• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych

Wyniki dla

Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych - Import eksport

 1. OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 2. TECHNICARTON

  Francja

  Technicarton proponuje Państwu swoją wiedzę fachową w dziedzinie narzędzi tnących i wyrobów technicznych do cięcia tektury falistej. Technicarton oferuje również szeroki wybór narzędzi do większości profilarek oraz zestawów narzędzi do obróbki. Przedsiębiorstwo wyróżnia się także dzięki swojej roli doradcy oraz wykonawcy technicznego. Proponujemy Państwu renowację i aktualizację funkcji cięcia i bigowania Państwa sloterów, umożliwiając odzyskanie sprawności cięcia i trasowania porównywalnych z ostatnimi generacjami, te modernizacje były już realizowane na sloterach Martin 1636 i Martin 1000. Ponadto, Technicarton stosuje zdecydowanie nowe i nowatorskie oraz dobrze działające metody produkcji w celu wyjątkowej wydajności, umożliwiające dużą konkurencyjność produktów o bardzo wysokiej jakości. Nasza oferta obejmuje wszystkie marki: Martin, Emba, Agnati, BHS, Fosber, Isowa, Langston, Marquip, MHI, Peters, Simon, Curioni, Ward, S&S, Klett, Kirby, TCY, YSF.

 3. TECMA PACK

  Francja

  TECMA PACK, projektowanie i produkcja maszyn oraz linii pakowania, sklejania kartonów z tektury falistej i automatycznego ładowania. Wielobranżowa, firma TECMA PACK jest wyspecjalizowana w branży rolno-spożywczej i w przemyśle mleczarskim, we Francji jak i za granicą. TECMA PACK jest w stanie dostarczyć pełne instalacje, od wyjścia z napełniarek pojemników termoformowanych, wstępnie formowanych lub butelek, do urządzeń paletyzujących.

 4. GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Foshan, Zjednoczone Królestwo.

 5. SOLARCO MACHINERY, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma SOLARCO MACHINERY, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Jest również obecna w dziedzinach wycinaki do papieru i kartonu, maszyny do produkcji opakowań kartonowych, Maszyny do produkcji opakowań tekturowych, i dziurkarki do kartonu. Ma siedzibę w Kolin, Republika Czeska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS

  Portugalia

  Firma WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudełka tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Laminowanie i foliowanie papieru drukarskiego, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Laminowanie i foliowanie papieru drukarskiego, i boxes for commercial use. Ma siedzibę w Estarreja, Portugalia.

 2. ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH

  Niemcy

  Firma ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do pakowania w kartony, systemy konfekcjonujące, pakowarki dla przemysłu spożywczego, i pakowarki półautomatyczne. Ma siedzibę w Flonheim, Niemcy.

 3. OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Maltepe, Turcja.

 4. EMC INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Firma EMC INDUSTRY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Nanjing,jiangsu,china, Chiny.

 5. KAB GMBH

  Niemcy

  Firma KAB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Büttelborn, Niemcy.

 1. PANOTEC GMBH

  Niemcy

  Firma PANOTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. TECHPAP

  Francja

  Firma TECHPAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, związki przedsiębiorstw przemysłu papierniczego, papier, karton i tektura, papier powlekany, i Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Gieres, Francja.

 1. SOCO SYSTEM

  Francja

  Firma SOCO SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, i przenośniki rolkowe dla mechanicznych przenośników towarowych. Ma siedzibę w Raillencourt Sainte Olle, Francja.

 2. QINGDAO KAITUO-NC EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO KAITUO-NC EQUIPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 3. NATALIS SPRL

  Belgia

  Firma NATALIS SPRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, bindownice automatyczne, i gilotyny do papieru ciągłego. Ma siedzibę w Grâce-Hollogne, Belgia.

 4. TROQUELES CUBE S.L.L.

  Hiszpania

  Firma TROQUELES CUBE S.L.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Jest również obecna w dziedzinach wykrawarki do papieru i kartonu, punkty wykrawania laserowego, dziurkacze, i high-definition laser cutting. Ma siedzibę w Alcala La Real, Hiszpania.

 5. SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE

  Francja

  Firma SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Tektura falista, Karton opakunkowy, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Tektura falista, Karton opakunkowy, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, i pudełko z kartonu. Ma siedzibę w Mortagne-Sur-Sevre, Francja.

 6. PACKING LLC

  Ukraina

  Firma PACKING LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, taśmy przylepne, Stretch wrap, i Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Odesa, Ukraina.

 7. CARTONNAGE LAMMERANT

  Belgia

  Firma CARTONNAGE LAMMERANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura falista. Jest również obecna w dziedzinach Karton opakunkowy, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Karton opakunkowy, i Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Leuze-En-Hainaut, Belgia.

 8. DING SHUNG MACHINERY CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma DING SHUNG MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Taoyuan County, Tajwan R.O.C..

 1. XIAMEN JIAXIN CARDBOARD DISPLAY CO., LTD.

  Chiny

  Firma XIAMEN JIAXIN CARDBOARD DISPLAY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 2. BONJO MACHINERY

  Chiny

  Firma BONJO MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Zhejiang, Chiny.

 3. TAMEGAR SL

  Hiszpania

  Firma TAMEGAR SL, roku i działającą w sektorze Karton opakunkowy. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Elche/Elx, Hiszpania.

 4. MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU

  Niemcy

  Firma MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Kastellaun, Niemcy.

 5. CANGZHOU ZHAOLI IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD.

  Chiny

  Firma CANGZHOU ZHAOLI IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Cangzhou City, Chiny.

 6. QINGDAO G&Z TRADING CO., LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO G&Z TRADING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 7. DIMAPAX GMBH

  Niemcy

  Firma DIMAPAX GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Jest również obecna w dziedzinach opakowania z tkanin, i Maszyny do produkcji opakowań tekturowych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. C.M.C.P. (GROUPE)

  Maroko

  Firma C.M.C.P. (GROUPE), roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Opakowania papierowe i tekturowe, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, i Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 9. SONACAR

  Maroko

  Firma SONACAR, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Opakowania papierowe i tekturowe, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, i Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w El Jadida, Maroko.

 10. C-TEC SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma C-TEC SYSTEMS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Jest również obecna w dziedzinach obróbka pudeł, i opakowania z tektury falistej. Ma siedzibę w Macclesfield, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo