• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kamienie i minerały

Wyniki dla

Kamienie i minerały - Import eksport

 1. CARMEUSE

  Belgia

 2. ERGE KOSTKA BRUKOWA GDAŃSK

  Polska

  Kostka brukowa i granitowa - sprzedaż i układanie - PHU ERGE Gdańsk. Kostki brukowe i granitowe są bardzo trwałymi kamieniami stosowanymi między innymi w budownictwie, jako materiał budowlany oraz dekoracyjny. Oferowane przez naszą firmę kostki granitowa i brukowe to gwarancja wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Specjalnie dla naszych Klientów wprowadziliśmy pełen wybór rozmiarów oraz wariantów kolorystycznych. Jeżeli szukacie Państwo materiału, który przetrwa zmienne warunki atmosferyczne, a jednocześnie będzie estetyczną ozdobą Waszego otoczenia, polecamy nasze kostki granitowe i brukowe. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Od lat oferujemy Państwu kostkę brukową i kostkę granitową, a także ekogroszek i węgiel kamienny, które są dostępne w Gdańsku w naszym składzie opału. Proponujemy także kamienie do ogrodu i kruszywa ozdobne. Sukcesywnie rozszerzamy naszą ofertę podążając za Państwa wymaganiami, które są wyznacznikiem naszego rozwoju. Kostki brukowe i kostki granitowe, a także ostatnio coraz częściej rzeźby wykonane z drewna, kamienia trafiają na Państwa posesje i do ogrodów czyniąc je miejscami, w których chce się spędzać czas wolny.

 3. ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM GRANITU

  Polska

  Jesteśmy doświadczonym aczkolwiek stale rozwijającym się zakładem kamieniarskim. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie do obróbki naturalnych minerałów, a skałą, którą darzymy szczególnymi względami, jest granit. Wybór tego kamienia nie należy z naszej strony do przypadkowych. Cenimy walory estetyczne oraz naturalne właściwości granitu, który jest jednym z najbardziej uniwersalnych surowców. Posiada kombinację cech, która powoduje, że granit równie dobrze sprawdza się w warunkach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Minerał oddany w ręce fachowców staje się nie mniej wytworny jak marmur.

 4. BRICK&STONE SYSTEMS SP Z O.O.

  Polska

  Krakowskie przedsiębiorstwo Brick&Stone Systems to lider na polskim rynku dostawców kamienia dekoracyjnego do wnętrz, a także odpowiedniego do montażu na elewacjach budynków. Firma oferuje nabywcom klinkier elewacyjny oraz różne warianty naturalnego kamienia, które wyróżnia trwałość oraz znakomita prezencja estetyczna. Gama dostępnych rozwiązań to chociażby: • piaskowiec, • systemy płytek klinkierowych, • płytki elewacyjne z kamienia naturalnego w różnych wybarwieniach, • wapień elewacyjny. Oferowane produkty opierają się na doskonałej jakości surowcach pochodzenia naturalnego, zarówno krajowych, jak też importowanych z innych państw. Firma specjalizuje się nie tylko w sprzedaży bezpośredniej, ale także w imporcie i eksporcie kamienia, co skutkuje rozległymi kontaktami z najlepszymi dostawcami w Europie. Za sprawą tych kontaktów klienci z całej Polski mogą liczyć na świetne rozwiązania w korzystnych wariantach cenowych. Poza płytkami na elewację o rozmaitej postaci, w ofercie nie zabrakło także preparatów chemicznych używanych w celach montażu kamienia na ścianach zewnętrznych oraz wewnętrznych. Z kolei inne środki mogą być wykorzystywane do konserwacji oraz impregnowania płytek kamiennych, co jest szczególnie ważne w odniesieniu do elewacji ściennej na zewnątrz budynków.

 5. P.W. STACHYRA STANISŁAW STACHYRA

  Polska

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „STACHYRA” w branży budowlanej działa od 1998 r. Świadczymy swoje usługi dla innych firm budowlanych, przedsiębiorstw oraz odbiorców detalicznych z Lublina i okolic. Nasza oferta składa się z wielu fundamentalnych usług budowlanych począwszy od transportu materiałów, niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych, wyburzenia i wykopy, niwelacje terenu, wywóz kontenerów z gruzem, wynajem sprzętu oraz wszystko co kryje się pod nazwą roboty budowlane.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LITTLER BULK HAULAGE

  Zjednoczone Królestwo

 2. PRIMUS TASK ARRATIA S.L

  Hiszpania

 3. KRONOS METAL TIC. VE SAN. A.S.

  Turcja

 4. EMADISTONE

  Iran

 5. THEIA BAZALT MADENCİLİK İNŞAT MİM MÜH PEYZ İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ

  Turcja

 1. PEDRA JARDIM

  Portugalia

 2. POLSEP MINING

  Turcja

 1. DERBYSHIRE SPECIALIST AGGREGATES

  Zjednoczone Królestwo

 2. IDA-ORE

  Stany Zjednoczone

 3. MARCOFLEX

  Belgia

 4. SQUARED ENERGY & MINERALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. MARDAN REVESTIMENTOS

  Brazylia

 6. OOO ETALON-SERVIS

  Turcja

 7. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Turcja

 8. TORKAN LTD.

  Turcja

 1. ALI EXIM ( AA INTERNATIONAL )

  Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

 2. KRISTAL KARTEL

  Holandia

 3. HOMAAN CO

  Hiszpania

 4. RV STONE SUPPLY

  Indie

 5. INA MINERALS

  Turcja

 6. BERRY INTERNATIONAL COMMODITY GROUP

  Francja

 7. APLUS GALVANIZ

  Turcja

 8. PROVENTO GROUP GMBH

  Niemcy

 9. NIGTAS MIKRONIZE CALCITE LTD CO

  Turcja

 10. LLC "PODILSKIY STONE"

  Ukraina

Filtry

Wyniki dla

Kamienie i minerały - Import eksport

Liczba wyników

7229 przedsiębiorstwa