• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kilimy i tkaniny artystyczne

Wyniki dla

Kilimy i tkaniny artystyczne - Import eksport

 1. PARENTESI QUADRA

  Hiszpania

  Firma PARENTESI QUADRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach carpets to measure, dywany tkane ręcznie, i dywan wełniany. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 2. STYLEGREEN SCHWEIZ

  Szwajcaria

  Firma STYLEGREEN SCHWEIZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach wholesale flowers and plants, rośliny zielone, sztuczne rośliny, i Dehydrated plants. Ma siedzibę w Lostorf, Szwajcaria.

 3. SHADDAI

  Hiszpania

  Firma SHADDAI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Dywany tkane ręcznie, i Dywany tkane ręcznie. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. HOMLY INC

  Stany Zjednoczone

  Firma HOMLY INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach koszyki, i ceramika ręcznie zdobiona. Ma siedzibę w Ohio, Stany Zjednoczone.

 5. XANADU EVOLUTION E.K.

  Niemcy

  Firma XANADU EVOLUTION E.K., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach obrazy i sztuka, płótna malarskie, i kabina sauny. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARS GRAPHICA

  Niemcy

  Firma ARS GRAPHICA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Schermbeck, Niemcy.

 2. ALFOMBRATE

  Hiszpania

  Firma ALFOMBRATE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach dywan produkcji europejskiej, dywan wełniany, i dywan dobrej jakości. Ma siedzibę w Crevillent, Hiszpania.

 3. FIBERTEX

  Belgia

  Firma FIBERTEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny i dzianiny. Jest również obecna w dziedzinach Kilimy i tkaniny artystyczne, Tapety welurowe i tekstylne, Kilimy i tkaniny artystyczne, zasłony i tkaniny obiciowe, i Tapety welurowe i tekstylne. Ma siedzibę w Wevelgem, Belgia.

 4. RAWYAL

  Indie

  Firma RAWYAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Indyjskie tkaniny obiciowe, Bedspreads and curtains, dividers, i Zasłony 100% bawełny. Ma siedzibę w Jaipur, Indie.

 5. KATHARINA WIEBE

  Niemcy

  Firma KATHARINA WIEBE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, artykuły do dekoracji ściennych, i Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 1. DE WIT KONINKLIJKE MANUFACTUUR VAN WANDTAPIJTEN

  Belgia

  Firma DE WIT KONINKLIJKE MANUFACTUUR VAN WANDTAPIJTEN, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Dywany i wykładziny podłogowe, Dywany i wykładziny podłogowe, i stare obicie. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 2. BENIOUARAN CARPET

  Maroko

  Firma BENIOUARAN CARPET, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Marrakech, Maroko.

 1. SOMBRILLAS AITOUR

  Hiszpania

  Firma SOMBRILLAS AITOUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach tkaniny z alfy. Ma siedzibę w Algeciras Cadiz, Hiszpania.

 2. PRONTO INTERVENTO FABBRI

  Włochy

  Firma PRONTO INTERVENTO FABBRI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach otwieranie drzwi pancernych, i otwieranie zamków. Ma siedzibę w San Donato Milanese, Włochy.

 3. ARTIGIANATO ARTISTICO VENEZIANO S.N.C. BABINI VINCENZO

  Włochy

  Firma ARTIGIANATO ARTISTICO VENEZIANO S.N.C. BABINI VINCENZO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lustra dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Rzemiosło, Kilimy i tkaniny artystyczne, Rzemiosło, i Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Venezia, Włochy.

 4. CASA TAPETES FOFAL LDA.

  Portugalia

  Firma CASA TAPETES FOFAL LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 5. BYS INTERNATIONAL (CHINA) CO., LTD

  Chiny

  Firma BYS INTERNATIONAL (CHINA) CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 6. M&T SRL

  Włochy

  Firma M&T SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach obicie. Ma siedzibę w Alserio, Włochy.

 7. THE STITCHING STUDIO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE STITCHING STUDIO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Mansfield, Zjednoczone Królestwo.

 8. TAPEÇARIAS FERREIRA DE SA LDA.

  Portugalia

  Firma TAPEÇARIAS FERREIRA DE SA LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Espinho, Portugalia.

 1. MAS DI GRILLI GUIDO

  Włochy

  Firma MAS DI GRILLI GUIDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach obicie, i ubiór. Ma siedzibę w COMO, Włochy.

 2. TRICANA - TAPEÇARIA REGIONAL DE COIMBRA, S.A.

  Portugalia

  Firma TRICANA - TAPEÇARIA REGIONAL DE COIMBRA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzemiosło. Jest również obecna w dziedzinach Kilimy i tkaniny artystyczne, i Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 3. TAPETAUTO - JOAQUIM MARQUES & FILHOS LDA.

  Portugalia

  Firma TAPETAUTO - JOAQUIM MARQUES & FILHOS LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Paços De Brandão, Portugalia.

 4. CARPET SENSE LDA.

  Portugalia

  Firma CARPET SENSE LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Arcozelo, Portugalia.

 5. ACACIA GIUSEPPE S.R.L.

  Włochy

  Firma ACACIA GIUSEPPE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzemiosło. Jest również obecna w dziedzinach Kilimy i tkaniny artystyczne, i Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Gubbio (Pg), Włochy.

 6. KORONKA-BOBOWA. REKODZIELO LUDOWE I ARTYSTYCZNE. KILIMY, GOBELINY

  Polska

  Firma KORONKA-BOBOWA. REKODZIELO LUDOWE I ARTYSTYCZNE. KILIMY, GOBELINY, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w JANKOWA, Polska.

 7. DEBRUNNER ACIFER SA FRIBOURG

  Szwajcaria

  Firma DEBRUNNER ACIFER SA FRIBOURG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika artystyczna. Jest również obecna w dziedzinach Kilimy i tkaniny artystyczne, i Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Fribourg, Szwajcaria.

 8. VIEIRA E DIAS LDA.

  Portugalia

  Firma VIEIRA E DIAS LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Esmoriz, Portugalia.

 9. SEMPRE NOIVA TAPETES ARRAIOLOS LDA.

  Portugalia

  Firma SEMPRE NOIVA TAPETES ARRAIOLOS LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Arraiolos, Portugalia.

 10. HENTSCHEL GMBH

  Niemcy

  Firma HENTSCHEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzemiosło. Jest również obecna w dziedzinach Kilimy i tkaniny artystyczne, i Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Weyhe, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo