• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kauczuk - przeróbka i półprodukty

Wyniki dla

Kauczuk - przeróbka i półprodukty - Import eksport

 1. KKT KAUTSCHUK- UND KUNSTSTOFFTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż elastomerów komórkowych w formie elementów wytłaczanych, docięć, samoprzylepnych rolek itd. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które produkuje wszelkiego rodzaju produkty ze spienionego kauczuku, pianki gumowej, tworzyw piankowych i polietylenu komórkowego. Najpopularniejszymi formami naszych wyrobów są taśmy, rolki, profile, płyty i wlewki. Oprócz tego oferujemy elementy wytłaczane i wycinane laserowo. Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie folii samoprzylepnych, które możemy umieścić na dowolnym produkcie. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 2. RHIMEX.COM

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma RHIMEX.COM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Żaluzje rolowane, elektryczne, Kształtowniki z gumy, Elementy osłony krawędziowej, epdm, Wyroby gumowe, pokrycia przeciwsłoneczne, i Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 3. GEFICCA SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GEFICCA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Gumowe artykuły medyczne, Gąbki gumowe przemysłowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Cosne Sur Loire Cedex, Francja.

 4. HIJOS DE VICENTE SEMPERE SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma HIJOS DE VICENTE SEMPERE SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk i wyroby pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wyroby gumowe, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, guma, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Guma i tworzywa sztuczne, Wyroby gumowe, puder z kauczuku, i formowanie w kauczuku. Ma siedzibę w Cañada-Alicante, Hiszpania.

 5. FFT FILZ-FOLIEN-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FFT FILZ-FOLIEN-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Mettmann, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZEMO ZELL- UND MOOSGUMMIFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZEMO ZELL- UND MOOSGUMMIFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Hörstel, Niemcy.

 2. INCUTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INCUTECH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 3. FUGENDICHTBAND24 GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FUGENDICHTBAND24 GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Freudenberg, Niemcy.

 4. REXIO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma REXIO GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Westerrönfeld, Niemcy.

 5. VULKANIZACIJA KOREN

  Słowenia

  Firma VULKANIZACIJA KOREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Formy do tworzyw sztucznych, Koła i rolki gumowe, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Wyroby gumowe, Formy do tworzyw sztucznych, Koła i rolki gumowe, i Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Cirkovce, Słowenia.

 1. PLASTOCELL KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Firma PLASTOCELL KUNSTSTOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Schifferstadt, Niemcy.

 2. RIEGER SCHALLSCHUTZ GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma RIEGER SCHALLSCHUTZ GMBH + CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

 1. GSA SRLS

  Włochy

  Firma GSA SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, Uszczelki gumowe, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, i Uszczelki gumowe. Ma siedzibę w Castegnato, Włochy.

 2. SUMGUMA

  Ukraina

  Firma SUMGUMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, kauczuk syntetyczny, i Artykuły gumowe. Ma siedzibę w Sumy, Ukraina.

 3. BANDEN PLUS-VAN CAUTER

  Belgia

  Firma BANDEN PLUS-VAN CAUTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Opony, i Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Dennenlaan 3, Belgia.

 4. C.E.B. SRL RECUPERO MACINAZIONE MATERIE PLASTICHE

  Włochy

  Firma C.E.B. SRL RECUPERO MACINAZIONE MATERIE PLASTICHE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Mottalciata, Włochy.

 5. RATIOSYSTEMS® GERMANY LTD.

  Niemcy

  Firma RATIOSYSTEMS® GERMANY LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Lüneburg, Niemcy.

 6. BANDAG

  Belgia

  Firma BANDAG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Doradztwo w zarządzaniu. Jest również obecna w dziedzinach Racjonalizacja, reorganizacja, połączenia firm, Opony, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Racjonalizacja, reorganizacja, połączenia firm, Opony, i Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Zaventem (Brucargo), Belgia.

 7. P. BOONEN EN CO

  Belgia

  Firma P. BOONEN EN CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Kompensatory, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Kompensatory, anti-slip mats, i kanalizacje. Ma siedzibę w Niel, Belgia.

 8. OKA-TEC GMBH

  Niemcy

  Firma OKA-TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Kauczuk i wyroby pochodne, Wyroby gumowe, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Kauczuk i wyroby pochodne, i domieszki do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bönen, Niemcy.

 1. KABAT S.J.

  Polska

  Firma KABAT S.J., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dętki. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Wyroby gumowe, Opony, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Wyroby gumowe, i dętki do opon. Ma siedzibę w Budzyn, Polska.

 2. SILSPEK RUBBER SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Firma SILSPEK RUBBER SP. Z O.O. SP. K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Dobrzeń Wielki, Polska.

 3. EUROSMALT HQ SRL

  Włochy

  Firma EUROSMALT HQ SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Paint line, linia malowania, i Podzespoły samochodowe. Ma siedzibę w Castelli Calepio, Włochy.

 4. YMKZ GERİ DONUSUM COZUMLERİ İC VE DIS TİC.LTD.STİ

  Turcja

  Firma YMKZ GERİ DONUSUM COZUMLERİ İC VE DIS TİC.LTD.STİ, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach recykling opon, i oprogramowanie dla przemysłu gumowego. Ma siedzibę w Eyüpsultan, Turcja.

 5. CPI PRODYSOL

  Hiszpania

  Firma CPI PRODYSOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Rubi, Hiszpania.

 6. VULKANIZACIJA KOREN - GUMA KOREN

  Słowenia

  Firma VULKANIZACIJA KOREN - GUMA KOREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Wyroby gumowe do budownictwa, Gumowe artykuły medyczne, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Wyroby gumowe do budownictwa, Gumowe artykuły medyczne, i Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Ma siedzibę w Cirkovce, Słowenia.

 7. GIB HUNDERTMARK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma GIB HUNDERTMARK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk i wyroby pochodne, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Techniczne wyroby gumowe, Dętki, Kauczuk i wyroby pochodne, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Techniczne wyroby gumowe, i Dętki. Ma siedzibę w Griesheim, Niemcy.

 8. TRP POLYMER SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRP POLYMER SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Hereford, Zjednoczone Królestwo.

 9. DERUNLAS

  Turcja

  Firma DERUNLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 10. ANYLONDONWASTE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ANYLONDONWASTE, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach odpady przemysłowe, waste processing, waste disposal, i special waste. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo