• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji

Wyniki dla

Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji - Import eksport

 1. REP INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  REP international, to dostawca rozwiązań dla przemysłu gumowego, termoplastycznego i zajmującego się innymi polimerami. REP international projektuje, produkuje i sprzedaje prasy do wstrzykiwania pionowego i poziomego do formowania gumy i plastyku. REP international to przedsiębiorstwo ze stuletnią tradycją, posiadające certyfikat ISO9001, producent zaawansowanych technologicznie pras wstrzykujących z przeznaczeniem dla następujących gałęzi przemysłu: samochodowy, gospodarstwa domowego, elektryczny, farmaceutyczny i wojskowy.

 2. HUBER+SUHNER AG INJECTION MOULDING

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HUBER+SUHNER AG INJECTION MOULDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Herisau, Szwajcaria.

 3. MAPLAN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAPLAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Formowanie kauczuku - maszyny, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, compression presses, Formowanie kauczuku - maszyny, i formowanie kauczuku. Ma siedzibę w Chambery, Francja.

 4. OLBRICH GMBH

  Niemcy

  Technika jest naszą pasją od ponad 65 lat - tradycja i innowacyjność są od zawsze najważniejsze w Olbrich. Tworzenie wyznaczających kierunki wysokich technologii to wymaganie jakie stawiamy sobie od ponad sześciu dziesięcioleci. Dzięki naszemu pracującemu interdyscyplinarnie zespołowi projektantów i inżynierów wypracowaliśmy sobie uznawane na całym świecie know-how. Na tej bazie tworzymy indywidualne oraz również inteligentne rozwiązania maszynowe podstawie i koncepcje instalacji do produkcji produktów w kształcie toru jak wykładziny podłogowe, tapety, folie i tekstylia techniczne. Jako lider innowacyjności stale szukamy w tej dziedzinie postępowych metod rozwoju, które zapewniają naszym klientom najwyższą efektywność, precyzję i znaczną wartość dodaną. Stanie w miejscu to krok do tyłu: Dlatego OLBRICH bierze sprawy w swoje ręce i pozostaje stale aktywny w dziedzinie badań i rozwoju. OLBRICH – postaw na know-how lidera technologicznego!

 5. POMMEREIT GMBH

  Niemcy

  innowacyjne części Hightech do sprężyn, amortyzatorów i elementów ślizgowych. Elementy z elastomeru, duromeru, plastomeru i gumo-metalu gwarantują efektywną pracę w różnych dziedzinach – ponieważ są kompaktowe, nie wymagają konserwacji i charakteryzują się wyjątkowo długim okresem użytkowania. PEN projektuje i stale udoskonala podzespoły i systemy sprężynowe do specjalnych zastosowań z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FEKO MAKINA YEDEK PARCA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma FEKO MAKINA YEDEK PARCA SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. EEP MASCHINENBAU E. PLÖMACHER GMBH

  Niemcy

  Firma EEP MASCHINENBAU E. PLÖMACHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach precision washing installations, sprzęt do obróbki powierzchniowej, i instalacje kriogeniczne. Ma siedzibę w Wiehl, Niemcy.

 3. RPM KAUÇUK PLASTIK MAKINA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma RPM KAUÇUK PLASTIK MAKINA SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, kauczuk, Obróbka kauczuku i tworzyw sztucznych, opracowanie modeli według specyfikacji klienta, i Techniczne wyroby gumowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S

  Dania

  Firma A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Wyroby gumowe do budownictwa, Usługi przybrzeżne, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Wyroby gumowe do budownictwa, Usługi przybrzeżne, i artykuły z kauczuku dla przemysłu wydobywczego. Ma siedzibę w Nørresundby, Dania.

 5. ALFA STAMPI

  Włochy

  Firma ALFA STAMPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Adrara San Martino, Włochy.

 1. KERLING KUNSTSTOFF UND KOMPONENTENFERTIGUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KERLING KUNSTSTOFF UND KOMPONENTENFERTIGUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, tworzywa sztuczne granulowane, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Rednitzhembach, Niemcy.

 2. S. E. NÜNDEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma S. E. NÜNDEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Plastik - produkty do mechaniki, Tworzywa sztuczne - opakowania, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Plastik - produkty do mechaniki, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 1. INTERCARAT

  Francja

  Firma INTERCARAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk i wyroby pochodne, Formowanie kauczuku - maszyny, Kauczuk i wyroby pochodne, Formowanie kauczuku - maszyny, i membrany kauczukowe. Ma siedzibę w Duppigheim, Francja.

 2. BORFLEX HERMES - GROUPE BORFLEX

  Francja

  Firma BORFLEX HERMES - GROUPE BORFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Wyroby gumowe, Kauczuk i wyroby pochodne, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Wyroby gumowe, Kauczuk i wyroby pochodne, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Hermes, Francja.

 3. PRIMAPLAST

  Francja

  Firma PRIMAPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, taśmociągi, i termoregulatory. Ma siedzibę w Libercourt, Francja.

 4. ALFA ROLLER

  Turcja

  Firma ALFA ROLLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach produkty ciągnione z kauczuku, matryce do wyciągarki do drutu, i maszyny i urządzenia do wytłaczania kauczuku. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. GIWA KUNSTSTOFF UND METALLVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GIWA KUNSTSTOFF UND METALLVERARBEITUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Westendorf, Niemcy.

 6. KOMAX

  Francja

  Firma KOMAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, i wytłaczarki. Ma siedzibę w Wittenheim, Francja.

 7. MBM MASCHINENBAU MÜHLDORF GMBH

  Niemcy

  Firma MBM MASCHINENBAU MÜHLDORF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Plastik - produkty do mechaniki, Tworzywa sztuczne - opakowania, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Plastik - produkty do mechaniki, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Mühldorf a. Inn, Niemcy.

 8. DIDA ALB

  Albania

  Firma DIDA ALB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach gospodarstwo rolne. Ma siedzibę w Kukes, Albania.

 1. PETER MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Firma PETER MÜLLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Sulzberg, Niemcy.

 2. OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, i Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Winhöring, Niemcy.

 3. SAHLBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SAHLBERG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Feldkirchen, Niemcy.

 4. BILLION SAS

  Francja

  Firma BILLION SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, prasy wtryskowe dla tworzyw sztucznych, prasa do drewna, i Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Oyonnax Cedex, Francja.

 5. GERBER SCHWINGUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GERBER SCHWINGUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Przekładnie mechaniczne i części, Wyroby gumowe, Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Przekładnie mechaniczne i części, Wyroby gumowe, i Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. AMKON GMBH

  Niemcy

  Firma AMKON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, Naprawa urządzeń przemysłowych, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Vilshofen an der Donau, Niemcy.

 7. DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Niederwinkling, Niemcy.

 8. WALTER ZINK GMBH

  Niemcy

  Firma WALTER ZINK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, i Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Jettingen-Scheppach, Niemcy.

 9. MULTIPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma MULTIPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Tworzywa sztuczne - opakowania, Plastik - produkty do mechaniki, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Schönberg, Niemcy.

 10. KUNSTSTOFFTECHNIK WIESMAYER GMBH

  Niemcy

  Firma KUNSTSTOFFTECHNIK WIESMAYER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Plastik - produkty do mechaniki, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Neustadt a.d.Donau, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji - Import eksport

Liczba wyników

247 Przedsiębiorstwa