, kleje termotopliwe, kleje na zimno bez rozpuszczalników, kleje cyjanoakrylowe i kleje do zastosowań specjalnych.

  Witryna www Open In New icon
 4. ADESIV SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Adesiv zostało założone w 1971 roku, jako producent klejów dla różnych branż przemysłowych. Z biegiem czasu, dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój, produkty Adesiv, ze względu na ich wysoką jakość, poszanowanie środowiska i wizerunek, zdobyły pierwszoplanową pozycję wśród klejów przeznaczonych dla najbardziej różnorodnych branż przemysłowych. Adesiv posiada rozległą sieć dystrybucyjną na całym świecie. Do każdego produktu dołączone są szczegółowe informacje techniczne dotyczące jego właściwości i rodzajów zastosowań.

  Witryna www Open In New icon
 5. REGIOTAPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. POLYTEC PT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. SUNSTAR ENGINEERING EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. HILDI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. SONDERHOFF CHEMICALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. REKA KLEBETECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. TEWIPACK UHL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. PTW DICHTSTOFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. BYLA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. VECTA COLLE

  Francja

  Verified by europages badge
 10. ARA CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. BIG DIFFERENCE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. MIERZEJEWSKI MATERIAŁY SAMOPRZYLEPNE

  Polska

  Oferujemy materiały techniczne w roli, sztancowane i wykrawane (klej po jednej stronie lub po obu stronach), m.in. filc, folie, folie magnetyczne, mikrogumy (także w wersji ognioodpornej zgodne z normą ISO 4589-1, EN 45545-2) gumy, rzepy, dowolne kształty i wycinanie pod zamówienie oraz urządzenia ręczne i stołowe do obsługi taśm samoprzylepnych i dwustronnych, cięcia rzepów, pianki, błon klejowych, zarówno w nawojach ręcznych jak i maszynowych. Docinamy i konfekcjonujemy taśmy usztywniające, taśmy znakujące, taśmy maskujące, taśmy aluminiowe, taśmy antypoślizgowe, teflonowe, kaptonowe, poliestrowe, zbrojone, foliowe, filamentowe, ostrzegawcze, ochronne, tekstylne. Oferujemy także papier silikonowany stosowany do produkcji materiałów samoprzylepnych. Przetwarzamy taśmy na nośnikach foliowych (ALU, PP, PE, PCV, PET), piankowych (PE, EVA, CR, EPDM, PVC) oraz tkaninowych i zbrojonych siatką. Dysponujemy dużym asortyment materiałów technicznych i samoprzylepnych, z możliwością dopasowania grubości, kształtu i szerokości. Oferujemy materiały montażowe, ochronne i uszczelniające w formie jednostronnie lub dwustronnie klejące z pianki, filcu, włóknin, folii, błon dwustronnie klejących, folii magnetycznych, gumy, silikonu, mikrogumy, rzepów.W zależności od potrzeb danego projektu, możemy wykonać dowolny kształt, dopasować warstwę klejową, właściwości materiału, jego gęstość, grubość, gramaturę. Wykonujemy zarówno duże produkcje jak i małe serie prototypowe.

 3. INPROPAK GMBH

  Niemcy

  Zdobyta przez wiele lat wiedza i doświadczenie, siła innowacji oraz niezależność badań i rozwoju owocują konkurencyjnymi produktami o niezmiennie wysokiej jakości. Utrzymujemy naszą pozycję na rynku nie tylko dzięki bardzo dobrym produktom, ale również dzięki kompetentnemu doradztwu i doskonałej obsłudze. Doświadczeni, zmotywowani pracownicy i kultura korporacyjna oparta na partnerstwie zapewniają unikalne połączenie kreatywnego myślenia i wiedzy technologicznej. Dzięki naszemu doświadczeniu osiągnęliśmy niezależność, która jest niezbędna w celu zagwarantowania neutralnego doradztwa. Mając zawsze na uwadze najlepsze rozwiązanie w stosunku do zastosowań naszych klientów, zadajemy również pytanie o efektywność ekonomiczną, która ma ogromne znaczenie dla produkcji. Nawet w przypadku najwyższych wymagań technicznych, badania prowadzone są indywidualnie w interesie klienta, aby znaleźć praktyczne i ekonomiczne warianty.

 4. BÜHNEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  BÜHNEN jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie systemów klejów termotopliwych w Niemczech. Dzięki połączeniu zoptymalizowanych klejów oraz urządzeń do ich aplikacji oferujemy klientom modułowy system klejenia, który można zastosować w różnych dziedzinach. Jako dostawca rozwiązań systemowych przygotowaliśmy ofertę, która umożliwia nabycie wszystkich elementów w jednym miejscu, jak również dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, kompletne systemy, szeroki zakres usług doradczych oraz kompleksową obsługę klienta.

 5. JP & SB INTERNATIONAL

  Hiszpania

  Nasza główna działalność polega na produkcji substancji wiążących bio, skrobii modyfikowanych i dekstryn, jak również szerokiej gamy ekologicznych produktów chemicznych na bazie odnawialnych surowców. Skrobie i glukozy, kleje i substancje wiążące, karboksymetyloceluloza, PVC, PVA, środki przeciwmchowe, żywice, produkty nawilżające, antystatyczne.

 6. SIEMA INDUSTRIEKLEBSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Siema Industrieklebstoffe GmbH Firma SIEMA od ponad 35 lat opracowuje i produkuje głównie kleje stosowane w różnych gałęziach przemysłu. Dla odpowiednich kręgów klientów realizowane są również dostawy farb, preparatów wykończeniowych, preparatów zwiększających przyczepność, środków antyadhezyjnych oraz innych niezbędnych chemikaliów specjalnych.

 7. PKI KLEBETECHNIK & COMPONENTS INH. JOHANNES ILLIK

  Niemcy

  Firma pki jest od ponad 20 lat niezawodnym partnerem w dziedzinie klejów i komponentów! Kleje cyjanoakrylowe są znane jako "kleje błyskawiczne", "kleje szybkowiążące", "kleje uniwersalne" itd. Chodzi o jednoskładnikowe, utwardzające się na zimno i bezrozpuszczalnikowe produkty na bazie monomerowych cyjanoakrylanów. Do produktów tych należą kleje, kleje przemysłowe, kleje do obuwia, kleje na zamówienie, kleje specjalne, kleje stosowane w ortopedii i inne.

 8. TRAYMA

  Hiszpania

  Produkcja i sprzedaż taśm klejących do użytku przemysłowego. Kompletny asortyment artykułów przylepnych dla branży opakowania. Etykiety papeteria i papier z recyklingu.

 9. PANACOL-ELOSOL GMBH

  Niemcy

 10. COLQUÍMICA - INDÚSTRIA NACIONAL DE COLAS, S.A.

  Portugalia

Filtry

Wyniki dla

Kleje- spoiwa- zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia - Import eksport

Liczba wyników

1785 przedsiębiorstwa