• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kina - wyposażenie sal

Wyniki dla

Kina - wyposażenie sal - Import eksport

 1. BRAUN GMBH & CO. KG STUHLFABRIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRAUN GMBH & CO. KG STUHLFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kina - wyposażenie sal. Ma siedzibę w Bad Rappenau, Niemcy.

 2. KINOEXPORT S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma KINOEXPORT S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Kina - wyposażenie sal, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Teatry - wyposażenie sal, Sale kongresowe i konferencyjne, Kina - wyposażenie sal, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Teatry - wyposażenie sal, i Sale kongresowe i konferencyjne. Ma siedzibę w Korytná, Republika Czeska.

 3. CINETEC LANDFRIED GMBH

  Niemcy

  Firma CINETEC LANDFRIED GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kina - wyposażenie sal. Jest również obecna w dziedzinach Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Ekrany foliowe, i Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Wendlingen A.n., Niemcy.

 4. GODARD (SARL)

  Francja

  Firma GODARD (SARL), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kina - wyposażenie sal. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do mebli kuchennych, Automatyka okna - okna zmotoryzowane, Stolarka z PCV, i drzwi drewniane. Ma siedzibę w Monts, Francja.

 5. SEATORIUM

  Turcja

  Firma SEATORIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Kina - wyposażenie sal, fotele kinowe, i Kina - wyposażenie sal. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHANGHAI PARADISE SEATING CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI PARADISE SEATING CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kina - wyposażenie sal. Jest również obecna w dziedzinach fotele kinowe, i Krzesła audytoryjne. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 2. AZUR SCÉNIC

  Francja

  Firma AZUR SCÉNIC, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sal, Kina - wyposażenie sal, Teatry - wyposażenie sceny, Teatry - wyposażenie sal, Kina - wyposażenie sal, i Teatry - wyposażenie sceny. Ma siedzibę w Saint Jeannet, Francja.

 3. MEDIA PRODUCT

  Francja

  Firma MEDIA PRODUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Kina - wyposażenie sal, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Kina - wyposażenie sal, i Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Ma siedzibę w St Bonnet De Mure, Francja.

 4. STE DES CINEMAS DE LA VALENTINE

  Francja

  Firma STE DES CINEMAS DE LA VALENTINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Kina - wyposażenie sal, i Kina - wyposażenie sal. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 5. DOBREKINO.PL ORGANIZACJA IMPREZ I PROJEKTOW

  Polska

  Firma DOBREKINO.PL ORGANIZACJA IMPREZ I PROJEKTOW, roku i działającą w sektorze Kina - wyposażenie sal. Ma siedzibę w Prudnik, Polska.

 1. BELL THEATRE SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BELL THEATRE SERVICES LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Kina - wyposażenie sal, i Kina - wyposażenie sal. Ma siedzibę w Borehamwood, Zjednoczone Królestwo.

 2. HAMMANN SCREENS GMBH

  Niemcy

  Firma HAMMANN SCREENS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kina - wyposażenie sal. Jest również obecna w dziedzinach Trybuny i ławki na stadiony, i Trybuny i ławki na stadiony. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. CINEMA COLISEE

  Francja

  Firma CINEMA COLISEE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Kina - wyposażenie sal, i Kina - wyposażenie sal. Ma siedzibę w Montbeliard, Francja.

 2. SOLERCINE - PROJECTOS E EQUIPAMENTOS CINEMATOGRAFICOS E AUDIOVISUAIS, LDA

  Portugalia

  Firma SOLERCINE - PROJECTOS E EQUIPAMENTOS CINEMATOGRAFICOS E AUDIOVISUAIS, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Kina - wyposażenie sal, i Kina - wyposażenie sal. Ma siedzibę w Santa Iria De Azoia, Portugalia.

 3. EUROSEAT

  Niemcy

  Firma EUROSEAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kina - wyposażenie sal. Ma siedzibę w Kirchheim U. Teck, Niemcy.

 4. SALON AUDITORIO-CENTER OY

  Finlandia

 5. UNIVERSAL PICTURES NORWAY AS

  Norwegia

 6. EZCARAY INTERNACIONAL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Działająca od roku 1955 fabryka siedzeń do wyposażenia takich miejsc jak: Pałace kongresowe, audytoria, kina, teatry. Meble szkolne. Trybuny, trybuny składane. Nasza firma, Ezcaray Internacional, rozwija swoją działalność od ponad stu lat. W tym okresie zbudowaliśmy bezkonkurencyjne doświadczenie. Jakość naszych siedzeń jest uznawana w całym kraju a od kilku lat eksportujemy nasze produkty m.in. do Niemiec, Francji, Belgii i Holandii.

 7. LS DIFFUSIONCLOS

  Belgia

  Firma LS DIFFUSIONCLOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sal, Fotele do sal widowiskowych, Teatry - wyposażenie sal, i Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 8. MYSTERE BOUFFE

  Francja

  Firma MYSTERE BOUFFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sal. Jest również obecna w dziedzinach kupno-sprzedaż instrumentów muzycznych, i wynajem sal konferencyjnych. Ma siedzibę w Pré-Saint-Gervais, Francja.

 1. EHEIM MÖBEL GMBH ÖHRINGEN

  Niemcy

  Firma EHEIM MÖBEL GMBH ÖHRINGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sal, Fotele do sal widowiskowych, Teatry - wyposażenie sal, i Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w Öhringen, Niemcy.

 2. OPERAPULIA SOC. COOP.

  Włochy

  Firma OPERAPULIA SOC. COOP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sal. Jest również obecna w dziedzinach Firanki, Tkaniny firanowe, wyposażenie teatrów, Firanki, i Tkaniny firanowe. Ma siedzibę w Nardò, Włochy.

 3. ENTRENADOR A DOMICILIO

  Hiszpania

  Firma ENTRENADOR A DOMICILIO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sport i wypoczynek czynny. Jest również obecna w dziedzinach przygotowywanie SAL TRENINGOWYCH, ośrodki sportowe, i wyposażenie sportowe. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

 4. AYISIGI EGITIM ARACLARI

  Turcja

  Firma AYISIGI EGITIM ARACLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria językowe - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie szkół, i przygotowywanie sal konferencyjnych. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 5. BUREAU MODERNE

  Luksemburg

  Firma BUREAU MODERNE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie szkół, meble biurowe, Wyposażenie szkół, wyposażenie oświetleniowe, i meble do sal konferencyjnych. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 6. ALCANTARA.CAT

  Hiszpania

  Firma ALCANTARA.CAT, roku i działającą w sektorze Szatnie dla sal sportowych. Jest również obecna w dziedzinach Krzesła, Hotele - wyposażenie meblowe, Krzesła, i Hotele - wyposażenie meblowe. Ma siedzibę w Cornella de Llobregat, Hiszpania.

 7. ALBA ARCADE

  Turcja

  Firma ALBA ARCADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wesołe miasteczka, lunaparki - instalacje i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach gry elektroniczne do sal rozrywki, święto jarmarczne - wyposażenie, i gry elektroniczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. XN8 SPORTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma XN8 SPORTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie sportowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do poprawy formy, i urządzenia dla sal gimnastycznych. Ma siedzibę w Salford, Zjednoczone Królestwo.

 9. DECOLETAJE Y TORNEADO DINET S.A.L.

  Hiszpania

 10. CARROCERIAS DIGAL S.A.L.

  Hiszpania

  Firma CARROCERIAS DIGAL S.A.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach wynajem samochodów dostawczych chłodni, wyposażenie furgonów, furgony chłodnicze, i furgony chłodnicze. Ma siedzibę w San Cibrao Das Viñas, Hiszpania.