• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji

Wyniki dla

Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji - Import eksport

 1. REP INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  REP international, to dostawca rozwiązań dla przemysłu gumowego, termoplastycznego i zajmującego się innymi polimerami. REP international projektuje, produkuje i sprzedaje prasy do wstrzykiwania pionowego i poziomego do formowania gumy i plastyku. REP international to przedsiębiorstwo ze stuletnią tradycją, posiadające certyfikat ISO9001, producent zaawansowanych technologicznie pras wstrzykujących z przeznaczeniem dla następujących gałęzi przemysłu: samochodowy, gospodarstwa domowego, elektryczny, farmaceutyczny i wojskowy.

 2. HUBER+SUHNER AG INJECTION MOULDING

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HUBER+SUHNER AG INJECTION MOULDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Herisau, Szwajcaria.

 3. MAPLAN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAPLAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Formowanie kauczuku - maszyny, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, compression presses, Formowanie kauczuku - maszyny, i formowanie kauczuku. Ma siedzibę w Chambery, Francja.

 4. OLBRICH GMBH

  Niemcy

  Technika jest naszą pasją od ponad 65 lat - tradycja i innowacyjność są od zawsze najważniejsze w Olbrich. Tworzenie wyznaczających kierunki wysokich technologii to wymaganie jakie stawiamy sobie od ponad sześciu dziesięcioleci. Dzięki naszemu pracującemu interdyscyplinarnie zespołowi projektantów i inżynierów wypracowaliśmy sobie uznawane na całym świecie know-how. Na tej bazie tworzymy indywidualne oraz również inteligentne rozwiązania maszynowe podstawie i koncepcje instalacji do produkcji produktów w kształcie toru jak wykładziny podłogowe, tapety, folie i tekstylia techniczne. Jako lider innowacyjności stale szukamy w tej dziedzinie postępowych metod rozwoju, które zapewniają naszym klientom najwyższą efektywność, precyzję i znaczną wartość dodaną. Stanie w miejscu to krok do tyłu: Dlatego OLBRICH bierze sprawy w swoje ręce i pozostaje stale aktywny w dziedzinie badań i rozwoju. OLBRICH – postaw na know-how lidera technologicznego!

 5. POMMEREIT GMBH

  Niemcy

  innowacyjne części Hightech do sprężyn, amortyzatorów i elementów ślizgowych. Elementy z elastomeru, duromeru, plastomeru i gumo-metalu gwarantują efektywną pracę w różnych dziedzinach – ponieważ są kompaktowe, nie wymagają konserwacji i charakteryzują się wyjątkowo długim okresem użytkowania. PEN projektuje i stale udoskonala podzespoły i systemy sprężynowe do specjalnych zastosowań z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RPM KAUÇUK PLASTIK MAKINA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma RPM KAUÇUK PLASTIK MAKINA SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, kauczuk, Obróbka kauczuku i tworzyw sztucznych, opracowanie modeli według specyfikacji klienta, i Techniczne wyroby gumowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. FEKO MAKINA YEDEK PARCA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma FEKO MAKINA YEDEK PARCA SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. EEP MASCHINENBAU E. PLÖMACHER GMBH

  Niemcy

  Firma EEP MASCHINENBAU E. PLÖMACHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach precision washing installations, sprzęt do obróbki powierzchniowej, i instalacje kriogeniczne. Ma siedzibę w Wiehl, Niemcy.

 4. ECOMAXXI COMERCIAL E IMPORTADORA

  Brazylia

  Firma ECOMAXXI COMERCIAL E IMPORTADORA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia dla przemysłu gumowego. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

 5. BONADDIO ARTICOLI IN GOMMA

  Włochy

  Firma BONADDIO ARTICOLI IN GOMMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzdenia do krojenia kauczuku. Ma siedzibę w Lamezia Terme, Włochy.

 1. A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S

  Dania

  Firma A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Wyroby gumowe do budownictwa, Usługi przybrzeżne, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Wyroby gumowe do budownictwa, Usługi przybrzeżne, i artykuły z kauczuku dla przemysłu wydobywczego. Ma siedzibę w Nørresundby, Dania.

 2. ALFA STAMPI

  Włochy

  Firma ALFA STAMPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Adrara San Martino, Włochy.

 1. S. E. NÜNDEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma S. E. NÜNDEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Plastik - produkty do mechaniki, Tworzywa sztuczne - opakowania, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Plastik - produkty do mechaniki, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 2. BORFLEX HERMES - GROUPE BORFLEX

  Francja

  Firma BORFLEX HERMES - GROUPE BORFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Wyroby gumowe, Kauczuk i wyroby pochodne, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Wyroby gumowe, Kauczuk i wyroby pochodne, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Hermes, Francja.

 3. RUBBERKING GROUP

  Tajwan R.O.C.

  Firma RUBBERKING GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpory antywibracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Wyroby gumowe, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Techniczne wyroby gumowe, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Wyroby gumowe, i Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Kaohsiung, Tajwan R.O.C..

 4. PRIMAPLAST

  Francja

  Firma PRIMAPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, taśmociągi, i termoregulatory. Ma siedzibę w Libercourt, Francja.

 5. KERLING KUNSTSTOFF UND KOMPONENTENFERTIGUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KERLING KUNSTSTOFF UND KOMPONENTENFERTIGUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, tworzywa sztuczne granulowane, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Rednitzhembach, Niemcy.

 6. GIWA KUNSTSTOFF UND METALLVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GIWA KUNSTSTOFF UND METALLVERARBEITUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Westendorf, Niemcy.

 7. KOMAX

  Francja

  Firma KOMAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, i wytłaczarki. Ma siedzibę w Wittenheim, Francja.

 8. INTERCARAT

  Francja

  Firma INTERCARAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk i wyroby pochodne, Formowanie kauczuku - maszyny, Kauczuk i wyroby pochodne, Formowanie kauczuku - maszyny, i membrany kauczukowe. Ma siedzibę w Duppigheim, Francja.

 1. ALFA ROLLER

  Turcja

  Firma ALFA ROLLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach produkty ciągnione z kauczuku, matryce do wyciągarki do drutu, i maszyny i urządzenia do wytłaczania kauczuku. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ADVANCED INDÚSTRIA E COMÉRCIO DE MÁQUINAS LTDA.

  Brazylia

  Firma ADVANCED INDÚSTRIA E COMÉRCIO DE MÁQUINAS LTDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach wytłaczarki do gumy, i krany dwukurkowe krany mieszakowe. Ma siedzibę w Novo Hamburgo, Brazylia.

 3. AMKON GMBH

  Niemcy

  Firma AMKON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, Naprawa urządzeń przemysłowych, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Vilshofen an der Donau, Niemcy.

 4. BILLION SAS

  Francja

  Firma BILLION SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, prasy wtryskowe dla tworzyw sztucznych, prasa do drewna, i Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Oyonnax Cedex, Francja.

 5. DIDA ALB

  Albania

  Firma DIDA ALB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach gospodarstwo rolne. Ma siedzibę w Kukes, Albania.

 6. WALTER ZINK GMBH

  Niemcy

  Firma WALTER ZINK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, i Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Jettingen-Scheppach, Niemcy.

 7. OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, i Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Winhöring, Niemcy.

 8. EMQTEC AG

  Niemcy

  Firma EMQTEC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Friedberg, Niemcy.

 9. GERBER SCHWINGUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GERBER SCHWINGUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Przekładnie mechaniczne i części, Wyroby gumowe, Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Przekładnie mechaniczne i części, Wyroby gumowe, i Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 10. DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Niederwinkling, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji - Import eksport

Liczba wyników

255 Przedsiębiorstwa