• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • klamry- żabki

Wyniki dla

Klamry- żabki - Import eksport

 1. MPV PAPIER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MPV PAPIER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Ma siedzibę w Maintal, Niemcy.

 2. TORREGGIANI SRL

  Włochy

  Firma TORREGGIANI S.R.L. narodziła się w miejscowości Redondesco, w prowincji Mantua w 1974 roku, z pomysłu braci Livio i Carlo Torreggiani, by spróbować szczęścia w dość eksperymentalnym wówczas sektorze Livio zajął się stroną handlową, natomiast młodszy Carlo stroną produkcyjną. Stworzyli w sposób RZEMIEŚLNICZY maszynę do produkcji pierwszych GWOŹDZI METALOWYCH, które oferowali ograniczonej klienteli z branży meblowej z regionu Wenecji Euganejskiej oraz Lombardii. Dziś TORREGGIANI Srl to jedna z wiodących włoskich firm w terj branży, przywiązująca szczególną wagę do jakości oraz kwestii środowiska. Wysoce wydajne narzędzia spełniają wszystkie najnowsze standardy technologiczne. Zintegrowany proces produkcji, który zaczyna się od obróbki surowca (pręt) aż do ukończonego produktu, pozwala nam stosować ścisłą kontrolę jakości. Poza tym, że jesteśmy obecni na rynku włoskim, znaczna część naszych produktów jest eksportowana do Europy i innych krajów.

 3. A.P.M. (AGRAFE PRÉCISION MÉCANIQUE)

  Francja

  Firma A.P.M. (AGRAFE PRÉCISION MÉCANIQUE), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Jest również obecna w dziedzinach zszywki metalowe do opakowań, i zszywki do zszywarek biurowych. Ma siedzibę w Enchenberg, Francja.

 4. AMBS + MORSCH GMBH

  Niemcy

  Firma AMBS + MORSCH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Ma siedzibę w Lahr, Niemcy.

 5. TIMPACO GMBH FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNG

  Niemcy

  Firma TIMPACO GMBH FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KYOCERA SENCO SWITZERLAND AG

  Szwajcaria

  Firma KYOCERA SENCO SWITZERLAND AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Ma siedzibę w Horgen, Szwajcaria.

 2. KEMERLI METAL

  Turcja

  Firma KEMERLI METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Jest również obecna w dziedzinach meble, narzędzia na sprężone powietrze, i akcesoria do mebli. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 3. 3D MAKINA KALIP

  Turcja

  Firma 3D MAKINA KALIP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA

  Francja

  Firma MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Jest również obecna w dziedzinach Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, Przenośniki taśmowe, pasy napędowe, Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, i Przenośniki taśmowe. Ma siedzibę w Saint-Chamond, Francja.

 5. STALGRIT

  Białoruś

  Firma STALGRIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zszywania i gwoździowania. Jest również obecna w dziedzinach Klamry, żabki, Gwoździe, Klamry, żabki, Gwoździe, Maszyny do zszywania i gwoździowania opakowań, i gwoździe. Ma siedzibę w Retchitsa, Białoruś.

 1. TRAFILERIA TRAVER SRL

  Włochy

  Firma TRAFILERIA TRAVER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Jest również obecna w dziedzinach metal wire, i drut żelazny. Ma siedzibę w Zevio, Włochy.

 2. TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Klamry, żabki, drut wyżarzony, struny, Klamry, żabki, i studded gabions. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. HENAN WINWAY ELECTROMECHANICAL TECHNOLOGY CO,.LTD

  Chiny

  Firma HENAN WINWAY ELECTROMECHANICAL TECHNOLOGY CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Shangqiu, Chiny.

 2. SOFRAGRAF SENCO

  Francja

  Firma SOFRAGRAF SENCO, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Jest również obecna w dziedzinach Klamry i spinki do opakowań, na zamówienie, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Klamry i spinki do opakowań, na zamówienie, i Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Ma siedzibę w St Ame, Francja.

 3. TEW INDUSTRY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma TEW INDUSTRY CO., LTD., roku i działającą w sektorze Gwoździe. Jest również obecna w dziedzinach Klamry, żabki, i Klamry, żabki. Ma siedzibę w Kaohsiung, Tajwan R.O.C..