• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kaloryfery i grzejniki domowe

Wyniki dla

Kaloryfery i grzejniki domowe - Import eksport

 1. MANISSA EUROPE SP. Z O.O. - THOMSON24.PL

  Polska

  Grupa Manissa zaspokaja potrzeby klientów poprzez pozyskiwanie i produkcję wysokiej jakości oraz atrakcyjnych cenowo produktów, zapewniając jednocześnie doskonałą obsługę klienta. Działamy w Wielkiej Brytanii, Polsce, Turcji i Chinach współpracując z naszymi klientami w Europie, Azji i Ameryce Północnej, w celu osiągnięcia wymiernych korzyści w postaci obniżenia kosztów, rozwoju produktów i zarządzania łańcuchem dostaw. Zespół Manissy posiada ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji grzejników oraz komponentów i jest w stanie zapewnić konkretne korzyści swoim klientom, dla których koszt, innowacyjność, oszczędność energii stanowią obecne lub przyszłe potrzeby. Produkujemy m.in.: Grzejniki ze stali nierdzewnej i mosiądzu, chromowane, malowane, polerowane. Grzejnikowe grille i panele, klamry, uchwyty, podłącza, odpowietrzniki, zawory. Tłoczone, spawane i montowane metalowe części. Elementy formowane z tworzyw sztucznych.

 2. F.H.U. KRAKFACH

  Polska

  Dystrybutor grzejników stalowych DIAMOND i szafek gazowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się zarówno sprzedażą hurtową oraz detaliczną i swym działaniem obejmuje teren całej Unii Europejskiej. W ofercie grzejniki panelowe, aluminiowe, łazienkowe, rura miedziana, rura pp-r, rura pex, armatura, wanny, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe, ceramika łazienkowa.

 3. QUUP HEATING SYSTEMS

  Turcja

  Firma QUUP HEATING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Jest również obecna w dziedzinach towel warmers, heating, elektryczne aparaty grzejne, i Grzejniki na olej wodę powietrze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. RADOX RADIATORS

  Rumunia

  Firma RADOX RADIATORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 5. CARISA DESIGN RADIATORS

  Turcja

  Firma CARISA DESIGN RADIATORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Jest również obecna w dziedzinach chłodnica aluminium, Ogrzewanie łazienkowe, towel warmers, i grzejniki dekoracyjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ADAX, UAB

  Litwa

  Firma ADAX, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Jest również obecna w dziedzinach grzejniki elektryczne. Ma siedzibę w Panevezys, Litwa.

 2. SEMIH BOYA PAZ.MIM.DEK.INŞ.VE TAAH.SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma SEMIH BOYA PAZ.MIM.DEK.INŞ.VE TAAH.SAN.VE TIC.LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Jest również obecna w dziedzinach przędza z poliamidu. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. NARINC DESIGN

  Holandia

  Firma NARINC DESIGN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Bleiswijk, Holandia.

 4. ECOFFAGE

  Francja

  Firma ECOFFAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 5. KARPAN HAVLUPAN TIC. VE SAN. A.S.

  Turcja

  Firma KARPAN HAVLUPAN TIC. VE SAN. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 1. SBH RADIATORS 2016 LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SBH RADIATORS 2016 LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Winsford, Zjednoczone Królestwo.

 2. VMB RADIATORBEKLEDING

  Holandia

  Firma VMB RADIATORBEKLEDING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Nijkerk, Holandia.

 1. ATHERMA

  Francja

  Firma ATHERMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Theix, Francja.

 2. SOLEA SARL

  Francja

  Firma SOLEA SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, grzejniki płytowe, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, i mobile heating. Ma siedzibę w Savignac Les Eglises, Francja.

 3. CVWINKEL.NL

  Holandia

  Firma CVWINKEL.NL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Hilversum, Holandia.

 4. "TEPLOCERAMIC" LLC

  Ukraina

  Firma "TEPLOCERAMIC" LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 5. ATLANTIC BELGIUM

  Belgia

  Firma ATLANTIC BELGIUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły przemysłowe, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, kotły grzewcze do użytku domowego, Kotły przemysłowe, grzejniki elektryczne, i Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Ma siedzibę w Waterloo, Belgia.

 6. RADIATOR STUDIO LOMMEL

  Belgia

  Firma RADIATOR STUDIO LOMMEL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Grzejniki żeberkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kaloryfery i grzejniki domowe, Kaloryfery i grzejniki domowe, chłodnice samochodowe, i osłony chłodnic. Ma siedzibę w Lommel, Belgia.

 7. HAMMAM DESIGN RADIATOR

  Turcja

  Firma HAMMAM DESIGN RADIATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. UTERM UKRAINE LLC

  Ukraina

  Firma UTERM UKRAINE LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Chuguev, Ukraina.

 1. VERCO-VERSICHELE

  Belgia

  Firma VERCO-VERSICHELE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Zasłony powietrzne, nagrzewnice powietrza do zastosowań przemysłowych, air heater, i karoserie dźwiękoszczelne. Ma siedzibę w Deinze, Belgia.

 2. RADIATORAANBIEDINGEN.NL

  Holandia

  Firma RADIATORAANBIEDINGEN.NL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Utrecht, Holandia.

 3. DEKORPAN

  Turcja

  Firma DEKORPAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Jest również obecna w dziedzinach grzejniki do ręczników, i wieszak na ręczniki. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. LIPOVICA D.O.O.

  Chorwacja

  Firma LIPOVICA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Kaloryfery i grzejniki domowe, chłodnice samochodowe, Kaloryfery i grzejniki domowe, chłodnica aluminium, i grzejniki. Ma siedzibę w Popovaca, Chorwacja.

 5. ROTHELEC

  Francja

  Firma ROTHELEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Kaloryfery żeliwne, chłodnice samochodowe, Kaloryfery żeliwne, chłodnica aluminium, i osłony chłodnic. Ma siedzibę w Eschbach, Francja.

 6. PROLIX DESIGNRADIATOREN

  Holandia

  Firma PROLIX DESIGNRADIATOREN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Ma siedzibę w Eelde, Holandia.

 7. FEATURE RADIATORS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FEATURE RADIATORS LIMITED, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Jest również obecna w dziedzinach grzejniki dekoracyjne, heating, chłodnica aluminium, i radiators for sale. Ma siedzibę w Bradford, Zjednoczone Królestwo.

 8. RETTIG HEATING SP. Z O.O. ODDZIAL W WAŁCZU

  Polska

  Firma RETTIG HEATING SP. Z O.O. ODDZIAL W WAŁCZU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Jest również obecna w dziedzinach grzejniki co, grzejniki drabinkowe, grzejniki elektryczne łazienkowe, i grzejnik kanałowy. Ma siedzibę w Walcz, Polska.

 9. ELECTRIC RADIATOR SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ELECTRIC RADIATOR SOLUTIONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kaloryfery i grzejniki domowe. Jest również obecna w dziedzinach grzejniki elektryczne. Ma siedzibę w Thirsk, Zjednoczone Królestwo.

 10. FÉGTHERM PARTNER PEST-BUDA KFT

  Węgry

  Firma FÉGTHERM PARTNER PEST-BUDA KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Kotły przemysłowe, Kaloryfery i grzejniki domowe, Kotły ogrzewania domowego, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Kotły przemysłowe, Kaloryfery i grzejniki domowe, Kotły ogrzewania domowego, i Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo