• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kierownice i układy kierownicze

Wyniki dla

Kierownice i układy kierownicze - Import eksport

 1. PETER RENZ SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Peter Renz jest generalnym przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem koncernu ZF Friedrichshafen AG od 1992r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dostępowi do nowoczesnych technologii i wiedzy technicznej, możemy naszym Klientom zapewnić profesjonalną pomoc w zakresie doboru podzespołów, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego mechanicznych oraz automatycznych skrzyń biegów. Poza sprzedażą oraz serwisem manualnych i automatycznych przekładni, specjalizujemy się również w serwisie podzespołów samochodowych, takich jak przekładnie kierownicze, pompy wspomagania, przystawki odbioru mocy, reduktory, osie, tylne mosty i inne elementy oraz zespoły wchodzące w skład układów napędowych pojazdów mechanicznych, jednostek pływających i latających. Naszą firmę wyróżnia profesjonalne podejście do napraw gwarancyjnych, a także pogwarancyjnych, które wykonujemy tylko na oryginalnych częściach.

 2. KRUPIŃSKI KRZYSZTOF. WARSZTAT MECHANICZNY

  Polska

  Nasz warsztat mechaniczny, znajdujący się w Katowicach, istnieje na rynku od 1948 roku. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży mechaniki pojazdowej. Naszą specjalizacją jest regeneracja maglownic oraz naprawa wszystkich typów przekładni kierowniczych zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych. Wykonując swoją pracę kierujemy się przede wszystkim precyzją i dokładnością. Dzięki szerokiej wiedzy i umiejętnościom jesteśmy w stanie dokonać każdej naprawy. Specjalistyczne wyposażenie naszego warsztatu pozwala na szybką diagnozę i regenerację podzespołów pojazdów. Napraw dokonujemy solidnie i sprawnie oraz zawsze zgodnie z ustalonym terminem. Zależy nam na dostosowaniu się do potrzeb naszych Klientów i ich zadowoleniu. Z tego względu zapewniamy także fachowe doradztwo dotyczące regeneracji części samochodowych. Nasi pracownicy podchodzą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem, ponieważ mechanika pojazdowa jest ich pasją.

 3. ROLLENSHOP NR. 1 BY HERRMANN INDUSTRIESERVICE

  Niemcy

  Firma ROLLENSHOP NR. 1 BY HERRMANN INDUSTRIESERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kierownice i układy kierownicze. Ma siedzibę w Buxtehude, Niemcy.

 4. KAZCIOGLU INDUSTRIAL

  Turcja

  Firma KAZCIOGLU INDUSTRIAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kierownice i układy kierownicze. Jest również obecna w dziedzinach człony skrętu kół do samochodów. Ma siedzibę w Kutahya, Turcja.

 5. AUTOHIDRAULIKA UAB

  Litwa

  Firma AUTOHIDRAULIKA UAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kierownice i układy kierownicze. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, i Pompy. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SISMAK OTOMOTIV A.S.

  Turcja

  Firma SISMAK OTOMOTIV A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kierownice i układy kierownicze. Jest również obecna w dziedzinach obudowy przekładni kierowniczych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. TUSRECAMBIOS.COM

  Hiszpania

  Firma TUSRECAMBIOS.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Kierownice i układy kierownicze, systemy nawigacji, i Kierownice i układy kierownicze. Ma siedzibę w Almendralejo, Hiszpania.

 3. TITAN MOTORSPORT & AUTOMATED ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TITAN MOTORSPORT & AUTOMATED ENGINEERING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Jest również obecna w dziedzinach Kierownice i układy kierownicze, człony skrętu kół do samochodów, i Kierownice i układy kierownicze. Ma siedzibę w St. Neots, Zjednoczone Królestwo.

 4. EUROTEXSO DISTRIBUTION SRL

  Rumunia

  Firma EUROTEXSO DISTRIBUTION SRL, roku i działającą w sektorze Kierownice i układy kierownicze. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty elektroniczne, Części samochodowe, Industry, i Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.