• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kawa - urządzenia do palenia kawy

Wyniki dla

Kawa - urządzenia do palenia kawy - Import eksport

 1. R&R ROASTER AND ROASTER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma R&R ROASTER AND ROASTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, młynek do kawy, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Palenie kawy i kakao - urządzenia, i Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. ALFRED NOLTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALFRED NOLTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach air cleaning, wentylatory osiowe, suszarnie taśmowe, palarki do kawy, wentylatory kominkowe, wentylatory do usuwania dymu, wentylatory promieniowe, opiekacze do orzechów, i wentylatory specjalne. Ma siedzibę w Reinbek, Niemcy.

 3. BRASIL MOKA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BRASIL MOKA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty sprzedające napoje, instalacja dystrybutorów automatycznych, automatyczne dystrybutory napojów gorących, Automaty sprzedające i dystrybutory, wynajem dystrybutorów automatycznych, Automaty sprzedające napoje, Ekspresy do kawy, i kawa. Ma siedzibę w Villa Di Tirano, Włochy.

 4. CARBONE HANDELS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARBONE HANDELS GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Ma siedzibę w Kevelaer Ot Kervenheim, Niemcy.

 5. ALL4VENDING

  Polska

  ALL4vending to platforma vendingowa skupiająca w jednym miejscu najważniejsze gałęzie vendingu, czyli sprzedaż: - automatów - części zamiennych - produktów do automatów kawowych - akcesoriów a także usługi.Zaletą naszego sklepu jest kompletność oferty.Wchodząc na stronę www.all4vending.pl możesz w jednym miejscu: kupić nowy automat, wyposażyć go w niezbędne części i akcesoria, dobrać produkty vendingowe, które są najbardziej optymalne do danego modelu. A to wszystko w najlepszych cenach. W naszej ofercie znajdują się automaty i ekspresy do kawy, automaty przekąskowe telerzowe i sprężynowe, puszkowce.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PREDOM SERVICE FHU

  Polska

  Jak wiemy, od wieków kawa jest nieodłącznym towarzyszem człowieka w życiu codziennym, to jej poranny smak decyduje, jaki będzie dzień. Dzieki temu, jako jedyni w Warszawie i okolicy, oferujemy 3 lata pełnej gwarancji na ekspresy NIVONA, zakupione w naszym salonie. Nasi sprzedawcy, dzięki posiadanej wiedzy serwisowej, oraz odbywająjących sie cyklicznie szkoleniom, zapewniają w najbardziej profesjonalny sposób, pomoc w doborze ekspresu. Posiadamy wszystkie modele ekspresów firmy NIVONA i potrzebne do nich akcesoria. Posiadamy duży wybór kaw różnych firm, w tym kawy świeżo palone. Stworzyliśmy specjalną mieszankę naszej kawy firmowej "Kawa&Serwis", którą można dostać tylko w naszym sklepie. Posiadamy autoryzację na naprawy ekspresów firmy NIVONA. Dokonujemy fachowych przeglądów i napraw ekspresów wielu marek. Gwarantujemy wysoki standard świadczonych usług. Dla pełnego zadowolenia klienta, stale poszukujemy nowych rozwiązań. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami w zakresie dzierżawy

 2. EUROFOOD TRADING SARL

  Francja

  Przedsiębiorstwo Eurofood trading prowadzi handel urządzeniami dla branż przemysłu rolno-spożywczego: przemysłu mięsnego, serowarskiego, czekoladowego, produkcji biszkoptów, produktów cukierniczych, przemysłu konserwowego i wyrobów piekarskich. Możemy dostarczać nowe i okazyjne materiały wielu marek: MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD

 3. EKOROAST KMS

  Turcja

  Firma EKOROAST KMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do obróbki termicznej owoców, coffee-roasting, i suszone owoce w czekoladzie. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 4. KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD.

  Turcja

  Firma KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach coffee-roasting, i młynek do kawy. Ma siedzibę w Yenişehir/ Konak /izmir, Turcja.

 5. NEUHAUS NEOTEC MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma NEUHAUS NEOTEC MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Ma siedzibę w Reinbek, Niemcy.

 1. QUARANTA CAFFÈ

  Włochy

  Firma QUARANTA CAFFÈ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach italian espresso coffee, kawa - hurt, eksport kawy palonej i podobnych, i palenie kawy i tym podobnych produktów dla klientów zewnętrznych. Ma siedzibę w Brindisi, Włochy.

 2. BESCA ROASTERS.

  Turcja

  Firma BESCA ROASTERS., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kawa - urządzenia do palenia kawy, aparaty do palenia kawy, i Kawa - urządzenia do palenia kawy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C.

  Włochy

  Firma CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C., roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, Ekspresy do kawy na kapsułki, Palenie kawy i kakao - urządzenia, Mieszanka kawy ziarnistej, i ekspresy do kawy dla społeczności. Ma siedzibę w Cremona, Włochy.

 2. SEVVAL ROASTING AND PACKAGING SYSTEM

  Turcja

  Firma SEVVAL ROASTING AND PACKAGING SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do obróbki termicznej owoców, pakowarki, urządzenia i sprzęt do palenia i opiekania ziaren kawy i tym podobne artykuły, i coffee-roasting. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 3. COFFE EXCLUSIVE

  Ukraina

  Firma COFFE EXCLUSIVE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Ma siedzibę w Charkiv, Ukraina.

 4. MOKAFINA

  Belgia

  Firma MOKAFINA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Kawa palona mielona, palenie ziaren kawy, i Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Wijnegem, Belgia.

 5. DNZ ROASTING MACHINE

  Turcja

  Firma DNZ ROASTING MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 6. CESELSAN MAKINA SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcja

  Firma CESELSAN MAKINA SANAYI VE TICARET A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Ma siedzibę w Giresun, Turcja.

 7. ELTES GIDA SAN. VE TIC . A.S.

  Turcja

  Firma ELTES GIDA SAN. VE TIC . A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, i Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. DONKO'S KOFFIE

  Belgia

  Firma DONKO'S KOFFIE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach coffee and tea, kawa, herbata, i akcesoria do ekspresów do kawy. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 1. BAZZARA SRL

  Włochy

  Firma BAZZARA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Ma siedzibę w Trieste, Włochy.

 2. VALEOROSSI

  Ukraina

  Firma VALEOROSSI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach palenie kawy, i Rolno-spożywczy. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 3. GARANTI ROASTERS

  Turcja

  Firma GARANTI ROASTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. PRIME BRASIL COFFEE

  Włochy

  Firma PRIME BRASIL COFFEE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach kawa palona, Kawa zielona, i Kawa palona mielona. Ma siedzibę w Avezzano, Włochy.

 5. URANUS MAKINE SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma URANUS MAKINE SAN.TIC.LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 6. KRAFFE ROASTERS

  Turcja

  Firma KRAFFE ROASTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach aparaty do palenia kawy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. MACHINE CASTLE

  Turcja

  Firma MACHINE CASTLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do palenia orzeszków, migdałów, ziaren kakao lub cytryny, grochu oraz pistacji, urządzenia do palenia kawy, aparaty do palenia kawy, i zakłady szlifierskie. Ma siedzibę w Machine Castle, Turcja.

 8. FANCY BEANS

  Holandia

  Firma FANCY BEANS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Ma siedzibę w Enschede, Holandia.

 9. OZSTARMAKINA

  Turcja

  Firma OZSTARMAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach Składniki spożywcze do mieszanek peklujących, i bieżnia. Ma siedzibę w Dznizli, Turcja.

 10. TOSTA CAFÈ

  Hiszpania

  Firma TOSTA CAFÈ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach kawa palona, i urządzenia i sprzęt do palenia i opiekania ziaren kawy i tym podobne artykuły. Ma siedzibę w Adeje Santa Cruz Tenerife, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo