• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych

Wyniki dla

Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych - Import eksport

 1. OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 2. SIA BALTKARTS

  Łotwa

  Verified by europages badge

  Firma SIA BALTKARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i rulony tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - produkcja, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Papier i tektura - wyroby gotowe, Karton opakunkowy, Tektura - produkcja, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Papier i tektura - wyroby gotowe, Karton opakunkowy, i Materiały Z PAPIERU I KARTONU. Ma siedzibę w Aizpute, Łotwa.

 3. TECHNICARTON

  Francja

  Technicarton proponuje Państwu swoją wiedzę fachową w dziedzinie narzędzi tnących i wyrobów technicznych do cięcia tektury falistej. Technicarton oferuje również szeroki wybór narzędzi do większości profilarek oraz zestawów narzędzi do obróbki. Przedsiębiorstwo wyróżnia się także dzięki swojej roli doradcy oraz wykonawcy technicznego. Proponujemy Państwu renowację i aktualizację funkcji cięcia i bigowania Państwa sloterów, umożliwiając odzyskanie sprawności cięcia i trasowania porównywalnych z ostatnimi generacjami, te modernizacje były już realizowane na sloterach Martin 1636 i Martin 1000. Ponadto, Technicarton stosuje zdecydowanie nowe i nowatorskie oraz dobrze działające metody produkcji w celu wyjątkowej wydajności, umożliwiające dużą konkurencyjność produktów o bardzo wysokiej jakości. Nasza oferta obejmuje wszystkie marki: Martin, Emba, Agnati, BHS, Fosber, Isowa, Langston, Marquip, MHI, Peters, Simon, Curioni, Ward, S&S, Klett, Kirby, TCY, YSF.

 4. TECMA PACK

  Francja

  TECMA PACK, projektowanie i produkcja maszyn oraz linii pakowania, sklejania kartonów z tektury falistej i automatycznego ładowania. Wielobranżowa, firma TECMA PACK jest wyspecjalizowana w branży rolno-spożywczej i w przemyśle mleczarskim, we Francji jak i za granicą. TECMA PACK jest w stanie dostarczyć pełne instalacje, od wyjścia z napełniarek pojemników termoformowanych, wstępnie formowanych lub butelek, do urządzeń paletyzujących.

 5. GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Foshan, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOLARCO MACHINERY, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma SOLARCO MACHINERY, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Jest również obecna w dziedzinach wycinaki do papieru i kartonu, maszyny do produkcji opakowań kartonowych, Maszyny do produkcji opakowań tekturowych, i dziurkarki do kartonu. Ma siedzibę w Kolin, Republika Czeska.

 2. WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS

  Portugalia

  Firma WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudełka tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Laminowanie i foliowanie papieru drukarskiego, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Laminowanie i foliowanie papieru drukarskiego, i boxes for commercial use. Ma siedzibę w Estarreja, Portugalia.

 3. ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH

  Niemcy

  Firma ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do pakowania w kartony, systemy konfekcjonujące, pakowarki dla przemysłu spożywczego, i pakowarki półautomatyczne. Ma siedzibę w Flonheim, Niemcy.

 4. OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Maltepe, Turcja.

 5. KAB GMBH

  Niemcy

  Firma KAB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Büttelborn, Niemcy.

 1. TECHPAP

  Francja

  Firma TECHPAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, związki przedsiębiorstw przemysłu papierniczego, papier, karton i tektura, papier powlekany, i Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Gieres, Francja.

 2. PANOTEC GMBH

  Niemcy

  Firma PANOTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 1. NATALIS SPRL

  Belgia

  Firma NATALIS SPRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, bindownice automatyczne, i gilotyny do papieru ciągłego. Ma siedzibę w Grâce-Hollogne, Belgia.

 2. SOCO SYSTEM

  Francja

  Firma SOCO SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, i przenośniki rolkowe dla mechanicznych przenośników towarowych. Ma siedzibę w Raillencourt Sainte Olle, Francja.

 3. SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE

  Francja

  Firma SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Tektura falista, Karton opakunkowy, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Tektura falista, Karton opakunkowy, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, i pudełko z kartonu. Ma siedzibę w Mortagne-Sur-Sevre, Francja.

 4. TROQUELES CUBE S.L.L.

  Hiszpania

  Firma TROQUELES CUBE S.L.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Jest również obecna w dziedzinach wykrawarki do papieru i kartonu, punkty wykrawania laserowego, dziurkacze, i high-definition laser cutting. Ma siedzibę w Alcala La Real, Hiszpania.

 5. CARTONNAGE LAMMERANT

  Belgia

  Firma CARTONNAGE LAMMERANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura falista. Jest również obecna w dziedzinach Karton opakunkowy, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Karton opakunkowy, i Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Leuze-En-Hainaut, Belgia.

 6. MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU

  Niemcy

  Firma MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Kastellaun, Niemcy.

 7. PACKING LLC

  Ukraina

  Firma PACKING LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, taśmy przylepne, Stretch wrap, i Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Odesa, Ukraina.

 8. SRL

  Rumunia

  Firma SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Pudełka tekturowe, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Pakowanie - przedsiębiorstwa, Pudełka tekturowe, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, i Pakowanie - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Alba Iulia, Rumunia.

 1. TAIZHOU STABLE MACHINERY CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TAIZHOU STABLE MACHINERY CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w China, Zjednoczone Królestwo.

 2. C-TEC SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma C-TEC SYSTEMS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Jest również obecna w dziedzinach obróbka pudeł, i opakowania z tektury falistej. Ma siedzibę w Macclesfield, Zjednoczone Królestwo.

 3. TAMEGAR SL

  Hiszpania

  Firma TAMEGAR SL, roku i działającą w sektorze Karton opakunkowy. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Elche/Elx, Hiszpania.

 4. DIMAPAX GMBH

  Niemcy

  Firma DIMAPAX GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Jest również obecna w dziedzinach opakowania z tkanin, i Maszyny do produkcji opakowań tekturowych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. KAMAK MAKINE

  Turcja

  Firma KAMAK MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 6. LIMEHOUSE PAPERBOARD MILLS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LIMEHOUSE PAPERBOARD MILLS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, i Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Witham, Zjednoczone Królestwo.

 7. PIERRE BONNERRE PLV

  Francja

  Firma PIERRE BONNERRE PLV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w St Ouen L'aumone, Francja.

 8. ASTIN (S.R.L.)

  Włochy

  Firma ASTIN (S.R.L.), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, i Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Carbonate (CO), Włochy.

 9. CPMC

  Francja

  Firma CPMC, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, i Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Fremecourt, Francja.

 10. EMBA MACHINERY GMBH

  Niemcy

  Firma EMBA MACHINERY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo