• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kamienie szlachetne i minerały

Wyniki dla

Kamienie szlachetne i minerały - Import eksport

 1. ORGONIT-FATIMIRE

  Niemcy

  Orgonit-Fatimire Pasja tworzenia. Orgonity, piramidy, biżuteria energetyczna, kryształy to niektóre z artykułów oferowanych w moim sklepie. Orgonit - to narzędzie które wspiera nas w procesie rozwoju przez oczyszczenie ciał człowieczka i jego przestrzeni. Dzięki unikalnemu połączeniu energii orgonitu z energią punktu zero - Tachyon, rodzą się orgonity, które napełniają magia nie tylko nasze wnętrza... Tag; #Orgonit #OrgonitFatimire #Tachyon #Kristalle #Prana #Chi #Halskette #Schlüsselanhänger #Schmuck #Kette #Anhänger #Pyramide #orgonite #crystals #necklace #jewelry #pendant #pyramid #orgongenerator #naszyjnik #brelok # biżuteria #kryształy #piramida #okazja #dobraEnergia #czysteniebo # BizuteriaArtystyczna #prana #natura #aura #chi #zmiana #elektrosmog #prezent

 2. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Francja

  Importer dostawca hurtownik szafirów, rubinów, szmaragdów, granatów spessartyt, granatów tsaworyt, czerwonego spinelu, kamieni gwaździstych, wszystkich kamieni drogocennych i kamieni szlachetnych. Wykonujemy dostawy na rzecz naszych klientów jubilerów i producentów biżuterii, a także na inne zamówienie. Można zobaczyć nasze kamienie szlachetne, drogocenne i półszlachetne na naszej witrynie www.frediani.fr: granaty, szmaragdy, szafiry, rubiny, tanzanity, turmaliny, oliwiny, spinele, akwamaryny, ametysty itp…

 3. BALTICAMBRE

  Francja

  Hurtownik - importer, specjalista w zakresie biżuterii srebrnej z bursztynem i tylko z bursztynu, BALTICAMBRE jest głównym aktorem na rynku biżuterii oryginalnej. Sprzedajemy wyłącznie profesjonalistom. Wzory i oryginalność naszej kolekcji to pierścionki srebrne z bursztynem, naszyjniki ze srebra i bursztynu, bursztynu i drewna, wisiorki srebrne z bursztynem, kolczyki srebrne z bursztynem i biżuteria tylko z bursztynu, bransoletki z bursztynu oraz srebrne z bursztynem. www.balticambre.fr

 4. VIVA ZIELONY OGRÓD

  Polska

  Firma viva zielony ogród prowadzi hurtową i detaliczna sprzedaż kamienia naturalnego- okładziny, kruszywa, płyty, rzeźby kamienne, otoczaki, słupy kamienne. Zajmujemy się również projektowaniem i zakładaniem ogrodów, budową murów, altan, ogrodów zimowych. Zapraszamy do współpracy! ! ! !

 5. EUMYWALKI.PL

  Polska

  Umywalki z kamienia naszej firmy są ręcznie wykonywane, stad jesteśmy znani i jesteśmy liderem na rynku polskim w ich produkcji i dystrybucji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. UMYWALKA.EU

  Polska

  Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi produktami z kamienia naturalnego. Wszystkie produkty robione są ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników do wnętrza łazienek, salonów, SPA czy hoteli.

 2. KAT SAPPHIRES LTD

  Mauritius

  Firma KAT SAPPHIRES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach szafiry. Ma siedzibę w Port Louis, Mauritius.

 3. DOSTKAR MINING

  Turcja

  Firma DOSTKAR MINING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Wydobycie minerałów, Wydobycie minerałów, opale, bentonit, i kornalina. Ma siedzibę w Torbali, Izmir, Turcja.

 4. GOLD AND GEMS SRL

  Rumunia

  Firma GOLD AND GEMS SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów jubilerskich i zegarmistrzowskich. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne i minerały, Kamienie szlachetne i minerały, i szafiry. Ma siedzibę w Ramnicu Valcea, Rumunia.

 5. MINERAMA BENELUX

  Belgia

  Firma MINERAMA BENELUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biżuteria sztuczna. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne i minerały, Kamienie szlachetne i minerały, i kamienie półszlachetne. Ma siedzibę w Avennes, Belgia.

 1. NEW YORK COLLECTION S.R.L.

  Włochy

  Firma NEW YORK COLLECTION S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo i srebro, Biżuteria i wyroby jubilerskie, Złotnictwo i srebro, i Biżuteria i wyroby jubilerskie. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. STEIN DESIGN SAAR

  Niemcy

  Firma STEIN DESIGN SAAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Ma siedzibę w Spiesen Elversberg, Niemcy.

 1. REYON

  Sri Lanka

  Firma REYON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne i minerały, Kamienie szlachetne i minerały, i cynamon. Ma siedzibę w Kandy, Sri Lanka.

 2. ABBIN

  Belgia

  Firma ABBIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Cegła elewacyjna, obróbka kamieni naturalnych, kuchnie, projekty łazienek, i Cegła elewacyjna. Ma siedzibę w Essen, Belgia.

 3. ROYAUME MINÉRAUX

  Maroko

  Firma ROYAUME MINÉRAUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Minerały, i Minerały. Ma siedzibę w Meknes, Maroko.

 4. BELTRAMI

  Belgia

  Firma BELTRAMI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Kamienie szlachetne i minerały, Drewno surowe, kamienie naturalne, i Kamienie szlachetne i minerały. Ma siedzibę w Harelbeke, Belgia.

 5. A BIJOUX

  Francja

  Firma A BIJOUX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne i minerały, gems, klejnoty, Kamienie szlachetne i minerały, i Biżuteria fantazyjna. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 6. JASMINE EXPORTS

  Indie

  Firma JASMINE EXPORTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne i minerały, kamienie szlachetne jubilerskie, twardy kamień, i Kamienie szlachetne i minerały. Ma siedzibę w Jaipur, Indie.

 7. NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Brylanty, handel produktami roponośnymi, Złoto, i Brylanty. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 8. SIGMUND LINDNER GMBH

  Niemcy

  Firma SIGMUND LINDNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach kulki kryształowe, i Carbon Balls. Ma siedzibę w Warmensteinach, Niemcy.

 1. ASYA YATIRIM DANISMANLIK

  Turcja

  Firma ASYA YATIRIM DANISMANLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo inwestycyjne, Doradztwo inwestycyjne, i kamienie naturalne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. COMPAÑIA MINERA Y MARMOLERA S.A.

  Gwatemala

  Firma COMPAÑIA MINERA Y MARMOLERA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Onyks. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie półszlachetne, Kamienie szlachetne i minerały, Kamienie ozdobne, Kamienie półszlachetne, i Kamienie szlachetne i minerały. Ma siedzibę w Guatemala, Gwatemala.

 3. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Turcja

  Firma ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne i minerały, i Kamienie szlachetne i minerały. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K

  Niemcy

  Firma SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Minerały, i Minerały. Ma siedzibę w Erdweg, Niemcy.

 5. EMIGON GEMS AND LAPIDARY

  Nigeria

  Firma EMIGON GEMS AND LAPIDARY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne, kamienie szlachetne jubilerskie, obróbka kamieni szlachetnych, i Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w Akure, Nigeria.

 6. LEIPFINGERBADER KG

  Niemcy

  Firma LEIPFINGERBADER KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Minerały, i Minerały. Ma siedzibę w Vatersdorf, Niemcy.

 7. YOOLIM GEMSTONE

  Tajlandia

  Firma YOOLIM GEMSTONE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Marketing - biura badań rynkowych i społecznych. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne i minerały, kamienie szlachetne jubilerskie, kamienie szlachetne i półszlachetne, i Kamienie szlachetne i minerały. Ma siedzibę w Bangkok, Tajlandia.

 8. KÄMMERLING VIKTOR

  Niemcy

  Firma KÄMMERLING VIKTOR, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne, Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia, cięcie diamentów, Kamienie szlachetne, biżuteria ze szmaragdami, i Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Idar-Oberstein, Niemcy.

 9. BUYGEMS NATURAL GEMSTONE

  Stany Zjednoczone

  Firma BUYGEMS NATURAL GEMSTONE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne, i Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w Atlanta, Stany Zjednoczone.

 10. MINERALS BASE AGENCY LIMITED

  Uganda

  Firma MINERALS BASE AGENCY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Ma siedzibę w Kampala, Uganda.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo