• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kapsle

Wyniki dla

Kapsle - Import eksport

 1. BENFIDA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Witamy w Benfida, epicentrum dobrostanu i witalności, gdzie innowacje naukowe łączą się z tym, co najlepsze w przyrodzie. Jako butik online, specjalizujący się w suplementach diety, Benfida zwraca się do tych, którzy, korzystając ze skarbów natury, pragną czerpać z życia pełnymi garściami. Nasze oddanie na rzecz wysokiej jakości przejawia się w starannie wytworzonych produktach, w oparciu o najnowsze badania naukowe. W Benfida, jesteśmy dumni z oferowania gamy wyrobów, doskonale odpowiadających wegeterianinom i weganom, podkreślając przy tym nasze zaangażowanie na rzecz zdrowego i energicznego stylu życia. Wierzymy w moc natury, służącą odżywianiu i regeneracji ciała. Nasze suplementy diety są opracowane tak, aby pomóc tym, którzy chcą osiągnąć pełnię dobrostanu. Sercem działalności Benfida jest wytwarzanie produktów, zgodnie z najwyższymi normami jakości. Czerpiemy naszą inspirację z książek, opublikowanych przez Camfida, nasze centrum wiedzy. To właśnie synergia nauki i natury definiuje nasze wyjątkowe podejście do oferowania nie mających sobie równych rozwiązań dotyczących dobrostanu. Przedsiębiorstwo Camfida jest centrum wiedzy. Jego celem jest rozpowszechnianie naukowo uzasadnionych informacji na temat holistycznego, bądź integracyjnego podejścia do zaburzeń zdrowotnych i stanów chorobowych.

 2. CENTAX PHARMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Centax Pharma jest znana z produkcji kontraktowej suplementów diety. Nasze doświadczenie jako producenta własnych kapsułek, tabletek i sticków gwarantuje wysokiej produkty o stałej wysokiej jakości. Dzięki temu, że mamy siedzibę w Niemczech, możemy szybko i elastycznie działać jako wyspecjalizowany producent kontraktowy dla Państwa. Zarówno w zakresie produkcji i konfekcjonowania suplementów diety, jak i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Nasze know-how możemy wykorzystać już w fazie koncepcyjnej nowych wyrobów i chętnie doradzimy na życzenie w celu znalezienia receptury nowych produktów, która będzie indywidualnie dostosowana do Państwa życzeń. Stawiamy na partnerstwo i towarzyszymy Ci jako otwarty i uczciwy partner od pierwszego pomysłu na produkt do gotowego, zapakowanego produktu. Nasza współpraca jako producenta kontraktowego opiera się na lojalności i zaufaniu, które nie tylko propagujemy, ale i przeżywamy.

 3. ROTH ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W ciągu minionych 40 lat marka Roth Elektronik® zdobyła sobie trwałą pozycję w europejskiej branży elektronicznej. Naszym klientom oferujemy szeroką paletę płytek drukowanych oraz realizację zamówień specjalnych w możliwie najkrótszym czasie. Wszystkie nasze płytki PCB są produkowane zgodnie z wymogami ochrony środowiska i oczywiście spełniają wymagania dyrektywy RoHS. Jesteśmy Państwa partnerem w zakresie innowacyjnych i uniwersalnych prototypów płytek.

 4. AYTEK PLASTIC MOLD AND MACHINE FOREIGN TRADE LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1975 roku, przedsiębiorstwo Aytek Plastik jest czołowym tureckim producentem, wyspecjalizowanym w plastikowych kapslach, formach do kapsli, formach do butelek i rozwiązaniach opakowaniowych. Dzięki ultranowoczesnym maszynom do formowania wtryskowego, w tym wysokiej jakości modeli europejskich, płynnie integrujemy produkcję form i kapsli, zaspokajając potrzeby różnych branż, takich jak kosmetyczna, szamponów, detergentów, chemii gospodarczej do użytku domowego i spożywczej. Cieszymy się zaufaniem firm o ustalonej pozycji. Priorytetem w naszych kompleksowych rozwiązaniach są wysoka jakość produkcji, satysfakcja klienta i innowacja, zapewniające wysokiej klasy, światowe usługi. Kładziemy nacisk na terminowość dostaw, konkurencyjne ceny i doskonałą obsługę klienta, będące bodźcem dla ciągłego opracowywania nowatorskich rozwiązań. Bezwzględnie stosując standardy ISO 9001: 2015, promujemy wysoką jakość i niezawodność, stawiając na długoterminowe relacje z niezawodnymi, trwałymi i wysokiej jakości produktami. Skontaktuj się z nami dziś, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak Aytek Plastik może spełnić Twoje oczekiwania odnośnie opakowań z tworzyw sztucznych!

 5. MICROCAPSULES TECHNOLOGIES - MCT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MICROCAPSULES TECHNOLOGIES - MCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach kapsle, mikrokapsułkowanie, przemysł farmaceutyczny, Mikrokapsułki do tekstyliów, Mikrokapsułki do kosmetyków, Mikrokapsułki do detergentów do prania, Mikrokapsułki do detergentów na użytek domowy, Mikrokapsułki do chusteczek perfumowanych, i Mikrokapsułki do tekstyliów kosmeceutyków. Ma siedzibę w Puiseaux, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. E-SCENT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma E-SCENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Pompy dozujące, Wyroby farmaceutyczne, Artykuły higieniczne i toaletowe, Wyroby kosmetyczne, Pompy dozujące, musy, smoczki, i kroplomierze. Ma siedzibę w Aubry Du Hainaut, Francja.

 2. CAPSULE-POD.COM

  Francja

  Firma CAPSULE-POD.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Kapsułki spożywcze, coffee in capsules, kawa espresso w kapsułkach, i kapsle. Ma siedzibę w Grésy Sur Aix, Francja.

 3. COUDERT CONSTRUCTIONS

  Francja

  Firma COUDERT CONSTRUCTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach corking machines, pudła, kapsle, i crimping. Ma siedzibę w Malemort-Sur-Correze, Francja.

 4. BATTISTELLA CAPSULE SPA

  Włochy

  Firma BATTISTELLA CAPSULE SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, kapsle, nakrętki z plastiku, i Aluminium, PET and PVC caps. Ma siedzibę w Ceggia, Włochy.

 5. TEMACO CONTENANTS

  Francja

  Firma TEMACO CONTENANTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i słoiki szklane, Food tins, kapsle, i Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Donzenac, Francja.

 1. SAFET-EMBAMET

  Francja

  Firma SAFET-EMBAMET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Aerozole - opakowania, kapsle, bidony, i Aerozole - opakowania. Ma siedzibę w Verneuil-Sur-Avre Cedex 5, Francja.

 2. HIRSCHFELD EMBALLAGES

  Francja

  Firma HIRSCHFELD EMBALLAGES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach beczki stalowe, kapsle, Dzióbki przelewowe, i Pojemnik z tworzywa sztucznego na żywność. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 1. AYDEMIR TEKSTIL

  Turcja

  Firma AYDEMIR TEKSTIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sznury i liny. Jest również obecna w dziedzinach kapsle, farbowanie poprzez zanurzenie, ribbon, i sznur z wełny mineralnej. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RI.CAP SRL

  Włochy

  Firma RI.CAP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kapsle do butelek, Aluminium, PET and PVC caps, kapsle, i zamknięcia z plastiku do opakowań. Ma siedzibę w Fragagnano, Włochy.

 3. PAGLIAROLI ITALIA S.P.A.

  Włochy

  Firma PAGLIAROLI ITALIA S.P.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach glass containers, kapsle, i butelki szklane do wina. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 4. VETRITALIA SPECIAL GLASS SRL

  Włochy

  Firma VETRITALIA SPECIAL GLASS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe i naczyniowe, projektowanie butelek i naczyń, kapsle, Szkło kształtowe i naczyniowe, i glass containers. Ma siedzibę w Terracina, Włochy.

 5. VIKTOR KMM LTD

  Bułgaria

  Firma VIKTOR KMM LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach formy, i kapsle. Ma siedzibę w Gabrovo, Bułgaria.

 6. EUROCAP

  Belgia

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo EUROCAP jest wyspecjalizowane w sprzedaży i dystrybucji kapsli metalowych, plecionek na butelkę (zawleczek na korki), kapsli termokurczliwych, kapsli z aluminium, kapsli typu quick off (nakrętki z gwintem z aluminium), nakrętek HDPE z gwintem i kapsli twist off. EUROCAP N.V. udziela Państwu fachowych rad na temat stosowania różnych rodzajów zamknięć. EUROCAP N.V. oferuje Państwu obecnie kompletnę gamź zamknięć dla przemysłu napojów, spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

 7. MANUFACTURES ISART

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MANUFACTURES ISART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach kapsle z blachy cynkowanej, kapsle z aluminium, kapsle ze stali nierdzewnej, tablice, blachy, i kapsle do win musujących. Ma siedzibę w Sant Esteve Sesrovires-Barcelona, Hiszpania.

 8. PACKAGING SLOVENIA, KADROVIK D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  KADROVIK D.O.O. od 2010 roku zajmuje się drukiem opakowań oraz produkcją maszyn pakujących. Każdego miesiąca dostarczamy do słoweńskich i włoskich klientów kilka transportowych kontenerów materiałów i produktów. Naszą podstawową działalnością jest druk i sprzedaż opakowań do produktów konsumenckich. Uzupełnieniem działalności jest produkcja maszyn pakujących. Naszą główną misją jest umożliwienie firmom łatwego pakowania produktów po niższych kosztach. Pracujemy z bogatą gamą naszych produktów i usług - z opakowaniami i maszynami pakującymi dostosowanymi do potrzeb klientów. Nasza strategia opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju i znajduje odzwierciedlenie w trosce o pracowników i środowisko. Konsolidujemy naszą pozycję jako jednego z wiodących dostawców opakowań i maszym pakujących w Słowenii. Robimy to niezależnie, wzmacniając długofalowe relacje biznesowe i partnerstwa w zakresie rozwoju, zaopatrzenia i marketingu. Sprzedajemy nasze produkty w Słowenii i we Włoszech. W ramach strategii biznesowej postawiliśmy sobie za cel zrównoważoną sprzedaż w pięciu różnych obszarach: w Słowenii, Europie Południowo-Wschodniej, Europie Wschodniej, Europie Środkowej i Europie Zachodniej. Intensywnie rozwijamy innowacyjne opakowania i maszyny o dużej wartości dodanej, będące owocem naszej własnej wiedzy fachowej i zapewniające produkty o kluczowych zaletach przez wiele lat po ich wejściu na rynek. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 1. WEXO PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WEXO Präzisionswerkzeuge wspiera od 1971 r. przemysł oraz handel specjalistyczny swoją kompleksową ofertą produktów i usług w dziedzinie obróbki skrawaniem metali. Specjalizujemy się w wierceniu, frezowaniu oraz gwintowaniu, doradzając od ponad czterech dekad naszym klientom w zakresie planowania, wdrażania oraz optymalizacji.

 2. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przetwarzamy taśmy i blachy o grubości od 0, 2 do 6 mm. Specjalnie do obróbki taśm aluminiowych - ale nie tylko - zainwestowaliśmy w zoptymalizowane jednostki maszynowe. Automatyczne prasy wykrawające, prasy hydrauliczne i prasy mimośrodowe z siłami nacisku do 3.150 kN taśm/ zwojów procesowych o szerokości do 600 mm. Surowe tolerancje wymiarowe, wysokie wymagania dotyczące płaskości i inne wymagające technicznie cechy jakościowe są przez nas przestrzegane i każda część kontrolowana "in line". Dzięki naszym systemom czyszczącym, w których organiczne, wolne od CHC środki czyszczące stosowane są w sposób przyjazny dla środowiska, jesteśmy w stanie spełniać szczególne wymagania w zakresie czystości - w oparciu o aktualne normy dotyczące identyfikacji zanieczyszczeń resztkowych. Poprzez odpowiedzialne zarządzanie zapewniamy wysokie standardy jakościowe - oparte na wymaganiach klienta. Płaskie struktury zapewniają staranną, ukierunkowaną na cel i szybką realizację zamówień naszych klientów.

 3. MECANOR SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mecanor jest specjalistą w dziedzinie precyzyjnych produktów tłoczonych dla potrzeb mikrochechnologii, stosującym innowacyjne technologie i najnowocześniejsze urządzenia wysokiej jakości. Od momentu założenia w 1948 roku frima Mecanor stale odnawia i unowocześnia swoje produkty i możliwości, aby skutecznie reagować na zmieniające się wyzwania w dziedzinie mikrotechnologii na różnych rynkach, początkowo prawie wyłącznie w branży zegarmistrzowskiej, a następnie dywersyfikując swoją ofertę komponentów do zastosowań w branży techniki medycznej, motoryzacyjnej i mikrourządzeń.

 4. FRANZ MIEDERHOFF OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W dwóch niemieckich fabrykach zatrudniających 140 pracowników produkujemy we własnym zakresie 85% artykułów naszego asortymentu. ▪ Boczne napinacze kurtyny ▪ Oczka, zaciski, haki ▪ Zatrzaski obrotowe i przesuwne ▪ Systemy zwijania plandeki ▪ Liny plandekowe ▪ Rury i lamówki namiotowe ▪ Pasy mocujące ▪ Narzędzia ręczne ▪ Oczkarki itp. Tradycja i innowacja w czwartym pokoleniu znajdują w MIEDERHOFF połączenie z wartościami niemieckich firm średniej wielkości, takimi jak: niezależność, solidność i obsługa. Klient jest w centrum naszej pracy: Twoje pomysły i wymagania są miarą naszego sukcesu. Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy jesteś entuzjastycznie nastawiony do naszych produktów i usług. Nasze doświadczenie jest podstawą do optymalnego wdrażania nowych produktów. Kompetencja, która łączy niezawodną obsługę, zrozumienie wymagań klienta, know-how i krótkie terminy dostaw uczyniły nas liderem w branży. Swoją ofertą przekonujemy klientów na całym świecie. Wszyscy cenią nasze „Kompetencje, które łączą! »

 5. BIO-RAD - ÉTABLISSEMENT DE GÉMENOS (ANCIENNEMENT PLASTIFRANCE)

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat Plastifrance projektuje, produkuje i sprzedaje komponenty z tworzyw sztucznych dla przemysłu lotniczego, medycznego, motoryzacyjnego, itp. Naszymi wartościami są doskonałość przemysłowa, jakość usług i innowacja w zakresie części idealnie dostosowanych do zastosowań klienta. Producent elementów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową (korki plastikowe, zaślepki plastikowe, tuleje i osłony ochronne) przeznaczone do ochrony części podczas transportu, obróbki powierzchniowej i wykończeniowej (uchwyty, końcówki…) i zarządzania okablowaniem (dławiki kablowe, przepusty, zaślepki, klipsy i nity, itp.).

 6. AWK VERSCHLÜSSE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AWK Verschlüsse GmbH & Co KG realizuje politykę korporacyjną opartą na trzech podstawowych filarach: jakość, elastyczność i serwis. Odpowiedzialność za środowisko jest zawsze w centrum naszej uwagi. Nasz oddany zespół produkuje około 1, 3 miliarda zamknięć rocznie w systemie dwuzmianowym. Historia AWK Verschlüsse GmbH & Co KG sięga 1989 roku, a produkcja rozpoczęła się w listopadzie 1990 roku na pięciu liniach produkcyjnych. W 1997 roku uzyskaliśmy certyfikat DIN ISO 9001, Wraz z integracją produkcji PP w 2003 roku, rozszerzyliśmy nasze portfolio o siedem linii produkcyjnych. 2014 Uruchomienie maszyn produkcyjnych do produkcji zamknięć bez PVC. Nasza gama produktów obejmuje różne rodzaje zamknięć, w tym gazoszczelne zamknięcia aluminiowe, wentylowane zamknięcia aluminiowe (Topvent) i zamknięcia odporne na kradzieże. Są one wykorzystywane w szerokim zakresie zastosowań, takich jak woda mineralna, napoje bezalkoholowe, piwo, wino, wino musujące, mleko i koktajle mleczne a także alkohole, farmaceutyki, soki i kombucha.

 7. GLOBAL TUBE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji rur elastycznych, kapsułek, kanek i rurek labialnych. Ciągły postęp technologiczny, stała agresywność rynku, zmuszają przedsiębiorstwa do proponowania wyrobów wysokiej jakości, zdolnych oprzeć się konkurencji. GLOBAL TUBE® spa spełnia te wszystkie kryteria i osiągnął znaczącą pozycję w sektorze rur elastycznych. opakowania elastyczne przewidziane są dla różnych sektorów przemysłu wśród których branża kosmetyczna, farmaceutyczna, perfumeryjna, etc.

 8. FINN-KORKKI OY

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Firma FINN-KORKKI OY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach korki do butelek, kapsla, luksusowe zamknięcia aluminiowe, zamknięcia dizajnerskie do butelek, special closures, RingCrown, i RipCap. Ma siedzibę w Hämeenlinna, Finlandia.

 9. PFEFFERKORN & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PFEFFERKORN & CO. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach korki do win musujących, oszczędna wylewka, zamknięcia do butelek szampana, kapsle/TOPCAP, kapsle ozdobne, artykuły techniczne z tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe 2K, budowa - wyposażenie, i budowa form. Ma siedzibę w Simmern, Niemcy.

 10. PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Hirschaid, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo