• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kilimy i tkaniny artystyczne

Wyniki dla

Kilimy i tkaniny artystyczne - Import eksport

 1. STYLEGREEN SCHWEIZ

  Szwajcaria

  Firma STYLEGREEN SCHWEIZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach wholesale flowers and plants, rośliny zielone, sztuczne rośliny, i Dehydrated plants. Ma siedzibę w Lostorf, Szwajcaria.

 2. SHADDAI

  Hiszpania

  Firma SHADDAI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Dywany tkane ręcznie, i Dywany tkane ręcznie. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. XANADU EVOLUTION E.K.

  Niemcy

  Firma XANADU EVOLUTION E.K., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach obrazy i sztuka, płótna malarskie, i kabina sauny. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 4. PARENTESI QUADRA

  Hiszpania

  Firma PARENTESI QUADRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach carpets to measure, dywany tkane ręcznie, i dywan wełniany. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 5. FIBERTEX

  Belgia

  Firma FIBERTEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny i dzianiny. Jest również obecna w dziedzinach Kilimy i tkaniny artystyczne, Tapety welurowe i tekstylne, Kilimy i tkaniny artystyczne, zasłony i tkaniny obiciowe, i Tapety welurowe i tekstylne. Ma siedzibę w Wevelgem, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALFOMBRATE

  Hiszpania

  Firma ALFOMBRATE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach dywan produkcji europejskiej, dywan wełniany, i dywan dobrej jakości. Ma siedzibę w Crevillent, Hiszpania.

 2. ARS GRAPHICA

  Niemcy

  Firma ARS GRAPHICA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Schermbeck, Niemcy.

 3. DE WIT KONINKLIJKE MANUFACTUUR VAN WANDTAPIJTEN

  Belgia

  Firma DE WIT KONINKLIJKE MANUFACTUUR VAN WANDTAPIJTEN, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Dywany i wykładziny podłogowe, Dywany i wykładziny podłogowe, i stare obicie. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 4. KATHARINA WIEBE

  Niemcy

  Firma KATHARINA WIEBE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, artykuły do dekoracji ściennych, i Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 5. SOMBRILLAS AITOUR

  Hiszpania

  Firma SOMBRILLAS AITOUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach tkaniny z alfy. Ma siedzibę w Algeciras Cadiz, Hiszpania.

 1. PRONTO INTERVENTO FABBRI

  Włochy

  Firma PRONTO INTERVENTO FABBRI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach otwieranie drzwi pancernych, i otwieranie zamków. Ma siedzibę w San Donato Milanese, Włochy.

 2. CASA TAPETES FOFAL LDA.

  Portugalia

  Firma CASA TAPETES FOFAL LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 1. MAS DI GRILLI GUIDO

  Włochy

  Firma MAS DI GRILLI GUIDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach obicie, i ubiór. Ma siedzibę w COMO, Włochy.

 2. THE STITCHING STUDIO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE STITCHING STUDIO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Mansfield, Zjednoczone Królestwo.

 3. TAPETAUTO - JOAQUIM MARQUES & FILHOS LDA.

  Portugalia

  Firma TAPETAUTO - JOAQUIM MARQUES & FILHOS LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Paços De Brandão, Portugalia.

 4. ARTIGIANATO ARTISTICO VENEZIANO S.N.C. BABINI VINCENZO

  Włochy

  Firma ARTIGIANATO ARTISTICO VENEZIANO S.N.C. BABINI VINCENZO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lustra dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Rzemiosło, Kilimy i tkaniny artystyczne, Rzemiosło, i Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Venezia, Włochy.

 5. CARPET SENSE LDA.

  Portugalia

  Firma CARPET SENSE LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Arcozelo, Portugalia.

 6. TAPEÇARIAS FERREIRA DE SA LDA.

  Portugalia

  Firma TAPEÇARIAS FERREIRA DE SA LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Espinho, Portugalia.

 7. M&T SRL

  Włochy

  Firma M&T SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach obicie. Ma siedzibę w Alserio, Włochy.

 8. ACACIA GIUSEPPE S.R.L.

  Włochy

  Firma ACACIA GIUSEPPE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzemiosło. Jest również obecna w dziedzinach Kilimy i tkaniny artystyczne, i Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Gubbio (Pg), Włochy.

 1. DEBRUNNER ACIFER SA FRIBOURG

  Szwajcaria

  Firma DEBRUNNER ACIFER SA FRIBOURG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika artystyczna. Jest również obecna w dziedzinach Kilimy i tkaniny artystyczne, i Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Fribourg, Szwajcaria.

 2. MANUEL OLIVEIRA CARDOSO - INDUSTRIA E COMERCIO DE TAPEÇARIAS E ARTIGOS PARA O LAR UNIPESSOAL LDA.

  Portugalia

  Firma MANUEL OLIVEIRA CARDOSO - INDUSTRIA E COMERCIO DE TAPEÇARIAS E ARTIGOS PARA O LAR UNIPESSOAL LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Ovar, Portugalia.

 3. SIMARLAR TEXTEIS LAR LDA.

  Portugalia

  Firma SIMARLAR TEXTEIS LAR LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Póvoa De Santo Adrião, Portugalia.

 4. KORONKA-BOBOWA. REKODZIELO LUDOWE I ARTYSTYCZNE. KILIMY, GOBELINY

  Polska

  Firma KORONKA-BOBOWA. REKODZIELO LUDOWE I ARTYSTYCZNE. KILIMY, GOBELINY, roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w JANKOWA, Polska.

 5. TRICANA - TAPEÇARIA REGIONAL DE COIMBRA, S.A.

  Portugalia

  Firma TRICANA - TAPEÇARIA REGIONAL DE COIMBRA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzemiosło. Jest również obecna w dziedzinach Kilimy i tkaniny artystyczne, i Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 6. ALVES PEREIRA TAPECARIAS S.A.

  Portugalia

  Firma ALVES PEREIRA TAPECARIAS S.A., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Oleiros, Portugalia.

 7. SEMPRE NOIVA TAPETES ARRAIOLOS LDA.

  Portugalia

  Firma SEMPRE NOIVA TAPETES ARRAIOLOS LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Arraiolos, Portugalia.

 8. ORIGINAL & ESPECIAL TAPEÇARIAS UNIPESSOAL LDA.

  Portugalia

  Firma ORIGINAL & ESPECIAL TAPEÇARIAS UNIPESSOAL LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Espinho, Portugalia.

 9. VIEIRA E DIAS LDA.

  Portugalia

  Firma VIEIRA E DIAS LDA., roku i działającą w sektorze Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Esmoriz, Portugalia.

 10. THE COLESHILL COLLECTION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE COLESHILL COLLECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzemiosło. Jest również obecna w dziedzinach Kilimy i tkaniny artystyczne, i Kilimy i tkaniny artystyczne. Ma siedzibę w Chesham, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo