• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kakao i czekolada - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. ALLURE LLC

  Rosja

  Nasza firma Allure LLC ma siedzibę w Moskwie, Rosja. Jesteśmy producentami wysokiej klasy maszyn do rzemieślniczej produkcji czekolad. Do naszych klientów należą producenci czekolady z ponad 25 krajów. Nasze maszyny są wykonane z najlepszych europejskich komponentów. Nasza wysoka jakość jest potwierdzona europejskimi certyfikatami, które są także ważne w Stanach Zjednoczonych. Wysoko cenimy zaufanie naszych klientów i gwarantujemy wysoką jakość oraz niezawodność naszych urządzeń. Maszyny te są odzwierciedleniem nowatorskich pomysłów inżynieryjnych, gwarantują 100 procentową jakość i niezawodność. Korzystająć z urządzeń Allure, będzieśz w stanie osiągnąć niespotykane wyżyny smaku czekolady Bean-to-Bar! Skuteczność, wydajność, niezawodność, są podstawą końcowego wyniku: smak, aromat, przyjazność dla środowiska i naturalność czekolady rzemieślniczej — oto podstawowe zasady ideologi wytwarzania urządzeń Allure Bean-to-Bar!

 2. KADZAMA LLC

  Rosja

  Projektujemy łatwy w użyciu sprzęt typu bean-to-bar do przetwarzania ziaran. KADZAMA to firma założonaa w 2012 roku i prowadzona przez Dmitrija Mateychika - specjalistę w dziedzinie wyrobu czekolady. Produkty, które tworzymy są oparte na jego doświadczeniu jako rzemieślnika i biznesmena oraz opiniach i doświadczeniach innych światowych specjalistów od wyrobu czekolady, z którymi współpracujemy. Jesteśmy tutaj po to, aby poznawać problemy, z jakimi spotykają się wytwórcy czekolady i wprowadzać rozwiązania technologiczne, aby poprawić sposób, w jaki wytwarzają swoje najlepsze produkty. Teraz Ty decydujesz, jak pyszna jest Twoja czekolada. Smak jest pod Twoją kontrolą. Urządzenia KADZAMA służą do wyrobu takich produktów jak: • Czekolada (z ziaren i masy kakaowej); • Pasty orzechowe; • Humus, urbech i inne przekąski; • Mąka ze składników stałych — (gryka, ryż, groszek itp.); • Woda, mleko na bazie maku, migdałów, cedru. Najważniejsze jest to, że nasz sprzęt jest narzędziem dla Twojej wyobraźni. Co powiesz o czekoladzie bez cukru lub emulgatora? A może tak czekolada ze zdrowymi dodatkami biologicznymi? — To zależy od Ciebie!

 3. WABEX

  Polska

  Części zamienne do maszyn, urządzeń i systemów stosowanych w procesach mielenia przemysłowego. Firma WABEX specjalizuje się w produkcji części zamiennych do maszyn, urządzeń i instalacji stosowanych w procesach mielenia przemysłowego, w tym zwłaszcza do: młynów kulowych młynów bębnowych młynów wielokołkowych młynów odsiewających do dokładnego przemiału dozowników i śluz sektorowych pomp zębatych i kłykciowych kruszarek, łuszczarek i rozdrabniaczy napędów. Wykonujemy remonty generalne w/w maszyn i urządzeń oraz produkujemy do nich części robocze: tarcze mielące, pierścienie kruszące, odsiewacze, kołki mielące, kamienie mielące, listwy kruszące, bijaki, mieszadła, wirniki, wały, napędy i wiele innych. Do produkcji używamy stali nierdzewnych oraz stali stopowych utwardzonych w zakresie 30-63 HRC. Nowoczesny park maszynowy naszej narzędziowni umożliwia nam produkcję wysokiej jakości narzędzi produkcyjnych takich jak: formy wtryskowe do tworzyw sztucznych i formy do ciśnieniowego odlewania aluminium, formy prasownicze do tworzyw sztucznych, formy wulkanizacyjne, wykrojniki itp. Projektujemy i wykonujemy formy wtryskowe jedno i wielogniazdowe z wykorzystaniem wtrysku zimno lub gorącokanałowego. Stosujemy własnej konstrukcji rdzenie rozprężne. Nasze formy cechuje wysoka jakość i trwałość. Wykonane i obsługiwane przez WABEX sp. z o.o. formy otrzymują „dożywotnią” gwarancję. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wytwarzania elementów z tworzyw sztucznych.

 4. EUROFOOD TRADING SARL

  Francja

  Przedsiębiorstwo Eurofood trading prowadzi handel urządzeniami dla branż przemysłu rolno-spożywczego: przemysłu mięsnego, serowarskiego, czekoladowego, produkcji biszkoptów, produktów cukierniczych, przemysłu konserwowego i wyrobów piekarskich. Możemy dostarczać nowe i okazyjne materiały wielu marek: MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD

 5. IDEO TECNICA

  Włochy

  Firma IDEO TECNICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Dozowanie - maszyny i sprzęt, Kakao i czekolada, Dozowanie - maszyny i sprzęt, urządzenia i sprzęt do obróbki owoców suszonych, i Kakao i czekolada. Ma siedzibę w Villanova Mondovì, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CACAO VENEZUELA DELTA

  Hiszpania

  Firma CACAO VENEZUELA DELTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kakao i czekolada, kakao w proszku, Kakao i czekolada, Ziarna kakao, i Masło kakaowe. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. SCHOKOBEDARF GMBH

  Niemcy

  Firma SCHOKOBEDARF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Winsen, Niemcy.

 3. TERLET B.V.

  Holandia

  Firma TERLET B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, i Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zutphen, Holandia.

 4. TRAPEZ MAKINA

  Turcja

  Firma TRAPEZ MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. ALPER MAKINA CHOCOLATE PRODUCTION LINES

  Turcja

  Firma ALPER MAKINA CHOCOLATE PRODUCTION LINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby czekoladowe, urządzenia do przetwarzania czekolady, urządzenia do produkcji czekolady, i Wyroby czekoladowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BETEC

  Belgia

  Firma BETEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Transport wewnętrzny ciągły - systemy, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Transport wewnętrzny ciągły - systemy, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, urządzenia i sprzęt do wytwarzania kakao oraz produkcji czekolady, i maszyny do produktów spożywczych. Ma siedzibę w Heist Op Den Berg, Belgia.

 2. BÖHNKE & LUCKAU GMBH

  Niemcy

  Firma BÖHNKE & LUCKAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do produkcji czekolady, urządzenia i sprzęt do wytwarzania kakao oraz produkcji czekolady, maszyny do czekolady, i instalacje do produkcji czekolady. Ma siedzibę w Wernigerode, Niemcy.

 1. THOUET GMBH

  Niemcy

  Firma THOUET GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do przetwarzania kakaa, Maszyny DO ZANURZANIA, maszyny do czekolady, i maszyny do przetwarzania kakao. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 2. ZILCO INDUSTRIAL

  Holandia

  Firma ZILCO INDUSTRIAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach chocolate pots. Ma siedzibę w Almere, Holandia.

 3. LOTHAR A. WOLF SPEZIALMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma LOTHAR A. WOLF SPEZIALMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, maszyny do czekolady, i foundry circuits. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 4. GAMI S.R.L.

  Włochy

  Firma GAMI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny DO ZANURZANIA, i pralinki w 100% czekoladowe. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 5. DEDY GMBH

  Niemcy

  Firma DEDY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, i Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 6. YASA MACHINERY

  Turcja

  Firma YASA MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. CHOCOTECH GMBH

  Niemcy

  Firma CHOCOTECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Sztućce stołowe, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Wernigerode, Niemcy.

 8. SIOPAY MULTISERVIZI S.R.L.

  Włochy

  Firma SIOPAY MULTISERVIZI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach usługi z zakresu logistyki, systemy płatności elektronicznej, import produktów spożywczych, i spedytor. Ma siedzibę w Lamezia Term, Włochy.

 1. CIKOTECH FOOD MACHINERY

  Turcja

  Firma CIKOTECH FOOD MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do owijania cukierków i czekolady. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. ALPER MAKINA

  Turcja

  Firma ALPER MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada. Jest również obecna w dziedzinach Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, urządzenia do produkcji czekolady, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, i Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Ikitelli, Turcja.

 3. MOL D'ART

  Belgia

  Firma MOL D'ART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do wytwarzania kakao oraz produkcji czekolady, maszyny do czekolady, i maszyny do wyrobu ciepłej czekolady. Ma siedzibę w Webbekom, Belgia.

 4. SA PERRIN VERMOT

  Francja

  Firma SA PERRIN VERMOT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada. Jest również obecna w dziedzinach Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, czekolada, Czekolada bio, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, i słodycze z czekoladą i kakao. Ma siedzibę w Cleron, Francja.

 5. CAMPEONA S.L.

  Hiszpania

  Firma CAMPEONA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach termos, i dzbanki do czekolady. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. BELGIAN CHOCOLATES TECHNOLOGY

  Belgia

  Firma BELGIAN CHOCOLATES TECHNOLOGY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Turnhout, Belgia.

 7. ECOMEC BELGIUM

  Belgia

  Firma ECOMEC BELGIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Braine L' Alleud, Belgia.

 8. SKS-FOODS INGREDIENTS LTD

  Ukraina

  Firma SKS-FOODS INGREDIENTS LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach agar agar powder, i białko jajka. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 9. PREFAMAC

  Belgia

  Firma PREFAMAC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do produkcji czekolady, i urządzenia do przetwarzania czekolady. Ma siedzibę w Lummen, Belgia.

 10. FBM BOSCOLO

  Włochy

  Firma FBM BOSCOLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny DO ODSĄCZANIA HERBATNIKÓW, i urządzenia i sprzęt do produkcji ciasteczek. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo