• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • karetki pogotowia i przewozy pogrzebowe

Wyniki dla

Karetki pogotowia i przewozy pogrzebowe - Import eksport

 1. IMPRESA FUNEBRE COELLO

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. F.LLI TATARANNI SERVIZI FUNEBRI SRL

  Włochy

  Zakład usług pogrzebowych F.lli Tataranni znajduje się w Matera, mieście kamienia, gdzie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, włącznie z kremacją, drukiem powiadomień, własnym wyrobem nagrobków i wszystkim, co jest związane z organizacją pogrzebu. Zakład zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników zajmujących się ubraniem zmarłego, przygotowaniem go, zamknięciem trumny i wszystkimi niezbędnymi czynnościami, z pełnym poszanowaniem bólu rodziny, obrządku pogrzebowego i obowiązujących przepisów.

 3. SERVIZI FUNEBRI TOTI D'AMBROGIO

  Włochy

  Zakład pogrzebowy Servizi Funebri Toti D'Ambrogio od ponad 50 lat świadczy usługi w sektorze pogrzebowym. Firma prowadzi swoją tradycyjną działalność z zaangażowaniem i niezwykłą rzetelnością, stawiając od zawsze na jakość obsługi, profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły, poprzez wytworzenie wyjątkowej relacji z klientem i budowanie klimatu zaufania wykraczającego poza sztywne ramy powierzonego zlecenia. Zakład zajmuje się także transportem zwłok w skali międzynarodowej, załatwianiem formalności na cmentarzach i przenoszeniem zwłok.

 4. SANTA MARIA DELLE MOLE SERVIZI FUNEBRI S.A.S. DI CACIOLI STEFANO & C.

  Włochy

  Zakład pogrzebowy Santa Maria delle Mole jest dostępny przez całą dobę i specjalizuje się w załatwianiu formalności związanych z pogrzebem, przewozach krajowych i międzynarodowych, ubieraniu zmarłych, kremacji, usługach florystycznych, sprzedaży trumien zwykłych i luksusowych, zakupie nisz do pochówku i grobów, przygotowaniu zdjęć na ceramice, nekrologów i pamiątek, domów pogrzebowych, ksiąg gości oraz pracowników obsługi pogrzebu. Nasz zakład zapewnia Państwu nie tylko wygodę, ale oddaje również do Państwa dyspozycji swoje umiejętności zawodowe, działając z należytą powagą.

 5. ONORANZE FUNEBRI GAMBARO SNC DI GAMBARO FRANCO & C.

  Włochy

  Przedsiębiorstwo pogrzebowe Gambaro, działające w branży od wielu pokoleń, gwarantuje poważne podejście do pracy, solidność, profesjonalizm i dyskrecję. Wszystkim naszym klientom oferujemy usługi spersonalizowane, odpowiednio do indywidualnych wymagań, na każdym poziomie. Nasz wykwalifikowany personel, pod naszym bezpośrednim nadzorem, szkolony jest co do wszystkich etapów usług pogrzebowych. Kompleksowe usługi pogrzebowe, ceremonie cywilne i religijne, przyjęcia do pokoju pogrzebowego, do dyspozycji 24h/24.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POMPE FUNEBRI D'ALESIO

  Włochy

  Firma Pompe Funebri D'Alesio działa od lat jako zakład pogrzebowy nie przestając brać sobie do serca klienta i jego potrzeb. Świadomi wrażliwości jakiej wymaga utrata bliskiej osoby zajmujemy się wszystkimi formalnościami, pozwalając rodzinie skupić się przy zmarłym.

 2. IMPRESA FUNEBRE TASSO FRANCO DI TASSO PAOLO

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Impresa Funebre Tasso, mieszczące się w Maceracie, posiada długie doświadczenie w branży: jego dyrektor, Franco, prowadzi działalność w branży pogrzebowej od ponad pięćdziesięciu lat profesjonalnie, rzetelnie i kompetentnie. Personel, złożony z wykwalifikowanych fachowców, pomaga rodzinie zmarłego delikatnie i z szacunkiem, zajmując się kompletną organizacją pogrzebu i niezbędnymi formalnościami związanych z rytuałem pochówku.

 3. SAVARESE GIOVANNI

  Włochy

  Zakład pogrzebowy Savare Pompes oferuje usługi całodobowe 24/24, załatwianie wszystkich spraw administracyjnych, transport zwłok z i do wszystkich krajów docelowych, w luksusowych karawanach lub w zaprzęgu koni holenderskich, kompozycje florystyczne, kremacja itd. Karetki pogotowia.

 4. ONORANZE FUNEBRI ARCHETTI DI SCOVOLO SIMONE & C. SNC

  Włochy

  Zakład pogrzebowy. Z delikatnością i profesjonalizmem, które nas cechują, przygotowujemy z największą starannością wszystko, co trzeba, by ostatni raz pożegnać zmarłego, będziemy szybko załatwiać liczne formalności administracyjne i religijne. Z naszym doświadczeniem i naszą dyskretną obecnością pozostaniemy blisko Państwa i będziemy Państwa wspierać w tych trudnych chwilach

 5. SAN PAOLO - LA CREMASCA IMPRESE FUNEBRI DI SASSI TIBERIO

  Włochy

  Zakład pogrzebowy San Paola La Cremasca zajmuje się wykonaniem pogrzebowych formalności administracyjnych oraz formalności związanych z pochówkiem, zapewnia ubranie zmarłego, dekorację kwiatową, wywieszanie nekrologów, drukowanie zawiadomień i publikację nekrologów w prasie lokalnej. Organizuje każdy moment uroczystości pogrzebowej, obrządek pożegnalny, transport zmarłego i jego pochówek lub kremację, zatrudniając wykwalifikowany personel i używając pojazdy pogrzebowe w doskonałym stanie.

 1. I.F.A. PASSERI - MORARELLI M.E C. SAS

  Włochy

  Zakład pogrzebowy. Usługi całodobowe. Uroczystości pogrzebowe wszelkiego typu. Transport pogrzebowy w całych Włoszech i za granicą. Załatwianie formalności administracyjnych, ubieranie zmarłych, kremacja i zamieszczanie nekrologów.

 2. TERENZI SRL

  Włochy

  Jakość, dbałość o szczegóły, maksymalne zaangażowanie w celu osiągnięcia zamierzonych celów to najważniejsze elementy filozofii Terenzi. Założona przez Franco Terenzi w1970 r. Firma jest od 2003 roku zarządzana przez Sabrinę, Simonę i Francesco, którzy zachowują profesjonalizm przekazany przez ich ojca.

 3. ENZO BARRECA SRL

  Włochy

  Działając na terenie Mesyny od 1962 roku, zakład pogrzebowy Vincenzo Barreca zajmuje się transportem zwłok w kraju i za granicą, z i do wszystkich miejsc, wykonywanym własnymi karawanami, w dobrym stanie technicznym. Firma zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi ze zgonem bliskiej osoby oraz oferuje obsługę na cmentarzu. Wykonujemy z dużą starannością dekoracje kwiatowe i dostarczamy doskonałej jakości trumny, posiadające certyfikowane specyfikacje.

 4. ONORANZE FUNEBRI DELEIDI LINA LETARI SAS DI BERTONI RAFFAELE & C.

  Włochy

  Usługi pogrzebowe Deleidi Lina Letari to firma bardzo silnie wpisana w historię regionu. Nasza działalność przechodzi z pokolenia na pokolenie. Zależy nam bardzo by osobom, które właśnie straciły kogoś drogiego świadczyć usługi pogrzebowe szybko i skutecznie.

 5. IMPRESA ONORANZE FUNEBRI LIZZI MAURIZIO

  Włochy

  Lizzi Maurizio jest przedsiębiorstwem oferującym pełną usługę w towarzyszeniu naszym bliskim w ich ostatniej podróży. Lizzi Maurizio jest gwarancją niezawodności, kompetencji i uprzejmości, niezależnie od rodzaju wybranej ceremonii, od zwykłej ceremonii do prestiżowej uroczystości pogrzebowej o dużym zakresie.

 6. ONORANZE FUNEBRI LA SAVONESE SAS

  Włochy

  Zakład pogrzebowy La Savonese działa w Savonie od 1958 roku. Transport pogrzebowy krajowy i międzynarodowy każde miejsce przeznaczenia. Usługi całodobowe. Ubieranie zwłok. Usługi pogrzebowe w zakresie pochówku i kremacji. Wszystkie formalności w zakresie kremacji, rozrzucenia prochów i przekazania prochów. Przedsiębiorstwo La Savonese świadczy swoim klientom cenną pomoc w wyborze i dostarczeniu wszelkich akcesoriów pogrzebowych: pomniki, nagrobki, marmury, vazony, epitafia, kwiaty.

 7. SARTORI ODILO SRL - ONORANZE FUNEBRI

  Włochy

  Usługi pogrzebowe krajowe i międzynarodowe. Nasze przedsiębiorstwo organizuje usługi pogrzebowe i transport zwłok z miejsca zgonu do wskazanego miejsca przeznaczenia, zarówno lokalnego, krajowego lub zagranicznego, używając swoich własnych pojazdów i wykwalifikowanego personelu lub, jeśli jest to konieczne, organizując transport samolotem. Odilo Sartori s.a.s. posiada wszelkie zezwolenia przewidziane przepisami prawnymi regionalnymi i krajowymi.

 8. ONORANZE FUNEBRI MANSUTTI SRL

  Włochy

  Zakład pogrzebowy Mansutti, opierając się na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu i wysokowykwalifikowanym personelu, jest w stanie interweniować w każdych okolicznościach, nawet najbardziej delikatnych. Ostry dyżur przez całą dobę. Nagrobki i pomniki. Załatwiamy wszystkie formalności, w tym te związane ze spadkiem i cmentarzem.

 9. VINCE SILIPIGNI

  Włochy

  Z dyskrecją, profesjonalizmem i empatią nasz zakład pogrzebowy pracuje z pełnym szacunkiem dla wartości kulturowych, społecznych i ekonomicznych swoich klientów. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji, służąc wsparciem i radą, a także zajęciem się organizacją całego procesu związanego z pogrzebem. Usługi oferowane przez naszą firmę są najwyższej jakości i nigdy nie tracimy z oczu potrzeb i wymagań naszych klientów.

 10. ANCESCHI SERVIZI FUNEBRI SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Anceschi zajmuje się wykonywaniem gminnych formalności administracyjnych: deklaracje we właściwym urzędzie stanu cywilnego i formalności w biurach administracji cmentarzy. Personel wykwalifikowany do przygotowania, ubrania i czynności estetycznych przy ciele zmarłego. Duży wybór trumien. Wyłączne ogłoszenia na murach zawiadomień i podziękowań, w tym ogłoszenia we wskazanej miejscowości. Drukowanie zdjęć pamiątkowych. Zamawianie dekoracji kwiatowych według określonych zaleceń.

 1. ONORANZE FUNEBRI SANT'ANGELO SNC

  Włochy

  Onoranze Funebri Santangelo, gwarancja kompetencji i, przede wszystkim, profesjonalizmu. Służy osobom w żałobie, aby ceremonia miała godny przebieg, z zadbaniem o najmniejszy szczegół, obsługa natychmiastowa cqłodobowo wszędzie. Ubranie i przygotowanie zmarłego, formalności związane z uroczystością, transport w każdym miejscu, kremacja, drukowanie nekrologów i zdjęć pamiątkowych, zamawianie kwiatów. Do dyspozycji koledzy celem dokonania formalności administracyjnych.

 2. CHARITAS SOC.COOP. SOCIALE

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Charitas Cooperativa Sociale, mieszczące się w Milazzo w prowincji Mesyna, oferuje usługę ambulansu do przewozu osób hemodializowanych, osób upośledzonych, po wyjściu ze szpitala, hospitalizacjach, konsultacjach osób niepełnosprawnych, usługi opieki w ramach imprez sportowych, opieki społeczno-sanitarnej w miejscu zamieszkania. Przewóz osób niepełnosprawnych na terytorium krajowym i międzynarodowym.

 3. F.LLI GUASTELLA SRL

  Włochy

  Wyspecjalizowana w krajowym transporcie zwłok, nasza agencja funeralna z Syrakuz zawsze stawiała sobie za cel sprzeciwianie się "drogiemu pochówkowi" oferując trzy rodzaje usług pogrzebowych, oprócz wszystkiego co konieczne do spełnienia najbardziej wymagających próśb. U boku rodzin, przy składaniu ostatniego hołdu, uczciwie i zachowując przejrzystość cenową, nigdy nie wyrzekając się wyróżniających nas cech: wysoka jakość, profesjonalizm i dyskrecja.

 4. CROCE GALLICESE

  Włochy

  Oferujemy naszym klientom szeroką gamę prostych i eleganckich pojazdów, aby zapewnić zmarłym szacunek, na jaki zasługują podczas swojej ostatniej drogi, ale również aby wyrazić smutek z powodu utraty drogiej osoby i miłość rodzinną oraz wsparcie bliskich w tym trudnym momencie odprowadzenia na miejsce ostatniego spoczynku po zakończeniu ziemskiego żywota.

 5. ONORANZE FUNEBRI GIACCOLI SRL

  Włochy

  Firma historyczna Senigallia gwarantuje powagę, terminowość i dyskrecję w odniesieniu do osób prywatnych i współpracowników w dziedzinie usług pogrzebowych. Od wyposażenia komory grobowej po kremację i dopełnienie formalności pogrzebowych, od szerokiego wyboru artykułów po transport pogrzebowy, Onoranze Funebri Giaccoli s.r.l. gwarantuje nienaganną obsługę. Od zawsze i z wielką dyskrecją, nasz zakład jest całkowicie do dyspozycji i osiągalny całą dobę 24/24.

 6. POMPES FUNEBRES INTERNATIONALES

  Francja

  PEI (międzynarodowy zakład pogrzebowy) to specjaliści od usług pogrzebowych. PFI to firma działająca ponad granicami i proponująca rozwiązania pomocy dla osób prywatnych i profesjonalistów. PEI znajdują się w regionie paryskim. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie repatriacji zwłok. Pomożemy Państwu w transporcie ciała przed złożeniem do trumny zarówno w Paryżu jaki poza stolicą.

 7. CROCE BIANCA TORINO

  Włochy

  Karetki, transport chorych z/do szpitali/, domów opieki zdrowotnej, domu, wizyty ambulatoryjne, z zakresu medycyny sądowej, geriatryczne, hospitalizacje, zezwolenia na opuszczenie placówek, pomoc przy wydarzeniach, z/na lotniska, transport Włochy/zagranica. Usługa dostępna 24 godziny/dobę, 365 dni w roku, na całym obszarze kraju i Europy, na pokładzie klimatyzowanego ambulansu.

 8. CONSORZIO ONORANZE FUNEBRI PUBBLICHE ASSISTENZE SENESI

  Włochy

  Firma Consorzio Onoranze Funebri Pubbliche Assistenze Senesi działa aktywnie na rynku, świadcząc usługi dobrej jakości, po przystępnych dla każdego cenach, oferując specjalne warunki członkom stowarzyszeń publicznych należących do Konsorcjum. Istotnie, firma rezerwuje im darmowe usługi pogrzebowe, a koszty ograniczają się do zakupu trumny, organizacji ceremonii i pokrycia kosztów administracyjnych oraz nekrologów.

 9. C.S.L. SAS DI CAPPELLOZZA MICHELE E C.

  Włochy

  Jesteśmy w stanie zapewnić kompletną usługę, począwszy od załatwienia formalności administracyjnych po ceremonię pogrzebową, dzięki przeszkolonemu i wykwalifikowanemu personelowi i zgodnie z obowiązującymi normami, z wykorzystaniem trumien zarówno ze szlachetnych, jak i ekonomicznych gatunków drewna, aby sprostać wszystkim potrzebom i wymaganiom klientów. Przygotowanie i ubieranie zwłok, wystrój sali pogrzebowej, przejęcie zwłok i przewóz do szpitala i ze szpitala do domu.

 10. ORGANIZZAZIONE BESANA SNC

  Włochy

  Uroczystości pogrzebowe, zakłady pogrzebowe, kremacja, międzynarodowy transport pogrzebowy. Usługi czynne 24 godz. na dobę.