• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kasztany i kasztany jadalne

Wyniki dla

Kasztany i kasztany jadalne - Import eksport

 1. CLEMENT FAUGIER

  Francja

  Verified by europages badge

  Clément Faugier w Privas w Ardèche : produkcja i sprzedaż każdego rodzaju produktów na bazie kasztanów od 1882 roku: kasztany kandyzowane, kremy kasztanowe z regionu Ardèche. Produkcja i sprzedaż Marpom's, mieszanki kremu kasztanowego i puree z jabłek. Gama produktów BIO. Clément Faugier oferuje obecnie puree z mrożonych owoców i warzyw, naturalne puree mrożone porcjowane z kasztanów, w formie krążków po 8 lub 15.

 2. CONCEPT FRUITS

  Francja

  Verified by europages badge

  CONCEPT FRUITS z siedzibą w sercu Monts de l’Ardèche to firma specjalizująca się w przetwarzaniu kasztanów jadalnych od 1975 roku. Należy do grupy ROGER DESCOURS, francuskiego lidera i głównego europejskiego gracza w branży mrożonych owoców. Dzięki dostawom kasztanów od najlepszych producentów, Concept Fruits opiera się na zespole profesjonalistów będących ekspertami w przetwórstwie owoców. Oferujemy niezbędną gamę preparatów na bazie kasztanów przeznaczoną dla profesjonalistów z branży gastronomicznej i dla przemysłu spożywczego: • Kreme z kasztanów • Pasta z kasztanów • Puree z kasztanów • Kasztany w syropie - CONCEPT FRUITS oferuje przepisy na kremy i przeciery z kasztanów o autentycznym smaku, według tradycyjnych przepisów z Ardèche, dla tradycyjnej i smacznej kuchni. - Składniki w 100% naturalne, bez aromatów, bez konserwantów, bez barwników - 100% krem kasztanowy « CLEAN LABEL » bez syropu glukozowego - Pasta z kasztanów o wyraźnym smaku kasztanów, mało słodzona i nie waniliowa - Puree z kasztanów w saszetkach Doypack do łatwego i szybkiego użytku - Naturalne kasztany w syropie do różnorodnego użytku: jako dekoracja, w kawałkach, jako dodatek. Do przetwarzania kasztanów pochodzących z rolnictwa ekologicznego firma otrzymała certyfikat ECOCERT FR-BIO-01. Concept Fruits ma także certyfikat IFS i BRC.

 3. RAFFAEL S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RAFFAEL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach Cukierki z karmelem, kasztany smażone w cukrze, panettone, i Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Montoro, Włochy.

 4. CASA QUIROGA HORTOFRUTÍCOLA S.A.

  Hiszpania

  Firma CASA QUIROGA HORTOFRUTÍCOLA S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach mąki z kasztanów, owoce mrożone, frezy, i jagody. Ma siedzibę w Ourense, Hiszpania.

 5. ROSSI ANGELO SNC DI MELLA MARISA LUISA

  Włochy

  Firma ROSSI ANGELO SNC DI MELLA MARISA LUISA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach mąki z kasztanów, obróbka świeżych kasztanów, i mąka z ciecierzycy. Ma siedzibę w Scagnello, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DILETTO PASQUALE & C. SAS

  Włochy

  Firma DILETTO PASQUALE & C. SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach kasztany jadalne, i mąki z kasztanów. Ma siedzibę w Cutro, Włochy.

 2. EGE KAPTAN LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma EGE KAPTAN LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach kasztany jadalne, świeże owoce, kasztany pakowane, i obróbka świeżych kasztanów. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. CASTAÑAS CAMPELO EXPORT (CHESTNUT, FLOURS, GARLIC, NUTS)

  Hiszpania

  Firma CASTAÑAS CAMPELO EXPORT (CHESTNUT, FLOURS, GARLIC, NUTS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach mąki suszone, produkty odwodnione, czosnek, i kasztany jadalne. Ma siedzibę w Villafranca Del Bierzo (león), Hiszpania.

 4. MARRONS IMBERT

  Francja

  Firma MARRONS IMBERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Lody, sorbety, kremy mrożone, Kasztany i kasztany jadalne, Lody, sorbety, kremy mrożone, Kasztany i kasztany jadalne, Purée z kasztanów, i kasztany smażone w cukrze. Ma siedzibę w Aubenas Cedex, Francja.

 5. COMMODITIES TRADING UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COMMODITIES TRADING UK LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach olej słonecznikowy, produkty rolne, nawozy, i Napoje energetyczne. Ma siedzibę w Oakham, Zjednoczone Królestwo.

 1. SORESA - PORTUGAL

  Portugalia

  Firma SORESA - PORTUGAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkcja rolna. Jest również obecna w dziedzinach Kasztany i kasztany jadalne, Jagody, owoce jagodowe, oliwa z oliwek, migdały, Kasztany i kasztany jadalne, i Jagody, owoce jagodowe. Ma siedzibę w Valpaços, Portugalia.

 2. HERMANOS GARZA

  Hiszpania

  Firma HERMANOS GARZA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach ziemniaki, kasztany jadalne, i grzyby. Ma siedzibę w Riós, Ourense, Hiszpania.

 1. NUSSBAUMSCHULE KLOCKS

  Niemcy

  Firma NUSSBAUMSCHULE KLOCKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach Kasztany i kasztany jadalne, szkółki drzew, leszczyna, Kasztany i kasztany jadalne, i orzech. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. ORTOFRUTTICOLA PAPAROZZI ACHILLE

  Włochy

  Firma ORTOFRUTTICOLA PAPAROZZI ACHILLE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Kasztany i kasztany jadalne, kasztany jadalne, kasztany pakowane, Kasztany i kasztany jadalne, i Krem kasztanowy. Ma siedzibę w Canepina, Włochy.

 3. AGROHOUSE.GR

  Grecja

  Firma AGROHOUSE.GR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oliwki. Jest również obecna w dziedzinach Kasztany i kasztany jadalne, owoce suszone, i Kasztany i kasztany jadalne. Ma siedzibę w Larissa, Grecja.

 4. AZ. AGR. "CAVAGRANDE"

  Włochy

  Firma AZ. AGR. "CAVAGRANDE", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach kasztany jadalne, i kasztany pakowane. Ma siedzibę w Sant'alfio, Włochy.

 5. KEVRON GLOBAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEVRON GLOBAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach węgiel drzewny, drewno, używane części samochodowe, i Ropa do silników Diesla. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 6. GAROFALO ALFONSO

  Włochy

  Firma GAROFALO ALFONSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach kasztany jadalne. Ma siedzibę w montella, Włochy.

 7. TARKIM GIDA PLASTIK TARIM INS. TURIZM SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma TARKIM GIDA PLASTIK TARIM INS. TURIZM SAN. TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach siatki ocieniające, i materiały rolnicze. Ma siedzibę w Sanliurfa, Turcja.

 8. IL BOCCETTO

  Włochy

  Firma IL BOCCETTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach kasztany smażone w cukrze, i Purée z kasztanów. Ma siedzibę w Acquasanta Terme, Włochy.

 1. INOVFRUIT

  Francja

  Firma INOVFRUIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Ma siedzibę w Mussidan, Francja.

 2. CC TOURISM, AGRICULTURE EXP IMP LTD.

  Turcja

  Firma CC TOURISM, AGRICULTURE EXP IMP LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach kasztany jadalne, mąki z kasztanów, suszone figi, i Figi świeże. Ma siedzibę w Aydin, Turcja.

 3. FERMA DE ALUNE SRL

  Rumunia

  Firma FERMA DE ALUNE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Orzeszki laskowe, Kasztany i kasztany jadalne, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Nakrętki do śrub, Orzeszki laskowe, Kasztany i kasztany jadalne, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, i Nakrętki do śrub. Ma siedzibę w Cluj-Napoca, Rumunia.

 4. E2W INTERNATIONAL CONSULTING & FOREIGN TRADE

  Turcja

  Firma E2W INTERNATIONAL CONSULTING & FOREIGN TRADE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach Diet - food, Oliwa z oliwek, figi, eksport, Diet - food, i Oliwa z oliwek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. PATRONE S.R.L

  Włochy

  Firma PATRONE S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach Grzyby, chestnuts, trufle, i Grzyby. Ma siedzibę w Montella, Włochy.

 6. SORRENTINO FELICE

  Włochy

  Firma SORRENTINO FELICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Kasztany i kasztany jadalne, i Kasztany i kasztany jadalne. Ma siedzibę w Palma Campania, Włochy.

 7. GHHDSKJDII

  Portugalia

  Firma GHHDSKJDII, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, chestnuts, i Suszone owoce. Ma siedzibę w Bragança, Portugalia.

 8. GLOBAL TRADE

  Turcja

  Firma GLOBAL TRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kasztany i kasztany jadalne. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla zwierząt domowych, hodowla ptaków, Pokarm dla zwierząt domowych, i Komponenty paszy dla bydła. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 9. MADI VENTURA S.P.A.

  Włochy

  Firma MADI VENTURA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Kasztany i kasztany jadalne, i Kasztany i kasztany jadalne. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 10. BENVENUTO S.N.C.

  Włochy

  Firma BENVENUTO S.N.C., roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Kasztany i kasztany jadalne, i Kasztany i kasztany jadalne. Ma siedzibę w Cortemilia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo