• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kakao i czekolada - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. SCHOKOBEDARF GMBH

  Niemcy

 2. ALLURE LLC

  Rosja

  Nasza firma Allure LLC ma siedzibę w Moskwie, Rosja. Jesteśmy producentami wysokiej klasy maszyn do rzemieślniczej produkcji czekolad. Do naszych klientów należą producenci czekolady z ponad 25 krajów. Nasze maszyny są wykonane z najlepszych europejskich komponentów. Nasza wysoka jakość jest potwierdzona europejskimi certyfikatami, które są także ważne w Stanach Zjednoczonych. Wysoko cenimy zaufanie naszych klientów i gwarantujemy wysoką jakość oraz niezawodność naszych urządzeń. Maszyny te są odzwierciedleniem nowatorskich pomysłów inżynieryjnych, gwarantują 100 procentową jakość i niezawodność. Korzystająć z urządzeń Allure, będzieśz w stanie osiągnąć niespotykane wyżyny smaku czekolady Bean-to-Bar! Skuteczność, wydajność, niezawodność, są podstawą końcowego wyniku: smak, aromat, przyjazność dla środowiska i naturalność czekolady rzemieślniczej — oto podstawowe zasady ideologi wytwarzania urządzeń Allure Bean-to-Bar!

 3. KADZAMA LLC

  Rosja

  Projektujemy łatwy w użyciu sprzęt typu bean-to-bar do przetwarzania ziaran. KADZAMA to firma założonaa w 2012 roku i prowadzona przez Dmitrija Mateychika - specjalistę w dziedzinie wyrobu czekolady. Produkty, które tworzymy są oparte na jego doświadczeniu jako rzemieślnika i biznesmena oraz opiniach i doświadczeniach innych światowych specjalistów od wyrobu czekolady, z którymi współpracujemy. Jesteśmy tutaj po to, aby poznawać problemy, z jakimi spotykają się wytwórcy czekolady i wprowadzać rozwiązania technologiczne, aby poprawić sposób, w jaki wytwarzają swoje najlepsze produkty. Teraz Ty decydujesz, jak pyszna jest Twoja czekolada. Smak jest pod Twoją kontrolą. Urządzenia KADZAMA służą do wyrobu takich produktów jak: • Czekolada (z ziaren i masy kakaowej); • Pasty orzechowe; • Humus, urbech i inne przekąski; • Mąka ze składników stałych — (gryka, ryż, groszek itp.); • Woda, mleko na bazie maku, migdałów, cedru. Najważniejsze jest to, że nasz sprzęt jest narzędziem dla Twojej wyobraźni. Co powiesz o czekoladzie bez cukru lub emulgatora? A może tak czekolada ze zdrowymi dodatkami biologicznymi? — To zależy od Ciebie!

 4. WABEX

  Polska

  Części zamienne do maszyn, urządzeń i systemów stosowanych w procesach mielenia przemysłowego. Firma WABEX specjalizuje się w produkcji części zamiennych do maszyn, urządzeń i instalacji stosowanych w procesach mielenia przemysłowego, w tym zwłaszcza do: młynów kulowych młynów bębnowych młynów wielokołkowych młynów odsiewających do dokładnego przemiału dozowników i śluz sektorowych pomp zębatych i kłykciowych kruszarek, łuszczarek i rozdrabniaczy napędów. Wykonujemy remonty generalne w/w maszyn i urządzeń oraz produkujemy do nich części robocze: tarcze mielące, pierścienie kruszące, odsiewacze, kołki mielące, kamienie mielące, listwy kruszące, bijaki, mieszadła, wirniki, wały, napędy i wiele innych. Do produkcji używamy stali nierdzewnych oraz stali stopowych utwardzonych w zakresie 30-63 HRC. Nowoczesny park maszynowy naszej narzędziowni umożliwia nam produkcję wysokiej jakości narzędzi produkcyjnych takich jak: formy wtryskowe do tworzyw sztucznych i formy do ciśnieniowego odlewania aluminium, formy prasownicze do tworzyw sztucznych, formy wulkanizacyjne, wykrojniki itp. Projektujemy i wykonujemy formy wtryskowe jedno i wielogniazdowe z wykorzystaniem wtrysku zimno lub gorącokanałowego. Stosujemy własnej konstrukcji rdzenie rozprężne. Nasze formy cechuje wysoka jakość i trwałość. Wykonane i obsługiwane przez WABEX sp. z o.o. formy otrzymują „dożywotnią” gwarancję. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wytwarzania elementów z tworzyw sztucznych.

 5. EUROFOOD TRADING SARL

  Francja

  Przedsiębiorstwo Eurofood trading prowadzi handel urządzeniami dla branż przemysłu rolno-spożywczego: przemysłu mięsnego, serowarskiego, czekoladowego, produkcji biszkoptów, produktów cukierniczych, przemysłu konserwowego i wyrobów piekarskich. Możemy dostarczać nowe i okazyjne materiały wielu marek: MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CACAO VENEZUELA DELTA

  Hiszpania

 2. IDEO TECNICA

  Włochy

 3. TERLET B.V.

  Holandia

 4. TRAPEZ MAKINA

  Turcja

 5. ALPER MAKINA CHOCOLATE PRODUCTION LINES

  Turcja

 1. BETEC

  Belgia

 2. BÖHNKE & LUCKAU GMBH

  Niemcy

 1. LOTHAR A. WOLF SPEZIALMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 2. ZILCO INDUSTRIAL

  Holandia

 3. ALPER MAKINA

  Turcja

 4. GAMI S.R.L.

  Włochy

 5. MOL D'ART

  Belgia

 6. DEDY GMBH

  Niemcy

 7. YASA MACHINERY

  Turcja

 8. CHOCOTECH GMBH

  Niemcy

 1. ECOMEC BELGIUM

  Belgia

 2. CAMPEONA S.L.

  Hiszpania

 3. PREFAMAC

  Belgia

 4. SKS-FOODS INGREDIENTS LTD

  Ukraina

 5. FBM BOSCOLO

  Włochy

 6. EXECUTIVE S.R.L.

  Włochy

 7. ROLLERMAC S.R.L.

  Włochy

 8. ME.TRA MACCHINE PER CIOCCOLATO

  Włochy

 9. MASTERCOMMERCE.IT S.R.L.

  Włochy

 10. SERIN

  Włochy