• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kapsle metalowe

Wyniki dla

Kapsle metalowe - Import eksport

 1. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przetwarzamy taśmy i blachy o grubości od 0, 2 do 6 mm. Specjalnie do obróbki taśm aluminiowych - ale nie tylko - zainwestowaliśmy w zoptymalizowane jednostki maszynowe. Automatyczne prasy wykrawające, prasy hydrauliczne i prasy mimośrodowe z siłami nacisku do 3.150 kN taśm/ zwojów procesowych o szerokości do 600 mm. Surowe tolerancje wymiarowe, wysokie wymagania dotyczące płaskości i inne wymagające technicznie cechy jakościowe są przez nas przestrzegane i każda część kontrolowana "in line". Dzięki naszym systemom czyszczącym, w których organiczne, wolne od CHC środki czyszczące stosowane są w sposób przyjazny dla środowiska, jesteśmy w stanie spełniać szczególne wymagania w zakresie czystości - w oparciu o aktualne normy dotyczące identyfikacji zanieczyszczeń resztkowych. Poprzez odpowiedzialne zarządzanie zapewniamy wysokie standardy jakościowe - oparte na wymaganiach klienta. Płaskie struktury zapewniają staranną, ukierunkowaną na cel i szybką realizację zamówień naszych klientów.

 2. MECANOR SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mecanor jest specjalistą w dziedzinie precyzyjnych produktów tłoczonych dla potrzeb mikrochechnologii, stosującym innowacyjne technologie i najnowocześniejsze urządzenia wysokiej jakości. Od momentu założenia w 1948 roku frima Mecanor stale odnawia i unowocześnia swoje produkty i możliwości, aby skutecznie reagować na zmieniające się wyzwania w dziedzinie mikrotechnologii na różnych rynkach, początkowo prawie wyłącznie w branży zegarmistrzowskiej, a następnie dywersyfikując swoją ofertę komponentów do zastosowań w branży techniki medycznej, motoryzacyjnej i mikrourządzeń.

 3. EUROCAP

  Belgia

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo EUROCAP jest wyspecjalizowane w sprzedaży i dystrybucji kapsli metalowych, plecionek na butelkę (zawleczek na korki), kapsli termokurczliwych, kapsli z aluminium, kapsli typu quick off (nakrętki z gwintem z aluminium), nakrętek HDPE z gwintem i kapsli twist off. EUROCAP N.V. udziela Państwu fachowych rad na temat stosowania różnych rodzajów zamknięć. EUROCAP N.V. oferuje Państwu obecnie kompletnę gamź zamknięć dla przemysłu napojów, spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

 4. FINN-KORKKI OY

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Firma FINN-KORKKI OY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach korki do butelek, kapsla, luksusowe zamknięcia aluminiowe, zamknięcia dizajnerskie do butelek, special closures, RingCrown, i RipCap. Ma siedzibę w Hämeenlinna, Finlandia.

 5. PBR-MATIC AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma PBR-MATIC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Muri, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Hirschaid, Niemcy.

 2. SELBITSCHKA & SCHÄDLER STANZ- U. LASERTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SELBITSCHKA & SCHÄDLER STANZ- U. LASERTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Leutkirch, Niemcy.

 3. KEIZER INTERNATIONAL

  Holandia

  Firma KEIZER INTERNATIONAL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach zakrywki na śruby, artykuły do pakowania, i zamknięcia plastikowe. Ma siedzibę w Andelst, Holandia.

 4. REMPLAST CAPS SRL

  Rumunia

  Firma REMPLAST CAPS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Munteni, Rumunia.

 5. QTC KÖRNER GMBH

  Niemcy

  Firma QTC KÖRNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Weil Am Rhein, Niemcy.

 1. UTIL GROUP

  Niemcy

  Firma UTIL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Backnang, Niemcy.

 2. FA.TA. PLAST S.R.L.

  Włochy

  Firma FA.TA. PLAST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Livorno, Włochy.

 1. PRÄZI-CUT GBR DRAHTERODIERTECHNIK

  Niemcy

  Firma PRÄZI-CUT GBR DRAHTERODIERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 2. NEXTS SRL

  Włochy

  Firma NEXTS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Kapsle metalowe, kapsle do opakowań, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, i Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Cernusco Sul Naviglio, Włochy.

 3. BATTISTELLA CAPSULE SPA

  Włochy

  Firma BATTISTELLA CAPSULE SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, kapsle, nakrętki z plastiku, i Aluminium, PET and PVC caps. Ma siedzibę w Ceggia, Włochy.

 4. TECNOCAP UA

  Ukraina

  Firma TECNOCAP UA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach korki wkręcane. Ma siedzibę w Zhovkva, Ukraina.

 5. LA MALTERIE DU CHATEAU

  Belgia

  Firma LA MALTERIE DU CHATEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piwo - zaczyny i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Kapsle metalowe, Kapsle metalowe, i słód dla przemysłu napojów. Ma siedzibę w Lambermont, Belgia.

 6. SABAT

  Hiszpania

  Firma SABAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Sant Sadurni D'anoia-Barcelona, Hiszpania.

 7. SAUCAPS SARL

  Francja

  Firma SAUCAPS SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Kapsle metalowe, i Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Beaune, Francja.

 8. SILGAN WHITE CAP BELGIUM

  Belgia

  Firma SILGAN WHITE CAP BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Kapsle metalowe, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, wieczka z plastiku do opakowań, pokrywki, i Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Lint, Belgia.

 1. PEDI FRANCE

  Francja

  Firma PEDI FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Pierry, Francja.

 2. GENESIS ENGINE OIL

  Turcja

  Firma GENESIS ENGINE OIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Jest również obecna w dziedzinach Kapsle metalowe, wymiana oleju, oleje, obrzeże do kołnierzy, i Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Melikgazi, Turcja.

 3. SPECIAL GABBIETTE MUSELETTES S.R.L.

  Włochy

  Firma SPECIAL GABBIETTE MUSELETTES S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach osłony metalowe na zatyczki. Ma siedzibę w Pont-Saint-Martin, Włochy.

 4. HÄRTER STANZTECHNIK GMBH & CO. KGAA

  Niemcy

  Firma HÄRTER STANZTECHNIK GMBH & CO. KGAA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Narzędzia ręczne niezasilane, Kapsle metalowe, Formowanie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Narzędzia ręczne niezasilane, i Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Königsbach-Stein, Niemcy.

 5. USPEH METALCAP SSB LTD.

  Bułgaria

  Firma USPEH METALCAP SSB LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Pleven, Bułgaria.

 6. AVACOM D.O.O.

  Słowenia

  Firma AVACOM D.O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Franchising handlowy. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, aluminiowe, Kapsle metalowe, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Rękawiczki, Artykuły gospodarstwa domowego, aluminiowe, Kapsle metalowe, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, i Rękawiczki. Ma siedzibę w Godovič, Słowenia.

 7. MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Kucie i wygniatanie stali i metali, Ciągnienie stali i metali, Kapsle metalowe, Kucie i wygniatanie stali i metali, Ciągnienie stali i metali, i Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Eching, Niemcy.

 8. BERGAMA GRANITE

  Turcja

  Firma BERGAMA GRANITE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 9. CAPARDONI & C. S.R.L.

  Włochy

  Firma CAPARDONI & C. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Słupy stalowe, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Słupy stalowe, i Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Gorgonzola, Włochy.

 10. F. CEREDI S.P.A.

  Włochy

  Firma F. CEREDI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Kapsle metalowe, Opakowania spożywcze, i Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Zola Predosa, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo