• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kasztany i kasztany jadalne

Wyniki dla

Kasztany i kasztany jadalne - Import eksport

 1. CLEMENT FAUGIER

  Francja

  Clément Faugier w Privas w Ardèche : produkcja i sprzedaż każdego rodzaju produktów na bazie kasztanów od 1882 roku: kasztany kandyzowane, kremy kasztanowe z regionu Ardèche. Produkcja i sprzedaż Marpom's, mieszanki kremu kasztanowego i puree z jabłek. Gama produktów BIO. Clément Faugier oferuje obecnie puree z mrożonych owoców i warzyw, naturalne puree mrożone porcjowane z kasztanów, w formie krążków po 8 lub 15.

 2. CONCEPT FRUITS

  Francja

  CONCEPT FRUITS z siedzibą w sercu Monts de l’Ardèche to firma specjalizująca się w przetwarzaniu kasztanów jadalnych od 1975 roku. Należy do grupy ROGER DESCOURS, francuskiego lidera i głównego europejskiego gracza w branży mrożonych owoców. Dzięki dostawom kasztanów od najlepszych producentów, Concept Fruits opiera się na zespole profesjonalistów będących ekspertami w przetwórstwie owoców. Oferujemy niezbędną gamę preparatów na bazie kasztanów przeznaczoną dla profesjonalistów z branży gastronomicznej i dla przemysłu spożywczego: • Kreme z kasztanów • Pasta z kasztanów • Puree z kasztanów • Kasztany w syropie - CONCEPT FRUITS oferuje przepisy na kremy i przeciery z kasztanów o autentycznym smaku, według tradycyjnych przepisów z Ardèche, dla tradycyjnej i smacznej kuchni. - Składniki w 100% naturalne, bez aromatów, bez konserwantów, bez barwników - 100% krem kasztanowy « CLEAN LABEL » bez syropu glukozowego - Pasta z kasztanów o wyraźnym smaku kasztanów, mało słodzona i nie waniliowa - Puree z kasztanów w saszetkach Doypack do łatwego i szybkiego użytku - Naturalne kasztany w syropie do różnorodnego użytku: jako dekoracja, w kawałkach, jako dodatek. Do przetwarzania kasztanów pochodzących z rolnictwa ekologicznego firma otrzymała certyfikat ECOCERT FR-BIO-01. Concept Fruits ma także certyfikat IFS i BRC.

 3. JRK COMMODITIES

  Francja

  JRK commodities to firma rodzinna, która od trzech pokoleń specjalizuje się w imporcie przypraw z Madagaskaru. Jest dziś aktywna w imporcie, eksporcie i dystrybucji certyfikowanej wanilii ekologicznej pochodzącej z uczciwego handlu. Jej działania mają na celu ułatwienie dystrybucji przypraw sezonowych przez cały rok, tak aby zaspokoić specyficzne potrzeby klientów. JRK commodities dokłada wszelkich starań, aby zapewnić możliwie najwyższą jakość po możliwie najlepszej cenie. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem, dlatego firma zobowiązuje się do wymiany zamówienia, aż do osiągnięcia zadowolenia. Wśród naszych produktów znajdują się: -Wanilia czarna/ 15-20 cm, -Wanilia czerwona/ 13-18 cm, -Ziarna luzem, -Wanilia w proszku.

 4. RAFFAEL S.R.L.

  Włochy

 5. EGE KAPTAN LTD. ŞTI.

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROSSI ANGELO SNC DI MELLA MARISA LUISA

  Włochy

 2. CASTAÑAS CAMPELO EXPORT (CHESTNUT, FLOURS, GARLIC, NUTS)

  Hiszpania

 3. ORTOFRUTTICOLA PAPAROZZI ACHILLE

  Włochy

 4. AGROHOUSE.GR

  Grecja

 5. COMMODITIES TRADING UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. DILETTO PASQUALE & C. SAS

  Włochy

 2. NUSSBAUMSCHULE KLOCKS

  Niemcy

 1. PARS DRIED FRUITS CO

  Iran

 2. CASA QUIROGA HORTOFRUTÍCOLA S.A.

  Hiszpania

 3. SORESA - PORTUGAL

  Portugalia

 4. AZ. AGR. "CAVAGRANDE"

  Włochy

 5. KEVRON GLOBAL

  Zjednoczone Królestwo

 6. GAROFALO ALFONSO

  Włochy

 7. IL BOCCETTO

  Włochy

 8. TARKIM GIDA PLASTIK TARIM INS. TURIZM SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

 1. E2W INTERNATIONAL CONSULTING & FOREIGN TRADE

  Turcja

 2. FERMA DE ALUNE SRL

  Rumunia

 3. MADI VENTURA S.P.A.

  Włochy

 4. CALABRESE FRANCESCO & FIGLI

  Włochy

 5. SORRENTINO FELICE

  Włochy

 6. EURO COMPANY S.R.L.

  Włochy

 7. MI PERU PRODUCTS EXPORT SAC

  Peru

 8. NOCCIOLE MARCHISIO S.P.A.

  Włochy

 9. ALFRUS S.R.L.

  Włochy

 10. MOCERINO FRUTTA SECCA S.R.L.

  Włochy